Нови детски очила рамка RX очила деца момиче удобни и безопасни пълен ръб очила рецепта спектакъл 16

Нови детски очила рамка RX очила деца момиче удобни и безопасни пълен ръб очила рецепта спектакъл 16

BGN 19.20

Брой продукти


Напомена : Оваа ставка е очила рамка , ние може да се продаваат оптички рамка и леќи заедно. Ве молиме купи леќи и рамка заедно. Ние се соберат очила за слободни.
Како да се цел целосна очила?
1.Изберете рамка - " Додади во кошничка ";
2.Изберете една леќи - " Додади во Кошничка ";
3.Приказ на вашата Шопинг Кошничка, кликнете на "Купи сите од оваа продавачот" - "Потврдете нарачка , оставете порака за вашиот рецепт или други релевантни informat јон" - "Местото Цел" - " Касата ".
4.Чекање за вас нови наочари.
Слики :
Пинк ↑
Црна ↑
Микс Црна ↑
Сина ↑
Виолетова ↑
Детали ↑

Ве молиме, напишете ја вашата рецепт ако сакате купи RX леќи заедно.
RX
Сферични
Цилиндрични
Оска
ДОДАЈ
PD(Ученик растојание)
OD(Десно)
Оперативен СИСТЕМ(Лево)


Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
16
търговска марка:
ЯШИЛУ
Материал На Рамката:
Пластмаса
Стил:
пълна дограма
Панта:
Качеството На Панта
Лещи Материал:
Смоляные лещи без диоптър, може да плати за добавяне на рецепта лещи
Широчина На Обектива:
44 мм
Височина На Обектива:
29мм
Мост:
16мм
Обща ширина:
119 мм
Храм:
130мм
Тегло:
8 g (without demo lenses)

Избор на купувачи

BAVIRON 2017 нови мъжки слънчеви очила дървени ретро класически слънчеви очила Дамски поляризирани лещи анти-UV400 дървени слънчеви очила Моден 4210
 • Новинка

BAVIRON 2017 нови мъжки слънчеви очила дървени ретро класически слънчеви очила Дамски поляризирани лещи анти-UV400 дървени слънчеви очила Моден 4210

40.82 BGN 33.00

BAVIRON 2017 Нови Мажите Сонце Очила Дрво Ретро Класичен очила за сонце Жените Поларизирани Леќи на АнтиUV400 Дрвени очила за сонце Мода 4210

LC136 високо качество Naddle 1 Добър цвят микрофибър очила Очила с кърпичка за почистване на очила 178x155 мм безплатна доставка
 • Новинка

LC136 високо качество Naddle 1 Добър цвят микрофибър очила Очила с кърпичка за почистване на очила 178x155 мм безплатна доставка

BGN 44.00

Висок Квалитет Убав Боја Микрофибер очила очила eyewear ткаенина за чистење # LC136"очила со крпа, очила ткаенина за чистење, eyewear крпа, микрофибер очила крпа, оптички платно*** Здраво, Кина / Хонгконг Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови за испорака...

WarBLade готически steampunk мъжки слънчеви очила стари метални мъжете покритие огледални слънчеви очила Жени кръгли слънчеви очила ретро нюанси UV400
 • Новинка

WarBLade готически steampunk мъжки слънчеви очила стари метални мъжете покритие огледални слънчеви очила Жени кръгли слънчеви очила ретро нюанси UV400

16.77 BGN 10.00

Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можебинекои разлики! Вид преовладува.Пакет Содржина : 1 X 100% Нови очила за сонце**Ние Користиме Пена за Заштита на Објекти ,Така Што за Време на Превозот ,Тоа Нема да Биде Скршен ...

Слънчеви Очила За Мъже 2018 Поляризирани Слънчеви Очила Мъжки Слънчеви Очила Driving Brand Design Casual Style Oculos De Sol 1021
 • Новинка

Слънчеви Очила За Мъже 2018 Поляризирани Слънчеви Очила Мъжки Слънчеви Очила Driving Brand Design Casual Style Oculos De Sol 1021

11.41 BGN 7.00

War BLade Mens Поларизирана Ноќ Возење Очила За Сонце ОчилаПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ специјализирани мулти слој леќа дизајнирани за филтрирање и блокирање на над 99.96% од отсјајНаПоларизирани леќи блокови од интензивна хоризонтална рефлексии (на сјајот) со тоа што вертикално ориентирана филтер слојвградени во објективот, обезбедувајќи максимална удобност и подобрена видливост...

Високо Качество На 2018 Марка Е По-Голяма Рамка На Компютърни Очила Жени Прозрачни Антирадиационные Очила Роман Розови Очила, Аксесоари
 • Новинка

Високо Качество На 2018 Марка Е По-Голяма Рамка На Компютърни Очила Жени Прозрачни Антирадиационные Очила Роман Розови Очила, Аксесоари

59.17 BGN 31.00

Ние обично се користат Ali Express Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и што е потребно за 27 недели за испорака...

Laura Фея Outdoor Happy Freedom слънчеви очила с UV400 Мъжки спортни слънчеви очила с предавателна Oculos Masculino
 • Новинка

Laura Фея Outdoor Happy Freedom слънчеви очила с UV400 Мъжки спортни слънчеви очила с предавателна Oculos Masculino

14.24 BGN 13.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Oculos MasculinoL о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Самовила Отворено Среќен Слобода очила за сонце со UV400 Мажи Спортски очила за сонце Со Кутија Oculos MasculinoOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот живот / ПартијаБоја : СивоЦрна / Сива БојаСина / СивоБели / СивиЦрвенаПовеќе предмети што ќе биде интересно во : dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Bellcaca рамки за очила, Очила за Мъже, Жени и 5 клипсами на поляризирани слънчеви очила магнитен адсорбент за мъжки очила BC124
 • Новинка

Bellcaca рамки за очила, Очила за Мъже, Жени и 5 клипсами на поляризирани слънчеви очила магнитен адсорбент за мъжки очила BC124

28.99 BGN 23.00

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве молиме да ги доставите вашиот рецепт за нас, со цел коментари следново,или контактирајте со нас ▲Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно...

HDCRAFTER старинни рамки за очила Мъже/Жени дърво, метал четене късогледство очила рамка с прозрачни лещи дървени рамки за очила
 • Новинка

HDCRAFTER старинни рамки за очила Мъже/Жени дърво, метал четене късогледство очила рамка с прозрачни лещи дървени рамки за очила

68.80 BGN 36.00

Повеќе топла производот : Овој објект е наочари рамка, достапна на промените во миопија леќа.Тоа е совршена декорација, стилски и уникатен за двете маж и жена...

Стари Мъже, Жени Ретро Кръгли Очила Рамка Прозрачни Лещи Слънчеви Очила Очила
 • Новинка

Стари Мъже, Жени Ретро Кръгли Очила Рамка Прозрачни Лещи Слънчеви Очила Очила

3.57 BGN 3.00

Гроздобер Мажи Жени Ретро Круг Наочари Рамка Очила Eyewear Јасно Леќа Топла100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет, класични рамки Може да се носи со секојдневна облека или за фенси облекување прилики...

BAVIRON 2018 нови винтидж слънчеви очила мъжки поляризирани подобни дървени слънчеви очила унисекс UV400 поляризирани лещи очила за жени/мъже
 • Новинка

BAVIRON 2018 нови винтидж слънчеви очила мъжки поляризирани подобни дървени слънчеви очила унисекс UV400 поляризирани лещи очила за жени/мъже

40.98 BGN 33.00

BAVIRON 2018 Нови Гроздобер очила за сонце Мажите Поларизирана Слични Дрвени Сонце Очила Унисекс UV400 Поларизирани Леќи за Очила за Жени / Мажи

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка
 • Новинка

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка

BGN 15.17

очила за сонце beaded вратот синџир кабелот очила string јаже носителот retainer eyewear рака # L811*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови за испорака...

SHAUNA Classic Women Cat Eye слънчеви очила ретро дами черна рамка сини светлоотразителни лещи очила
 • Новинка

SHAUNA Classic Women Cat Eye слънчеви очила ретро дами черна рамка сини светлоотразителни лещи очила

8.96 BGN 7.00

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 25 работни дена откако вашата уплата е завршен Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во одделни земји...

BENZEN Авиационна поляризирани слънчеви очила мъжете марка дизайнер на мъжки пилот на водача шофиране слънчеви очила UV нюанси на черно с предавателна 9230
 • Новинка

BENZEN Авиационна поляризирани слънчеви очила мъжете марка дизайнер на мъжки пилот на водача шофиране слънчеви очила UV нюанси на черно с предавателна 9230

47.97 BGN 26.00

BENZEN Авијација Поларизирани очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Машки Пилот Возачот Возење Сонце Очила УВ Нијанси Црна Кутија Со 9230 Карактеристики : 1...

Laura Фея унисекс огледало летен стил слънчеви очила на Жените и мъжете нитове ретро слънчеви очила с UV400 Gafas De Sol
 • Новинка

Laura Фея унисекс огледало летен стил слънчеви очила на Жените и мъжете нитове ретро слънчеви очила с UV400 Gafas De Sol

12.62 BGN 12.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Сонце Очила со UV400L о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Самовила 2016 Година Унисекс Огледало Лето Стил очила за сонце Жени Мажи Занитвам Гроздобер Сонце Очила со UV400 Gafas De SolOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот живот / ПартијаБоја : Geryцрна / Црвена жолтоцрно / Gery синоцрнаПовеќе предмети што ќе биде интересно во : Geryцрна : Црвено жолтоцрна : Gery синоцрна : dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Нова мода слънчеви очила Мъже, Жени марката злато 3D Лъв дизайнерски слънчеви очила Oculos за дамите реколта Oculos женски мъжки
 • Новинка

Нова мода слънчеви очила Мъже, Жени марката злато 3D Лъв дизайнерски слънчеви очила Oculos за дамите реколта Oculos женски мъжки

15.81 BGN 15.00

*Пакување Содржина : 1 x очила за сонце1 x платно1 x торба*Леќа : UV400 заштитаПоради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings,бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Нови Топлопродажба Medusa АнаKarin Karlsson мажите очила за сонце Злато 3 D Лав моден бренд дизајнер сонце очила oculos masculino 96876