Нов Морден Неръждаема Стомана Отлични Очила Мъжете 2423 Рецептурная Оптична Рамка Модни Очила Оптична Рамка

Нов Морден Неръждаема Стомана Отлични Очила Мъжете 2423 Рецептурная Оптична Рамка Модни Очила Оптична Рамка

BGN 23.02

Брой продукти

=> Информации :
1. Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.
2. Ова е само рамка со демо леќа, ако сакате ни да се стави вашиот рецепт, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно, ние може да обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, исто така бесплатен превозот!
3. Изберете Рецепт Леќи :
4. Ве молиме да ни испрати точниот рецепт (како Сфера,цилиндар, оска, PD и Прилог итн.) и цел барање на коментар кога цел, или да испратите некоја фотографија под цел порака, ние ќе се качи на леќи во рамката да ви испрати заврши очила, ние ги користиме на европската увезени E-ssilor Авто машина за да се намали & мелење на леќа за да се гарантира квалитетот, монтажа цената е бесплатно, како посебна услуга, 100% гаранција за квалитет.
1).Ве молиме испратете го вашиот рецепт како што е подолу : (овој примерок само за референца) R(OD) sph -3.00 /cyl -0.50 *оска 60 L(OS) sph -2.00 /cyl -1.25 *оска 120 Додадете : +2.00 (само за мултифокалната леќи)
PD : 64 (R 32 / L 32)
2).Можете да прикачите слика на рецепт како оваа :
5. Како да се цел целосна очила? 1). Изберете рамка - " Додади во кошничка ";
2). Изберете една леќи - " Додади во Кошничка ";
3). Приказ на вашата Шопинг Кошничка, кликнете на "Купи сите од оваа продавачот" - "Потврдете нарачка , оставете порака за вашиот рецепт или другите релевантни информации" - "Местото Цел" - " Касата ".
4). Чекање за вас нови наочари.
========================================================================================================
=> Опис На Производот :
=>
Пакет
=>
Како да се избере превозот метод?
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус( Untrack ) : не се регистрирани, само се "крена", "Во транзит" на информации во кина на превозот cainiao веб-сајт, не "Пристигна на дестинација" и "подарил", така што нема да има гаранција во ова, превозот времето е 15-90 дена нормално, ако треба итно, тогаш ние ви советуваме да одберете други превозот начин.
Ali Express Стандард за Испорака( се Препорачува ) : ние испрати цел да го магацин, тие ќе се најде најдобар превозот патот кон вашата земја, вклучуваат кина пост воздух mail, сингапур пост, e Packet, Холандија пост и други пост итн.
Кина Пост Registerd Воздух Mail & Сингапур Пост( се Препорачува ) : времето за испорака е 15-60 дена нормално, бразил е 15-90 дена, време на испорака не е стабилна, тоа не ги вклучуваат празници или непредвидени разлика, ако за време на испорака не е доволно, pls контактирајте со нас да се прошири за вас, не достави каков било спор, ви благодарам многу.
e Packet( се Препорачува ) : 7-15 работни дена нормално, не вклучуваат празници и испорака достигнало врвот, како 11.11 голема промоција. (Ние може да се испратат во САД,руската, Украина, New zeland, Австралија, велика БРИТАНИЈА, Германија, Канада, Франција, Норвешка, Израел,
Саудиска Arabi, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Австрија, Белгија, Швајцарија, Данска, Унгарија , Италија, Луксембург, Холандија, Полска, Шведска, Турција, Финска, Ирска, Португалија, Мексико, Бразил сега)
Ali Express Премија за Испорака( се Препорачува ) : 7-15 дена, ние испрати пратката да склад.


Подробности

Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Brightzone
Материал На Рамката:
Сплав
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
2423
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Цвят:
черен, кафе, пистолет, синьо
Форма:
Правоъгълен
Стил:
пълна дограма
Материал:
неръждаема стомана
Храм:
Метални
Тип Очила:
Рецептурная Оптична Рамка
Възраст:
ВСИЧКИ
Лещи:
Демонстрационни лещи

Избор на купувачи

Лора Феята на мода Полуфинал наклон слънчеви очила ретро UV400 Remix слънчеви очила с метални орнаменти Oculos de Sol Masculino
 • Новинка

Лора Феята на мода Полуфинал наклон слънчеви очила ретро UV400 Remix слънчеви очила с метални орнаменти Oculos de Sol Masculino

14.08 BGN 11.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ES Тебе Сонце очилаL о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Бајка Мода Полу Rimless очила за сонце Гроздобер UV400 од Тебе Сонце Очила Метални Декорација Oculos de Sol MasculinoOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот животБоја : СивоЦрна / КафеаваPrint Рамка / Кафена И БелаКафенаPrint Рамка : Кафена И Бела : СивоЦрна : Плаќање1...

Laura Фея Outdoor Happy Freedom слънчеви очила с UV400 Мъжки спортни слънчеви очила с предавателна Oculos Masculino
 • Новинка

Laura Фея Outdoor Happy Freedom слънчеви очила с UV400 Мъжки спортни слънчеви очила с предавателна Oculos Masculino

14.24 BGN 13.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Oculos MasculinoL о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Самовила Отворено Среќен Слобода очила за сонце со UV400 Мажи Спортски очила за сонце Со Кутија Oculos MasculinoOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот живот / ПартијаБоја : СивоЦрна / Сива БојаСина / СивоБели / СивиЦрвенаПовеќе предмети што ќе биде интересно во : dianxiaobao_3dianxiaobao_4

LS16 офталмология оптична оптометрия стъкло K9 свободни призми бар комплект комплект алуминиев корпус опаковани Безплатна доставка
 • Новинка

LS16 офталмология оптична оптометрия стъкло K9 свободни призми бар комплект комплект алуминиев корпус опаковани Безплатна доставка

BGN 156.80

Офталмолошки Оптички Optometry Стакло K9 Лабава Призмата Барови Комплет Наместен Алуминиум Случај Спакувани # LS161...

Пълен кадър мъжки спортен стил на слънчеви очила рамка с магнитен клипс ултра-леки 3D очила поляризирани слънчеви очила за нощно виждане на слънчеви очила
 • Новинка

Пълен кадър мъжки спортен стил на слънчеви очила рамка с магнитен клипс ултра-леки 3D очила поляризирани слънчеви очила за нощно виждане на слънчеви очила

78.40 BGN 63.00

детали за производотНие можеме да брод според вашето барање, но ве молам оставете порака во ред

Стари Мъже, Жени Ретро Кръгли Очила Рамка Прозрачни Лещи Слънчеви Очила Очила
 • Новинка

Стари Мъже, Жени Ретро Кръгли Очила Рамка Прозрачни Лещи Слънчеви Очила Очила

3.57 BGN 3.00

Гроздобер Мажи Жени Ретро Круг Наочари Рамка Очила Eyewear Јасно Леќа Топла100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет, класични рамки Може да се носи со секојдневна облека или за фенси облекување прилики...

Mryok поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Oakley Crosshair 2.0 Plasma Purple
 • Новинка

Mryok поляризирани сменяеми лещи за слънчеви очила Oakley Crosshair 2.0 Plasma Purple

31.01 BGN 25.00

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Crosshair 2.0 очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (1 Пар) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Crosshair 2.0 очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Плазма Виолетова Светлина Пренос : 18% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.32010, ISO 123121 : 2013, AS / NZS 1067 : 2003***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 515 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против ДефектДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект...

BENZEN Авиационна поляризирани слънчеви очила мъжете марка дизайнер на мъжки пилот на водача шофиране слънчеви очила UV нюанси на черно с предавателна 9230
 • Новинка

BENZEN Авиационна поляризирани слънчеви очила мъжете марка дизайнер на мъжки пилот на водача шофиране слънчеви очила UV нюанси на черно с предавателна 9230

47.97 BGN 26.00

BENZEN Авијација Поларизирани очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Машки Пилот Возачот Возење Сонце Очила УВ Нијанси Црна Кутија Со 9230 Карактеристики : 1...

Слънчеви Очила За Мъже 2018 Поляризирани Слънчеви Очила Мъжки Слънчеви Очила Driving Brand Design Casual Style Oculos De Sol 1021
 • Новинка

Слънчеви Очила За Мъже 2018 Поляризирани Слънчеви Очила Мъжки Слънчеви Очила Driving Brand Design Casual Style Oculos De Sol 1021

11.41 BGN 7.00

War BLade Mens Поларизирана Ноќ Возење Очила За Сонце ОчилаПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ специјализирани мулти слој леќа дизајнирани за филтрирање и блокирање на над 99.96% од отсјајНаПоларизирани леќи блокови од интензивна хоризонтална рефлексии (на сјајот) со тоа што вертикално ориентирана филтер слојвградени во објективот, обезбедувајќи максимална удобност и подобрена видливост...

Laura Фея Steampunk Vintage Sunglass 2015 летен стил унисекс UV400 нитове ремикс слънчеви очила Oculos De Sol Masculino
 • Новинка

Laura Фея Steampunk Vintage Sunglass 2015 летен стил унисекс UV400 нитове ремикс слънчеви очила Oculos De Sol Masculino

12.64 BGN 10.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2L о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Самовила Steampunk Гроздобер " очила со 2015 Лето Стил Унисекс UV400 Занитвам Ремикс на очила за сонце Oculos De Sol MasculinoOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот живот / Клуб ПартијаБоја : Кафена РемиксЗлато / Gery РемиксЗлато / Gery РемиксSliverБраун РемиксGold : Gery РемиксGold : Gery РемиксSliver : Плаќање1...

BAVIRON 2017 нови мъжки слънчеви очила дървени ретро класически слънчеви очила Дамски поляризирани лещи анти-UV400 дървени слънчеви очила Моден 4210
 • Новинка

BAVIRON 2017 нови мъжки слънчеви очила дървени ретро класически слънчеви очила Дамски поляризирани лещи анти-UV400 дървени слънчеви очила Моден 4210

40.82 BGN 33.00

BAVIRON 2017 Нови Мажите Сонце Очила Дрво Ретро Класичен очила за сонце Жените Поларизирани Леќи на АнтиUV400 Дрвени очила за сонце Мода 4210

2018-Нови Мъже, Жени Ретро Кръгла Рамка, Рамки На Очила За Четене, Слънчеви Очила +1.0 ~ + 4.0
 • Новинка

2018-Нови Мъже, Жени Ретро Кръгла Рамка, Рамки На Очила За Четене, Слънчеви Очила +1.0 ~ + 4.0

2.86 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Леопард Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Носот подлога е погоден за повеќето луѓе,да се олесни притисокот на носот Круг дизајн на рамка,Задоволство,создавање на носталгични атмосфера Деликатна и парична казна занает, класичен и агилни дизајн, покажува уникатен вкус Врба помине дизајн, рамка и ногата се комбинираат со деликатна зглоб Пробив високоодделение пролет линк дизајн,механизми,погодна за секој облик на лицето Големина : Како што е прикажано како слики Количина : 1 PC answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме allow12cm се разликуваат...

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка
 • Новинка

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка

BGN 15.17

очила за сонце beaded вратот синџир кабелот очила string јаже носителот retainer eyewear рака # L811*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови за испорака...

WarBLade готически steampunk мъжки слънчеви очила стари метални мъжете покритие огледални слънчеви очила Жени кръгли слънчеви очила ретро нюанси UV400
 • Новинка

WarBLade готически steampunk мъжки слънчеви очила стари метални мъжете покритие огледални слънчеви очила Жени кръгли слънчеви очила ретро нюанси UV400

16.77 BGN 10.00

Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можебинекои разлики! Вид преовладува.Пакет Содржина : 1 X 100% Нови очила за сонце**Ние Користиме Пена за Заштита на Објекти ,Така Што за Време на Превозот ,Тоа Нема да Биде Скршен ...

Bellcaca рамки за очила, Очила за Мъже, Жени и 5 клипсами на поляризирани слънчеви очила магнитен адсорбент за мъжки очила BC124
 • Новинка

Bellcaca рамки за очила, Очила за Мъже, Жени и 5 клипсами на поляризирани слънчеви очила магнитен адсорбент за мъжки очила BC124

28.99 BGN 23.00

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве молиме да ги доставите вашиот рецепт за нас, со цел коментари следново,или контактирајте со нас ▲Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно...

Нова мода слънчеви очила Мъже, Жени марката злато 3D Лъв дизайнерски слънчеви очила Oculos за дамите реколта Oculos женски мъжки
 • Новинка

Нова мода слънчеви очила Мъже, Жени марката злато 3D Лъв дизайнерски слънчеви очила Oculos за дамите реколта Oculos женски мъжки

15.81 BGN 15.00

*Пакување Содржина : 1 x очила за сонце1 x платно1 x торба*Леќа : UV400 заштитаПоради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings,бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Нови Топлопродажба Medusa АнаKarin Karlsson мажите очила за сонце Злато 3 D Лав моден бренд дизајнер сонце очила oculos masculino 96876

VWKTUUN реколта големи слънчеви очила Жени Кристален frame слънчеви очила ретро извънгабаритни очила дамски слънчеви очила марка открит спорт Oculos
 • Новинка

VWKTUUN реколта големи слънчеви очила Жени Кристален frame слънчеви очила ретро извънгабаритни очила дамски слънчеви очила марка открит спорт Oculos

10.51 BGN 9.00

Леќа ширина : 5.9 cm Леќа Висина : 5.2 cm Пол : жени / мажи Поларизирани Очила Или не : не АнтиУВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC+метал Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа,Балон,а потоа во тетрапакПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас...

BAVIRON 2018 нови винтидж слънчеви очила мъжки поляризирани подобни дървени слънчеви очила унисекс UV400 поляризирани лещи очила за жени/мъже
 • Новинка

BAVIRON 2018 нови винтидж слънчеви очила мъжки поляризирани подобни дървени слънчеви очила унисекс UV400 поляризирани лещи очила за жени/мъже

40.98 BGN 33.00

BAVIRON 2018 Нови Гроздобер очила за сонце Мажите Поларизирана Слични Дрвени Сонце Очила Унисекс UV400 Поларизирани Леќи за Очила за Жени / Мажи