FB74 5M Pet Dog автоматично прибиращи регулируеми каишки кученце кучето котка на каишка тяговый Въже куче ходене обучение на олово

FB74 5M Pet Dog автоматично прибиращи регулируеми каишки кученце кучето котка на каишка тяговый Въже куче ходене обучение на олово

BGN 17.00
-20 %
BGN 21.23

Брой продукти


FB74 Бесплатен превозот 5 M Миленичиња Куче Автоматско Стигнале Leashes Прилагодливи Кученце Куче Мачки Поводник Милениче Влечење Јаже Куче Одење Обука Доведе
Спецификација
Сосема нов и висок квалитет на Мека Најлон материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Автоматско Стигнале Leashes Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни
Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. Големина 5 M Слика покажуваат : За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.


Подробности

Размер:
One size
Тип:
Куче
търговска марка:
Кученце
Сезон:
Пролет / Лято
Тип:
Каишки
Вид На Каишка За Кучета:
Прибиращи Каишки
Материал:
Пластмаса
Модел:
С щампи
Характеристика:
Бързо Освобождаване
Тип:
Куче
Характеристика:
Мил, сладък, лесно, екологично чист
Материал:
Пластмаса + Найлон
Цвят:
Многоцветен за избор на
Размер:
One size
подходящ:
Малката / щенячья куче
Пакет:
opp
Времето на износване на:
През целия сезон
Безплатна доставка :
ДА

Избор на купувачи

Отразяваща колан за кучета кученце еластичен колан за домашни любимци Yokie Teddy Dogs Leads Pets Auto Safety Belts
 • Новинка

Отразяваща колан за кучета кученце еластичен колан за домашни любимци Yokie Teddy Dogs Leads Pets Auto Safety Belts

BGN 4.99

Рефлексивни сигурносен Појас за Куче Куче Еластична Милениче Живот Појас за Yokie Теди Кучиња Води Миленици Авто Ремени100% Сосема нов и висок квалитетМатеријали : Најлон со рефлексивни лента и стандардни металниДимензии : Должина : 53~74cm Прилагодливи Max должина до 80см + / 1cmБоја : Сина,Црна,Сива, зелена флуоресценцијаAppllication : Стандардни метални тока за било кој автомобилПакетот вклучува : 1pcs x миленици појас во автомобилПоради различни од шоуто компјутер со екран ,и differnent на пиксели камери , па боја ќе биде малку на хроматска аберација...

Куче вратите разговори за дресура на кучета и кражба с взлом на жилище на профилни звънец найлон регулируема нов пристигане 2018 B
 • Новинка

Куче вратите разговори за дресура на кучета и кражба с взлом на жилище на профилни звънец найлон регулируема нов пристигане 2018 B

6.22 BGN 5.00

Куче Doorbells за Куче Обука И Housebreaking Clicker Вратата БелОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на полесен, подобар начин за вашето куче за да комуницира; Наместо на слухот лае и гребење, ќе слушнете нежна jingle на Zacro ѕвонаПрилагодливи вратата бел должина за мали, средни и големи кучиња Висат силна Zacro ѕвона од било Doorknob или се справи со Најлон прилагодливи врата рака andextra гласно нерѓосувачки stell ѕвона Димензии : Должина 85cm(прилагодливи) Боја : Црна,Црвена,Сина Количина : 1 bucAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

5 М на 8 м отразяваща разтегателен каишка за кучета нощен светлинен тренировъчен колан за кучета на каишка за малко по-големи кучета Outdoor Leash Supplies
 • Новинка

5 М на 8 м отразяваща разтегателен каишка за кучета нощен светлинен тренировъчен колан за кучета на каишка за малко по-големи кучета Outdoor Leash Supplies

27.22 BGN 21.00

5 M 8 M Рефлексивни Стигнале Куче Доведе Поводник Ноќ Прозрачна Куче Обука Рака Појас за Мали и Големи Кучиња Outddoor Поводник Материјали[Име] : Пет Поводник [Материјал] : Најлон & ABS Пластика [Пердув] : Автоматски,Стигнале,Рефлексивни [Боја] : Црвена,Црна,Сина [Size] : 5 M(20 кг),8 M(40kg) [Примена] : Мали, Големи домашни Миленици [Количество] : 1 КОМПЈУТЕР** Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека поводник појас е тркалезна јаже,а не рамен појас.

FD36 пет cat dog яка найлон светлини яка излъчващи светлина LED пет яка водоустойчив яка безплатна доставка
 • Новинка

FD36 пет cat dog яка найлон светлини яка излъчващи светлина LED пет яка водоустойчив яка безплатна доставка

12.56 BGN 8.00

D36 Светлина Миленичиња Куче ЈакаНОВИ Пристигнување во Мај,2016 година.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент.Ние брод пакет од Кина пост обичен мал пакет плус за слободни."Само може да патеката во Кина" тоа значи дека можете да ги пратите на својата цел, а тоа е во Кина Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : најлон + Кристалните решетки Ткаенина + LED Светло PP (јака помош на два CR2032 копчето батеријата) Тип : Прилагодлив Режим : 4 режими, Долги светла...

Мин: 3шт: микс 7 цвята 2 широк XS/S/L/XL/XXL Пълен размер шипастые шипове кожени яки за питбуля боксьор на немската овчарка
 • Новинка

Мин: 3шт: микс 7 цвята 2 широк XS/S/L/XL/XXL Пълен размер шипастые шипове кожени яки за питбуля боксьор на немската овчарка

BGN 33.60

Сосема нов, 100% Гаранција за Квалитет, Кожа куче ЈакиПосилна е доволно и помек не беспомошнаНачичкана шила кул дизајн бидејќи сликите се покаже4 Бои avaiable : Црна / Бела / Red / РозоваАКО САКАТЕ РОУЗ, КАФЕ И БРАУН БОИ, PLS ОСТАВЕТЕ ПОРАКА ДО НАС.2inch широк, 5 дупки прилагодливиГолеминаШиринаДолжинаПрилагодлива големинаXS2.0" , 5.0 cm20", 46 см1316", 3340 cmS2.0" , 5.0 cm22", 51 cm1518", 3845 cmМ2.0" , 5.0 cm24", 56 cm1720', 4350 cmL2.0" , 5.0 cm26', 61 см1922", 4855 cmXL2.0" , 5.0 cm28', 66 см2124", 5360 cmПред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека на точно големината на вашата прекрасна домашно милениче!!И, исто така, ве молиме да ни кажете каква боја сакате ,ако не кажете ни whithin 5 дена,ние ќе го испратите производот до вас случајно ви благодариме.Бесплатен превозот за повеќето земји...

Пет Safety Care Cat Dog Vehicle Car Seat Belt Колан Полето Скоба Пет Cat Dog Safety
 • Новинка

Пет Safety Care Cat Dog Vehicle Car Seat Belt Колан Полето Скоба Пет Cat Dog Safety

3.18 BGN 3.00

Име : Бесплатен Превозот Бренд 100% Висок Квалитет Мека Нови Стилови Куче Миленичиња Автомобил Патуваат Безбедно сигурносен Појас за СитеАвтомобилиГолемина : 2.5*65cmМатеријали : Најлон

1 бр. прекрасен лък изкуствена кожа Пет яки кученце планински кристал нашийник за кучета Honden колие Mascotas яки за малки кучета
 • Новинка

1 бр. прекрасен лък изкуствена кожа Пет яки кученце планински кристал нашийник за кучета Honden колие Mascotas яки за малки кучета

5.02 BGN 5.00

1 PCS Прекрасна Bowknot СТП Кожа Миленичиња Куче Јаки Кутре Кристал Куче Јака Perros Ѓердан Mascotas Јаки За Мали КучињаМатеријал што се користи : СТП кожа јакаголемина xs за 1.9*35 cms големина за 1.9*41 cm* ве молиме точно да се измери вашиот куче вратот големина пред да ја купите јакиPACKAE ВКЛУЧУВААТ : 1 PC Куче ЈакаКако да се измериЗа да го најдете вашиот пес е големина, едноставно мерка околу својот врат со флексибилна лента мерка или string, оставајќи лабава столица.Куче јаки треба да биде сит со доволно простор да ги собере два прста под јака, Јаки исто така, треба да не биде толку тесни што ги ограничуваат дишење или да предизвика кашлање...

B01 Pet dog LED leahses leads пет тягови въжето ull от каишка за кучета, котки, дължина 120 см, батерията и USB акумулаторна батерия
 • Новинка

B01 Pet dog LED leahses leads пет тягови въжето ull от каишка за кучета, котки, дължина 120 см, батерията и USB акумулаторна батерия

6.38 BGN 6.00

B01 LED миленичиња куче leashes батерија верзија & USB полнењеНОВИ Пристигнување во Март 2018.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент...

3,0 мм, от неръждаема стомана нашийник за кучета P верига от двете страни на полиран ПАТ колие метална верига конна обучение на кучета железни нашийници кучета полет?
 • Новинка

3,0 мм, от неръждаема стомана нашийник за кучета P верига от двете страни на полиран ПАТ колие метална верига конна обучение на кучета железни нашийници кучета полет?

15.92 BGN 10.00

Име на производ : 3.0 mm Нерѓосувачки челик Куче Јака Стр синџир Двете страни Полиран милениче ѓердан Метални Синџир Куче Обука Железо Јаки кучиња доведе поводник Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина на : S : 3.0mm X45cm M : 3.0mm X50cm L : 3.0mm X55cm XL : 3.0mm X60cm XXL : 3.0mm X65cm XXXL : 3.0mm X70cm 4 XL : 3.0mm X75cm

120*2,5 см плъзгаща се кученце на каишка в гърдите предпазен колан найлон еластични каишки за по-големи кучета спорт бягане куче на въже еластични домашен любимец оло?
 • Новинка

120*2,5 см плъзгаща се кученце на каишка в гърдите предпазен колан найлон еластични каишки за по-големи кучета спорт бягане куче на въже еластични домашен любимец оло?

6.82 BGN 6.00

120*2.5 cm Стигнале Куче Поводник Градите Рака Подигнат Најлон Еластична Leashes за Големи Кучиња Спортски Работи Куче Јаже Еластична Милениче Доведе100 Сосема нов и висок квалитетМатеријали : НајлонБоја : Сина,Розова,Зелена,ЦрвенаДолжина : 120cm Max Должина : 150cmШирина : 2.5 cmПогоден за мали средни кучињаПакет : 1 * Куче Стигнале Поводник

1 бр. / лот автоматична плъзгаща Led нашийник за кучета Пет тяговый Въже на верижна колан, аксесоари за кучета от 5 м
 • Новинка

1 бр. / лот автоматична плъзгаща Led нашийник за кучета Пет тяговый Въже на верижна колан, аксесоари за кучета от 5 м

16.46 BGN 16.00

Автоматско Стигнале Led Куче Јака Милениче Влечење Јаже, Верига Се Подигнат Куче ДодатоциMaterical : ПластикаГолемина : 5 MП uantity : 1 парче по многу

3 цвята мек силикон против ухапване от ухапване-доказателство, анти лай сладък патица форма на устата на кучето в устата обхваща домашен любимец Куче, намордници ус
 • Новинка

3 цвята мек силикон против ухапване от ухапване-доказателство, анти лай сладък патица форма на устата на кучето в устата обхваща домашен любимец Куче, намордници ус

3.49 BGN 3.00

Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите.Опис : Материјал : СиликонБоја : Розова Жолта КафеГолемина на : S : Устата круг големина 10.5 см; Вратот обемот 1230cm; Висина 4.8 cm;М : Устата круг големина 15.5 cm; Вратот обемот 1434cm; Висина 6cm;L : Устата круг големина 16.5 cm; Вратот обемот 1740cm; Height 7.5 cm;Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.Пакет содржина : 1pc Симпатична Патка Устата Форма Куче Покрива УстатаНАПОМЕНА : Ве молиме овозможи 13cm / mm грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нов регулируем Пет Cat Dog колан на автомобила каишка колата найлонов колан куче колани на автомобила разтегателен пет тяговый въжето
 • Новинка

Нов регулируем Пет Cat Dog колан на автомобила каишка колата найлонов колан куче колани на автомобила разтегателен пет тяговый въжето

15.92 BGN 10.00

Име на производ : Нов Прилагодлив Миленичиња Куче, Мачка Автомобил сигурносен Појас сигурносно јаже Возило Најлон Seatbelt Кучиња автомобил појаси Стигнале милениче влечење јаже Материјали : Најлон лента + пластика тока + ' рѓосувачки челик Боја : црна Спецификација : Поводник ширина од 2,5 см,должина 80см, Прилагодлива должина на рака 2647cm, Автоматски scalable појас Обемот 1325cm Производ за употреба : автомобилспецифични домашни миленици

Висококачествена практическа жаден за домашни любимци с ангелски гърди задната въже с издърпване празно колан домашни любимци зоотовары
 • Новинка

Висококачествена практическа жаден за домашни любимци с ангелски гърди задната въже с издърпване празно колан домашни любимци зоотовары

25.38 BGN 19.00

СОВЕТИ : Спецификации : XS : Ширина 1 CMЈаже должина : 110cmПрилагодлива големина на : 2632cmОдговара : помалку од 2kg Спецификации : S : Ширина 1 CMЈаже должина : 110cmПрилагодлива големина : 3245смОдговара : помалку од 4kg Спецификации : L : Ширина 1 CMЈаже должина : 110cmПрилагодлива големина : 4560cmОдговара : Повеќе од 4kgИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Найлон Пет нашийник за кучета LED Light Night Safety Light-up Flash светещи в тъмното котешки нашийник LED нашийници за кучета малки кучета аксесоари за кучета
 • Новинка

Найлон Пет нашийник за кучета LED Light Night Safety Light-up Flash светещи в тъмното котешки нашийник LED нашийници за кучета малки кучета аксесоари за кучета

3.36 BGN 3.00

Спецификации : XS = Ширина 2 CM * Должина (28 ~ 40) CM S = Ширина од 2,5 CM * Должина (34 ~ 42) CM M = Ширина од 2,5 CM * Должина (40 ~ 48) СМ, L = Ширина од 2,5 CM * Должина (45~ 52) CM XL = Ширина од 2,5 CM * Должина (52 ~ 60) CM Име на Производ : LED куче јаки Материјал : Полиестер webbing , риба екран проѕирен површина , светла guiding light рамен влакна ( нов материјал ) Боја : Црвена, сина, жолта , зелена, портокалова , шарени , бела, розова...

Костюм стил на три размера на мека дишаща куче в гърдите колан окото жилетка, колан за кучета-домашни любимци яка домашни животни в гърдите каишка каишка
 • Новинка

Костюм стил на три размера на мека дишаща куче в гърдите колан окото жилетка, колан за кучета-домашни любимци яка домашни животни в гърдите каишка каишка

12.13 BGN 11.00

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Мода Планински Кристал Куче Тагове За Яката Кучета Във Формата На Сърце Окачване Чар За Яката Колие Бижута И Аксесоари
 • Новинка

Мода Планински Кристал Куче Тагове За Яката Кучета Във Формата На Сърце Окачване Чар За Яката Колие Бижута И Аксесоари

BGN 2.88

Јака шарм деталиупотреба : куче јаки & води ,куче ознаки ,материјал : цинк нерѓосувачки челикшарм : rhinestones додатоцитока : Hummer затворачбоја : белаПрименливи Куче Раса : мали кучињајака тип : основни јаки, куче додатоцисезона : сите сезониПревозот1.Бесплатен Превозот за повеќето земји ...