5 бр./лот 20 мм 8 цвята граненое стъкло кристален полилей част висулка призми осветление топката Suncatcher сватбена украса на дома

5 бр./лот 20 мм 8 цвята граненое стъкло кристален полилей част висулка призми осветление топката Suncatcher сватбена украса на дома

BGN 5.00
-48 %
BGN 9.58

Брой продукти


Име : 5pcs/многу Фацетирани Кристал Лустерот Делови Pendant Призми Осветлување Топката Јасно Suncatcher Свадба Дома Декорација Материјал : K9 Кристал Боја : Јасно Големина : 20mm Употреба : Suncatcher,DIY,Монистра Завеса,Лустерот Делови Количина : 5pcs/многу
Ние го прифатат плаќање преку Alipay и кредитна картичка, paypal
За други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапред
Јасно плаќање, мора да биде направено во рок од 2 дена на крајот на објектот.
Бесплатен превозот објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ и така натаму . 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас.
4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'
Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.
Нашиот приоритет број еден е 100% задоволството на нашите клиенти ,затоа се одличен фидбек е многу важна за нас .
Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. Ако имате било какви проблеми ,коментари или прашања ,ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да остават негативен или netural повратни информации и ние ќе ви ги реши сите ваши прашања и да се постигне спогодбено решение .Сите бараме шанса да се направи Сте клиенти среќни .


Подробности

Тема:
Талисман
Материал:
Crystal
Стил:
Фън Шуй
Размер:
20mm
Материал:
Crystal
Функция:
Аксесоари За Осветление
част кристал полилеи:
lustres e pendentes de cristal
детайли полилеи:
Crystal амлонд висулка за направи си САМ венец направление и висулка
част & шкентель кристал полилеи:
кристален полилей с висулка за направи си САМ завеса
Брой:
5 бр. / лот
Ширина:
0,8 инча Дължина
Тип Елемент Event & Party:
сватбени,домашни, празнични украси
Номер На Модела:
DE1500801*5

Избор на купувачи

Перфектно качество на изкуството, стикери за стена винил животни грижи за домашни любимци, салон куче баня декор подвижна водоустойчива тапети ZA256
 • Новинка

Перфектно качество на изкуството, стикери за стена винил животни грижи за домашни любимци, салон куче баня декор подвижна водоустойчива тапети ZA256

17.02 BGN 13.00

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаГолемина (custom sizes достапни по барање) : 42cm x 52cm56cm x 69cm Било позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.

Момичета салон за красота стикер на стената масаж на лице Интериор Дизайн на облекло стикер на стената винил подвижна фризьор САМ Art Стенопис SYY383
 • Новинка

Момичета салон за красота стикер на стената масаж на лице Интериор Дизайн на облекло стикер на стената винил подвижна фризьор САМ Art Стенопис SYY383

15.84 BGN 13.00

Информација за производот : Број : SYY383 Големина S : 42x57cm M : 57x77cm Материјал : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаpls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Анкара модерен свят карта на града с рамка плакат платно или абстрактна печат живопис с маслени бои кафе бар индивидуален модел
 • Новинка

Анкара модерен свят карта на града с рамка плакат платно или абстрактна печат живопис с маслени бои кафе бар индивидуален модел

BGN 7.98

Главната СликаЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да го прилагодите вашиот мапа на градот,Контактирате со сервисотОставете ги вашите Град и ДржаваПакетние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штетаздраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

аниме секси момиче чете на колоритния фон PRW119 wall art плат плакат custom room decor home decoration (рамката на разположение)
 • Новинка

аниме секси момиче чете на колоритния фон PRW119 wall art плат плакат custom room decor home decoration (рамката на разположение)

19.84 BGN 11.00

Добредојдовте На Pipeng Продавница! ОписНашата продавница специјализирана за сите видови на парична казна постери за на ѕид уметност соба оркестарот домашна декорација...

Декорация на дома Brigmore Witches DLC допълнение на Nasko killer коприна тъкани за печат плакат DY049
 • Новинка

Декорация на дома Brigmore Witches DLC допълнение на Nasko killer коприна тъкани за печат плакат DY049

17.58 BGN 11.00

добредојдеПостер материјал се користи, е Свила Ткаенини, со фина текстура и мазна површина Тоа е многу тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста, и ви благодариме за вашето разбирање.За Сопствени Постердоколку сакате да печатите со свој постер, ве молиме контактирајте со нас и да испратите вашите омилени слики на мојот пошта кутија...

Suomen tasavalta Republiken Flag Finland 3x5 фута Super-Poly Suomi Banner Country националното знаме на Финландия
 • Новинка

Suomen tasavalta Republiken Flag Finland 3x5 фута Super-Poly Suomi Banner Country националното знаме на Финландия

5.70 BGN 4.00

blue претставува илјадници езера расфрлани низ целата земја, додека белата е за снег што го опфаќа земјиштето во зимаКарактеристики Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржлив Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина Големите партии, фестивали, историски настани, воените прилики итнСпецификацииГолемина на : Околу 90 x150 cmпроизвод детали слика:Превозот и handding : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина)...

Истински Yixing Лилаво Глинено Бутик Dragon Tea Пет Кунг-Фу Чай Комплект Керамични Занаяти Лъки Fengshui Home Decor Quan Da Zai New Wo
 • Новинка

Истински Yixing Лилаво Глинено Бутик Dragon Tea Пет Кунг-Фу Чай Комплект Керамични Занаяти Лъки Fengshui Home Decor Quan Da Zai New Wo

254.22 BGN 165.00

Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна Глина Име Виолетова Глина Змеј Чај Милениче Занает рачно изработени Големина 13.8*4.5*6.1 cm Пакет Листа 1 КОМПЈУТЕР Чај Pet Амбалажа Безбедност пакување области на ПрименаДесктоп декорација ТВ Кабинет, Спална соба, Студија Соба,За Статистика, Чај Соба

Moon Mosque Indian Building Wall Decal Home Decoration винил интериорни стикери за стена Livingroom Design Буда Art Decor SYY379
 • Новинка

Moon Mosque Indian Building Wall Decal Home Decoration винил интериорни стикери за стена Livingroom Design Буда Art Decor SYY379

12.64 BGN 10.00

Производ Inforamtion : Број : SYY379 Големина S : 42x42cm M : 57x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаpls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Карикатура платноходка Морска птица горещ балон стикери за стена vinyl DIY стикери за стена за детска стая детска градина декор етикети
 • Новинка

Карикатура платноходка Морска птица горещ балон стикери за стена vinyl DIY стикери за стена за детска стая детска градина декор етикети

BGN 8.94

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Зелена Еколошка 100% Сосема Нов Квалитет : Врвен квалитет на стоки Сте примиле е Компактен Загатка : За W70cmH50cm1pcs DIY Декорација : / Стакло прозорец / дневната соба / Спалната соба / Студија соба алал да му е што се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби.Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност...

Винил животни Еднорог сладък карикатура стикер на стената детска стая преминете стикер 3SS0175
 • Новинка

Винил животни Еднорог сладък карикатура стикер на стената детска стая преминете стикер 3SS0175

2.54 BGN 2.00

Винил Животинско Еднорог Симпатична Цртан филм Ѕид Налепница Детска Соба се Префрлите Decal 3 SS0175Превозот : 1 Нашите почнувајќи адреса е Кина...

Горещи Саллинг изкуството на стената етикети печеливша подаване на женски тенис стадион спалня декорация винил подвижни стикери за стена ZA229
 • Новинка

Горещи Саллинг изкуството на стената етикети печеливша подаване на женски тенис стадион спалня декорация винил подвижни стикери за стена ZA229

19.15 BGN 14.00

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаГолемина(custom sizes достапни по барање) : Медиум : 58cm x 61cm Големи : x 122cm 132cm Pls оставете порака на вашиот налог или "контактирајте не" за боја треба ,инаку ние ќе брод стандардната боја, ви благодариме.