Ян E Нов Модел Шестоъгълник Очила Самоличността На Дланта На Рамки За Очила Перлата На Носа Поддръжка На Мъжете И Жените Просто Стъкло Огледало Фонд

Ян E Нов Модел Шестоъгълник Очила Самоличността На Дланта На Рамки За Очила Перлата На Носа Поддръжка На Мъжете И Жените Просто Стъкло Огледало Фонд

BGN 36.00
-6 %
BGN 38.38

Брой продукти

=> Информации :
1. Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.
2. Ова е само рамка со демо леќа, ако сакате ни да се стави вашиот рецепт, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно, ние може да обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, исто така бесплатен превозот!
3. Изберете Рецепт Леќи :
4. Ве молиме да ни испрати точниот рецепт (како Сфера,цилиндар, оска, PD и Прилог итн.) и цел барање на коментар кога цел, или да испратите некоја фотографија под цел порака, ние ќе се качи на леќи во рамката да ви испрати заврши очила, ние ги користиме на европската увезени E-ssilor Авто машина за да се намали & мелење на леќа за да се гарантира квалитетот, монтажа цената е бесплатно, како посебна услуга, 100% гаранција за квалитет.
1).Ве молиме испратете го вашиот рецепт како што е подолу : (овој примерок само за референца) R(OD) sph -3.00 /cyl -0.50 *оска 60 L(OS) sph -2.00 /cyl -1.25 *оска 120 Додадете : +2.00 (само за мултифокалната леќи)
PD : 64 (R 32 / L 32)
2).Можете да прикачите слика на рецепт како оваа :
5. Како да се цел целосна очила? 1). Изберете рамка - " Додади во кошничка ";
2). Изберете една леќи - " Додади во Кошничка ";
3). Приказ на вашата Шопинг Кошничка, кликнете на "Купи сите од оваа продавачот" - "Потврдете нарачка , оставете порака за вашиот рецепт или другите релевантни информации" - "Местото Цел" - " Касата ".
4). Чекање за вас нови наочари.
========================================================================================================
=> Опис На Производот :
Бренд Име : Brightzone
Модел : B9199
Рамка Материјал : Метал и PC Рамка
Леќи : Демо леќа само
Состојба : Нова
Големина на :
65mm 16mm 55мм 142mm 126mm
=>
Пакет
=>
Како да се избере превозот метод?
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус( Untrack ) : не се регистрирани, само се "крена", "Во транзит" на информации во кина на превозот cainiao веб-сајт, не "Пристигна на дестинација" и "подарил", така што нема да има гаранција во ова, превозот времето е 15-90 дена нормално, ако треба итно, тогаш ние ви советуваме да одберете други превозот начин.
Ali Express Стандард за Испорака( се Препорачува ) : ние испрати цел да го магацин, тие ќе се најде најдобар превозот патот кон вашата земја, вклучуваат кина пост воздух mail, сингапур пост, e Packet, Холандија пост и други пост итн.
Кина Пост Registerd Воздух Mail & Сингапур Пост( се Препорачува ) : времето за испорака е 15-60 дена нормално, бразил е 15-90 дена, време на испорака не е стабилна, тоа не ги вклучуваат празници или непредвидени разлика, ако за време на испорака не е доволно, pls контактирајте со нас да се прошири за вас, не достави каков било спор, ви благодарам многу.
e Packet( се Препорачува ) : 7-15 работни дена нормално, не вклучуваат празници и испорака достигнало врвот, како 11.


Подробности

търговска марка:
Brightzone
Номер На Модела:
И девет хиляди сто деветдесет и девет
Вид На Модела:
Точка
Пол:
Мъже
Материал На Рамката:
Мед
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Категория Продукти:
Прости Очила
Текстура на материала:
PC
Технически характеристики:
65-16-56-126-150-142
Стил:
Пълен Кадър

Избор на купувачи

VWKTUUN реколта големи слънчеви очила Жени Кристален frame слънчеви очила ретро извънгабаритни очила дамски слънчеви очила марка открит спорт Oculos
  • Новинка

VWKTUUN реколта големи слънчеви очила Жени Кристален frame слънчеви очила ретро извънгабаритни очила дамски слънчеви очила марка открит спорт Oculos

10.51 BGN 9.00

Леќа ширина : 5.9 cm Леќа Висина : 5.2 cm Пол : жени / мажи Поларизирани Очила Или не : не АнтиУВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC+метал Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа,Балон,а потоа во тетрапакПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас...

WarBLade готически steampunk мъжки слънчеви очила стари метални мъжете покритие огледални слънчеви очила Жени кръгли слънчеви очила ретро нюанси UV400
  • Новинка

WarBLade готически steampunk мъжки слънчеви очила стари метални мъжете покритие огледални слънчеви очила Жени кръгли слънчеви очила ретро нюанси UV400

16.77 BGN 10.00

Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можебинекои разлики! Вид преовладува.Пакет Содржина : 1 X 100% Нови очила за сонце**Ние Користиме Пена за Заштита на Објекти ,Така Што за Време на Превозот ,Тоа Нема да Биде Скршен ...

Пълен кадър мъжки спортен стил на слънчеви очила рамка с магнитен клипс ултра-леки 3D очила поляризирани слънчеви очила за нощно виждане на слънчеви очила
  • Новинка

Пълен кадър мъжки спортен стил на слънчеви очила рамка с магнитен клипс ултра-леки 3D очила поляризирани слънчеви очила за нощно виждане на слънчеви очила

78.40 BGN 63.00

детали за производотНие можеме да брод според вашето барање, но ве молам оставете порака во ред

Нова мода слънчеви очила Мъже, Жени марката злато 3D Лъв дизайнерски слънчеви очила Oculos за дамите реколта Oculos женски мъжки
  • Новинка

Нова мода слънчеви очила Мъже, Жени марката злато 3D Лъв дизайнерски слънчеви очила Oculos за дамите реколта Oculos женски мъжки

15.81 BGN 15.00

*Пакување Содржина : 1 x очила за сонце1 x платно1 x торба*Леќа : UV400 заштитаПоради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings,бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Нови Топлопродажба Medusa АнаKarin Karlsson мажите очила за сонце Злато 3 D Лав моден бренд дизајнер сонце очила oculos masculino 96876

Laura Фея унисекс огледало летен стил слънчеви очила на Жените и мъжете нитове ретро слънчеви очила с UV400 Gafas De Sol
  • Новинка

Laura Фея унисекс огледало летен стил слънчеви очила на Жените и мъжете нитове ретро слънчеви очила с UV400 Gafas De Sol

12.62 BGN 12.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Сонце Очила со UV400L о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Самовила 2016 Година Унисекс Огледало Лето Стил очила за сонце Жени Мажи Занитвам Гроздобер Сонце Очила со UV400 Gafas De SolOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот живот / ПартијаБоја : Geryцрна / Црвена жолтоцрно / Gery синоцрнаПовеќе предмети што ќе биде интересно во : Geryцрна : Црвено жолтоцрна : Gery синоцрна : dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Laura Фея Outdoor Happy Freedom слънчеви очила с UV400 Мъжки спортни слънчеви очила с предавателна Oculos Masculino
  • Новинка

Laura Фея Outdoor Happy Freedom слънчеви очила с UV400 Мъжки спортни слънчеви очила с предавателна Oculos Masculino

14.24 BGN 13.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Oculos MasculinoL о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Самовила Отворено Среќен Слобода очила за сонце со UV400 Мажи Спортски очила за сонце Со Кутија Oculos MasculinoOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот живот / ПартијаБоја : СивоЦрна / Сива БојаСина / СивоБели / СивиЦрвенаПовеќе предмети што ќе биде интересно во : dianxiaobao_3dianxiaobao_4

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка
  • Новинка

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка

BGN 15.17

очила за сонце beaded вратот синџир кабелот очила string јаже носителот retainer eyewear рака # L811*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови за испорака...

2018-Нови Мъже, Жени Ретро Кръгла Рамка, Рамки На Очила За Четене, Слънчеви Очила +1.0 ~ + 4.0
  • Новинка

2018-Нови Мъже, Жени Ретро Кръгла Рамка, Рамки На Очила За Четене, Слънчеви Очила +1.0 ~ + 4.0

2.86 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Леопард Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Носот подлога е погоден за повеќето луѓе,да се олесни притисокот на носот Круг дизајн на рамка,Задоволство,создавање на носталгични атмосфера Деликатна и парична казна занает, класичен и агилни дизајн, покажува уникатен вкус Врба помине дизајн, рамка и ногата се комбинираат со деликатна зглоб Пробив високоодделение пролет линк дизајн,механизми,погодна за секој облик на лицето Големина : Како што е прикажано како слики Количина : 1 PC answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме allow12cm се разликуваат...