3D лампа спалня декоративна нощна светлина в 7 цвята промяна USB кабел интелигентен тъчпад бутон LED маса тенис на светлината деца, подарък мозъка лампа B325

3D лампа спалня декоративна нощна светлина в 7 цвята промяна USB кабел интелигентен тъчпад бутон LED маса тенис на светлината деца, подарък мозъка лампа B325

BGN 22.00
-24 %
BGN 28.78

Брой продукти


3 D Светилка Спалната соба Декоративни Ноќ Светлина 7 Color го Промените USB Кабел Smart Допир Копчето LED Биро Табела Светлина Деца Подарок Мозокот Светилка B325
Топла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;
Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;
Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел/Соба/Кафе бар/бар/КТВ и така натаму;
Боја : Црвено—Зелено-Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави
Лесен-за-Користење,Лесен за Носење!
Како да се Користи?
Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;
Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;
Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.
Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.
Совршен за :
Канцеларија/Хотел/дневната Соба/Спалната соба/Кафе бар/КТВ /Подарок / Роденден/ Празник и така натаму
Пакет Содржина :
1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ
1 x Микро USB Кабел
1 x упатство
Зошто изборот на нас?
1.8 години фабрика во LED осветлување бизнис
2.ISO19001 на систем на квалитет и строго контрола на квалитетот
3.Фабриката трговија на големо цена
4.Нашите Производи се добредојдени од страна на повеќето луѓе
5.Ние се соработува со сигурен изразат компании, за обезбедување на најдобри услуги за клиентите
6.Нашиот Убав по-продажба на услуги се accpted од страна на Десетици илјади клиент


Подробности

Отделят Цвят:
7 Промяна На Цвета
Тип Елемент:
Нощни Лампи
Източник На Захранване:
DC, суха батерия
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Форма:
Карикатура
документ:
CE, RoHS ce, CCC
търговска марка:
Asmarluxx
Използването на:
Празник
Номер На Модела:
GX-B325
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Производство На Електроенергия:
Докосване
Мощност:
0-5W
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Тип На Батерията:
AA
Тип:
лека нощ
Източник На Светлина:
SMD led чипове
Напрежение:
5V
Предмет на:
Лека нощ Brain Shape 3D Night Lamp
Цвят:
7 Промяна На Цвета
Как да инсталирате цвят:
Докоснете бутон на база лампи
ние фабрика:
цена на едро
Гаранция За Качество:
Система ISO 19001
Голям поръчка:
Свържете се с нас за повече отстъпки
Пакетът Включва:
1 база 1акриловая плоча 1USB 1мануальная
Режим На Зареждане:
Зареждането с USB кабел
Пакет:
картонена кутия
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Детска Спална Лампа, Начало Декор, Артистичен Декор, Подаръци, Празнична Осветление

Избор на купувачи

3D LED лампа White House Building Shape Luminaria Lampe нощни сън нощни светлини приятели и празнични подаръци спалня офис декор
 • Новинка

3D LED лампа White House Building Shape Luminaria Lampe нощни сън нощни светлини приятели и празнични подаръци спалня офис декор

39.01 BGN 23.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

Промяна на цвета на романтична Делфин Коледа led лампа нощна светлина
 • Новинка

Промяна на цвета на романтична Делфин Коледа led лампа нощна светлина

2.16 BGN 2.00

Заштеда на енергија, ниска топлина и долг животен век Материјал : пластични Промена светла боја : црвена, зелена, сина, бела, цијан, жолта, виолетова Големина : 4 4 4inches...

3D визуален 7 цветни Led Мода Музика електрическа настолна лампа Usb музикален инструмент нощни светлини подаръци лампа декор
 • Новинка

3D визуален 7 цветни Led Мода Музика електрическа настолна лампа Usb музикален инструмент нощни светлини подаръци лампа декор

36.85 BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

25 см партия / събитие осветен куб стол, Led Light up Outdoor Furniture LED cube seat Night Lights Безплатна доставка на 4 бр. / лот
 • Новинка

25 см партия / събитие осветен куб стол, Led Light up Outdoor Furniture LED cube seat Night Lights Безплатна доставка на 4 бр. / лот

BGN 416.00

25cm Партија / Настан Осветлени Коцка Стол, Led Светло до Отворено Мебел LED cube седиште Ноќ Светлата Бесплатен превозот 4pcs / МногуОпис На Производот1...

Романтичен цветен led Гъби лека нощ интелигентен сензор за светлина спалня децата спят у дома автоматично стартиране на EU-US Plug подарък
 • Новинка

Романтичен цветен led Гъби лека нощ интелигентен сензор за светлина спалня децата спят у дома автоматично стартиране на EU-US Plug подарък

4.69 BGN 3.00

Топло совети : Само приклучете во струја, Ако дневната светлина, Тие исклучете го сосензор,ако ноќ,тие светло со сензор.Топло Белешки : ЦелКина Пост Обичните плус или SF Меѓународни мал пакет , и има само следење на информации во кина.

IP65 LLDPE материал акумулаторна батерия 16 промяна на цвета на безжична грибовидная форма светодиодна настолна лампа Безплатна доставка 1бр
 • Новинка

IP65 LLDPE материал акумулаторна батерия 16 промяна на цвета на безжична грибовидная форма светодиодна настолна лампа Безплатна доставка 1бр

BGN 58.40

IP65 LLDPE Материјал за Полнење на батеријата 16 боја се менува cordless печурки форма led табела светилка Бесплатен превозот 1pcОпис На Производот1...

3D тромбон форма лека нощ промяна на цвета на USB настолна лампа визуален LED Sleep Lighting Luminaria музикални инструменти лампа
 • Новинка

3D тромбон форма лека нощ промяна на цвета на USB настолна лампа визуален LED Sleep Lighting Luminaria музикални инструменти лампа

39.73 BGN 24.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

Creative 7 Color Changing 3D Led Animal Night Lights Usb Touch Visual Cat Table Lamp Kids Bedroom Sleep Lighting Toy Gifts Decor
 • Новинка

Creative 7 Color Changing 3D Led Animal Night Lights Usb Touch Visual Cat Table Lamp Kids Bedroom Sleep Lighting Toy Gifts Decor

36.94 BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

Творчески сладък баскетболен момче 3D настолна лампа 7 цвята наклон Led нощна светлина USB нощни сън осветление за интериор за детски играчки, подаръци
 • Новинка

Творчески сладък баскетболен момче 3D настолна лампа 7 цвята наклон Led нощна светлина USB нощни сън осветление за интериор за детски играчки, подаръци

39.25 BGN 24.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

3D LED Islamic Allah The Qur ' an NightLight 7 цвята промяна настолна лампа декор нощни сън осветление подарък Мохамед лампа
 • Новинка

3D LED Islamic Allah The Qur ' an NightLight 7 цвята промяна настолна лампа декор нощни сън осветление подарък Мохамед лампа

39.15 BGN 23.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

USB 7 цвята LED NightLight Sleep Lighting 3D Lotus Flower Shape настолна лампа сензорен бутон цвете Лампара детски подаръци декор спални
 • Новинка

USB 7 цвята LED NightLight Sleep Lighting 3D Lotus Flower Shape настолна лампа сензорен бутон цвете Лампара детски подаръци декор спални

36.90 BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

Гималайская солна лампа Natural Mineral Light Rock with Neem Wood Base + Plug + Switch + 3W лампа за пречистване на въздуха терапия
 • Новинка

Гималайская солна лампа Natural Mineral Light Rock with Neem Wood Base + Plug + Switch + 3W лампа за пречистване на въздуха терапия

107.98 BGN 81.00

Хималаите Солт Светилка Природни Минерални Рок Светлина, Neem ДрвоБаза + Приклучок + Switch + 3 W Светилка за Прочистување на Воздухот & ТерапијаСпецификација : Тежина : 2kg (приближно) Ширина : 12cm (приближно) Висина : 18cm (приближно) Напомена : Како сол кристал е природен минерал, со различни форми, па димензии погоре е за повикување само...

5шт прекрасен творчески ABS Птичья клетка лампа led нощни лампи, лампа красива къща декоративни ночники случайни
 • Новинка

5шт прекрасен творчески ABS Птичья клетка лампа led нощни лампи, лампа красива къща декоративни ночники случайни

BGN 67.90

5 PC Прекрасна Креативни ABS Birdcage LED светилкаНоќ Светла Светилка Убава Домашна Декоративни Nightlights Случаен Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Слика покаже : Опис : Главен материјал : ABS + PCГолемина : 140 * 170 mmТежина : 425 gБоја : Сина / Розова / ЖолтаВисока енергија меморија батерија : 5 V 700 мрLED светилка моќ : 0.5 WВлезен напон : DC 5 Vмоќност : LEDдодатоци : USB кабелот за напојување (1.2 м )време на полнење : 5 часа

Jiguoor E27 B22 5W SMD2835 1800K 99LEDs жълто мерцающее пламък царевичен крушка AC85-265V
 • Новинка

Jiguoor E27 B22 5W SMD2835 1800K 99LEDs жълто мерцающее пламък царевичен крушка AC85-265V

BGN 12.80

modname=ckeditorКарактеристики : Напредно издание : Live пламен емулација ефектРежим : Треперење на владатакако се движат пламенен оган од крушка база на врвотВистински оган боја и лесно да се контролира : Точно 1800 K боја е блиску до вистински оган боја, не како т.н...

Най-добрият подарък за родителите, за любовта на майка ми Любов, татко търговия на Едро самоличността на творчески подаръци LED Light 3D Декоративна лампа
 • Новинка

Най-добрият подарък за родителите, за любовта на майка ми Любов, татко търговия на Едро самоличността на творчески подаръци LED Light 3D Декоративна лампа

28.78 BGN 22.00

2017 Љубов Мамо Сакам Тато трговија на Големо Личност Креативни Подароци LED Светло 3 D Декоративни Ламби за Родителите ПодарокТопла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел / Соба / Кафе бар / бар / КТВ и така натаму;Боја : Црвено—ЗеленоСина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто СветкавиЛесензаКористење,Лесен за Носење!Како да се Користи?Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / КТВ / Подарок / Роденден / Празник и така натамуПакет Содржина : 1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ1 x Микро USB1 x упатство