Открий IMX233-OLINUXINO - nano Olimex development board ARM SBC ARM926J

Открий IMX233-OLINUXINO - nano Olimex development board ARM SBC ARM926J

BGN 111.98

Брой продукти


Sssssssssssssssssssssssssssssssssssssss развој на Производот одбор Проценка алатка : i MX233 Основни : ARM926 J Интерфејс тип : аудио, SD, serial, UEXT, USB, видео Оперативен напон : 6 volts 16 Volts Бренд : OLIMEX Ltd. Опис / функција : уредот има вграден во литиум полимер батерија полнач, што го прави идеален за висока мобилност, простор се повлече предмети Големина : 76 mm х 20 мм


Подробности

Тип Елемент:
усилватели
търговска марка:
MLLSE

Избор на купувачи

Мода Естествена Кожа Гривна Мъжете Неръждаема Стомана, Кожа, Ръчно Изработени Тъкани Гривна От Магнитна Обтегач Пънк Стил На Бижута За Жени
 • Новинка

Мода Естествена Кожа Гривна Мъжете Неръждаема Стомана, Кожа, Ръчно Изработени Тъкани Гривна От Магнитна Обтегач Пънк Стил На Бижута За Жени

15.07 BGN 12.00

Моден Вистинска Кожа Пол Мажи Не ' Рѓосувачки Челик Кожа Рачно Изработени Ткаени Магнетни Хривнија Тока Панк Стил Накит ЖениКоличина : 1pcsМатеријал : Вистинска Кожа, Од Не ' Рѓосувачки Челик100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на слика Должина : 6"~8" (прилагодливи)

one piece къдрава обрат на коса, плетене на една кука плитка коса, 14 инча, 100 грама/бр, върбинка 30 направления / бр синтетични тъкане на косата
 • Новинка

one piece къдрава обрат на коса, плетене на една кука плитка коса, 14 инча, 100 грама/бр, върбинка 30 направления / бр синтетични тъкане на косата

19.07 BGN 11.00

едно парче кадрава Пресврт Коса Капчиња Плетенка на косата 14inch 100grams / еез,VERVES 30strands / еез Синтетички Плетење на Косата екстензии 1.Изборот на квалитетни суровини, направи косата повеќе еластична 2.Обрне внимание на секој детал на производство за да се обезбеди квалитетот на производот...

HT7133 HT7133-1 HT-7133 SOT89 нов оригинал
 • Новинка

HT7133 HT7133-1 HT-7133 SOT89 нов оригинал

BGN 12.80

Hui Ченг Електроника(Х К) CO.,Ltd Поддршка на работењето на компанијата доби, како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност , бидејќи различни, има Нови сорти се додадени , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да се купи повеќе предмети , може да се направи листа , Колона имиња и добар квалитет , јас ќе ви дадам цена...

Моден бутик Fashion Woman Ladies Class ПУ кожени чанти чанта в чантата си чанта
 • Новинка

Моден бутик Fashion Woman Ladies Class ПУ кожени чанти чанта в чантата си чанта

16.02 BGN 16.00

100% Сосема Нов и стилски еденУбава стил ќе се направи што повеќе извонредниНеопходна тајво декорација покажува вашиот моден вкусДршката е многу мека која е удобно да се одржиМоже да се користи во многу наврати, лесно да натпреварСовршен подарок и за вашето семејство и пријателиДа го додадете на вашите секојдневни облечен, да не го пропуштите.Материјал : Кожа СТПГолемина Приближно : 22cm x 33cm x 14cm (8.6 инчен x12.99 инчен x 5.5 инчи)Боја : Сина,црна,црвена роза,портокалова,белаПакет содржи : 1 x торбаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

ROLECOS LoveLive cosplay Sonoda Umi cosplay костюм кимоно Love Live Nishikino Maki Honoka Honoka Илай кимоно костюм
 • Новинка

ROLECOS LoveLive cosplay Sonoda Umi cosplay костюм кимоно Love Live Nishikino Maki Honoka Honoka Илай кимоно костюм

100.18 BGN 55.00

ROLECOS Love Live Cosplay Sonoda Umi Cosplay Костим Кимоно Љубов Живеат Nishikino Маки Honoka Honoka Eli Кимоно Костим Боја : Како фото Извор : Lovelive! Charecters : Tojo Nozomi, Koizumi Hanayo, Сите ЧленВклучува : Топ,Здолниште, ДодатоциКарактеристики : класичен костим со фенси дизајн, одлична за забава и фустанup ...

Многофункционален PS4 игри диск за съхранение на багаж кула и двойно зарядно устройство щанд игри за употреба за PlayStation 4 PS4 Pro PS4 Slim XBOX ONE S
 • Новинка

Многофункционален PS4 игри диск за съхранение на багаж кула и двойно зарядно устройство щанд игри за употреба за PlayStation 4 PS4 Pro PS4 Slim XBOX ONE S

BGN 43.66

Полначот има 12 Игри / Dvd / Bluray АБС Материјал, уникатен и кул дизајн за вашите PS4.Полнење на обвинителна клупа може да се отстрани и да работат како индивидуален објект.Лесно игри за складирање, може да се стави на конзола во задниот дел на овој став.Dual адаптерот приклучете го полначот ви овозможува да ја полните два PS4 контролори истовремено.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : стенд може да работи за PS4, PS4 Про, PS4 Тенок, XBOX ONE S, но двојна полначот само може да работи за PS4...

1бр универсална UK/US / EU / AU to EU EUROPE Plug Travel Power Adapter Дърва converter
 • Новинка

1бр универсална UK/US / EU / AU to EU EUROPE Plug Travel Power Adapter Дърва converter

2.22 BGN 2.00

1 КОМПЈУТЕР Универзална велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ / AU на ЕУ ЕВРОПА Plug Патнички Адаптер Splitter конверторОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Balck 2 Игли Универзална Патување Моќ Приклучок Адаптер за да го ЕУEasyly конвертирате велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД приклучоци за ЕУДури и adaptabel за ЕУ типот на приклучоците.Мини дизајн, лесен за чување, совршен за патување.Макс Излез : 250 V, 10 A Големина : 3.5x4cm Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

CD4044BE CD4044 DIP16 нов оригинал
 • Новинка

CD4044BE CD4044 DIP16 нов оригинал

BGN 12.80

Hui Cheng електронски (Х К) CO.,LTD Компанијата примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, бидејќи широк спектар, а тоа е додавање на нови сорти , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да купите повеќе предмети , може да се направи листа , колона име, и добра количина, јас ќе ви дадам цена пресметка...

2018 многофункционален държач за съхранение на дискове кула с контролер зарядно устройство док станция с кабел Micro USB за игрален контролер PS4
 • Новинка

2018 многофункционален държач за съхранение на дискове кула с контролер зарядно устройство док станция с кабел Micro USB за игрален контролер PS4

BGN 43.66

Полначот има 12 Игри / Dvd / Bluray АБС Материјал, уникатен и кул дизајн за вашите PS4.Полнење на обвинителна клупа може да се отстрани и да работат како индивидуален објект.Лесно игри за складирање, може да се стави на конзола во задниот дел на овој став.Dual адаптерот приклучете го полначот ви овозможува да ја полните два PS4 контролори истовремено.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : стенд може да работи за PS4, PS4 Про, PS4 Тенок, XBOX ONE S, но двојна полначот само може да работи за PS4...

ABWE Best Sale Soft fabric Baby Children Intelligence development скрипучая картина плат книга-Царството на животните
 • Новинка

ABWE Best Sale Soft fabric Baby Children Intelligence development скрипучая картина плат книга-Царството на животните

2.53 BGN 2.00

100% Сосема нов и висок квалитет.Материјал : мека крпа.Боја : Шарени.Големина : 10cm x 10.5 см 3.94 инчен x 4.14 инч.(Прибл.)Погоден за 3 месеци до 3 години деца.Текстура ткаенини и светли бои ви помогнат да се развие децата сетилна свесност.Посебна крпа дизајн,издржлива ,не е лесно да се биде раскинат.Деца ќе го сакам шарени фотографии и меки страни.Овој привлечен серија ќе ги забавуваат децата додека да им даде шефот на проектот за учењеГолемината на книгата доста пораснати е дланка, а тежината е многу мала.Предната и задната маска на секоја книга се претставени со звук хартија (се чувствува ќе биде издадено пластични rustling на хартија, главна функција е да привлечат бебето внимание), мала книга се направени ??на висок квалитет на памук, висококвалитетни interlayer е сунѓер (стиснете до многу меки).Секој малку книга дури и од напред и од назад опфаќа вкупно 8 по страна е посебна шема, овие слики ќе ви помогне бебето на почетокот да се знае оваа шарени светот!Оваа мека книга е совршен спиење приказна за малите.8 страници во книга,вклучувајќи ги покрива.Пакет се Вклучени : 1 x Бебе Крпа КнигиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Sinland Микрофибър Hair Band Makeup Cosmetic flexible Shower Hairlace Headband Women Fashion Soft White 100 бр.
 • Новинка

Sinland Микрофибър Hair Band Makeup Cosmetic flexible Shower Hairlace Headband Women Fashion Soft White 100 бр.

159.66 BGN 152.00

20.07 / комбо јас f сакате да нарачате помалку од 100pcs, постои уште една алка од 3 парчиња по многу за вас Ве молиме кликнете на овој линкhttps : / / www.aliexpress.com / store / product / ThickwaxingPolishingMittcarcareCleaningdustingMittPlushMicrofiberGlovesHighQuality / 102521_673501566.html?spm=2114.12010615.0.0.5ce5139e9p18 DrОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈАБоја : бела ,сиваМатеријал : микрофиберФУНКЦИЈА : Headbands Материјал : 80% Полиестер / 20% Polyamide, бела 60 компјутери Headband Големина : 9 CM X 66 CM Headbands се користи за фиксни коса, при миење на лице, козметика, лицето маска за Коса headbands е корисно, флексибилни, без пролевање и кожата hurtedВелкро дизајн може да се прилагоди на големинатаИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : 1.Измијте удар 40 степени centigrade.2...

Behogar 5 Pack универсална подмяна на плувка и уплотнителя части за скороварок домашни приспособления кухненски инструменти
 • Новинка

Behogar 5 Pack универсална подмяна на плувка и уплотнителя части за скороварок домашни приспособления кухненски инструменти

6.58 BGN 5.00

Повеќе Производи : Behogar 5 Pack Универзална Замена Floater И Sealer Делови за Притисок Cookers Дома Gadgets, Кујнски АлаткиДетали : Носат, корозија, висока температура отпор, BPA FREE, ниту канцерогени материи, безбедни за здравјето на вашите семејстваFloater и sealer се од суштинско значење за притисок шпорет да работат под нормални ситуацијаFloater внесува во капакот од надвор кон внатре, додека sealer заклучува floater од внатре, одржување на floater во местоНа sealer често се мијат надвор, оставајќи го floater изгубат и притисок шпорет неупотребливи, ова floater и sealer поставување одговара на капаци од речиси сите притисок шпорет универзалноСет вклучува 5 пакет на floater и sealer, доволно за заменаСпецификација : Материјал : алуминиум floaterГолемина на : Floater : должина : 1.9 cm / 0.75Slealer : надворешен дијаметар : 1.2 см / 0.47 инчен; внатре дијаметар : 0.4 cm / 0.16 инченПакет : 5 Пак x Floater И SealerПлаќање >>1...

Мис Кобаяши Дракон Канна Камуи cos бански рокля cosplay костюм летен стил
 • Новинка

Мис Кобаяши Дракон Канна Камуи cos бански рокля cosplay костюм летен стил

BGN 47.98

се облекуваатАко не големина одговара, можете да изберете "Една Големина", ако е така, ве молиме ни email на Родова, Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина.

AriesLibra Pink Нокти Tools Storage Box Нокти на Кристал Decorations Brushes Files Container Holder Case of маникюр Equipment
 • Новинка

AriesLibra Pink Нокти Tools Storage Box Нокти на Кристал Decorations Brushes Files Container Holder Case of маникюр Equipment

5.31 BGN 3.00

Функција : Професионална алатка за помине уметност Материјал : plactic Боја : розева Убава боја го направите да изгледа повеќе fashional голема големина направи сè повеќе удобенПакет : 1pc складирање кутијаАко талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнетеAnswer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПРЕВОЗОТ : Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...