12 БР. / ЛОТ САМОЗАЛЕПВАЩИ 3D ТАТУИРОВКИ НОКТИ СТИКЕР БЯЛ ЧЕРЕН ЗЛАТО, СРЕБРО СЛАДКО СЪРЦЕ ЗВЕЗДА КОЛИЕ ГАЛАКТИКА ПЛАНЕТА HBJY181-192

12 БР. / ЛОТ САМОЗАЛЕПВАЩИ 3D ТАТУИРОВКИ НОКТИ СТИКЕР БЯЛ ЧЕРЕН ЗЛАТО, СРЕБРО СЛАДКО СЪРЦЕ ЗВЕЗДА КОЛИЕ ГАЛАКТИКА ПЛАНЕТА HBJY181-192

BGN 2.00
-30 %
BGN 2.86

Брой продукти


ОПИС
КОЛИЧИНА : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 12 ЛИСТОВИ / МНОГУ
ГОЛЕМИНА : 6.5Х5.СЕКОЈ 5cm
БОЈА : 4 БОИ ( БЕЛА, ЦРНА, ЗЛАТО, СРЕБРО)
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 15-30 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на .
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;
2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* ' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас


Подробности

Тип Елемент:
Стикер И Стикер
Стил:
OEM
търговска марка:
ВЪЗРАСТ НА ОЧИТЕ
Размер:
6.5x5.5CM
Материал:
Акрил
Номер На Модела:
3D
Брой:
1000
Цвят:
мулти-цветове
Модел:
мулти-картина
Тип:
3D
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

TCI54 pearlescent, предизвикани от оранжеви цветове блясък ромбовидная форма 2 мм размер пайети блясък за нокти и направи си САМ украса
 • Новинка

TCI54 pearlescent, предизвикани от оранжеви цветове блясък ромбовидная форма 2 мм размер пайети блясък за нокти и направи си САМ украса

BGN 13.60

TCI54 Бисерна Indescent Портокалови Бои, Сјај Дијамант Форма 2 MM Големина Сјајот Spangles за помине уметност и DIY декорација Опис : Објектот : TCI54Сјајот Големина : Дијамант ФормаСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

Прах блясък зелен лазер 1.0 MM, за декорация на нокти, гелове, UV за нокти и DIY
 • Новинка

Прах блясък зелен лазер 1.0 MM, за декорация на нокти, гелове, UV за нокти и DIY

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB600Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски Зелена БојаAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

Нови 20pcs кристали за нокти 3D дизайн на ноктите аксесоари, стъклени декорации за нокти, бижута и кристали окачване скъпоценни камъни САМ доставка
 • Новинка

Нови 20pcs кристали за нокти 3D дизайн на ноктите аксесоари, стъклени декорации за нокти, бижута и кристали окачване скъпоценни камъни САМ доставка

BGN 6.38

За трговија на Големо и Повеќе Стил,Кликнете на Следниве Слики: Топло Совети Пред Купување : За цел износ≥$8 , вашите предмети ќе се испраќаат по препорачана Пошта, на следење информации...

12x6 см 1бр неръждаема стомана красотата дантела изображение нокти DIY Image Printer маникюр шаблони за нокти щамповани плочи Шаблони направи си САМ
 • Новинка

12x6 см 1бр неръждаема стомана красотата дантела изображение нокти DIY Image Printer маникюр шаблони за нокти щамповани плочи Шаблони направи си САМ

BGN 1.73

12x6cm 1 PCS Нерѓосувачки Челик Убавина Чипка Слика Помине Уметност DIY Слика Печатач Нокти Stencils Помине Печат Плочи Шаблони DIYСпецификација : 100% нов малоКоличина : 1 ЛистОблик : ПравоаголникГолемина : Прибл...

4 бр./лот череп с unibody дизайн декорация на нокти 3d планински кристал, метал мода Bling ноктите сплав 3d кристали за нокти
 • Новинка

4 бр./лот череп с unibody дизайн декорация на нокти 3d планински кристал, метал мода Bling ноктите сплав 3d кристали за нокти

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

Нов дизайн на малък блясък на прах съвети на ноктите, UV акрил за декорация на цветни блясък дрънкулката САМ маникюр лазер златист цвят N47
 • Новинка

Нов дизайн на малък блясък на прах съвети на ноктите, UV акрил за декорация на цветни блясък дрънкулката САМ маникюр лазер златист цвят N47

BGN 1.92

За превозот време и следење на број, Ако изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" како превозот метод...

Блясък на прах ярък блясък синьо бебе лазер 1.0 мм холографски за нокти или друга украса
 • Новинка

Блясък на прах ярък блясък синьо бебе лазер 1.0 мм холографски за нокти или друга украса

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB702Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски БебеСина БојаAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

TCA100AB холограма Сребърна Звезда фотокопие във формата на Мини маус за нокти гланц за декорация на нокти грим facepaint направи си САМ украса
 • Новинка

TCA100AB холограма Сребърна Звезда фотокопие във формата на Мини маус за нокти гланц за декорация на нокти грим facepaint направи си САМ украса

BGN 15.79

TCA100 AB Holographic Сребрена Ѕвезда во Фотокопија TCA100 AB Holographic Сребрена Ѕвезда во Фотокопија Мини Обликот на Ноктите Сјај за Нокти Уметност Декорација Шминка facepaint DIY Декорација Објект : TCA100 AB Обликот : Мини Големина : 8 MM Боја : Ласерски Сребро Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

Valentine 4бр ДРЕБНО маникюр decorations 3d Princess imperial crown нокти jewelry алуминиеви декоративни кристали за нокти
 • Новинка

Valentine 4бр ДРЕБНО маникюр decorations 3d Princess imperial crown нокти jewelry алуминиеви декоративни кристали за нокти

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

Прах блясък цвят на лазер 1.0 MM тъмно розово гелове за декорация на нокти UV и друг
 • Новинка

Прах блясък цвят на лазер 1.0 MM тъмно розово гелове за декорация на нокти UV и друг

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB911Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерски Темно Розова Боја( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

0.2 г / скоростна ультратонкая Galaxy Холо ноктите, люспи от блестяща магическа Rinbow лазерен маникюр блясък, пайети холографски прах пайетки
 • Новинка

0.2 г / скоростна ультратонкая Galaxy Холо ноктите, люспи от блестяща магическа Rinbow лазерен маникюр блясък, пайети холографски прах пайетки

7.65 BGN 7.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

Смесени размери 2000шт Черен диамант цвят на ноктите кристали акрилни нокти планински кристал, бижута за UV гел Iphone САМ нокти инструмент
 • Новинка

Смесени размери 2000шт Черен диамант цвят на ноктите кристали акрилни нокти планински кристал, бижута за UV гел Iphone САМ нокти инструмент

4.13 BGN 4.00

Други Бои(Кликнете на Сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена.3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни емејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за ВикендотНашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00Ние сме фабрика директни, ако ви треба било какви посебни потреби сопствен стил.Ве молиме кажете ни, може да се произведува.

5шт Сребърно Крило на ангел маникюр декорация за окачване папийонка Bijoux Ongles маникюр бормашина нокти аксесоари блясък маникюр дизайн
 • Новинка

5шт Сребърно Крило на ангел маникюр декорация за окачване папийонка Bijoux Ongles маникюр бормашина нокти аксесоари блясък маникюр дизайн

BGN 1.87

КЛИКНЕТЕ НА СЛИКИТЕ ЗА ДА ДОЗНАЕТЕ ПОВЕЌЕ СТИЛ! Ви БЛАГОДАРИМЕ !!!ОписИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, Фрижидер, телото уметност, итн.Користејќи ја вашата креативност , може да се направи убави модели на свој начин!13091266476864873 Можеби Ви се Допаѓа : парче парче парче парче ПРЕВОЗОТ : Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

Прах блясък черен цвят на лазерен лъч 1.0 мм за декорация на нокти или други
 • Новинка

Прах блясък черен цвят на лазерен лъч 1.0 мм за декорация на нокти или други

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравСјајот Точка Бр : LB1002Сјајот Големина : 1 ММ (1 / 24)Сјајот Облик : Шестоаголна ФормаСјајот На Бојата : Ласерска Светлина Црна Боја( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други...

1 бр цветни смоли желе акрилни маникюр лазер сребро 3D нокти планински кристал, бижута колела маникюр инструменти
 • Новинка

1 бр цветни смоли желе акрилни маникюр лазер сребро 3D нокти планински кристал, бижута колела маникюр инструменти

2.13 BGN 2.00

1 Buc Шарени Смола Желе Акрилик Помине Уметност Ласерски Сребро 3 D Помине Кристал Декорација Тркала Маникир Нокти Алатки 3d Помине Уметност ДекорацијаБои : AB Сјајот ЖелеКарактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.Пакување Содржина : 1wheel

цветни 4 бр./лот crystal бял аксесоари за маникюр декорации, 3d планински кристал Bling ноктите доставка сплав планински кристал
 • Новинка

цветни 4 бр./лот crystal бял аксесоари за маникюр декорации, 3d планински кристал Bling ноктите доставка сплав планински кристал

2.26 BGN 2.00

Ставка Детали 100% Сосема нов Овие Помине Уметност Совети се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн...

AriesLibra 10 designs Travel Nature Chinese маникюр Templates Нокти Image Stamping Plates маникюр лак за стемпинга нокти шаблони
 • Новинка

AriesLibra 10 designs Travel Nature Chinese маникюр Templates Нокти Image Stamping Plates маникюр лак за стемпинга нокти шаблони

7.98 BGN 5.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Плочи Големина : 7*8 см Плочи Тежина : 18g / pc Функција : Користете ги со лак за да креативни нови дизајниПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1pc плочиAnswer : ___________________________ NOTE : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат.Па ве молиме распрашајте се за вашето разбирање.Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете​Answer : ___________________________ NOTE : Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПРЕВОЗОТ : Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

Veselin enchev! Остър край на АБ маникюр Decorations планински кристал стикер 120шт в 12 цвята за нокти, аксесоари за декориране на нокти планински кристал
 • Новинка

Veselin enchev! Остър край на АБ маникюр Decorations планински кристал стикер 120шт в 12 цвята за нокти, аксесоари за декориране на нокти планински кристал

BGN 1.18

Нови 120pcs / set 4mm Сјајот Остри Крајот Кристал AB Помине Камења Тркала Супер Сјајните Шарм Помине Декорација АлаткиБоја : 12colors како фотоГолемина : 4mmТежина : 15gУпотреба : DIY Ноктите,Телефон декорацииврски, за да обезбедат ти се брза испорака и одлична цена...

Nail MT88 Full Cover Секси POP Art LOVE Nail Art Water Transfer Sticker стикер за нокти татуировки съвети за Нокти DIY Tool
 • Новинка

Nail MT88 Full Cover Секси POP Art LOVE Nail Art Water Transfer Sticker стикер за нокти татуировки съвети за Нокти DIY Tool

BGN 0.93

Ноктите MT88 Целосно Покривање Секси ПОПАрт ЉУБОВ Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Decal За Помине Уметност Тетоважа Совети DIY Помине АлаткаВе молиме Пиле оваа Слика линк за да најдете СИТЕ Дизајни!!!Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

36pcs 5x8mm Clear Crystal Flat Back маникюр Пикси на Кристал Micro Make Up Tear Drop Pixie направи си САМ 3D кристали за декорация
 • Новинка

36pcs 5x8mm Clear Crystal Flat Back маникюр Пикси на Кристал Micro Make Up Tear Drop Pixie направи си САМ 3D кристали за декорация

6.38 BGN 5.00

Материјал : Кристал Бои; Кристал Големина : 5x8mm Облик : Tear Drop Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 36pcs / Торба Пакет се Вклучени : 1 X 36 Компјутери / Торба Помине Уметност Микро Дијамант Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас...