Защитете жълто калъф + черен сменяем Пръстен на шийката на каишка+протектор на екрана за туризъм ръчен GPS на Garmin eTrex Touch 25 35 35T

Защитете жълто калъф + черен сменяем Пръстен на шийката на каишка+протектор на екрана за туризъм ръчен GPS на Garmin eTrex Touch 25 35 35T

BGN 21.00
-6 %
BGN 22.38

Брой продукти


(Монтажни Прстен Вратот Рака) Карактеристики :
Најлесен и најефикасен начин да го носи вашиот Garmin GPS. На Монтажни Вратот Lanyard е издржлива и удобно рака кои ќе се носат околу вашиот врат и до која лесно можете да ги приложите вашите Garmin GPS. Тренди, шармантна и кул Вратот Lanyard! Тоа е мека и издржливи. На сјајна и мазна површина го спречува непријатност на кожата. Ви овозможува да го носат на вашиот GPS уред погодно. Често, овој Вратот Lanyard е безбедност барање на јавни места. На едноставни и стилски дизајн натпревари било облека и прави да изгледаат привлечни и модерен. Оваа lanyard исто така, може да се користи за превоз на MP3 плеери, рачни игри уреди, па дури и камери. Бидете сигурни дека вашиот телефон има lanyard пристаништето пред почетокот, овој производ ќе работи само ако вашиот телефон има lanyard отворање. Земете мал низа на крај на држачот (носителот изгледа како лупа). Јамка оваа string преку вашите телефони lanyard порта и безбедна. Ако носителот не е поврзан со ѓердан дел, едноставно прикачите на метален прстен на кружни табот на ѓердан ( постои сребрен копчето во средината на кружни табот.) Ако носителот е поврзан со ѓердан дел можете да се ослободите со притискање на метал копчето во средината на кружни табот.
(Монтажни Прстен Вратот Рака) Спецификации : Тип : Монтажни Мобилен Телефон Вратот Lanyard. Вкупна Должина : 20 инчи. Рака Должина : 32 инчи.

(Гума Случај) Опис : Случај Боја : Жолта Ultra light-тежина. Кожата на случај за Garmin Garmin e Trex Допир 25 35 35 T. Brevent вашиот Garmin од нечистотија и кал. Тешка школка случај направен од силикон дизајнирана да понуди максимална заштита. Нашата кожа е дизајниран да биде храбар и убава. Одвоивме овој колоритен дизајн и користат нашите технологија за да се заврши околу висок квалитет со силиконска.

(Screen Protector) Опис : Prepetitive пишување, прислушување, или несакани гребнатини. Лесно да се инсталира, само-почитување на површината на екранот. Тоа ќе остава леплива остатоци ако одлучите да се отстрани подоцна. Експлозија-доказ филм со висока чувствителност ви дава удобно чувство на допир. Големина на & Одговара : Пре-сече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само. Површина : Мазна, не rubbery се чувствувам
Пакетот Вклучува : 1* Нов Случај За GPS Garmin e Trex Допир 25 35 35 T 1* Монтажни Прстен Вратот Врвка 3* Clear LCD Екран Заштитник Филм
БОЈА : Сите слики се направени од страна на професионални фотографи под студио светлина. Бидејќи боите варираат помеѓу различни светлосни услови, различни монитори, па дури и различни поединци, боите на вистинските објект може да биде малку поинаков од бои во слика. Бојата разликата не е голем квалитет дефект.
На Garmin GPS е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.
​ ​
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден.


Подробности

търговска марка:
иккой
Тип:
Случаи
Възрастова Група Прилагане На:
Възрастен
Съвместимост:
За Garmin eTrex Touch GPS
Функция:
За Garmin eTrex Touch GPS
Език:
За Garmin eTrex Touch GPS
цвят на корпуса:
Жълт
цвят на каишка за ръка:
Черен

Избор на купувачи

Умен гривна сърдечната честота, кислород на кръвта, кръвно налягане, умора, физически упражнения, наблюдение на сън прилича часовници Bluetooth smartwatch
 • Новинка

Умен гривна сърдечната честота, кислород на кръвта, кръвно налягане, умора, физически упражнения, наблюдение на сън прилича часовници Bluetooth smartwatch

79.98 BGN 67.00

превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 1560 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPSот, DHL, TNT, Fedex обично трае 46 дена...

2018 Watch band New good Leather Wristwatch Band каишка гривна каишка 26 мм за Garmin Fenix 3 / Fenix 5X Smart Watch wristband
 • Новинка

2018 Watch band New good Leather Wristwatch Band каишка гривна каишка 26 мм за Garmin Fenix 3 / Fenix 5X Smart Watch wristband

15.36 BGN 12.00

Нови 26mm Ширина Отворено Спорт TPU Луксузни Кожа за на Рака Watchband за Garmin Бенд, Силикони Бенд за Garmin Fenix 5 X fenix 3 ЧАСКарактеристики : Метал бенд за Garmin Fenix 5 X Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 26mm ширина Боја : црна, сребро, злато, злато се зголеми предметна Тежина : 90g Компатибилен За : За Garmin Fenix 5 XПакетот Вклучува : 1pc Wristband (без мало пакет)2pc шрафцигер12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

2018 Жени Дама скоба смарт часовници с кръвното налягане наблюдение на сърдечната честота с крачкомер фитнес тракер Smartband за Android и IOS
 • Новинка

2018 Жени Дама скоба смарт часовници с кръвното налягане наблюдение на сърдечната честота с крачкомер фитнес тракер Smartband за Android и IOS

46.64 BGN 44.00

2017 Жените Дама Заградата Smart Watch Со Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето Следи Pedometer Фитнес Тракер Smartband За Android и IOSКарактеристики : Боја : Златна, сребрена, црнаМатеријал : МеталГолемина на екранот : 0.49 инчиBluetooth верзија : 4.0Bluetooth опсег : од 10 метриБатерија : Вграденво литиум батерииКапацитетот на батеријата : 60 m AhВлезен напон : DC 5 VПолнење : USB полнењетоВреме на полнење : 1.5 часаКористење време : 3 до 5 денаВреме во мирување : 7 денаВодоотпорен ниво : IP67Компатибилен платформи : Android4.4 или погоре, i OS8.0 и погоре, и bluetooth 4.0Функции : Време, датум, чекор по чекор, холестерол, отчукувањата на срцето, крвта со кислород и мерење крвен притисок, на спиење мониторинг, телефонски повици се потсетат, SMS известувањаПроизвод големина : 51 * 24 * 13 ммРака должина : 22 смWatchband : 10 ммПакување големина : 8.8 * 8.8 * 8.8 cmНето тежина : 54 gБруто тежина : 145 gПакетот вклучува : 1x Smart хривнија1x USB кабел1x англиски јазик прирачник за корисникот

Смарт часовници Bluetooth отключени ръчен часовник сензорен екран на телефона за мъже, жени, момчета, момичета за Samsung iPhone, Motorola и Huawei, Alcatel
 • Новинка

Смарт часовници Bluetooth отключени ръчен часовник сензорен екран на телефона за мъже, жени, момчета, момичета за Samsung iPhone, Motorola и Huawei, Alcatel

41.58 BGN 35.00

Smart watch поврзете се преку bluetooth,лесен за ракување,мулти корисна функција,за здрав и модерен,погодни за разни прилики како што за време на спорт,фитнес,патување,возење и така натаму.Овој паметен види ќе биде вашиот најдобар придружник на животот.Answer : ___________________________ Note : Андроид Телефон за да го користите овој часовник е на сите функции...

Защитете синьо небе калъф + черен сменяем Пръстен на шийката на каишка+протектор на екрана за туризъм ръчен GPS на Garmin eTrex Touch 25 35 35T
 • Новинка

Защитете синьо небе калъф + черен сменяем Пръстен на шийката на каишка+протектор на екрана за туризъм ръчен GPS на Garmin eTrex Touch 25 35 35T

22.38 BGN 21.00

(Монтажни Прстен Вратот Рака) Карактеристики : Најлесен и најефикасен начин да го носи вашиот Garmin GPS...

Dehyaton Smart itag Wireless Bluetooth Tracker Car Child Портфейла Key Finder GPS Локатор Anti-Lost Alarm Reminder за смартфони
 • Новинка

Dehyaton Smart itag Wireless Bluetooth Tracker Car Child Портфейла Key Finder GPS Локатор Anti-Lost Alarm Reminder за смартфони

1.20 BGN 1.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

2017 нов SUNKINFON фитнес тракер гривна монитор на сърдечната честота Smart Band SKF1 Smartband кръвно налягане с шагомером гривна
 • Новинка

2017 нов SUNKINFON фитнес тракер гривна монитор на сърдечната честота Smart Band SKF1 Smartband кръвно налягане с шагомером гривна

BGN 71.07

2017 Нови Пристигнување SUNKINFON Фитнес Тракер Wristband отчукувањата на Срцето Следи Smart БендSKF1 Smartband Крвниот Притисок Со Pedometer ХривнијаУред за поддршка : IOS верзија 8.0 и погоре и поддржува Bluetooth 4.0 уреди.Андроид 4.4 и погоре и поддржува Bluetooth 4.0 уредиТоа, исто така, компатибилен со овие модел телефони : Може да се поврзе со и Одговара за Речиси сите IOS и Андроид Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth 4.0 !!!Одговара f или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;Одговара f или LG G2 G3 HTC One M7 М8 М9;Одговара f или Xiao Mi Забелешка М5 М4 М3 М2 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;Одговара f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .И така на Андроид Системот на Паметни Телефони.·Мерење на отчукувањата на срцето / Крвен притисок / Крвта со кислород / Замор вредности ;·Евиденција на бројот на чекори / калории / километражата / спиење времетраење / спиење длабочина ;·Повик / SMS / QQ / We Chat / Facebook / twitter и другите вести, сигнали;·Аларм / најдете на рака прстен / ракасветол екран / целата поента на мерење .1.Материјал : Силикон лента + PC случај 2.Полнење : Контакт за полнење 3.Големина на екранот : 0.66 4 инчи.Батерија : 80m Ah 5.Водоотпорен : IP67(Живот водоотпорен) 6.Хривнија големина : 50mm * 24mm * само 11,6 7 mm.Врвка за околу рака големина : 235mm * 24mm * само 11,6 мм 8.Работа : еден допир 9.Линк режим на телефон : Bluetooth 4.0 10.Компатибилен : IOS верзија 8.0 и погоре и поддржува Bluetooth 4.0 уреди.11.Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 уреди

HIPERDEAL новата смяна кожена гривна каишка гривна за Fitbit Alta/Fitbit Alta HR Hot 17Dec20 Dropshipping F
 • Новинка

HIPERDEAL новата смяна кожена гривна каишка гривна за Fitbit Alta/Fitbit Alta HR Hot 17Dec20 Dropshipping F

19.02 BGN 14.00

Замена на Кожа Wristband Бенд Рака Хривнија За Fitbit Алта / Fitbit Алта ЧАСКарактеристики : Моден Стил Вистинска Кожа Види Бенд за Fitbit Алта ЧАССпецијално дизајнирани конектор, лесен за инсталација и отстранување, без алатки потребни заНерѓосувачки челик класичен токаМеки и удобни, совршен за работа или патувањеКомпатибилен за : Fitbit Алта / Fitbit Алта HR Бенд должина : 200mmПакување вклучува : 1* Кожа Бенд ( Fitbit Алта HR не се вклучени)

Xiaomi Miband 1& 1S гривна силикон каишка за Mi Band Smart Bracelet аксесоари са взаимозаменяеми смарт-каишка каишка 8 цвята
 • Новинка

Xiaomi Miband 1& 1S гривна силикон каишка за Mi Band Smart Bracelet аксесоари са взаимозаменяеми смарт-каишка каишка 8 цвята

3.18 BGN 2.00

Xiaomi Miband 1& 1 S Wristband Силикон Рака За Mi Бенд Smart Хривнија Додатоци Заменливи Smart Бенд Појас 8 БоиОписи Шарени Xiaomi Miband Bluetooth Smart Хривнија Врвката За На Рака...

Силиконов каишка за часовник с висококачествена подмяна на интелигентни гривна силикон гривна каишка за Fitbit Alta HR Smart Wristband Watch
 • Новинка

Силиконов каишка за часовник с висококачествена подмяна на интелигентни гривна силикон гривна каишка за Fitbit Alta HR Smart Wristband Watch

2.91 BGN 2.00

Силиконски Watchband Висок Квалитет Замена Smart Хривнија Силикони Зглоб Бенд Рака За Fitbit Алта HR Smart Wristband ВидиПроизвод Параметри : 1...

Подмяна на TPE наручный каишка каишка за часовник Fitbit Surge каишка въжета часа за GPS наблюдение на сърдечната честота w / Tool Smart Superwatch
 • Новинка

Подмяна на TPE наручный каишка каишка за часовник Fitbit Surge каишка въжета часа за GPS наблюдение на сърдечната честота w / Tool Smart Superwatch

8.56 BGN 7.00

Топла Зглоб Бенд Види врвка за околу Рака за Fitbit Пренапони Активност Tracker Watchband Smart Watch Замена TPU со Алатки Метал ТокаФункција : 100% Сосема нов и Висок квалитет.Во било кое време, било расположение да го промените рака, многу удобен, многу блескавиПерсонализирајте го вашиот wristband да одговара на вашиот секојдневен стил со овој бенд ги покрие нова боја избори.Концизен и мода стил додадете боја на сликата.Мала тежина, совршено се вклопуваат кога правиш спортПосебно дизајниран конекторКомпатибилен За Fitbit ПренапониБендот должина : 160220 MMБендот Материјал : СиликонПрилагодлива должина го прави тоа одговара на повеќето луѓе...

XBERSTAR нова метална тока силикон гривна каишка часовник с каишка Колани каишка за часовник Fitbit Charge HR Wireless Activity Tracker
 • Новинка

XBERSTAR нова метална тока силикон гривна каишка часовник с каишка Колани каишка за часовник Fitbit Charge HR Wireless Activity Tracker

14.85 BGN 13.00

Замена на Зглоб Бенд Рака види бенд рака види појас за Fitbit Полнење HR Безжична Активност TrackerКарактеристики : Идејата за замени со ислужени или скрши рака на вашиот Fitbit Полнење ЧАСНаправени од премиум Силикони, издржливи, меки и удобни носатКласичен Нерѓосувачки челик токаРасклопување и инсталирање алатки вклучени2 големина за избор : L / S7 боја за избор : Црна,Виолетова,Темно сина, Розова,Теал,Чеша,ПортокалAnswer : ___________________________ Note : Одговара Fitbit Полнење HR САМО! не се вклопуваат Fibit Полнење,Полнење 2,Полнење 2 ЧАСБесплатен превозот со следење на број, побрза испорака, нема изгубено!!!Пакување Листа : 1* Замена на Зглобот Бенд Рака за Fitbit Полнење ЧАС5* Завртки1* Завртка возачот1* Pry алатка

LESHP GPS Smart Watch With Flashlight Baby Watch 1.44 сензорен екран SOS Покана Location Device Tracker, за да Kid Safe PK Q50 Q100
 • Новинка

LESHP GPS Smart Watch With Flashlight Baby Watch 1.44 сензорен екран SOS Покана Location Device Tracker, за да Kid Safe PK Q50 Q100

39.98 BGN 32.00

LESHP GPS Smart Watch Со Фенерче Бебе Види 1.44" Екран на допир СОС Повик Локација Уред Tracker за Дете Безбедно PK Q50 Q100Карактеристики : Вградената Камера : Ажурирано најновата верзија со камера функцијата за да донесе повеќе забава ,Штоможе да направите фотографија со СТАН се започне, не треба да се направи било работа со деца ,во случајна не вознемирувај деца, види автоматски ќе се до средината на дететофотографија, ви помогне да се разбере безбедноста на околината.Прекинувач за светло : Лесно да работат на кратки кликнете на Flash light ON / OFF копчето ,Ноќосветлување функција игра важна улога кога децата се во итен случај , се донесе на вашето детечувство на сигурност...

RACAHOO Smart Watch Kids Watch GSM GPS GPRS Локатор Tracker Anti-theft SOS крачкомер Sleep Monitor Smartwatch за iOS и Android
 • Новинка

RACAHOO Smart Watch Kids Watch GSM GPS GPRS Локатор Tracker Anti-theft SOS крачкомер Sleep Monitor Smartwatch за iOS и Android

41.10 BGN 27.00

RACAHOO Smart Watch Деца Часовници GSM GPS GPRS Локатор Tracker Антикражба СОС Pedometer Спиење Следи Smartwatch За i OS Android xiaomi Функција Детали : l * СОС клучни помош : во случај на итни случаи, притиснете го копчето за СОС клуч, што е, гардијан испрати катастрофа порака...

Най-добрите продажби на умни часовници Full HD IPS екран на bluetooth SmartWatch фитнес тракер приложение за iphone и IOS и Android телефон QQ напомняне
 • Новинка

Най-добрите продажби на умни часовници Full HD IPS екран на bluetooth SmartWatch фитнес тракер приложение за iphone и IOS и Android телефон QQ напомняне

47.98 BGN 40.00

превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 1560 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPSот, DHL, TNT, Fedex обично трае 46 дена...

ZEALLION Smart Watch M26 Clock Sync Нотификатора подкрепа за свързване на Bluetooth крачкомер за IOS и Android Smartwatch PK DZ09 T08 A1
 • Новинка

ZEALLION Smart Watch M26 Clock Sync Нотификатора подкрепа за свързване на Bluetooth крачкомер за IOS и Android Smartwatch PK DZ09 T08 A1

31.68 BGN 21.00

Карактеристики : • Со туркање порака, како што се MMS, QQ, Wechat, вести наслов, календарски настани, итн • Sync како ЛИНИЈА, Instagram Facebook (порака), Gmail, CNN Стан, ZAKE, итн • Далечински андроид телефон камера работа • да се поврзете со сите BT телефон и таблет • Android паметни види инсталираната АПЛИКАЦИЈА може да се информации за поддршка push,IOS не може да се инсталира АПЛИКАЦИЈА • И IOS / Nokia / Blackberry / Функција Телефон BT се поврзете, поддршка sync • 2 RWATCH БТ може да се поврзат за да се постигне антикражба аларм и tracker • Синхронизација на музика • Синхронизирате телефонот часовник да види • Sync 1000 именик, 200 дневникот на повици, 10 SMS • Sync порака...

K8 цветен екран на смарт гривна спортен гривна сърдечния ритъм на монитора на кръвното налягане фитнес тракер за Samsung Galaxy J7 J5 J3 J1
 • Новинка

K8 цветен екран на смарт гривна спортен гривна сърдечния ритъм на монитора на кръвното налягане фитнес тракер за Samsung Galaxy J7 J5 J3 J1

BGN 42.70

Нови Пристигнување Sun Kin Fon K8 Екран Во Боја Smart Wristband Спортски Хривнија Отчукувањата На Срцето Крвен ПритисокСледи Фитнес Тракер за Samsung Галакси J7 J5 J3 J1 J700 F J7008 PK Ми Band 2Уред за поддршка : Тоа Може да се Поврзе со и Одговара за IOS 7.0 и Погоре и Андроид 4.3 и Над Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth 4.0 !!!Компатибилен со овие модел паметни телефони : (1) Одговара за Apple i Phone X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S9 / S9 Плус / S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Note 8 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара за Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / P8 / P8 Лајт / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 Max / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара за LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара за HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(7) Одговара за Sony Xperia XZ Z5 Z3+ Z3 Z2 Z1 C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(8) Одговара за полнење за Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(9) Одговара за Една Плус една+ 1 2 Х 3 / 3 T;(10) Одговара за Nokia Lumia 920 930 925 1020 година;(11) Одговара за Google NexG5 E980 D820 6 P 6 5 4 Google Пиксели / Пиксели XL;(12) Одговара за Cubot X15 X12 X17 X9 X6;(13) Одговара за OPPO R11 / R11 Плус / R9s / R9s Плус / R9 / R9 Плус / R7s / R7 / R7 Плус / A57 / A77 / A59s / A37;(14) Одговара за VIVO X20 / X20 PlX9s / X9s Плус / X9 / X9 PlX7 / X7 PlXplay6 / Xplay5;(15) Одговара за Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(16) Одговара за Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони Слики....

FROMPRO LF07 Bluetooth Smart Watch поддръжка на SIM-карти оригиналната короната операция носен магическа писалка за Apple iphone, Android Phone
 • Новинка

FROMPRO LF07 Bluetooth Smart Watch поддръжка на SIM-карти оригиналната короната операция носен магическа писалка за Apple iphone, Android Phone

93.95 BGN 78.00

FROMPRO Bluetooth Smart Watch 2.5 D ЛАК HD Екран Поддршка SIM Картичка погоден за носене Уреди Smart Watch Магија Knob За IOS Android Телефон Карактеристики : 2.5 D Лак HD Екран на Допир,Животот ВодоотпоренАдсорпција ПолнењеПоддршка на SIM Картичката (GSM), Frequancy : 850 / 1800 / 900 / 1900.Оригиналниот Круна работата : Круната Контролите за Зумирање и одзумирање; Круна прекинувачи интерфејсМултимедијални Социјална Sync : SMS, QQ, Wechat, Gmail, еМејл известување, Facebook, Twitter потсетник итн.Јазик За Поддршка На : Руски , Англиски , Француски , Шпански , Португалски , Италијански , Холандски , Полски , Турски Јазик.Време во мирување : За нормално користење ,може да се користи за околу 1 денГлавни функции : Bluetooth 4.0 Музика,Магичен звук забаваPedometer, Антиизгубени сигнализација, Спиење мониторинг, Камера далечински (не може да се користи со IOS) ,Синхронизација на SMSGсензор : Будење гест; Тресење switch mainmenu; Превртите за да го исклучите алармот; Превртите за да го исклучите дојдовен повик Поддршка : Сите Јадрото или IOS 7 и погоре или Андроид 4.3 и над паметен телефон...

каишка за часовник smartwatch наручный гривна от метал: неръждаема стомана, каишка за часовник каишка гривна за Garmin Forerunner 220 230 235 630 620
 • Новинка

каишка за часовник smartwatch наручный гривна от метал: неръждаема стомана, каишка за часовник каишка гривна за Garmin Forerunner 220 230 235 630 620

36.93 BGN 26.00

Капка превозот на Рачен Метал бенд од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд Рака хривнија За Garmin Forerunner 220 230 235 620 630 735 watchbandКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Мекоста е умерен, носат многу удобноКомпресија на калапи, цврсти и издржливиГолемина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглобКоличина : 1Материјал : Нерѓосувачки ЧеликШирина : 22.4 mmРака должина : 170206mm (6.7"8.1")Компатибилен за Garmin Forerunner 220 230 235 620 630 735Боја : Розово Злато,Злато,Црна,SilveПакетот Вклучува : 1pc Wristband(без мало пакет)

за Samsung Gear SM-600 Sport Gear Band магнитна милано панти от неръждаема стомана магнитен заключване на Bandl Band
 • Новинка

за Samsung Gear SM-600 Sport Gear Band магнитна милано панти от неръждаема стомана магнитен заключване на Bandl Band

39.98 BGN 28.00

за Samsung СМ600 Опрема Спорт Бенд Магнетни Milanese Јамка Нерѓосувачки Челик Магнет за Заклучување Bandl БендЗабелешка : за да се види Не се вклучени...

Нов черен USB зарядно устройство, кабел за зареждане на данни за Fitbit йонна зареждане с usb кабел (3 метра), смяна на зарядно устройство, USB кабел за зареждане
 • Новинка

Нов черен USB зарядно устройство, кабел за зареждане на данни за Fitbit йонна зареждане с usb кабел (3 метра), смяна на зарядно устройство, USB кабел за зареждане

23.97 BGN 16.00

Карактеристики : Замена Полнач за Fitbit ionic Smart Фитнес Види Ова резервни полнење лулка прилепува лесно...