Унисекс оптични очила, рамки за очила с прозрачни стъкла марка прозрачни прозрачни очила дамски мъжки рамки oculos grau de

Унисекс оптични очила, рамки за очила с прозрачни стъкла марка прозрачни прозрачни очила дамски мъжки рамки oculos grau de

BGN 3.00
-14 %
BGN 3.49

Брой продукти


Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Материјал : TR90 Пол : Унисекс Ултра-светлина, анти-нула, еластична и модата се Спречи вас од ветрот, песок и да се подобри вашиот изглед Одговара за било лице Шема : Ц1/ C2/ C3/ C4/ C5/ C6/ C7/ C8 Големина : Како на сликата покажува Количеството : 1 PC Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-1.18") разликата се должи на рачно мерење. 2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден! Пакетот вклучува : 1 PC x Читање Очила
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.


Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
3T4602-C5
Материал На Рамката:
Пластмаса

Избор на купувачи

LS16 офталмология оптична оптометрия стъкло K9 свободни призми бар комплект комплект алуминиев корпус опаковани Безплатна доставка
 • Новинка

LS16 офталмология оптична оптометрия стъкло K9 свободни призми бар комплект комплект алуминиев корпус опаковани Безплатна доставка

BGN 156.80

Офталмолошки Оптички Optometry Стакло K9 Лабава Призмата Барови Комплет Наместен Алуминиум Случај Спакувани # LS161...

VWKTUUN реколта големи слънчеви очила Жени Кристален frame слънчеви очила ретро извънгабаритни очила дамски слънчеви очила марка открит спорт Oculos
 • Новинка

VWKTUUN реколта големи слънчеви очила Жени Кристален frame слънчеви очила ретро извънгабаритни очила дамски слънчеви очила марка открит спорт Oculos

10.51 BGN 9.00

Леќа ширина : 5.9 cm Леќа Висина : 5.2 cm Пол : жени / мажи Поларизирани Очила Или не : не АнтиУВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC+метал Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа,Балон,а потоа во тетрапакПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас...

Новият пристигането на нова марка дизайнер на половината панела чист титан мъжки слънчеви очила Очила, оптични рамки RX предписани очила
 • Новинка

Новият пристигането на нова марка дизайнер на половината панела чист титан мъжки слънчеви очила Очила, оптични рамки RX предписани очила

73.58 BGN 66.00

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка
 • Новинка

L811 слънчеви очила мъниста на шията верига кабел очила низ въже притежателя на хонорар очила каишка безплатна доставка

BGN 15.17

очила за сонце beaded вратот синџир кабелот очила string јаже носителот retainer eyewear рака # L811*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови за испорака...

HDCRAFTER 2017 Жени покритие модни слънчеви очила женски Реколта метална рамка поляризирани слънчеви очила за жени gafas Oculos De Sol
 • Новинка

HDCRAFTER 2017 Жени покритие модни слънчеви очила женски Реколта метална рамка поляризирани слънчеви очила за жени gafas Oculos De Sol

36.00 BGN 19.00

Повеќе топла производи : Пакет Се Вклучени : 1*Очила Рамка1*Glassed Случај1* Бренд Картичка1*ПлатноОди до продавница дома :

Laura Фея Steampunk Vintage Sunglass 2015 летен стил унисекс UV400 нитове ремикс слънчеви очила Oculos De Sol Masculino
 • Новинка

Laura Фея Steampunk Vintage Sunglass 2015 летен стил унисекс UV400 нитове ремикс слънчеви очила Oculos De Sol Masculino

12.64 BGN 10.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2L о r a F a ir y очила за сонце ПродавницаСјае во твоите очи,Покажете ја вашата слава.Ние сме професионални очила продавница,ние имаме многу тип очила за сонце и оптички рамки.Може да се најде за вашата љубов во нашата продавница.Пријател,ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме во вашата услуга : )Лаура Самовила Steampunk Гроздобер " очила со 2015 Лето Стил Унисекс UV400 Занитвам Ремикс на очила за сонце Oculos De Sol MasculinoOccassion : Отворено / Празник / Секојдневниот живот / Клуб ПартијаБоја : Кафена РемиксЗлато / Gery РемиксЗлато / Gery РемиксSliverБраун РемиксGold : Gery РемиксGold : Gery РемиксSliver : Плаќање1...

2017 преносим светкавица строги очила за съхранение на очила калъф скоростна притежателя протектор MAR18_15
 • Новинка

2017 преносим светкавица строги очила за съхранение на очила калъф скоростна притежателя протектор MAR18_15

2.66 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Ткаенина Боја : Црна / Розова / Виолетово / Сино Одговара на продавница за очила за сонце, децата eyewear и читање очила, итн...

2018-Нови Мъже, Жени Ретро Кръгла Рамка, Рамки На Очила За Четене, Слънчеви Очила +1.0 ~ + 4.0
 • Новинка

2018-Нови Мъже, Жени Ретро Кръгла Рамка, Рамки На Очила За Четене, Слънчеви Очила +1.0 ~ + 4.0

2.86 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Леопард Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Носот подлога е погоден за повеќето луѓе,да се олесни притисокот на носот Круг дизајн на рамка,Задоволство,создавање на носталгични атмосфера Деликатна и парична казна занает, класичен и агилни дизајн, покажува уникатен вкус Врба помине дизајн, рамка и ногата се комбинираат со деликатна зглоб Пробив високоодделение пролет линк дизајн,механизми,погодна за секој облик на лицето Големина : Како што е прикажано како слики Количина : 1 PC answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме allow12cm се разликуваат...

Прогресивен преход очила за четене Anti Blue-Ray Computer Reader No Line постепенен Фотохромный UV400 TR90 гъвкави слънчеви очила
 • Новинка

Прогресивен преход очила за четене Anti Blue-Ray Computer Reader No Line постепенен Фотохромный UV400 TR90 гъвкави слънчеви очила

40.43 BGN 30.00

Прогресивна Читање Очила : Нема Линија Постепено од +100 +300 +100 : Далеку од Далечина 0 Степен / Блиска Далечина +100 Степен за Читање +150 : Далеку од Далечина 0 Степен / Блиска Далечина +150 Степен за Читање +200 : Далеку од Далечина 0 Степен / Блиска Далечина +200 Степен за Читање +250 : Далеку од Далечина 0 Степен / Блиска Далечина +250 Степен за Читање +300 : Далеку од Далечина 0 Степен / Блиска Далечина +300 Степен за ЧитањеНето Weigth : 30gЛеќа Атрибути : 1...

Стари Мъже, Жени Ретро Кръгли Очила Рамка Прозрачни Лещи Слънчеви Очила Очила
 • Новинка

Стари Мъже, Жени Ретро Кръгли Очила Рамка Прозрачни Лещи Слънчеви Очила Очила

3.57 BGN 3.00

Гроздобер Мажи Жени Ретро Круг Наочари Рамка Очила Eyewear Јасно Леќа Топла100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет, класични рамки Може да се носи со секојдневна облека или за фенси облекување прилики...

IMIXLOT нов прием на цветни мъниста пискюл очила верига огърлица очила за четене, кабел притежателя на шийката на каишка въже
 • Новинка

IMIXLOT нов прием на цветни мъниста пискюл очила верига огърлица очила за четене, кабел притежателя на шийката на каишка въже

6.10 BGN 4.00

Ставка ОписОПИС Материјал : Метал Боја : Шарени Димензии : Должина : 70cm Пакет се Вклучени : 1 x pc Lanyard синџирКАРАКТЕРИСТИКИ1.Се вклопуваат речиси сите големина рамки...

Ян E Нов Модел Шестоъгълник Очила Самоличността На Дланта На Рамки За Очила Перлата На Носа Поддръжка На Мъжете И Жените Просто Стъкло Огледало Фонд
 • Новинка

Ян E Нов Модел Шестоъгълник Очила Самоличността На Дланта На Рамки За Очила Перлата На Носа Поддръжка На Мъжете И Жените Просто Стъкло Огледало Фонд

38.38 BGN 36.00

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...