12 форми шампанско злато метални кристали колелото за 3D ноктите съвети за декорации за красота стайлинг Аксесоари Инструменти

12 форми шампанско злато метални кристали колелото за 3D ноктите съвети за декорации за красота стайлинг Аксесоари Инструменти

BGN 3.00
-6 %
BGN 3.18

Брой продукти


Производ Fetures :
100% сосема нов
Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик
Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјални
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски
Место тоа на ноктите
Со овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивен
Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.
Облик : 12 форми
Количина : 1 тркала
Големина на : различна форма со различни димензии
Боја : Шампањ злато
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите онлајн плаќање.
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка на плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост .
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Бразил,Италија, Мексико и Аргентина, поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа. Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да. Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Подробности

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Размер:
app 4MM
Номер На Модела:
Рамка декорации за нокти
Брой:
500 броя
търговска марка:
CHE GEL
Материал:
Метални
Тегло:
15g

Избор на купувачи

12 Цвята Розов Виолетов Блясък На Ноктите Пайети Кръст Формата На Люспи Смесете Размер Форма На Сърце Блестка Маникюр Декорации 1 Кутия
 • Новинка

12 Цвята Розов Виолетов Блясък На Ноктите Пайети Кръст Формата На Люспи Смесете Размер Форма На Сърце Блестка Маникюр Декорации 1 Кутия

1.10 BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаБоја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 Кутија Помине SequinsФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБОТ и ја излечи, под УВ / LED светилка.2.Се применуваат УВ БОЈА ГЕЛ и лек под УВ / LED светилка.3.Се применуваат УВ ВРВОТ ГРБ (НЕ се лек!)4.Користете сенки Бришење / Туп да се применуваат sequins врз вашите нокти.5.Лек под УВ / LED светилка.

Мода перли на прах нокти на прах Русалка бели нокти блясък UV гел ноктите Маникюр инструмент блести D8152
 • Новинка

Мода перли на прах нокти на прах Русалка бели нокти блясък UV гел ноктите Маникюр инструмент блести D8152

2.37 BGN 2.00

Моден Бисер Помине Уметност во Прав Прашина Сирена Бели Нокти, Сјај УВ Гел Ноктите Уметност Нокти Алатка Блеска D8152Спецификација : Материјал : акрилик магнетни во правКоличина : 1 кутијаБоја : како на сликата покажуваМодел : Како на сликата покажува.

12 Шарки Голям Лист От Роза Цвете Вода Стикер Маникюр Transfer Стикер Доста Маникюр Съвети Украса
 • Новинка

12 Шарки Голям Лист От Роза Цвете Вода Стикер Маникюр Transfer Стикер Доста Маникюр Съвети Украса

2.54 BGN 2.00

Спецификација : Количина : 1 за Голем Лист(вклучува 12 модели)Лист Големина : Прибл Беа 25,516cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Лист Вода DecalФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиНоктите Апликација : 1...

Veselin enchev! Остър край на АБ маникюр Decorations планински кристал стикер 120шт в 12 цвята за нокти, аксесоари за декориране на нокти планински кристал
 • Новинка

Veselin enchev! Остър край на АБ маникюр Decorations планински кристал стикер 120шт в 12 цвята за нокти, аксесоари за декориране на нокти планински кристал

BGN 1.18

Нови 120pcs / set 4mm Сјајот Остри Крајот Кристал AB Помине Камења Тркала Супер Сјајните Шарм Помине Декорација АлаткиБоја : 12colors како фотоГолемина : 4mmТежина : 15gУпотреба : DIY Ноктите,Телефон декорацииврски, за да обезбедат ти се брза испорака и одлична цена...

Прах блясък зелен лазер 1.0 MM, за декорация на нокти, гелове, UV за нокти и DIY
 • Новинка

Прах блясък зелен лазер 1.0 MM, за декорация на нокти, гелове, UV за нокти и DIY

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB600Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски Зелена БојаAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

Смесени размери 2000шт светло розово 3D маникюр планински кристал, бижута акрилни диамантени форма на кристали за нокти аксесоари
 • Новинка

Смесени размери 2000шт светло розово 3D маникюр планински кристал, бижута акрилни диамантени форма на кристали за нокти аксесоари

4.13 BGN 4.00

Други Бои(Кликнете на Сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена.3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни емејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за ВикендотНашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00Ние сме фабрика директни, ако ви треба било какви посебни потреби сопствен стил.Ве молиме кажете ни, може да се произведува.

Прах блясък черен цвят лазер 1.0 мм за декорация на нокти или други
 • Новинка

Прах блясък черен цвят лазер 1.0 мм за декорация на нокти или други

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB1000Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски Црна Боја( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

10 г Флаш акрилен маникюр микс размер на нокти, блясък на прах champagne gold orange шестиугольные блясък на прах нокти, блясък на прах
 • Новинка

10 г Флаш акрилен маникюр микс размер на нокти, блясък на прах champagne gold orange шестиугольные блясък на прах нокти, блясък на прах

BGN 1.87

Флеш доградба на Акрилни Нокти Микс Големина Помине Уметност Сјајот во Прав Шампањ златен портокал Хексагонална Sequins Прашина Помине Сјајот во Прав B0706Ние, исто така, имаат и други бои и се меша големина, ве Молиме изберете еден ви се допаѓа, ви благодариме...

Бял Дъгата перли, цветни люспи, нокти пайети Вълшебна мивка розово 3 мм блестка люспи за маникюр, декорации на ноктите
 • Новинка

Бял Дъгата перли, цветни люспи, нокти пайети Вълшебна мивка розово 3 мм блестка люспи за маникюр, декорации на ноктите

BGN 1.89

Бела Светкава Бисер Шарени Flakies Помине Sequins Магија Школка Розова 3мм Paillette Снегулки за Нокти Помине Уметност ДекорацијаКоличина : 1 КутијаКапацитет : Прибл...

Прах блясък цвят на лазер 1.0 MM тъмно розово гелове за декорация на нокти UV и друг
 • Новинка

Прах блясък цвят на лазер 1.0 MM тъмно розово гелове за декорация на нокти UV и друг

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB911Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски Темно Розова Боја( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

AriesLibra 10 designs Travel Nature Chinese маникюр Templates Нокти Image Stamping Plates маникюр лак за стемпинга нокти шаблони
 • Новинка

AriesLibra 10 designs Travel Nature Chinese маникюр Templates Нокти Image Stamping Plates маникюр лак за стемпинга нокти шаблони

7.98 BGN 5.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Плочи Големина : 7*8 см Плочи Тежина : 18g / pc Функција : Користете ги со лак за да креативни нови дизајниПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1pc плочиAnswer : ___________________________ NOTE : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат.Па ве молиме распрашајте се за вашето разбирање.Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете​Answer : ___________________________ NOTE : Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПРЕВОЗОТ : Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

1 бр цветни нередовни физически камъни 3D декорации за нокти колелото САМ косметология инструменти за нокти
 • Новинка

1 бр цветни нередовни физически камъни 3D декорации за нокти колелото САМ косметология инструменти за нокти

2.38 BGN 2.00

1 Buc Шарени Нерегуларни Физиката Камен 3 D Помине Уметност Украси Тркала DIY Козметологијата Помине Уметност Алатки 3d Помине Уметност ДекорацијаБои : ШарениКарактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.Пакување Содржина : 1wheel

TCA100AB холограма Сребърна Звезда фотокопие във формата на Мини маус за нокти гланц за декорация на нокти грим facepaint направи си САМ украса
 • Новинка

TCA100AB холограма Сребърна Звезда фотокопие във формата на Мини маус за нокти гланц за декорация на нокти грим facepaint направи си САМ украса

BGN 15.79

TCA100 AB Holographic Сребрена Ѕвезда во Фотокопија TCA100 AB Holographic Сребрена Ѕвезда во Фотокопија Мини Обликот на Ноктите Сјај за Нокти Уметност Декорација Шминка facepaint DIY Декорација Објект : TCA100 AB Обликот : Мини Големина : 8 MM Боја : Ласерски Сребро Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

CF-Dental Lab, разнообразни диамант свиня фрезеровщики зъб тренировки бижутери/висок abra/високоскоростен съвет зубоврачебный бур наждачный бур
 • Новинка

CF-Dental Lab, разнообразни диамант свиня фрезеровщики зъб тренировки бижутери/висок abra/високоскоростен съвет зубоврачебный бур наждачный бур

31.97 BGN 30.00

MANKA НЕГАСредниот година Стр romotion БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот ! Manka се Грижи само обезбеди висок квалитет на prodcuts...

Нови 20pcs кристали за нокти 3D дизайн на ноктите аксесоари, стъклени декорации за нокти, бижута и кристали окачване скъпоценни камъни САМ доставка
 • Новинка

Нови 20pcs кристали за нокти 3D дизайн на ноктите аксесоари, стъклени декорации за нокти, бижута и кристали окачване скъпоценни камъни САМ доставка

BGN 6.38

За трговија на Големо и Повеќе Стил,Кликнете на Следниве Слики: Топло Совети Пред Купување : За цел износ≥$8 , вашите предмети ќе се испраќаат по препорачана Пошта, на следење информации...

цветни 4 бр./лот crystal бял аксесоари за маникюр декорации, 3d планински кристал Bling ноктите доставка сплав планински кристал
 • Новинка

цветни 4 бр./лот crystal бял аксесоари за маникюр декорации, 3d планински кристал Bling ноктите доставка сплав планински кристал

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

TP 14ml Brush Saver Активатор Gel Base & Top For Ноктите Потопете Powder Natural Dry Without Primer&Lamp Sealer Dry Cure Dipping Powders
 • Новинка

TP 14ml Brush Saver Активатор Gel Base & Top For Ноктите Потопете Powder Natural Dry Without Primer&Lamp Sealer Dry Cure Dipping Powders

10.99 BGN 9.00

14ml Четка Спаси Activator Гел База За Потопување во Прав Природен Сув Без Буквар Без Светилка Помине Sealer Сува Лек Натопи ПравAnswer : ___________________________ Note : Кога ќе се користат за полнење на шишиња, ве молиме чисти шише и да се стегне капа на шишето за полнење, што е можно поскоро Ние не препорачуваме принудува да ја отворите...

KADS 4 бр. / компл. сладък китайски зодиаки маникюр щанцоване Шаблони за печат Nail Art табела за направи си САМ маникюр Арт дизайн
 • Новинка

KADS 4 бр. / компл. сладък китайски зодиаки маникюр щанцоване Шаблони за печат Nail Art табела за направи си САМ маникюр Арт дизайн

31.98 BGN 16.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Еден Пакет на добрите за дел од цената! Овој пакет ги содржи следниве елементи : Печат Помине Уметност Плочи : KADS МИН 008 Плоча KADS МИН 013 Плоча KADS МИН 014 Плоча KADS МИН 016 Плоча Пакет Содржина : 4pcs KADS Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

Нов дизайн на малък блясък на прах съвети на ноктите, UV акрил за декорация на цветни блясък дрънкулката САМ маникюр лазер златист цвят N47
 • Новинка

Нов дизайн на малък блясък на прах съвети на ноктите, UV акрил за декорация на цветни блясък дрънкулката САМ маникюр лазер златист цвят N47

BGN 1.92

За превозот време и следење на број, Ако изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" како превозот метод Оваа превозот метод вклучува превозот број, но не и следење на број...

TCI54 pearlescent, предизвикани от оранжеви цветове блясък ромбовидная форма 2 мм размер пайети блясък за нокти и направи си САМ украса
 • Новинка

TCI54 pearlescent, предизвикани от оранжеви цветове блясък ромбовидная форма 2 мм размер пайети блясък за нокти и направи си САМ украса

BGN 13.60

TCI54 Бисерна Indescent Портокалови Бои, Сјај Дијамант Форма 2 MM Големина Сјајот Spangles за помине уметност и DIY декорација Опис : Објектот : TCI54Сјајот Големина : Дијамант ФормаСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...