Кожата на високо еластичната боди жени момиче с дълъг ръкав гол бански възрастен балет, танц бански плът бельо MF0001

Кожата на високо еластичната боди жени момиче с дълъг ръкав гол бански възрастен балет, танц бански плът бельо MF0001

BGN 24.00
-6 %
BGN 25.44

Брой продукти


НИ 200 / парче НИ 200 / парче НИ 200 / парче НИ 200 / парче НИ 200 / парче
Име Кожата на Високо Еластична Bodysuit жените, Девојките Долгите Ракави Голи Леотар возрасни Балет Танц Леотар Месо долна облека MF0001
Материјал
памук lycra(59.8%полиестер 34%памук 6.2%lycra)
Боја
беж.
големина
S,M,L,XL,2 XL,3 XL;10,12,14,16
Големина на Табелата(cm)
Големина
Висина
Биста
Половината
Хип
Тежина
Должина
8#
110-118
52-56
42-46
56-60
12-16
46-50
10#
118-125
56-60
45-49
59-63
16-22
48-52
12#
125-132
56-60
45-49
59-63
22-28
50-54
14#
132-138
64-68
51-55
65-68
28-34
54-58
16#
138-145
68-72
54-58
68-72
34-40
58-62
XS#
145-149
70-76
56-60
70-76
42-45
58-64
С#
150-154
74-80
58-64
72-80
45-55
62-68
M#
155-159
78-84
60-68
78-88
50-55
66-72
L#
160-164
82-88
64-72
82-92
55-60
70-76
XL#
165-169
86-92
68-76
86-96
60-63
72-78
2 XL#
170-174
90-96
72-80
92-104
63-65
74-80
Answer : ___________________________ Note : Еластичен материјал, грешка е 2-3cm,1inch=2.54 см.
Пријателски Потсетник
1. испраќаат надвор рок од 1-3 дена по приемот на плаќање .
2. На производниот циклус трае околу 10-15days ако ќе одржи биг цел(ОЕМ).
3. Ако вашата цел е потребно итно,ние препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод, кој ќе го однесе за 3-7 дена.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
НИ 70 / парче НАС 67 / парче НАС 65 / парче НАС 65 / парче НАС 60 / парче
За Превозот. Професионални Балет Туту и се облекуваат ќе биде предаден во рамките на 10-25 работни дена по приемот на плаќање.Други Производи ќе бидат испорачани во рок од 7 работни дена по приемот на уплатата,ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.Доколку стоката не се итни, ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот, како што се ЕМС,e Packet или E-EMS и така натаму. Ако итна потреба, ве молиме, изберете најбрзо испорака метод на курирската служба DHL, EMS трае околу 7-15 работни дена по пакетот е транспортирана надвор,тоа possaible се одложи во шпицот на сезоната,и DHL трае околу 3-7 работни дена. За Враќање и замена. 1.За професионални ТУТУ, ние ќе не прифати враќање и замена ако нема квалитет или големина на проблемот,Ако постои било каква квалитет или големина на проблемот,на враќање и замена е прифатливо. Ве молиме контактирајте со нас пред секое враќање или размена,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. 2.За други prodcuts во парк,враќање и замена се прифатливи,Купувачите ќе си дозволи на превозот на трошоците за враќање, ако не постои квалитетот на лекот и / или големината на проблемот. Стоки може да се врати ако е под оригинална состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред секое враќање или размена. За боја се менува, Тоа е прифатливо да се промени во боите на телото,tulle и украси.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 10, 12, 14, 16
търговска марка:
Лабавелла
Материал:
Ликра, Полиестер, Ликра, Полиамид, Памук
Пол:
Жени
Номер На Модела:
MF0001
Танц Тип:
Балет
Размер:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Страна на произход:
Гуанджоу, Китай
Възрастова Група:
Възрастен, Момичета, Деца, Жени, Деца
Стил И Използването На:
Балетен Танц
начин на доставка:
EMS, E-pacaket, e-EMS, DHL, Aliexpress стандартна доставка
Материал:
Ликра, Полиамид,Полиестер
Доставка:
Безплатна доставка

Избор на купувачи

Латино Танци, Костюми За Жени / Момичета Пайети И Четката И V-Образно Деколте Балните Латино Танци Рокля Роза / Жълто/Черно / Червено Фитнес Облекло
  • Новинка

Латино Танци, Костюми За Жени / Момичета Пайети И Четката И V-Образно Деколте Балните Латино Танци Рокля Роза / Жълто/Черно / Червено Фитнес Облекло

108.80 BGN 103.00

Големина(единица : cm) Биста Половината Рамо Хип S 7884 6266 36 8587 М 8388 6670 37 8890 L 8792 7074 38 9193 XL 9196 7478 39 9496 XXL 95100 7883 40 97100 XS(дете) XS Е Децата Големина, да го Прифати Било која Големина Да Обичај...

2017 Нова Дамски певицата облекло DS костюми нощни клубове Секси DJ планински кристал, Джаз танцови златни пискюли боди изпълнител
  • Новинка

2017 Нова Дамски певицата облекло DS костюми нощни клубове Секси DJ планински кристал, Джаз танцови златни пискюли боди изпълнител

64.00 BGN 47.00

Пакетот вклучува : 1 buc / торбаБоја : црвена,златнаГолемина : S M L XLБоја разликата е неизбежна, бидејќи објектот слики се снима во различни средини или гледано во различни компјутерски монитори...

Crystal Custom Figure Skating Dress Girls New Brand Ice Skating Clothes For Competition DR4688
  • Новинка

Crystal Custom Figure Skating Dress Girls New Brand Ice Skating Clothes For Competition DR4688

308.26 BGN 293.00

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани...

Латински Танц Рокля Жени / Момичета Roupa Infantil Feminina Фитнес Облекло Дама / Детски Танцови Костюми Ча-Ча / Румба / Samba / Танцови
  • Новинка

Латински Танц Рокля Жени / Момичета Roupa Infantil Feminina Фитнес Облекло Дама / Детски Танцови Костюми Ча-Ча / Румба / Samba / Танцови

85.60 BGN 81.00

Големина(единица : cm) Биста Половината Рамо Хип S 7884 6266 36 8587 М 8388 6670 37 8890 L 8792 7074 38 9193 XL 9196 7478 39 9496 XXL 95100 7883 40 97100 XS(дете) XS Е Децата Големина, да го Прифати Било која Големина Да Обичај...

2018 Танц На Корема Колан Кристали Сватбен Колан Сватбена Рокля, Колан, Пояс Кристал Колан С Мъниста Танц На Корема Аксесоари
  • Новинка

2018 Танц На Корема Колан Кристали Сватбен Колан Сватбена Рокля, Колан, Пояс Кристал Колан С Мъниста Танц На Корема Аксесоари

34.88 BGN 21.00

2018 Стомак Танц Појас Rhinestones Булчински Sash Венчаница Sash Појас Кристал Половината Појас Со Beaded Стомакот Танцување ДодатоциСамо едно парче Појас!!

Сребърен лазер атмосферни преувеличенная сценична облекло бар нощен клуб DSDJ певицата Модерен танц водещ танцьор костюми набор от
  • Новинка

Сребърен лазер атмосферни преувеличенная сценична облекло бар нощен клуб DSDJ певицата Модерен танц водещ танцьор костюми набор от

BGN 185.60

Нов моден стил на Изведба, DJ, DS, пејачка, танчерка покаже носии Вашиот настапи essentials!! Сите наши носии се дојде од нашите искусни дизајнери нивниот дизајн тридимензионални, вклучувајќи ги и модерни елементи за извршувањето...

лилава коса деца латиноамерикански танци рокля за момичета модерни танцови костюми за деца испанци обличам дрехи за момичета за танци румба, самба
  • Новинка

лилава коса деца латиноамерикански танци рокля за момичета модерни танцови костюми за деца испанци обличам дрехи за момичета за танци румба, самба

90.29 BGN 86.00

Големина на Табелата, Големина на Биста Половината Колковите Фустан Должина Висина Единица CM CM CM CM CM S 6064 5557.5 6568 66.5 120 M 6468 57.560 6973 73 130 L 6974 6063 7479 76.5 140 XL 7478 6365.5 7984 80 150 XXL 7882 65.568 8488 83.5 160 XXXL 8286 6870.5 8892 87 170 Совети : 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.54 СМНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е...

Top Quality Women ' s Performance / Competition Носете 3Colors бална зала Waltz Tango Dance Dress Ница Decration дълги рокли MQ227
  • Новинка

Top Quality Women ' s Performance / Competition Носете 3Colors бална зала Waltz Tango Dance Dress Ница Decration дълги рокли MQ227

252.59 BGN 240.00

детали за производотВрвен Квалитет на Жените 's Перформанси / Конкуренција Носат 3 Colors Ballroom Валцер Танцуваат Танго се Облекуваат Убаво Decration Долго Фустани MQ227големина на : (единица : cm)13cm грешка е нормално~

коприна изпълнение veil dance наклон цвят лека текстура правоъгълен шал жени завесата танц на корема червено + Роза+лилаво
  • Новинка

коприна изпълнение veil dance наклон цвят лека текстура правоъгълен шал жени завесата танц на корема червено + Роза+лилаво

BGN 36.64

Нови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големини Боја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Цветни Възрастни Секси Жени Балетные Танцови Върховете На Най-Високо Качество На Чиста Прежди Конкурс Гимнастическая Практика Облекло Тънък Танцови
  • Новинка

Цветни Възрастни Секси Жени Балетные Танцови Върховете На Най-Високо Качество На Чиста Прежди Конкурс Гимнастическая Практика Облекло Тънък Танцови

BGN 31.84

Шарени Секси Возрасни Жена Балет Танц На Врвот Висок Квалитет На НетоПредиво Конкуренција Gymnastic Пракса Облека Тенок Dance WearЕдиница(cm)SМLXLВисина155160160165165170170175Тежина4045455050555560