2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO

BGN 2.00
-57 %
BGN 4.64

Брой продукти


100% сосема нов и висок квалитет. Добар избор за подарок. Watchcase Дијаметар : 40mm Бенд Должина(Вклучени случај) : 24.5 cm Watchband Ширина : 20mm Пакет се Вклучени : 1* рачен часовник 1* OPP Вреќа ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање. Answer : ___________________________ Note : Живот водоотпорен.
LED екран на допир за да се види упатството за Допир областа 1. Прст екран на допир панел стакло, а на десната страна, ќе покаже времето. 2, на екранот на режим на екран на Допир панел стакло област во право време, ќе ги покаже времето, повторно еден допир на десната страна, е датум екран, допрете, по трет пат, според втората, а потоа допрете, ќе се врати на време дисплеј држава. 3, времето поставено Во времето на екранот државата допир на dial на левата страна на стаклото во времето Прилагодувања : 01. Види часа на тепање, внесете часови во собата, на екранот на допир, на десната страна е еден час во исто време да се прилагоди, да го прилагодите по завршувањето на работното време, продолжи да се допре левата страна, минути за да го победи во минута Прилагодувања за екранот на допир, на десната страна е една минута прилагодување на времето. 02 минути по прилагоди добро, продолжи да се допре на лево, внесете го датумот на вредноста, на екранот на допир, на десната страна на еден месец е прилагодување, подесување на месецот, Продолжи да се допре на лево, внесете го датумот во Прилагодувањата на екранот на допир, на десната страна се бројот на денови во исто време. 03. Прилагодување на месец датум, после допирање на лево, внесете го година во собата, на екранот на допир, на десната страна е година на прилагодување. 04 година по прилагоди добро, продолжи да се допре левата страна, 24-час победи во време на приспособување, допир на десната страна на прилагодлив систем на 12 часа и 24 часа (ако е 12 часа, по 12 o 'clock во попладневните часови време дисплеј може да има црвена дамка на горниот лев агол, 24 часа не е)
Повратни информации :
Повратни информации : 1, 100% задоволството е загарантирано!!! Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи и вие сте среќни со договорот! 2. Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации . Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. 3. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 4. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.


Подробности

Тип Елемент:
Цифров Часовник
търговска марка:
ПИНБО
Форма На Корпуса:
Кръг
Дебелина На Корпуса:
8мм
Движение:
Цифров
Номер На Модела:
DZ-1
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Широчина На Лентата:
20 mm
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Стил:
Спорт
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дължината На Лентата:
24см
Вид На Материала На Лентата:
Дъвка

Избор на купувачи

Минималистичен сандаловые дървени часовници за двойки корпоративна дизайн Черна естествена кожа червено/черен секунди кварцов часовник гривна сладък подарък
 • Новинка

Минималистичен сандаловые дървени часовници за двойки корпоративна дизайн Черна естествена кожа червено/черен секунди кварцов часовник гривна сладък подарък

33.33 BGN 23.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Топ луксозна марка творчески унисекс концепцията за ръчни часовници окото каишка за часовник мъжки часовник мода кварцови часовници мъжки relogio masculino
 • Новинка

Топ луксозна марка творчески унисекс концепцията за ръчни часовници окото каишка за часовник мъжки часовник мода кварцови часовници мъжки relogio masculino

24.58 BGN 18.00

【Се види движењето】 : Кварц 【Случај Материјал】 : Легури 【Огледало материјал】 : Стакло огледало 【Рака материјал】 : Легури 【Dial дијаметар】 : За 4.2 cm 【Рака големина】 : За 20.0 см, широчина 2,2 см【Види тежина】 : Околу 66 грама

Relogio Masculino Lancardo Мъжки Часовници Най-Добрата Марка На Луксозни Спортни Кварцови Часовници За Мъже, Бизнес Водоустойчив Ръчен Часовник От Неръждаема Стомана
 • Новинка

Relogio Masculino Lancardo Мъжки Часовници Най-Добрата Марка На Луксозни Спортни Кварцови Часовници За Мъже, Бизнес Водоустойчив Ръчен Часовник От Неръждаема Стомана

18.26 BGN 13.00

Целата Бренд : Lancardo Часовници категории : Мажите Карактеристики : нерѓосувачки челик Види, Календар Функција Dial Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот го Бирате боја : Сребрена / Бела Бенд Бенд materal : не ' Рѓосувачки Челик Затворач тип : Pin тока Бенд боја : Сребро Големина и тежина Види lenght : за 23cm Dial дијаметар : за 3.7 см Dial дебелина : околу 1.1 см Бенд ширина : околу 1.8 cm Види тежина : околу 72gRelogio Masculino Lancardo Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Спортски Кварц Види Мажите Бизнис Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Рачен Часовник1pcs Џеб 1pcs Види И нормала пакетЧасовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ), само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање .Како да се прилагоди на ДОЛЖИНАТА на watch бренд.1...

Швейцария NESUN луксозна марка часовници мъжки мултифункционален дисплей автоматични механични часовници светещи водоустойчив часовник N9807-1
 • Новинка

Швейцария NESUN луксозна марка часовници мъжки мултифункционален дисплей автоматични механични часовници светещи водоустойчив часовник N9807-1

264.29 BGN 135.00

Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Тема : Месец / Недела / Датум и 24 Час Месечината display / Прозрачна / отпорен на Вода Висока цена сооднос 22 Накит Автоматско движење 12Месечна Гаранција

Луксозни Мъжки кварцов часовник сплав с бамбуковым дървен корпус уникален циферблат каишка естествена кожа Dashion Dial мъжки часовници най-добрият подарък
 • Новинка

Луксозни Мъжки кварцов часовник сплав с бамбуковым дървен корпус уникален циферблат каишка естествена кожа Dashion Dial мъжки часовници най-добрият подарък

33.98 BGN 32.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : Алуминиумски+ДрвоБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаDial Дијаметар : Прибл...

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino
 • Новинка

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino

43.41 BGN 30.00

Бренд : SKMEI 9166 Пол : Мажи & Машки Стил : Бизнис & Fashion & Луксузни Движење : Кварц Движење Случај Материјал : Цинк Легура Бенд Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тока Тип на : Нерѓосувачки Челик Бирате Дијаметар : 41mm Случај Дебелина : 11mm Бенд Ширина : 20mm Wristband Должина : 250mm Производ Тежина : Околу 87g Отпорност на Вода Длабочина : 3 ATM Функции : Отпорни на Вода , Заврши КалендарПревозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 1560 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 1590 Дена да пристигне).3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino
 • Новинка

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino

7.18 BGN 6.00

Опис : 1 Fashion & Секојдневен стил ,Создавање чувство Часовници Жените.2 Висок квалитет на бендот ви дава нова класична дефиниција.Спецификација(приближно) : Дијаметар : 4.5 cmДолжина на watch бенд : 22cmБендот ширина : 2,2 смДвижење : КварцВиди бенд : Кожа за на РакаВиди случај : Нерѓосувачки челикОтпорен на вода : Дневна Вода Доказ, не се погодни за пливање, нуркање или туш.Пакетот вклучува : види x 1Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Ние сме чесни продавачот на Aliexpress...

CHENXI Brand Military Casual Sport Watch Fashion мъжки пълна неръждаема стомана водоустойчив кварцов часовник Ръчен часовник relogio masculino
 • Новинка

CHENXI Brand Military Casual Sport Watch Fashion мъжки пълна неръждаема стомана водоустойчив кварцов часовник Ръчен часовник relogio masculino

40.69 BGN 22.00

CHENXI Бренд Воена Повремено Спорт Watch Fashion Мажите е Полн Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Кварц часовник рачен часовник relogio masculinoСпецификации : Бренд : CHENXIMonverment : Кварц ДвижењеПол : МажиДисплеј : АналогниБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликВиди бенд должина Приближно : 22cmВиди бенд Ширина Прибл : 2cmВиди бенд Дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 4.2 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 3.2 cmВиди случај Дебелина Приближно : 1.4 cmТежина : Околу 132gПакет : Едноставен PVC КесаПОШТЕНСКИ ДЕТАЛИпредмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 39 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>22Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>31СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаПЛАЌАЊЕсите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ПОСВЕТЕНОСТ.ГАРАНЦИЈА &RETURN30 дневна гаранција од датумот на испорака...

Reef Тигър Aurora Serier RGA3059 мъжка мода спорт полет на таблото въртене на тръбен циферблат автоматични механични ръчни часовници
 • Новинка

Reef Тигър Aurora Serier RGA3059 мъжка мода спорт полет на таблото въртене на тръбен циферблат автоматични механични ръчни часовници

540.80 BGN 379.00

Модел : RGA3059 Serier : АУРОРА ТУРБИНА Движење : КАЛ.3900 Механичко Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Случај Дијаметар : 47mm Случај Дебелина : 16mm Watchband Ширина : 25мм Watchband Должина : 29cm Огледало : Сафир Огледало Водоотпорен : 50m Затворач : Pin Затворач

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници
 • Новинка

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници

52.78 BGN 42.00

Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

OHSEN унисекс спортен часовник камуфлаж гумена каишка led цифров часовник открит мултифункционален водоустойчив reloj deportivo
 • Новинка

OHSEN унисекс спортен часовник камуфлаж гумена каишка led цифров часовник открит мултифункционален водоустойчив reloj deportivo

47.84 BGN 24.00

Пол : Мажи Стил : Спортот,Работи,Велосипедизам Движење : Јапонски Движење Бои : Сина,Црвена,Црна,Војска Зелена Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал : силикон Тока тип : Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 46mm Случај Дебелина : 15mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 235mm Тежина : околу 0.2 kg Отпорност на Вода Длабочина : 5 ATM Функции : Отпорни на Вода,Престане да се Види,Хронограф,Аларм 12 / 24 Часа Часовник Карактеристики : Голем Бирање,Дигитален часовник,Водоотпорен Пакување Содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА )

Победител луксозна марка скелет часовници Relogio Кожена каишка мъжки военни бизнес часовници с автоматично Самоуправление Wind Механични ръчни часовници
 • Новинка

Победител луксозна марка скелет часовници Relogio Кожена каишка мъжки военни бизнес часовници с автоматично Самоуправление Wind Механични ръчни часовници

57.57 BGN 29.00

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

Пехота луксозна марка мъжете аналогови цифрови спорт часовници мъжки армия военни часовници човек хронограф кварцов часовник Relogio Masculino
 • Новинка

Пехота луксозна марка мъжете аналогови цифрови спорт часовници мъжки армия военни часовници човек хронограф кварцов часовник Relogio Masculino

76.72 BGN 39.00

Функција : Аларм, stopwatch (Стоперка), Датум и Ден Екранот, Светлина Движење (Калибар) : Двојна Прецизност Јапонски Кварц Големина на случај дијаметар (mm) : 50 Дебелина на случај (mm) : 17 Случај материјал : Нерѓосувачки челик Случај назад : Автентичен ласерски врежано Логото Круна : Push / Pull круна со уред за заштита Кристал / Стакло материјал : АнтиНула стакло Рака / Нараквица материјал : Гума Големина на бендот повлечи (mm) : 26 Големина на бендот (mm) : 180240 Водоотпорен Длабочина : 30 M ( Не за Туш,Пливање и Нуркање )

Мъжки часовник 2018 Нов LIGE Top Brand луксозни кварцови часовници, мъжки ежедневни кожа водоустойчив спортен часовник хронограф Relogio Masculino
 • Новинка

Мъжки часовник 2018 Нов LIGE Top Brand луксозни кварцови часовници, мъжки ежедневни кожа водоустойчив спортен часовник хронограф Relogio Masculino

79.97 BGN 42.00

Опис : 100% Нов Со Ознака И Висок Квалитет; Топ Бренд на Луксузни Висок Квалитет на Дизајн Бирање, Датум Екран Функција; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода (Поддршка Студен Туш и да Пливаат, не работат види кога подводни, не поддржуваат топла вода); Датум и Часа display Висок квалитет на кожа за на рака Спецификации : Случај Дијаметар : 47 мм Случај Дебелина : 15mm Бенд Должина : 220mm Бенд Ширина : 24mm Случај Материјал : Алуминиум Бенд Материјал : Кожа Пакет се Вклучени : 1 x LIGE Watch 1 x LIGE Кутија 1 x Гаранциона КартичкаПлаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express...

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton
 • Новинка

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton

57.57 BGN 29.00

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер
 • Новинка

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер

22.50 BGN 18.00

Детали за Главните Карактеристики : Плоштадот dial дизајн го прави види уникатни Челик бенд за удобно носење...

40 мм и матиран керамични bezel сапфирен кристал корпус часа е подходящ за 2824 2836 механизъм C115
 • Новинка

40 мм и матиран керамични bezel сапфирен кристал корпус часа е подходящ за 2824 2836 механизъм C115

129.60 BGN 114.00

Опис Случај m aterial : 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај дијаметар : 40mm Случај дебелина : 14mm Случај одговара на eta 2824 2836 се Вклучени : 40mm случај, назад, круна, движење перница планината, гума печат, 2 пролет бар,рака и рамки Glase : сафир стакло Превозот 1...