TCI54 pearlescent, предизвикани от оранжеви цветове блясък ромбовидная форма 2 мм размер пайети блясък за нокти и направи си САМ украса

TCI54 pearlescent, предизвикани от оранжеви цветове блясък ромбовидная форма 2 мм размер пайети блясък за нокти и направи си САМ украса

BGN 13.60

Брой продукти

TCI54 Бисерна Indescent Портокалови Бои, Сјај Дијамант Форма 2 MM Големина Сјајот Spangles за помине уметност и DIY декорација Опис :
-Објектот : TCI54
-Сјајот Големина : Дијамант Форма
-Сјајот бои : Како слики.
Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.
-Пакување Тежина : Abt. 50g/200g
(Забелешка : Dears, пакувањето е од полиестер КЕСИ Не контејнер што се сликите !!!!
-Мини. Цел : 50g/200g
тука се 50g и 200g два вида на пакување на располагање,различни пакување цената е
различни , ве молиме љубезно се избере вистинскиот ви треба.
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Светла Боја
2. 100% осигурување на квалитет
3, може да се користи за : Помине Уметност и други Уметност декорација
Производ Слики :
Пакувањето е од полиестер КЕСИ Не контејнер што се сликите !!!!
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 5 КИЛОГРАМИ (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќаат екстра за брзина препорачана превозот услуга. Ве молиме не го купите, ако не се согласуваат со превозот време. Или ако ви треба повеќе брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас .Ви благодариме!
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас !


Подробности

Цвят:
50 грама, 200 грама
Тип Елемент:
блясък за нокти
НЕТНО ТЕГЛО:
50 гр/200 грама
Номер На Модела:
TCI54
Материал:
домашни любимци
Брой:
1 чанта
търговска марка:
Бинвон
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Лак за нокти Маникюр печат набор от штамповочных плочи Стампер стъргало комплект само инструмент
 • Новинка

Лак за нокти Маникюр печат набор от штамповочных плочи Стампер стъргало комплект само инструмент

1.60 BGN 1.00

Помине Уметност полски Нокти Печат Постави Печат Плочи Stamper Scraper Комплет DIY АлаткаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за да дизајн свој помине уметност, ноктите моделите, нагласи, итн...

Прах блясък черен цвят лазер 1.0 мм за декорация на нокти или други
 • Новинка

Прах блясък черен цвят лазер 1.0 мм за декорация на нокти или други

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB1000Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски Црна Боја( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

CF-Dental Lab, разнообразни диамант свиня фрезеровщики зъб тренировки бижутери/висок abra/високоскоростен съвет зубоврачебный бур наждачный бур
 • Новинка

CF-Dental Lab, разнообразни диамант свиня фрезеровщики зъб тренировки бижутери/висок abra/високоскоростен съвет зубоврачебный бур наждачный бур

31.97 BGN 30.00

MANKA НЕГАСредниот година Стр romotion БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот ! Manka се Грижи само обезбеди висок квалитет на prodcuts...

4 бр. / лот маникюр decorations 3d припокриване цвете метални декорации за нокти Nail Bling доставка сплав планински кристал за нокти
 • Новинка

4 бр. / лот маникюр decorations 3d припокриване цвете метални декорации за нокти Nail Bling доставка сплав планински кристал за нокти

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

10 г Флаш акрилен маникюр микс размер на нокти, блясък на прах champagne gold orange шестиугольные блясък на прах нокти, блясък на прах
 • Новинка

10 г Флаш акрилен маникюр микс размер на нокти, блясък на прах champagne gold orange шестиугольные блясък на прах нокти, блясък на прах

BGN 1.87

Флеш доградба на Акрилни Нокти Микс Големина Помине Уметност Сјајот во Прав Шампањ златен портокал Хексагонална Sequins Прашина Помине Сјајот во Прав B0706Ние, исто така, имаат и други бои и се меша големина, ве Молиме изберете еден ви се допаѓа, ви благодариме...

1 ролка лилаво цвете холограма стикер за нокти 4 * 120 cm звездна фолио за нокти Holo маникюр Transfer стикер за декорация на нокти
 • Новинка

1 ролка лилаво цвете холограма стикер за нокти 4 * 120 cm звездна фолио за нокти Holo маникюр Transfer стикер за декорация на нокти

1.58 BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Тркалаат Помине ФолијаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи за УВ ноктитеПомине Уметност Foils создаде совршен "мешани метали" заврши за било полски боја.(Темен лак е подобро)Ноктите Фолија може да се отстрани лесно со лак сменаКако да го користите : 1...

Прах блясък цвят на лазер 1.0 MM тъмно розово гелове за декорация на нокти UV и друг
 • Новинка

Прах блясък цвят на лазер 1.0 MM тъмно розово гелове за декорация на нокти UV и друг

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB911Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски Темно Розова Боја( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

2 бр./компл. ноктите метален парче на Кривата на мухъл декорации на ноктите, образуване на мухъл нокти инструменти
 • Новинка

2 бр./компл. ноктите метален парче на Кривата на мухъл декорации на ноктите, образуване на мухъл нокти инструменти

BGN 4.46

Спецификација : Материјал : АкриликГолемина : 5.5*4.5 cm прибл.Боја : Како на сликата покажува Пакет се Вклучени : 1 сет * Помине Парче Метал Крива Мувла(помине парче метал не се вклучени)​Како да го користат : Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети...

Смесени размери 2000шт Черен диамант цвят на ноктите кристали акрилни нокти планински кристал, бижута за UV гел Iphone САМ нокти инструмент
 • Новинка

Смесени размери 2000шт Черен диамант цвят на ноктите кристали акрилни нокти планински кристал, бижута за UV гел Iphone САМ нокти инструмент

4.13 BGN 4.00

Други Бои(Кликнете на Сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена.3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни емејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за ВикендотНашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00Ние сме фабрика директни, ако ви треба било какви посебни потреби сопствен стил.Ве молиме кажете ни, може да се произведува.

Нов Дизайн С Двойни Глави Желе И Силикон Маникюр Щанцоване Стампер Стъргало Набор От Прозрачен Лак За Нокти Изпращане Маникюр Инструменти
 • Новинка

Нов Дизайн С Двойни Глави Желе И Силикон Маникюр Щанцоване Стампер Стъргало Набор От Прозрачен Лак За Нокти Изпращане Маникюр Инструменти

4.58 BGN 4.00

Новиот Дизајн Двојно Глави, Меки Силиконски Помине Уметност Печат Stamper Scraper Постави Јасни Лак Трансфер Нокти АлаткиКарактеристики : Предмет : Помине уметност печат scraper сетМатеријал : Ова е јасно силикони stamperТежина : околу.3g / setГолемина : 2.8 cm за голема глава &2.4 cm за мала главаФункција : За помине уметност полски трансфер дизајнИзвестување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно...

1 бр цветни нередовни физически камъни 3D декорации за нокти колелото САМ косметология инструменти за нокти
 • Новинка

1 бр цветни нередовни физически камъни 3D декорации за нокти колелото САМ косметология инструменти за нокти

2.38 BGN 2.00

1 Buc Шарени Нерегуларни Физиката Камен 3 D Помине Уметност Украси Тркала DIY Козметологијата Помине Уметност Алатки 3d Помине Уметност ДекорацијаБои : ШарениКарактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.Пакување Содржина : 1wheel

Двустранен маникюр наклон оцветяване Усеивание живопис дръжка гъба корона акрилни кристали дръжка гел UV инструменти за маникюр
 • Новинка

Двустранен маникюр наклон оцветяване Усеивание живопис дръжка гъба корона акрилни кристали дръжка гел UV инструменти за маникюр

BGN 5.87

Двоензаврши Помине Уметност Тебе Засенчување Dotting Сликарство Пенкало Сунѓерот Главата Акрилик Rhinestones се Справи со Гел УВ Четка Алатки НоктиБоја : Розова, Бела, Виолетова, Зелена, Сина, ЖолтаТежина : 20gВкупна Должина : околу...

Блясък на прах ярък блясък синьо бебе лазер 1.0 мм холографски за нокти или друга украса
 • Новинка

Блясък на прах ярък блясък синьо бебе лазер 1.0 мм холографски за нокти или друга украса

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB702Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски БебеСина БојаAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

1 г/скоростна Дъгата пигмент пенливи огледало нокти, блясък на прах хром холографски лазерен прах DIY лак за нокти украса на прах
 • Новинка

1 г/скоростна Дъгата пигмент пенливи огледало нокти, блясък на прах хром холографски лазерен прах DIY лак за нокти украса на прах

3.50 BGN 3.00

Најновите Сирена Ефект Сјајот Помине Уметност Во Прав Прашина Магија Ласерски Огледало Хром Во Прав100% сосема нов и висок квалитетСовршен за помине уметност декорација со лак,УВ градител гел,итн...

цветни 4 бр./лот crystal бял аксесоари за маникюр декорации, 3d планински кристал Bling ноктите доставка сплав планински кристал
 • Новинка

цветни 4 бр./лот crystal бял аксесоари за маникюр декорации, 3d планински кристал Bling ноктите доставка сплав планински кристал

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

4 бр./лот череп с unibody дизайн декорация на нокти 3d планински кристал, метал мода Bling ноктите сплав 3d кристали за нокти
 • Новинка

4 бр./лот череп с unibody дизайн декорация на нокти 3d планински кристал, метал мода Bling ноктите сплав 3d кристали за нокти

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

TCA100AB холограма Сребърна Звезда фотокопие във формата на Мини маус за нокти гланц за декорация на нокти грим facepaint направи си САМ украса
 • Новинка

TCA100AB холограма Сребърна Звезда фотокопие във формата на Мини маус за нокти гланц за декорация на нокти грим facepaint направи си САМ украса

BGN 15.79

TCA100 AB Holographic Сребрена Ѕвезда во Фотокопија TCA100 AB Holographic Сребрена Ѕвезда во Фотокопија Мини Обликот на Ноктите Сјај за Нокти Уметност Декорација Шминка facepaint DIY Декорација Објект : TCA100 AB Обликот : Мини Големина : 8 MM Боја : Ласерски Сребро Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

Нови 20pcs кристали за нокти 3D дизайн на ноктите аксесоари, стъклени декорации за нокти, бижута и кристали окачване скъпоценни камъни САМ доставка
 • Новинка

Нови 20pcs кристали за нокти 3D дизайн на ноктите аксесоари, стъклени декорации за нокти, бижута и кристали окачване скъпоценни камъни САМ доставка

BGN 6.38

За трговија на Големо и Повеќе Стил,Кликнете на Следниве Слики: Топло Совети Пред Купување : За цел износ≥$8 , вашите предмети ќе се испраќаат по препорачана Пошта, на следење информации...

YM-11 NEW 1mm 2mm 3 мм Matte Neon Colors Glitter Mixed Round shape Shapes for маникюр, Nail gel, makeup and decoration направи си САМ 1box
 • Новинка

YM-11 NEW 1mm 2mm 3 мм Matte Neon Colors Glitter Mixed Round shape Shapes for маникюр, Nail gel, makeup and decoration направи си САМ 1box

BGN 0.72

YM11 НОВИ 1mm 2mm 3мм Мат Неонски Бои, Сјај Мешани Тркалезна форма Форми за помине уметност ,ноктите гел,шминка и DIY декорација 1boxОбјектот : Сјајот SpanglesСјајот Облик : Тркалезна Точка ФормиСјајот Големина : 1mm 2mm 3ммСјајот Боја : Како на сликиМатеријал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BoxШаблон : 1mm и 2mm 3мм мешани круг сјајВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

AriesLibra 10 designs Travel Nature Chinese маникюр Templates Нокти Image Stamping Plates маникюр лак за стемпинга нокти шаблони
 • Новинка

AriesLibra 10 designs Travel Nature Chinese маникюр Templates Нокти Image Stamping Plates маникюр лак за стемпинга нокти шаблони

7.98 BGN 5.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Плочи Големина : 7*8 см Плочи Тежина : 18g / pc Функција : Користете ги со лак за да креативни нови дизајниПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1pc плочиAnswer : ___________________________ NOTE : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат.Па ве молиме распрашајте се за вашето разбирање.Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете​Answer : ___________________________ NOTE : Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПРЕВОЗОТ : Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

YanRuo 1357 100шт 5мм кръг на бял блестящ кубичен цирконий през цялата кубичен цирконий камък свободен CZ кръгъл Циркон
 • Новинка

YanRuo 1357 100шт 5мм кръг на бял блестящ кубичен цирконий през цялата кубичен цирконий камък свободен CZ кръгъл Циркон

12.13 BGN 10.00

Yan Ruo #1357 100pcs 5mm Круг Бела Сјајна Кубни Zirconia White Круг Кубни Циркони Камен Лабава CZ Круг ЦиркониКристал pointback Циркони.Ние ви нудиме пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на кеси,Нокти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.Предмет : Pointback Фенси КристалГолемина : 5 mmБоја : ЈасноМатеријал : Кристал ЦиркониСе Користи За : Облека,Чевли,Кеси..Испорака : UPSот,DHL,Fedex,EMS..Производот Се Покаже : РАБОТА ИНФОРМАЦИИ : ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ : ИСПОРАКА : ПЛАЌАЊЕ :

12 Цвята Розов Виолетов Блясък На Ноктите Пайети Кръст Формата На Люспи Смесете Размер Форма На Сърце Блестка Маникюр Декорации 1 Кутия
 • Новинка

12 Цвята Розов Виолетов Блясък На Ноктите Пайети Кръст Формата На Люспи Смесете Размер Форма На Сърце Блестка Маникюр Декорации 1 Кутия

1.10 BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаБоја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 Кутија Помине SequinsФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБОТ и ја излечи, под УВ / LED светилка.2.Се применуваат УВ БОЈА ГЕЛ и лек под УВ / LED светилка.3.Се применуваат УВ ВРВОТ ГРБ (НЕ се лек!)4.Користете сенки Бришење / Туп да се применуваат sequins врз вашите нокти.5.Лек под УВ / LED светилка.

12x6 см 1бр неръждаема стомана красотата дантела изображение нокти DIY Image Printer маникюр шаблони за нокти щамповани плочи Шаблони направи си САМ
 • Новинка

12x6 см 1бр неръждаема стомана красотата дантела изображение нокти DIY Image Printer маникюр шаблони за нокти щамповани плочи Шаблони направи си САМ

BGN 1.73

12x6cm 1 PCS Нерѓосувачки Челик Убавина Чипка Слика Помине Уметност DIY Слика Печатач Нокти Stencils Помине Печат Плочи Шаблони DIYСпецификација : 100% нов малоКоличина : 1 ЛистОблик : ПравоаголникГолемина : Прибл...

Valentine 4бр ДРЕБНО маникюр decorations 3d Princess imperial crown нокти jewelry алуминиеви декоративни кристали за нокти
 • Новинка

Valentine 4бр ДРЕБНО маникюр decorations 3d Princess imperial crown нокти jewelry алуминиеви декоративни кристали за нокти

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

KADS 4 бр. / компл. сладък китайски зодиаки маникюр щанцоване Шаблони за печат Nail Art табела за направи си САМ маникюр Арт дизайн
 • Новинка

KADS 4 бр. / компл. сладък китайски зодиаки маникюр щанцоване Шаблони за печат Nail Art табела за направи си САМ маникюр Арт дизайн

31.98 BGN 16.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Еден Пакет на добрите за дел од цената! Овој пакет ги содржи следниве елементи : Печат Помине Уметност Плочи : KADS МИН 008 Плоча KADS МИН 013 Плоча KADS МИН 014 Плоча KADS МИН 016 Плоча Пакет Содржина : 4pcs KADS Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...