FC04 новият колоритен Pet dog TPU яка водоустойчив кученце кучето мръсотия устойчива свинцовое колие каишка за домашни любимци

FC04 новият колоритен Pet dog TPU яка водоустойчив кученце кучето мръсотия устойчива свинцовое колие каишка за домашни любимци

BGN 9.00
-17 %
BGN 10.86

Брой продукти

FC04 Мека Ткаенина Миленичиња Куче Подигнат Солидна Дише Мрежа Кученце Куче Вест Подигнат Прилагодливи Милениче Градите Рака јака Поводник Карактеристики Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : TPU Боја : 7 бои за вашиот избор Водоотпорен, Нечистотија-Отпор Големина : Следете куче биста големина за да се избере спецификации, ве Молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. Големина (ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради mannual measurance) Ширина S : 2.0 CM Одговара за Куче Вратот Обемот околу 28 ~ 38 CM M : 2.0 CM Одговара за Куче Вратот Турнеја за 38 ~ 48 CM L : 2.0 CM Одговара за Куче Вратот Турнеја за 48 ~ 60 CM Слика Шоу
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.


Подробности

Размер:
S, M, L
Тип:
Куче
Характеристика:
Персонални, Бързо Освобождаване
търговска марка:
Кученце
Модел:
Твърд
Тип:
Яки
Тип Яка:
Основните Яки
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Материал:
Пластмаса
Тип:
Куче
Вид На Каишка За Кучета:
Няма
Цвят:
7 цвята за избор на
Характеристика:
Мода, Удобно, Удобно, Сладък
подходящ:
Малък / среден котка куче
Двустранен експозиция:
ДА
Пакет:
opp
Модел:
Гренадиновые Въжета
Безплатна доставка :
ДА

Избор на купувачи

Не Лай Яка Версия На Електрически Ултразвук Против Лай Обучение На Кучета В Шок Яка
 • Новинка

Не Лай Яка Версия На Електрически Ултразвук Против Лай Обучение На Кучета В Шок Яка

13.73 BGN 11.00

Карактеристики : Најновата Верзија антикората јака со повеќето интелигентни систем Никогаш не misсудија вашето куче однесувањето.Контролирана од страна на микропроцесори кои се разликува вашето куче е кората од други еколошки звуци и автоматски испорачува ултразвучно испитување и / или статични шок по секоја кора.Јака да може ефективно и хумано ќе престане да лае кога се носи на кучиња.На прилагодливи јака рака е погоден за повеќето мали и средни кучиња.Ниско ниво на потрошувачката на батеријата.Јака да може ефективно и хумано ќе престане да лае кога се носи на кучиња со тежина околу 25150 LBS, вратот големина од 118 инчи.Спецификации : Употреба : Обука & однесување сидаPowered by : 2 AAA батерии (Не се вклучени)Јака материјали : НајлонПрилагодливи јака рака должина : Околу...

Система за поддръжка на вдигане на кучета за помощ K9 бране на старо куче с дръжка за травми, артрит или слаби задните крака и стави
 • Новинка

Система за поддръжка на вдигане на кучета за помощ K9 бране на старо куче с дръжка за травми, артрит или слаби задните крака и стави

12.21 BGN 12.00

Куче Лифт Поддршка Темперамент За K9 Помош Кревање Постари Кучешки со рачка за Повреди Артритис или Слаби hind нозе & ЗглобовитеОвој производ е сосема нов висок квалитет на производотТип : Куче лифт темпераментМатеријали : НајлонБои : Црвена,Црна,ЛеопардМека рачка,лесна за употреба ,преносниОдговара за мали, средни и големи кучињаЈа спречува вирус на кучиња нозете и колковитеНема повеќе да се бори да добие вашето куче во автомобилИм даде на вашиот виршла подадена рака со овој Лифт ТемпераментЕдноставно прикачите подигнат околу вас кучето е торзото и сигурно со ракаИспорачува потребни се зголеми до скалите, врз кревети, или во автомобили за домашни миленици со ограничена подвижностЛесно се чуваат во автомобилДимензии Должина Ширина КучињаS 62cm(24") 14cm(5") 510kg(10 £ 20)М 75см(29") 17cm(6") 1025kg(2055lbs)L 87cm(34") 21cm(8") 2535kg(5575lbs)XL 96cm(37") 24cm(9") 3545kg(75100lbs)ПРЕВОЗОТПроизводот обично ќе пристигне во одредено време...

2017 Нова Мода Куче На Каишка Колан, Комплекти Дъга Цвят Найлон Води Каишки Колан, Аксесоари За Кучета, Безплатна Доставка Голям Размер
 • Новинка

2017 Нова Мода Куче На Каишка Колан, Комплекти Дъга Цвят Найлон Води Каишки Колан, Аксесоари За Кучета, Безплатна Доставка Голям Размер

BGN 8.80

2017 Домашни Миленици, Користење На Нови Пристигнување Куче Доведе Јака Поставува Најлон Линија Leashesизвестување на големината : S : линија ширина : 0.6 cm долги : 123cm подигнат ширина 1cm биста прилагодливи : 2540cmМ : линија ширина : 0.8 cm долги, : 119 см подигнат ширина 1.5 cm биста прилагодливи : 3045 cmL : линија ширина : 1 cm долга : 112 cm подигнат ширина 2cm биста прилагодливи : 4060 cm

3,0 мм, от неръждаема стомана нашийник за кучета P верига от двете страни на полиран ПАТ колие метална верига конна обучение на кучета железни нашийници кучета полет?
 • Новинка

3,0 мм, от неръждаема стомана нашийник за кучета P верига от двете страни на полиран ПАТ колие метална верига конна обучение на кучета железни нашийници кучета полет?

15.92 BGN 10.00

Име на производ : 3.0 mm Нерѓосувачки челик Куче Јака Стр синџир Двете страни Полиран милениче ѓердан Метални Синџир Куче Обука Железо Јаки кучиња доведе поводник Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина на : S : 3.0mm X45cm M : 3.0mm X50cm L : 3.0mm X55cm XL : 3.0mm X60cm XXL : 3.0mm X65cm XXXL : 3.0mm X70cm 4 XL : 3.0mm X75cm

Голяма Разпродажба! Издръжлив На Силен Нашийник За Голямо Куче Регулируем Размер На Разходка Аксесоари За Кучета
 • Новинка

Голяма Разпродажба! Издръжлив На Силен Нашийник За Голямо Куче Регулируем Размер На Разходка Аксесоари За Кучета

11.09 BGN 11.00

Голема Продажба! Издржливи Силна Јака За Големо Куче Прилагодлива Големина Прошетка На Кучето ДодатоциPls ве молиме имајте на ум овој објект е само да имаат јака воопшто НЕ leashes! Тип : Голема Куче Јака Материјали : Најлон Сезона : Пролет&Лето& Есен & Зимски Стил : Најдобрите пет Додатоци за прошетка на кучето​

Мода Лапа Тагове Пет висулка яка планински кристал, висулка сладки окачване с куки Куче домашен любимец бижута и аксесоари ZA5428
 • Новинка

Мода Лапа Тагове Пет висулка яка планински кристал, висулка сладки окачване с куки Куче домашен любимец бижута и аксесоари ZA5428

242.26 BGN 230.00

Материјал : Алуминиумски+КристалГолемина : прибл.1.8 смБоја : Бела,Розова,Сина,ЦрвенаТежина : околу.5gСамо pendant, не се вклучуваат јака

Светлоотразителни Каишки За Кучета Srong Найлон Линия Мека Голям Размер За Разходки На Кучета Обучение Каишки Плътен Цвят Домашни Любимци Доставчик Безплатна Доста?
 • Новинка

Светлоотразителни Каишки За Кучета Srong Найлон Линия Мека Голям Размер За Разходки На Кучета Обучение Каишки Плътен Цвят Домашни Любимци Доставчик Безплатна Доста?

6.38 BGN 6.00

Рефлексивни Куче Leashes Srong Најлон Линија Мека Големи Димензии За Куче Одење Обука Leashes Солидна Боја Миленици Снабдувачизвестување на големината : ширина од 2,5 cm долги : 125cm висок квалитет силни најлон линија

30 бр пет ID tag, алуминиева куче котка tag, багажная етикет satr форма на персонализирани етикети
 • Новинка

30 бр пет ID tag, алуминиева куче котка tag, багажная етикет satr форма на персонализирани етикети

14.38 BGN 14.00

домашно милениче ID ознака, Алуминиум куче, мачка ознака,ознака за багажБоја : црна, сина , sliver, зелена,виолетова,црвена,златна (45 боја микс)Количина : 30 парчињаГолемина : 35*35 ММAnswer : ___________________________ Note : pls оставете порака на бои ,или ние ќе ги испрати 45 бојата се мешаат со ramdom испорака

1000 бр./лот Пет Tag ID Custom Cat Dog выгравированное Името на телефонен номер Чар висулка яка алуминиева сплав ZA5424
 • Новинка

1000 бр./лот Пет Tag ID Custom Cat Dog выгравированное Името на телефонен номер Чар висулка яка алуминиева сплав ZA5424

398.82 BGN 379.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиум Легура Големина : 2323mm Боја : Црвена,Розова,Виолетова,Езерото Сина,Сина,Црна,Сребрена,Жолта,Роза,ЗеленВид Забелешка : Забелешка бојата што сакате, Затоа што некои бои можеби привремено надвор од акциите, ќе испрати друга боја наместо тоа, ве молиме да се разбере.

100 бр. / лот персонализирани Пет ID Тагове гравирани куче tag Cat Name tag
 • Новинка

100 бр. / лот персонализирани Пет ID Тагове гравирани куче tag Cat Name tag

BGN 36.14

Домашно милениче беџ Врежани Куче ознака или ознака МачкаБоја : црна, сина , sliver, зелена,виолетова,црвена,златна (45 боја микс)Количина : 100 парчињаГолемина на : 38*35*29 ММAnswer : ___________________________ Note : ние ќе испрати 45 бојата се мешаат со ramdom испорака

10 бр. В много смесени размери нашийник за кучета колан котка за домашен любимец Безопасен контрол на лек, мек прогулочный колан жилетка каишка за малки и големи куч?
 • Новинка

10 бр. В много смесени размери нашийник за кучета колан котка за домашен любимец Безопасен контрол на лек, мек прогулочный колан жилетка каишка за малки и големи куч?

BGN 79.84

ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме изберете соодветна големина од табелатаИзмијте го со рака во 30степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белењеГолемина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерењеСликите се на вистинските производи...

Висококачествена практическа жаден за домашни любимци с ангелски гърди задната въже с издърпване празно колан домашни любимци зоотовары
 • Новинка

Висококачествена практическа жаден за домашни любимци с ангелски гърди задната въже с издърпване празно колан домашни любимци зоотовары

25.38 BGN 19.00

СОВЕТИ : Спецификации : XS : Ширина 1 CMЈаже должина : 110cmПрилагодлива големина на : 2632cmОдговара : помалку од 2kg Спецификации : S : Ширина 1 CMЈаже должина : 110cmПрилагодлива големина : 3245смОдговара : помалку од 4kg Спецификации : L : Ширина 1 CMЈаже должина : 110cmПрилагодлива големина : 4560cmОдговара : Повеќе од 4kgИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Велур, Кожа, Кристал Нашийници За Кучета, За Малки Домашни Любимци Една Серия Diamante Crystal Регулируема Чихуахуа Плюшено Кученце Котка Колие
 • Новинка

Велур, Кожа, Кристал Нашийници За Кучета, За Малки Домашни Любимци Една Серия Diamante Crystal Регулируема Чихуахуа Плюшено Кученце Котка Колие

BGN 4.78

Велур Кожа Кристал Куче Јаки За Мали Миленичиња Еден Ред Diamante Кристал Прилагодливи Chihuahua Теди Кутре Мачка ЃерданПредмет БР...

1 бр. прекрасен лък изкуствена кожа Пет яки кученце планински кристал нашийник за кучета Honden колие Mascotas яки за малки кучета
 • Новинка

1 бр. прекрасен лък изкуствена кожа Пет яки кученце планински кристал нашийник за кучета Honden колие Mascotas яки за малки кучета

5.02 BGN 5.00

1 PCS Прекрасна Bowknot СТП Кожа Миленичиња Куче Јаки Кутре Кристал Куче Јака Perros Ѓердан Mascotas Јаки За Мали КучињаМатеријал што се користи : СТП кожа јакаголемина xs за 1.9*35 cms големина за 1.9*41 cm* ве молиме точно да се измери вашиот куче вратот големина пред да ја купите јакиPACKAE ВКЛУЧУВААТ : 1 PC Куче ЈакаКако да се измериЗа да го најдете вашиот пес е големина, едноставно мерка околу својот врат со флексибилна лента мерка или string, оставајќи лабава столица.Куче јаки треба да биде сит со доволно простор да ги собере два прста под јака, Јаки исто така, треба да не биде толку тесни што ги ограничуваат дишење или да предизвика кашлање...

[Бърз] Висока трудно кучето на каишка въже PVC материал за домашни любимци светлоотразителни оловни каишки на кучета водоустойчив дезодорант чисти продукти за куче?
 • Новинка

[Бърз] Висока трудно кучето на каишка въже PVC материал за домашни любимци светлоотразителни оловни каишки на кучета водоустойчив дезодорант чисти продукти за куче?

18.40 BGN 13.00

[Пргав] Висока тешки куче поводник јаже, ПВЦ Материјал за домашно Милениче Рефлексивни Доведе Leashes Кучиња Водоотпорен deodorant чисти Куче материјалиБоја : жолта зелена сина розаГолемина Димензии должина Ширина Дебелина S 120 CM 1.6 СМ 0.25 CM L 150 CM 1.6 СМ 0.25 CMМатеријал : ПВЦКарактеристики : ПВЦ има многу висока цврстина, во споредба со обичните најлон влечење јаже, ПВЦ повеќе издржливи.PVC материјал со водоотпорен, нечистотија, за да се спречи мирис функција...

Мин: 3шт: микс 7 цвята 2 широк XS/S/L/XL/XXL Пълен размер шипастые шипове кожени яки за питбуля боксьор на немската овчарка
 • Новинка

Мин: 3шт: микс 7 цвята 2 широк XS/S/L/XL/XXL Пълен размер шипастые шипове кожени яки за питбуля боксьор на немската овчарка

BGN 33.60

Сосема нов, 100% Гаранција за Квалитет, Кожа куче ЈакиПосилна е доволно и помек не беспомошнаНачичкана шила кул дизајн бидејќи сликите се покаже4 Бои avaiable : Црна / Бела / Red / РозоваАКО САКАТЕ РОУЗ, КАФЕ И БРАУН БОИ, PLS ОСТАВЕТЕ ПОРАКА ДО НАС.2inch широк, 5 дупки прилагодливиГолеминаШиринаДолжинаПрилагодлива големинаXS2.0" , 5.0 cm20", 46 см1316", 3340 cmS2.0" , 5.0 cm22", 51 cm1518", 3845 cmМ2.0" , 5.0 cm24", 56 cm1720', 4350 cmL2.0" , 5.0 cm26', 61 см1922", 4855 cmXL2.0" , 5.0 cm28', 66 см2124", 5360 cmПред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека на точно големината на вашата прекрасна домашно милениче!!И, исто така, ве молиме да ни кажете каква боја сакате ,ако не кажете ни whithin 5 дена,ние ќе го испратите производот до вас случајно ви благодариме.Бесплатен превозот за повеќето земји...

120*2,5 см плъзгаща се кученце на каишка в гърдите предпазен колан найлон еластични каишки за по-големи кучета спорт бягане куче на въже еластични домашен любимец оло?
 • Новинка

120*2,5 см плъзгаща се кученце на каишка в гърдите предпазен колан найлон еластични каишки за по-големи кучета спорт бягане куче на въже еластични домашен любимец оло?

6.82 BGN 6.00

120*2.5 cm Стигнале Куче Поводник Градите Рака Подигнат Најлон Еластична Leashes за Големи Кучиња Спортски Работи Куче Јаже Еластична Милениче Доведе100 Сосема нов и висок квалитетМатеријали : НајлонБоја : Сина,Розова,Зелена,ЦрвенаДолжина : 120cm Max Должина : 150cmШирина : 2.5 cmПогоден за мали средни кучињаПакет : 1 * Куче Стигнале Поводник

N19 евтин USB Акумулаторна батерия led нашийник за кучета Night Safety Мигащи Glow Пет Куче на Котка, нашийник с Usb кабел за зареждане аксесоари за домашни любимци
 • Новинка

N19 евтин USB Акумулаторна батерия led нашийник за кучета Night Safety Мигащи Glow Пет Куче на Котка, нашийник с Usb кабел за зареждане аксесоари за домашни любимци

10.85 BGN 9.00

N19 Евтини USB Полнење LED Куче Јака Ноќ Безбедност Трепка Сјај Миленичиња Куче, Мачка Јака Со Usb Кабел за Полнење милениче ДодатокПроизвод introduct : Производи со користење на LED светилки и влакна ореол, униформа осветлување поделба.Многу погодни за домашно милениче на прошетка во текот на ноќтаФункција : Високо квалитетен материјал, невкусна нетоксичниМалку отпорност на абење, убава и практичнаНа прилагодливи дизајн, погоден за сите видови на големината кучеLED светла боја чиста и мекаДизајнот е роман, плима домашно милениче е потребноСпецификација : Материјали : Најлон, пластика, литиум батеријаLED Боја : Сина, Бела, Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Розова,Виолетова,ШарениСветлината модел : Долги светла / Брзо блиц / Бавна флеш / исклучување(Копче за скролување контрола)Јака Големина : S / M / L / XLГолемина Јака ширина Прилагодливи longth Прилагодливи спектар Куче тежинаS 2.5 см 35~43cm 8cm М 2.5 cm 40 48cm 10cm L 2.5 cm 45 52cm 15cm XL 2.5 см 52 60cm 20cmМоќта од страна на : USB ПолнењеВреме на долго осветлување : за 3 часаСветлината Опсег : 150200 метриВремето на полнење : USB време на полнење околу 2 часаПакетот вклучува : 1*LED осветлување јака1*USB КабелСинаПинкЗеленаЖолтаВиолетоваБелаПортокалЗа нас : · Производи : Сите наши производи се користи Екопријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка...

Костюм стил на три размера на мека дишаща куче в гърдите колан окото жилетка, колан за кучета-домашни любимци яка домашни животни в гърдите каишка каишка
 • Новинка

Костюм стил на три размера на мека дишаща куче в гърдите колан окото жилетка, колан за кучета-домашни любимци яка домашни животни в гърдите каишка каишка

12.13 BGN 11.00

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Регулируема малко куче сбруя Зоотовары найлонов каишка от мек крило колан комплект за чихуахуа, Йоркшир Арнес Perro Гато Кореа
 • Новинка

Регулируема малко куче сбруя Зоотовары найлонов каишка от мек крило колан комплект за чихуахуа, Йоркшир Арнес Perro Гато Кореа

6.19 BGN 5.00

Прилагодливи Мало Куче се Подигнат Пет Материјали Најлон Поводник со Мека Крило Подигнат во Собата за Chihuahua Јоркшир Arnes Perro Gato КорејаКарактеристики : 100% Сосема Нов...

Найлон Пет нашийник за кучета LED Light Night Safety Light-up Flash светещи в тъмното котешки нашийник LED нашийници за кучета малки кучета аксесоари за кучета
 • Новинка

Найлон Пет нашийник за кучета LED Light Night Safety Light-up Flash светещи в тъмното котешки нашийник LED нашийници за кучета малки кучета аксесоари за кучета

3.36 BGN 3.00

Спецификации : XS = Ширина 2 CM * Должина (28 ~ 40) CM S = Ширина од 2,5 CM * Должина (34 ~ 42) CM M = Ширина од 2,5 CM * Должина (40 ~ 48) СМ, L = Ширина од 2,5 CM * Должина (45~ 52) CM XL = Ширина од 2,5 CM * Должина (52 ~ 60) CM Име на Производ : LED куче јаки Материјал : Полиестер webbing , риба екран проѕирен површина , светла guiding light рамен влакна ( нов материјал ) Боја : Црвена, сина, жолта , зелена, портокалова , шарени , бела, розова...

Нов Метален Хромиран Нашийник За Дресура На Кучета P Chock Метална Верига Пет Slip Яки Колие Най-Високо Качество За Целия Сезон
 • Новинка

Нов Метален Хромиран Нашийник За Дресура На Кучета P Chock Метална Верига Пет Slip Яки Колие Най-Високо Качество За Целия Сезон

4.94 BGN 4.00

Метал Хром Куче Обука Јака Стр Логор Метални Синџир Домашно Милениче Се Лизга Јаки Ѓердан Со Висок Квалитет За Цела Сезона100% Сосема Нов и висок квалитетAnswer : ___________________________ Note : 1...