LDDQ Brand New свиване тръба 400 мм кабелни аксесоари самозалепваща тръба Автоусадочный кабел метална обвивка кабелна буш водоустойчив

LDDQ Brand New свиване тръба 400 мм кабелни аксесоари самозалепваща тръба Автоусадочный кабел метална обвивка кабелна буш водоустойчив

BGN 11.00
-40 %
BGN 18.35

Брой продуктиПодробности

is_customized:
Yes
търговска марка:
LDDQ
Номер На Модела:
LSG01-400
Материал:
Силиконов Каучук
Тип:
Свиване

Избор на купувачи

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm
 • Новинка

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm

30.99 BGN 16.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) PG7 36.5 11.8 6 PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10Ние имаме ОПрстени и Рамни заптивкаВе молиме имајте во предвид која големина ти треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Рамен заптивка за вас .Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

10 мм Диаметър на Бял полиолефин свиване тръба 8 м 26,2 фута
 • Новинка

10 мм Диаметър на Бял полиолефин свиване тръба 8 м 26,2 фута

BGN 11.39

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар10мм / 0.394" (Пред Намалување)5mm / 0.197" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 8 M / 26.2 Ft Боја Бела Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable ЦевкаОпис : Погоден за разни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајотракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозијадоказ за метални прачки или цевки, и антена заштита...

Коефициент на свиване 2: 1: 0,5 мм черен полиолефин нагревательная свиване тръба 125С 10m
 • Новинка

Коефициент на свиване 2: 1: 0,5 мм черен полиолефин нагревательная свиване тръба 125С 10m

BGN 7.49

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар1mm / 0.04" (Пред Намалување)0.5 mm / 0.02" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1(Ø1 / 0.5) Должина (Прибл.) 10 M / 32.8 Ft Боја Црна Материјал Полиолефин Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable ЦевкаОпис : Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти...

EC-3 600PCS (Each50pcs ) кабел, маркери писмо 6sq.mm от 0 до 9 + - X за тел с диаметър от 5 кв. мм~ 7,2 кв.м.mm маркери кабели
 • Новинка

EC-3 600PCS (Each50pcs ) кабел, маркери писмо 6sq.mm от 0 до 9 + - X за тел с диаметър от 5 кв. мм~ 7,2 кв.м.mm маркери кабели

BGN 7.20

ЕЗ 3 (6 квадрат) , што се применува на жица со дијаметар 5 МИЛИМЕТРИ ~ 7.2 ММ.Карактеристики : Материјал : Мека ПВЦ, конкавна conversed форма, бр.код во ракавот, еластичноста на во дијаметар...

2 ролка 10мм*5M за многократна употреба найлонов кабелен вратовръзка колан нож вратовръзки компютър на компютър с телевизор тел управление кабел вълшебна лента врат
 • Новинка

2 ролка 10мм*5M за многократна употреба найлонов кабелен вратовръзка колан нож вратовръзки компютър на компютър с телевизор тел управление кабел вълшебна лента врат

12.24 BGN 12.00

2 ролни 10мм*5m Најлон Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска velc кука јамка fastener лента трговија на големо врски кабел сврзувачки елементи Карактеристики : • 100% сосема нов и висок квалитет...

10м ролка 10мм спирала амбалажна Лентата за управление на кабела е произведен от полиетилен
 • Новинка

10м ролка 10мм спирала амбалажна Лентата за управление на кабела е произведен от полиетилен

BGN 4.35

Материјал : Направен од ЈПУпотреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот ,тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.Примена : заштита носат за електрични жици,и да ги направи изолација и да изгледа убаво.ТОЧКА БР...

8mm2 бяла мека кабелна издател тръба
 • Новинка

8mm2 бяла мека кабелна издател тръба

BGN 12.80

8mm2 Бела Мека Кабел Етикета ЦевкаМека ПВЦ нафта и ерозија отпорниОбично кабел жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да изберете од 2,5 квадратни маркер цевка.Но, понекогаш, со цел да се направи ладноцедените терминал изолирани, можете да изберете една малку поголема цевка отколку кабел со дијаметар За expamle : Доколку вашиот кабелски жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да го избере 4 плоштад маркер цевка.

1бр кабелна замазка лента Синя широка 10 мм кратък кука успоредно кабелна замазка нейлоновое определяне на 5 метра
 • Новинка

1бр кабелна замазка лента Синя широка 10 мм кратък кука успоредно кабелна замазка нейлоновое определяне на 5 метра

7.17 BGN 7.00

1 PCS кабел вратоврска лента Сина Широк 10 mm Краток Кука Назад кон Назад Кабел Вратоврска Најлон за Прицврстување на 5 МетриНа суровина за производи со користење на високоп uality најлон паста,повеќе практични ,поудобно,е семејна на essestial prooducts1.Боја : Црвена / црна / сина / жолта / зелена2.материјали : Најлон3.тип : краток кука4.употреба : Врати се Назад Кабел Вратоврска Најлон за Прицврстување на5.димензии : ширина 10мм ,ве молиме контактирајте со продавачот ако ви треба ширина големина 20mm .6.цена : оваа цена е за една боја .

Водоустойчив Найлонов Пластмасов Кабелен Вход Конектор M25
 • Новинка

Водоустойчив Найлонов Пластмасов Кабелен Вход Конектор M25

BGN 288.00

Најлон кабел жлезди M25 Материјал : направен од УЛ Најлон 66, 94 V2 и тесни прстен од гума.· Функција : 1.Посебна ознака, добра strengthsile и никој штета на електрична машина.2.не треба да се dismetgrate на фикс терминал, кабел може да биде вметната throug директно потоа се стегне лесно и заштеда на време.· Примена : се користи за машини контрола кутија, дистрибуција плоча, машински и електро,итн...

1000 x самостоятелно блокиране на кабел найлонови връзки, с цип бял 3 мм x 150 мм
 • Новинка

1000 x самостоятелно блокиране на кабел найлонови връзки, с цип бял 3 мм x 150 мм

11.84 BGN 11.00

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Дизајн : Само ЗаклучувањеМатеријали : Најлон;Големина : 3 x 150mm / 0.12"x 5.9"(W*L )Боја : Бела OffТежина : 204gСоставена од заби најлон лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа тесна, но тоа нема да се олабават.Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.Пакет Содржина : 1000(+ / 5%) x Кабел ВрскиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба
 • Новинка

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 11.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1 M Сина, Црна 228mm Ширина 145mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 228mm Дијаметар 145mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 2mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

UXCELL 20 бр черен пластмасов колан на кабели, кабелна замазка определяне на седлото кош
 • Новинка

UXCELL 20 бр черен пластмасов колан на кабели, кабелна замазка определяне на седлото кош

3.14 BGN 2.00

Име на производ : Кабел Вратоврска Планината;Боја : Црна Материјал : Пластика;Секоја Големина : 15 x 10 x 7 mm / 0.6" x 0.4" x 0.27" (L*W*H) Завртка Дупка со Дијаметар : 3 mm / 0.12";Max...

YL695b Бял PE 14 16 18 20 25 мм фута навити жично органайзер амбалажна тръба гъвкаво управление на кабел скриване на кабелни ръкави Естония
 • Новинка

YL695b Бял PE 14 16 18 20 25 мм фута навити жично органайзер амбалажна тръба гъвкаво управление на кабел скриване на кабелни ръкави Естония

BGN 7.98

Опис : Таа организира и ги штити жициЛесно може да се отсечени од должината што требаИдеална за дома,кино, користењеСтави сите неуредна жици на ТВ, Театар, Компјутери, и др...

Безплатна доставка регулируема 118-140 мм 130-152 мм 145-165 мм водопроводна тръба от неръждаема стомана скоба въздушна тръба маркуч вакуум пружина на Лентата
 • Новинка

Безплатна доставка регулируема 118-140 мм 130-152 мм 145-165 мм водопроводна тръба от неръждаема стомана скоба въздушна тръба маркуч вакуум пружина на Лентата

113.28 BGN 104.00

Бесплатен Превозот Прилагодливи 118140mm 130152mm 145165mm Нерѓосувачки челик водовод Воздух Цевка Менгеме Вакум Црево Пролет Бенд Клип Забелешка : 30pcs / многу= (118140mm ) 10pcs+ ( 130152mm ) 10pcs + ( 145165mm ) 10pcs

10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм
 • Новинка

10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм

4.88 BGN 4.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 12.6 8PG9 48 15.1 8 PG11 510 18.6 9 PG13.5 612 20.3 9 PG16 1014 22.5 10 PG19 1215 23.7 10 PG21 1318 28 12 PG25 1621 29.6 12 PG29 1825 36.8 12 PG36 2232 46.5 16 PG42 3238 54 18 PG48 3744 59 20 PG63 4250 70 28Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 11.8 6PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10PG36 2232 47.8 11 PG42 3238 53.8 12 PG48 3744 59.8 12 PG63 4250 71.8 15Услови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

10m навивам на спирала 12mm обвивка управление кабел диапазон направено от PE
 • Новинка

10m навивам на спирала 12mm обвивка управление кабел диапазон направено от PE

BGN 4.54

Материјал : Направен од ЈПУпотреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот ,тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.Примена : заштита носат за електрични жици,и да ги направи изолација и да изгледа убаво.ТОЧКА БР...

1000Pcs/pack 3*150mm Highquality width 1.9 mm Black Color Factory Standard Self-locking Plastic Nylon Cable Ties,Тел Zip Равенство
 • Новинка

1000Pcs/pack 3*150mm Highquality width 1.9 mm Black Color Factory Standard Self-locking Plastic Nylon Cable Ties,Тел Zip Равенство

BGN 12.00

Опис на производотn 1000 Pcs трговија на големо 3*150mm ширина 1.9 mm Црна Боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаАко било какви прашања или ви се потребни повеќе спецификации, ве молиме Email или Trade Manager за мене или Порака...

2 метра 56 мм ширина на PVC свиване филм тръба черна за отделението блок AAA
 • Новинка

2 метра 56 мм ширина на PVC свиване филм тръба черна за отделението блок AAA

BGN 2.99

Главната Боја : Црна;Должина : 2meters / 6.56 ft;Width : 56mmНамалената стапка(пресек) : повеќе од еднакви 48%;Намалување на стапката(надолжни дел) : Помалку од еднакви 8%Работна Температура : 55 целзиусови степени ДО +105 целзиусови степени;Греење Температура : 98 целзиусови степениГо издржат Напон : 300 V;Материјал : ПВЦ;Нето Тежина : 36gПВЦ Топлина се Намали Цевки е тенкаѕидот, ниски трошоци за материјали со добри електрични и механички карактеристики.Кога се изложени на топлина во вишокот на 98 степен за неколку секунди, специјално формулиран polyvinyl хлорид материјал ќе се намали брзо и рамномерно согласност за обликот на објектот, да бидат покриени.Апликации вклучуваат изолација и jacketing на батерии, кондензатори и слични предметиширок спектар на апликации во производство на индустриска опрема, играчки, спортски стока, електроника, и потрошувачки производи.П : Дали топлинаshrink wrap направи батерии потопло?A : се намалат е само покритие да ти чува од фаќање на рабовите на клетките на нешто во / од / низ авион и уништување на вашиот пакет...

12 бр./лот YT1147 5 цвята кабелна замазка широк 2 см и дължина 15 см Hookloop найлон задържане Лента Magic Лента каишка Безплатна доставка
 • Новинка

12 бр./лот YT1147 5 цвята кабелна замазка широк 2 см и дължина 15 см Hookloop найлон задържане Лента Magic Лента каишка Безплатна доставка

7.60 BGN 7.00

ПАКЕТ : Магијата Лента за околу Рака *12 PCSШирок : 2 cmДолжина : 15cmФакултативна Бои : Црвена, Жолта, Сина, Зелена и ЦрнаОди до мојата Продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

8 * 400mm 8х400мм (ширина 6.5 mm) Черен Бял Мрежова Тел Ред самостоятелно блокиране на Найлон Пластмасов Каишка Приключи Затегнете Zip Вратовръзки Кабелна Замазка
 • Новинка

8 * 400mm 8х400мм (ширина 6.5 mm) Черен Бял Мрежова Тел Ред самостоятелно блокиране на Найлон Пластмасов Каишка Приключи Затегнете Zip Вратовръзки Кабелна Замазка

19.10 BGN 19.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8*400mm 8x400mm (6.5 mm Ширина) Црна, Бела Мрежа Жица String АвтоЗаклучување Најлон Пластични Рака Заврши Зацврсти Поштенски Врски Кабел Вратоврска1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна или Бела3 : Спецификација : 8x400mm4 : Ширина : 6.5 mm5 : Должина : 400mm4 : Количина : 50 Компјутери или 100 компјутери5 : Материјал : Nylon666 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree

30шт 18 см свиване тръба 3/1 3:1 с лепило автомобилен кабел 6 размер на самозалепваща филм Sleeving Green Dual Wall Tube
 • Новинка

30шт 18 см свиване тръба 3/1 3:1 с лепило автомобилен кабел 6 размер на самозалепваща филм Sleeving Green Dual Wall Tube

20.56 BGN 15.00

30 Pcs 18cm Топлина Shrinkable Цевки 3 / 1 3 : 1 Со Лепак Автомобил Кабел 6 Големина Изолација Заврши Sleeving Зелена Двоен Ѕид ЦевкаКоличина : секоја големина 5pcs, целосно 30pcsДолжина : 18cm / еезНамалување На Односот На : 3 / 1Боја : Сина

(50 бр./лот) PG9 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 4-8 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия
 • Новинка

(50 бр./лот) PG9 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 4-8 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия

23.47 BGN 20.00

50 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 50pcs PG9 За 4mm ~ 8мм кабел Снабдување боја : Црна или Бела Материјал : IP68 УЛ најлон 6 / 6, оган оценка 94 v2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал...

Мека тръба тагове ПВК 10мм2 ръкописни тръба
 • Новинка

Мека тръба тагове ПВК 10мм2 ръкописни тръба

BGN 12.80

Мека ПВЦ Ознака Цевка 10 MM2 Ракописниот ЦевкаМека ПВЦ нафта и ерозија отпорниОбично кабел жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да изберете од 2,5 квадратни маркер цевка.Но, понекогаш, со цел да се направи ладноцедените терминал изолирани, можете да изберете една малку поголема цевка од кабел diamete За expamle : Доколку вашиот кабелски жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да го избере 4 плоштад маркер цевка.