5шт Pg36 метални водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел 25-32 мм

5шт Pg36 метални водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел 25-32 мм

BGN 29.00
-8 %
BGN 31.58

Брой продукти


Спецификација тип /СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 3-6.5 12.6 8
PG9 4-8 15.1 8 PG11 5-10 18.6 9 PG13.5 6-12 20.3 9 PG16 10-14 22.5 10 PG19 12-15 23.7 10 PG21 13-18 28 12 PG25 16-21 29.6 12 PG29 18-25 36.8 12 PG36 22-32 46.5 16 PG42 32-38 54 18 PG48 37-44 59 20 PG63 42-50 70 28
Спецификација тип /СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 3-6.5 11.8 6
PG9 4-8 15.8 7 PG11 5-10 17.8 7 PG13.5 6-12 19.8 8 PG16 10-14 21.8 8 PG19 12-15 24.8 9 PG21 13-18 27.8 9 PG25 16-21 31.8 9 PG29 18-25 35.8 10
PG36 22-32 47.8 11 PG42 32-38 53.8 12 PG48 37-44 59.8 12 PG63 42-50 71.8 15
Услови за користење на услугите Испорака
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. Откако Услугата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

търговска марка:
makerele
Номер На Модела:
PG36
Ниво На Защита:
IP68
Размер:
pg36
Материал:
Месинг
is_customized:
Yes
Тип На Свързване:
Директен монтаж
Сфера на приложение:
Гама брави 25-32 мм

Избор на купувачи

1 м Черен 415 мм ширина 268 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба
 • Новинка

1 м Черен 415 мм ширина 268 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 14.56

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1 M Црна 415mm Ширина 268mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 415mm Дијаметар 268mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 2mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

UXCELL 20 бр черен пластмасов колан на кабели, кабелна замазка определяне на седлото кош
 • Новинка

UXCELL 20 бр черен пластмасов колан на кабели, кабелна замазка определяне на седлото кош

3.14 BGN 2.00

Име на производ : Кабел Вратоврска Планината;Боја : Црна Материјал : Пластика;Секоја Големина : 15 x 10 x 7 mm / 0.6" x 0.4" x 0.27" (L*W*H) Завртка Дупка со Дијаметар : 3 mm / 0.12";Max...

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба
 • Новинка

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 11.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1 M Сина, Црна 228mm Ширина 145mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 228mm Дијаметар 145mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 2mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

1бр кабелна замазка лента Синя широка 10 мм кратък кука успоредно кабелна замазка нейлоновое определяне на 5 метра
 • Новинка

1бр кабелна замазка лента Синя широка 10 мм кратък кука успоредно кабелна замазка нейлоновое определяне на 5 метра

7.17 BGN 7.00

1 PCS кабел вратоврска лента Сина Широк 10 mm Краток Кука Назад кон Назад Кабел Вратоврска Најлон за Прицврстување на 5 МетриНа суровина за производи со користење на високоп uality најлон паста,повеќе практични ,поудобно,е семејна на essestial prooducts1.Боја : Црвена / црна / сина / жолта / зелена2.материјали : Најлон3.тип : краток кука4.употреба : Врати се Назад Кабел Вратоврска Најлон за Прицврстување на5.димензии : ширина 10мм ,ве молиме контактирајте со продавачот ако ви треба ширина големина 20mm .6.цена : оваа цена е за една боја .

16 фута, 5 м с дължина 85 мм светло зелен PVC свиване тръба приключи за 18650 акумулаторна батерия
 • Новинка

16 фута, 5 м с дължина 85 мм светло зелен PVC свиване тръба приключи за 18650 акумулаторна батерия

BGN 14.82

Главната Боја Светло Зелена Бренд DMiotech Одговара за Батерија 18650 Pack(Не се Вклучени) Земја на Производство КИНА Рамен Ширина 85mm / 2.8" Намалување на Температурата 98 Материјал ПВЦ Transversal Топлина Намалување на Соодносот 48% се Оценети со Напон 300 V Пакет Содржина 1 x ПВЦ Топлина се Намали Цевки Дебелината на Ѕидот на 0,2 мм (Пред Намалување) Должина од 5 Метри / 16ft Надолжни Топлина Намалување на Соодносот 8% Температурата на работа 55+105

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm
 • Новинка

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm

30.99 BGN 16.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) PG7 36.5 11.8 6 PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10Ние имаме ОПрстени и Рамни заптивкаВе молиме имајте во предвид која големина ти треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Рамен заптивка за вас .Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм
 • Новинка

10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм

4.88 BGN 4.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 12.6 8PG9 48 15.1 8 PG11 510 18.6 9 PG13.5 612 20.3 9 PG16 1014 22.5 10 PG19 1215 23.7 10 PG21 1318 28 12 PG25 1621 29.6 12 PG29 1825 36.8 12 PG36 2232 46.5 16 PG42 3238 54 18 PG48 3744 59 20 PG63 4250 70 28Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 11.8 6PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10PG36 2232 47.8 11 PG42 3238 53.8 12 PG48 3744 59.8 12 PG63 4250 71.8 15Услови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

2 метра 56 мм ширина на PVC свиване филм тръба черна за отделението блок AAA
 • Новинка

2 метра 56 мм ширина на PVC свиване филм тръба черна за отделението блок AAA

BGN 2.99

Главната Боја : Црна;Должина : 2meters / 6.56 ft;Width : 56mmНамалената стапка(пресек) : повеќе од еднакви 48%;Намалување на стапката(надолжни дел) : Помалку од еднакви 8%Работна Температура : 55 целзиусови степени ДО +105 целзиусови степени;Греење Температура : 98 целзиусови степениГо издржат Напон : 300 V;Материјал : ПВЦ;Нето Тежина : 36gПВЦ Топлина се Намали Цевки е тенкаѕидот, ниски трошоци за материјали со добри електрични и механички карактеристики.Кога се изложени на топлина во вишокот на 98 степен за неколку секунди, специјално формулиран polyvinyl хлорид материјал ќе се намали брзо и рамномерно согласност за обликот на објектот, да бидат покриени.Апликации вклучуваат изолација и jacketing на батерии, кондензатори и слични предметиширок спектар на апликации во производство на индустриска опрема, играчки, спортски стока, електроника, и потрошувачки производи.П : Дали топлинаshrink wrap направи батерии потопло?A : се намалат е само покритие да ти чува од фаќање на рабовите на клетките на нешто во / од / низ авион и уништување на вашиот пакет...

12 бр./лот YT1147 5 цвята кабелна замазка широк 2 см и дължина 15 см Hookloop найлон задържане Лента Magic Лента каишка Безплатна доставка
 • Новинка

12 бр./лот YT1147 5 цвята кабелна замазка широк 2 см и дължина 15 см Hookloop найлон задържане Лента Magic Лента каишка Безплатна доставка

7.60 BGN 7.00

ПАКЕТ : Магијата Лента за околу Рака *12 PCSШирок : 2 cmДолжина : 15cmФакултативна Бои : Црвена, Жолта, Сина, Зелена и ЦрнаОди до мојата Продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Водоустойчив Найлонов Пластмасов Кабелен Вход Конектор M25
 • Новинка

Водоустойчив Найлонов Пластмасов Кабелен Вход Конектор M25

BGN 288.00

Најлон кабел жлезди M25 Материјал : направен од УЛ Најлон 66, 94 V2 и тесни прстен од гума.· Функција : 1.Посебна ознака, добра strengthsile и никој штета на електрична машина.2.не треба да се dismetgrate на фикс терминал, кабел може да биде вметната throug директно потоа се стегне лесно и заштеда на време.· Примена : се користи за машини контрола кутија, дистрибуција плоча, машински и електро,итн...

2 ролка 10мм*5M за многократна употреба найлонов кабелен вратовръзка колан нож вратовръзки компютър на компютър с телевизор тел управление кабел вълшебна лента врат
 • Новинка

2 ролка 10мм*5M за многократна употреба найлонов кабелен вратовръзка колан нож вратовръзки компютър на компютър с телевизор тел управление кабел вълшебна лента врат

12.24 BGN 12.00

2 ролни 10мм*5m Најлон Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска velc кука јамка fastener лента трговија на големо врски кабел сврзувачки елементи Карактеристики : • 100% сосема нов и висок квалитет...

500Pcs / bag 4X (150,200,250,300)mm Self-Locking White Nylon66 Wire Кабел Zip Ties. кабелни връзки, сертифицирани от SGS
 • Новинка

500Pcs / bag 4X (150,200,250,300)mm Self-Locking White Nylon66 Wire Кабел Zip Ties. кабелни връзки, сертифицирани от SGS

BGN 8.96

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Опис На Производот1 .Име на производ : 4 серии кабел вратоврска2 Димензии : (ширина) 2.8 mm X (должина) 150mm 200mm 250mm 300мм3.Материјали : Најлон 66 94 V2 од УЛ4.Температура : 35o C да 150o C5.Функција : Греењеотпор ,Киселина, Ерозија Отпорни, Добра Изолација и не се склони да возраста6.Боја : Црна7.Сертификат : УЛ, CE, EN50146, Ro HS, SGS, ISO9001 : 2000, ISO14001dianxiaobao_3dianxiaobao_4