Жълто-4мм гама съотношение 2: 1 polyolefin свиване тръба тръба съединител, огнеустойчиви, мека за амбалажна тел кабел RoHs

Жълто-4мм гама съотношение 2: 1 polyolefin свиване тръба тръба съединител, огнеустойчиви, мека за амбалажна тел кабел RoHs

BGN 3.00
-1 %
BGN 3.02

Брой продукти

Боја : Жолта Материјал : Полиолефин Доставени внатрешен дијаметар : 4mm Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 2mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1/2 од нејзината доставени дијаметар) Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : -55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V/mm Запаливост : Пламен Retardant Сечење метод : Ножици или остар нож Производство спецификација : ISO9001 Одобренија : Ro Hs УЛ Одобрени
Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската пред да ги купите . Политика на враќање Ние нудиме 30 дена (од купувачот примените) враќање и замена гаранција. Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, можете да ги врати во рок од 30 дена и да побара враќање на средствата или девизните. Купувачите треба да им се понуди се врати превозот следење на број и се грижи за враќање превозот цена, За која било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи пакет и сите додатоци; ве Молиме овозможи до 5 работни дена за враќа да бидат обработени. Превозот и ракувањето со обвиненија нема да бидат вратени. Контактирајте со нас, Ние се стремиме да достави 5-ѕвезда услуги на клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 1 работен ден (освен викенд). Вашето задоволство е важно за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-Ѕвезда DSRs оценка


Подробности

Цвят:
5m 4мм жълто, 20м 4мм жълто, 50m 4мм жълто, 200м 4мм жълт
Тип:
Свиване
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
2
Материал:
PO
Температура Пълно Свиване:
+ 110 Градуса По Целзий Максимум
Минималната Температура На Свиване:
+70 Градуса По Целзий
Коефициент На Свиване:
2
Спецификация:
4mm

Избор на купувачи

ID дължина 20 фута: 10 * OD13 неразрезная жичен буш гъвкава дървесина сильфонная тръба кабелна обвивка свернутая трубопроводная тръба
 • Новинка

ID дължина 20 фута: 10 * OD13 неразрезная жичен буш гъвкава дървесина сильфонная тръба кабелна обвивка свернутая трубопроводная тръба

BGN 19.18

10мм ID Црно Не Сплит Згрчена Канал ЦевкиФлексибилен, лесен polyamide канал цевки погоден за автомобилската апликации, подигнат измислица, кабел за завиткување, tidying & организирањеДобра отпорност на автомобилската течности и УВ отпорни на Оган.Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 5 работни дена од денот на поставување на својата цел...

2 ролка 10мм*5M за многократна употреба найлонов кабелен вратовръзка колан нож вратовръзки компютър на компютър с телевизор тел управление кабел вълшебна лента врат
 • Новинка

2 ролка 10мм*5M за многократна употреба найлонов кабелен вратовръзка колан нож вратовръзки компютър на компютър с телевизор тел управление кабел вълшебна лента врат

12.24 BGN 12.00

2 ролни 10мм*5m Најлон Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска velc кука јамка fastener лента трговија на големо врски кабел сврзувачки елементи Карактеристики : • 100% сосема нов и висок квалитет...

10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм
 • Новинка

10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм

4.88 BGN 4.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 12.6 8PG9 48 15.1 8 PG11 510 18.6 9 PG13.5 612 20.3 9 PG16 1014 22.5 10 PG19 1215 23.7 10 PG21 1318 28 12 PG25 1621 29.6 12 PG29 1825 36.8 12 PG36 2232 46.5 16 PG42 3238 54 18 PG48 3744 59 20 PG63 4250 70 28Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 11.8 6PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10PG36 2232 47.8 11 PG42 3238 53.8 12 PG48 3744 59.8 12 PG63 4250 71.8 15Услови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

8mm2 бяла мека кабелна издател тръба
 • Новинка

8mm2 бяла мека кабелна издател тръба

BGN 12.80

8mm2 Бела Мека Кабел Етикета ЦевкаМека ПВЦ нафта и ерозија отпорниОбично кабел жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да изберете од 2,5 квадратни маркер цевка.Но, понекогаш, со цел да се направи ладноцедените терминал изолирани, можете да изберете една малку поголема цевка отколку кабел со дијаметар За expamle : Доколку вашиот кабелски жица е за 2,5 квадратни, ќе треба да го избере 4 плоштад маркер цевка.

5шт Pg36 метални водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел 25-32 мм
 • Новинка

5шт Pg36 метални водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел 25-32 мм

31.58 BGN 29.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 12.6 8PG9 48 15.1 8 PG11 510 18.6 9 PG13.5 612 20.3 9 PG16 1014 22.5 10 PG19 1215 23.7 10 PG21 1318 28 12 PG25 1621 29.6 12 PG29 1825 36.8 12 PG36 2232 46.5 16 PG42 3238 54 18 PG48 3744 59 20 PG63 4250 70 28Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 36.5 11.8 6PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10PG36 2232 47.8 11 PG42 3238 53.8 12 PG48 3744 59.8 12 PG63 4250 71.8 15Услови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm
 • Новинка

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm

30.99 BGN 16.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) PG7 36.5 11.8 6 PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10Ние имаме ОПрстени и Рамни заптивкаВе молиме имајте во предвид која големина ти треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Рамен заптивка за вас .Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

нов 100pcs4 2x100mm мрежа от найлон пластмасов кабел кабел Zip вратовръзка кабел каишка
 • Новинка

нов 100pcs4 2x100mm мрежа от найлон пластмасов кабел кабел Zip вратовръзка кабел каишка

BGN 2.08

Производи име : најлон кабел вратоврскаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела,црна,розова, виолетова,кафена,месинг,сива,портокалова за вашиот го избере, ако у havn ' t забелешка, јас ќе испорака тоа случајно.3 : Големини : 2.0 X100mm4 : Количина : 100pcs5 : Материјал : Nylon66,94 V26 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree7 : Затегнувачка цврстина : 18lbs(8 KGS)8 : Должина : 4inch(100mm)9 : Запаливост : Пламен Retardant10 : Производство спецификација : ISO900211 : Одобрување : UL Одобрени12 : Количина : 1 пакет(100pcs)13 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x ширина x должина x боја )100pcs x2.0mmx100mm (црвена, жолта, сина, зелена, бела,црна за вашиот го избере, ако у не се instructoins, јас ќе испорака на тоа, според мојата парк )Вкупна КОЛИЧИНА : 100 PCS

Безплатна доставка регулируема 118-140 мм 130-152 мм 145-165 мм водопроводна тръба от неръждаема стомана скоба въздушна тръба маркуч вакуум пружина на Лентата
 • Новинка

Безплатна доставка регулируема 118-140 мм 130-152 мм 145-165 мм водопроводна тръба от неръждаема стомана скоба въздушна тръба маркуч вакуум пружина на Лентата

113.28 BGN 104.00

Бесплатен Превозот Прилагодливи 118140mm 130152mm 145165mm Нерѓосувачки челик водовод Воздух Цевка Менгеме Вакум Црево Пролет Бенд Клип Забелешка : 30pcs / многу= (118140mm ) 10pcs+ ( 130152mm ) 10pcs + ( 145165mm ) 10pcs

YL695b Бял PE 14 16 18 20 25 мм фута навити жично органайзер амбалажна тръба гъвкаво управление на кабел скриване на кабелни ръкави Естония
 • Новинка

YL695b Бял PE 14 16 18 20 25 мм фута навити жично органайзер амбалажна тръба гъвкаво управление на кабел скриване на кабелни ръкави Естония

BGN 7.98

Опис : Таа организира и ги штити жициЛесно може да се отсечени од должината што требаИдеална за дома,кино, користењеСтави сите неуредна жици на ТВ, Театар, Компјутери, и др...

10 мм Диаметър на Бял полиолефин свиване тръба 8 м 26,2 фута
 • Новинка

10 мм Диаметър на Бял полиолефин свиване тръба 8 м 26,2 фута

BGN 11.39

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар10мм / 0.394" (Пред Намалување)5mm / 0.197" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 8 M / 26.2 Ft Боја Бела Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable ЦевкаОпис : Погоден за разни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајотракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозијадоказ за метални прачки или цевки, и антена заштита...

1000 x самостоятелно блокиране на кабел найлонови връзки, с цип бял 3 мм x 150 мм
 • Новинка

1000 x самостоятелно блокиране на кабел найлонови връзки, с цип бял 3 мм x 150 мм

11.84 BGN 11.00

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Дизајн : Само ЗаклучувањеМатеријали : Најлон;Големина : 3 x 150mm / 0.12"x 5.9"(W*L )Боја : Бела OffТежина : 204gСоставена од заби најлон лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа тесна, но тоа нема да се олабават.Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.Пакет Содржина : 1000(+ / 5%) x Кабел ВрскиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба
 • Новинка

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 11.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1 M Сина, Црна 228mm Ширина 145mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 228mm Дијаметар 145mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 2mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

Гъвкава спирала тръба Wire кабел Wrap PC Cord Management w Клип 5M 16Ft сив
 • Новинка

Гъвкава спирала тръба Wire кабел Wrap PC Cord Management w Клип 5M 16Ft сив

BGN 23.12

Должина : 5 Метри / 16 Ft Дијаметар : 20mm / 0.8 инчен организира и ги штити жици Можат лесно да бидат отсечени за да ја должината што треба Идеален за дома,кино, користење Стави сите неуредна жици на ТВ, Театар, Компјутери, и др...

(50 бр./лот) PG9 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 4-8 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия
 • Новинка

(50 бр./лот) PG9 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 4-8 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия

23.47 BGN 20.00

50 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 50pcs PG9 За 4mm ~ 8мм кабел Снабдување боја : Црна или Бела Материјал : IP68 УЛ најлон 6 / 6, оган оценка 94 v2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал...