JSHFEI мини Червена лазерна показалка писалка, ключодържател играчки с фигура ключодържател ключодържател висулка подарък играчки на едро лазер

JSHFEI мини Червена лазерна показалка писалка, ключодържател играчки с фигура ключодържател ключодържател висулка подарък играчки на едро лазер

BGN 18.00
-6 %
BGN 19.20

Брой продукти

Мини црвени Ласерски Покажувач Пен Копче Синџир Играчки со Акција Фигура Key Chain Копче Прстен Pendant Подарок Играчки
Производ Describtion
Објектот
J-970
Бранова должина
532nm
Боја
Зелена
Моќност
50mw, 100mw
Кратката Режим
TEMOO
Работен режим
Г.С.
Напон
1.5 V
Тековната
1000m A
Големина.
Зрак на далечина
500m
Зрак темелност
2m Rad
Ласерски безбедност
Класа 2
Функција
Посочувањето,водич,наставата
Сертификати
CE, ROHS, ФДУ
Функција
Инстант Префрлате
Најсветлиот во текот на ноќта
Телото Боја : црна
Добро тестирани и високо квалитетни ласерски покажувач
Јасно видлив во темно
Користење долг живот чип, повеќе од 8000hours
Пакување Листа :
1x AAA Батерија(не се вклучуваат)
1 XGift кутија
1 X Ласерски покажувач
Купување На Белешка 1. Избегне директна изложеност на око ласерски зрак 2.Ве молиме не го отворите ласерски покажувач за долго време, инаку диоди е лесно да се оштетат


Подробности

Максимална Изходна Мощност:
5 Mw
Цвят:
Зелен, Червен
Безжичен:
No
Функция:
Лазер
Хлопушка Страници:
No
дистанционно управление:
No
Разстояние Управление:
5000
Размер:
94mm
Номер На Модела:
XF-ysk
Тип:
Лазерна Писалка
USB Интерфейс:
No
Батерия:
ААА
търговска марка:
ДЖШФЭЙ
светъл цвят:
Зелени
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

1бр универсална UK/US / EU / AU to EU EUROPE Plug Travel Power Adapter Дърва converter
 • Новинка

1бр универсална UK/US / EU / AU to EU EUROPE Plug Travel Power Adapter Дърва converter

2.22 BGN 2.00

1 КОМПЈУТЕР Универзална велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ / AU на ЕУ ЕВРОПА Plug Патнички Адаптер Splitter конверторОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Balck 2 Игли Универзална Патување Моќ Приклучок Адаптер за да го ЕУEasyly конвертирате велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД приклучоци за ЕУДури и adaptabel за ЕУ типот на приклучоците.Мини дизајн, лесен за чување, совршен за патување.Макс Излез : 250 V, 10 A Големина : 3.5x4cm Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Новият Пристигането Забавна Чаша За Кафе Дизайн Чанта На Жената Мини Верига Пратеник Crossbody Чанта Ежедневна Чанта Дами Телефон Сцепление
 • Новинка

Новият Пристигането Забавна Чаша За Кафе Дизайн Чанта На Жената Мини Верига Пратеник Crossbody Чанта Ежедневна Чанта Дами Телефон Сцепление

22.38 BGN 19.00

Нови Пристигнување Смешно Кафе Дизајн На Торба Жените Мини Синџир Гласник Crossbody Торба Секојдневен Чанта Дами Телефон СпојкиГолемина : 12*22*6cm

Корейска козметика It ' s Skin Power10 Formula GF Effector Essence Sample 20 бр / лот за овлажняване
 • Новинка

Корейска козметика It ' s Skin Power10 Formula GF Effector Essence Sample 20 бр / лот за овлажняване

25.58 BGN 19.00

корејски козметика на Кожата Power10 Формула GF Effector Суштината Примерок 20pcs / многу за НавлажнувачкиМоќ 10 formual GF EffectorБИОБАЗИРАНИ ПОЛИМЕРИ ЗА ВЛАГАHANBUL патент состојка богата лист екстракти се подобри снабдувањето со вода и задржување на водата има ефект на збогатен со сува кожа е најдобар производ.

1бр Gn Vintage мотоциклет промяна на кафе всички метални стъклени капак, фарове за мъгла, метални стъклени капак, фарове за мъгла
 • Новинка

1бр Gn Vintage мотоциклет промяна на кафе всички метални стъклени капак, фарове за мъгла, метални стъклени капак, фарове за мъгла

89.66 BGN 71.00

Ситеметал стакло Светла дијаметар и 17,5 см, инсталирајте отворање датотека 15.5 cm H4 сијалицаИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

TREAZY Fashion Bride Hair Accessories Top Quality Собственоръчно Crystal Pearl Bridal Hair Комбс цветни сватбени накити за косата Pom подаръци
 • Новинка

TREAZY Fashion Bride Hair Accessories Top Quality Собственоръчно Crystal Pearl Bridal Hair Комбс цветни сватбени накити за косата Pom подаръци

15.98 BGN 12.00

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура &Имитација Бисер &Кристал & Бакарна ЖицаНакит Вид : Свадба Свадба Коса ДодатоциHeadband големина : За 13m*6cmТежина : Околу 23gФантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шармСликата Модел ШоуПревозот И Повратни Информации

Най-доброто качество! Специални постелки за багажник за Mercedes Benz CLS 260 320 350 400 2017-2012 здрав товарен подложка зареждане на килими, Безплатна доставка
 • Новинка

Най-доброто качество! Специални постелки за багажник за Mercedes Benz CLS 260 320 350 400 2017-2012 здрав товарен подложка зареждане на килими, Безплатна доставка

368.32 BGN 228.00

Специјални автомобили багажникот душеци за Мерцедес Бенц CLS Класа1.Како да се избере автомобил модел ?По нарачка, вие треба да оставите порака за вашиот автомобил модел , На пример,Мојот автомобил е : CLS 400 до 2015 година .Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.2.Боја опции : Боја избори 1 : Црна со црна бодаБоја избори 2 : БраунБоја избори 3 : БежБоја избори 4 : Вино црвеноБоја на избор се 5 : Црна со црвени конциБоја на избори 6 : Црна со беж бода3.Тоа ќе погоден за оваа Багажникот модел : 4.Детали за производот : 5.Процесот На Инсталација : 6.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

Подмяна на пластмасови / стъклени защитен екран обектива на екрана обектив за Gameboy Game Boy GB/ Game Boy Color GBC
 • Новинка

Подмяна на пластмасови / стъклени защитен екран обектива на екрана обектив за Gameboy Game Boy GB/ Game Boy Color GBC

BGN 0.96

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

Shimban Gekkan Shoujo Nozaki-kun Chiyo Sakura униформи cosplay костюми
 • Новинка

Shimban Gekkan Shoujo Nozaki-kun Chiyo Sakura униформи cosplay костюми

BGN 96.00

Prodcut име : Shimban Gekkan Shoujo Nozakikun Chiyo Сакура Униформа Cosplay Костими пакет се вклучени : грб+кошула+јазол+здолниште+чорапиголемина на табелата и мерење водич како што е подолу : Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации : 1> Што се машки или женски?2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?3>Вашиот височина во СМ4>Биста (Женски)Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.Градите (Машки)Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.5>ПоловинатаНајди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.6>ХипСтави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.Превозот и Враќање : Костимот одлуки време е за 510 дена.Времето за испорака е 1015 дена.Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена...

HT7133 HT7133-1 HT-7133 SOT89 нов оригинал
 • Новинка

HT7133 HT7133-1 HT-7133 SOT89 нов оригинал

BGN 12.80

Hui Ченг Електроника(Х К) CO.,Ltd Поддршка на работењето на компанијата доби, како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност , бидејќи различни, има Нови сорти се додадени , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да се купи повеќе предмети , може да се направи листа , Колона имиња и добар квалитет , јас ќе ви дадам цена...

Montessori Kids Baby Toy Small PVC Number Cards With Box 1-9000 Preschool Brinquedos Juguets
 • Новинка

Montessori Kids Baby Toy Small PVC Number Cards With Box 1-9000 Preschool Brinquedos Juguets

BGN 20.78

Опис : 1 Материјал : Пластика и дрво2 Големина : види сликаСлики : Методи За ПлаќањеМожете да ги користите само Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.Превозот И ИспоракаВе молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.Царинските Давачки & ДаноциУвозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да предвиди што тие можат да бидат.Гаранција ПолитикиНашите производи се покриени со гаранција...

1бр универсална Великобритания / САЩ / ЕС в Швейцария швейцария AC Power Plug пътуване адаптер преобразувател
 • Новинка

1бр универсална Великобритания / САЩ / ЕС в Швейцария швейцария AC Power Plug пътуване адаптер преобразувател

2.02 BGN 2.00

1 КОМПЈУТЕР Универзална велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ во Швајцарија Швајцарската AC Power Plug Патнички Адаптер КонверторОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на 3 Пина Универзална Патување Моќ Приклучок Адаптер за да го Швајцарија...

CD4044BE CD4044 DIP16 нов оригинал
 • Новинка

CD4044BE CD4044 DIP16 нов оригинал

BGN 12.80

Hui Cheng електронски (Х К) CO.,LTD Компанијата примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, бидејќи широк спектар, а тоа е додавање на нови сорти , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да купите повеќе предмети , може да се направи листа , колона име, и добра количина, јас ќе ви дадам цена пресметка...

one piece къдрава обрат на коса, плетене на една кука плитка коса, 14 инча, 100 грама/бр, върбинка 30 направления / бр синтетични тъкане на косата
 • Новинка

one piece къдрава обрат на коса, плетене на една кука плитка коса, 14 инча, 100 грама/бр, върбинка 30 направления / бр синтетични тъкане на косата

19.07 BGN 11.00

едно парче кадрава Пресврт Коса Капчиња Плетенка на косата 14inch 100grams / еез,VERVES 30strands / еез Синтетички Плетење на Косата екстензии 1.Изборот на квалитетни суровини, направи косата повеќе еластична 2.Обрне внимание на секој детал на производство за да се обезбеди квалитетот на производот...

Обвивка на тортата мухъл САМ силиконови печене сладкарски инструменти хартия за печене 20 сот желе пудинг с мус от шоколад форма за печене на Торта тигани
 • Новинка

Обвивка на тортата мухъл САМ силиконови печене сладкарски инструменти хартия за печене 20 сот желе пудинг с мус от шоколад форма за печене на Торта тигани

BGN 12.45

Школка Торта Мувла DIY Силикони Печење Тесто Алатки за Печење Послужавник 20 Honeycome Желе Пудинг Мус Чоколади Bakeware Торта ТавиБрој на модел : YA892Боја : ЦрвенаМатеријал : СиликонГолемина на : 30*20*1.2 cmТежина : 160 GТемпература : 40~240degree 【Совети】бојата може да биде малку различни во зависност од вашиот мониторве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерењеМобилен телефон вистински шут

Съвместимост с 7PIN Ohmeda, GE, Mennen оксиметър монитор дете и възрастен на ухото или на езика на животното клип spo2 сензор.
 • Новинка

Съвместимост с 7PIN Ohmeda, GE, Mennen оксиметър монитор дете и възрастен на ухото или на езика на животното клип spo2 сензор.

BGN 49.60

Со цел да се подобри ефикасноста, купување на продавница за производи, без оглед на големината на цел, да даде една од следниве производи.Ве молиме имајте во предвид производот број при поставувањето на цел...