Луксозни фантазия часовници мъжки Сапфир неръждаема стомана автоматична машина водоустойчив златни часовници relogio masculino

Луксозни фантазия часовници мъжки Сапфир неръждаема стомана автоматична машина водоустойчив златни часовници relogio masculino

BGN 135.98

Брой продуктиПодробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Номер На Модела:
4512
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Дебелина На Корпуса:
11мм
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар, Водолаз
търговска марка:
Карнавал
Материал Кутии И Чанти:
Кожзаменитель
Дължината На Лентата:
23см
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Стил:
Спорт
Спортен Тип:
Колоездене
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Диаметър На Циферблата:
39,5 мм
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра

Избор на купувачи

40 мм и матиран керамични bezel сапфирен кристал корпус часа е подходящ за 2824 2836 механизъм C115
 • Новинка

40 мм и матиран керамични bezel сапфирен кристал корпус часа е подходящ за 2824 2836 механизъм C115

129.60 BGN 114.00

Опис Случај m aterial : 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај дијаметар : 40mm Случај дебелина : 14mm Случај одговара на eta 2824 2836 се Вклучени : 40mm случај, назад, круна, движење перница планината, гума печат, 2 пролет бар,рака и рамки Glase : сафир стакло Превозот 1...

Нов YAZOLE да гледате кожен колан мъжки часовници бизнес-модели на дива мода обикновен кварцов часовник relojes hombre relogio masculino
 • Новинка

Нов YAZOLE да гледате кожен колан мъжки часовници бизнес-модели на дива мода обикновен кварцов часовник relojes hombre relogio masculino

5.31 BGN 5.00

Опис : Види стил : едноставен и секојдневен, highend мода, класичен Римски numerals, великодушни и елегантнаВиди Материјал : Сферични метал табела рамка dialDial Димензии : дијаметар : големи dial 4.0 CM, мали dial 3.2 CM...

CHENXI Brand Military Casual Sport Watch Fashion мъжки пълна неръждаема стомана водоустойчив кварцов часовник Ръчен часовник relogio masculino
 • Новинка

CHENXI Brand Military Casual Sport Watch Fashion мъжки пълна неръждаема стомана водоустойчив кварцов часовник Ръчен часовник relogio masculino

40.69 BGN 22.00

CHENXI Бренд Воена Повремено Спорт Watch Fashion Мажите е Полн Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Кварц часовник рачен часовник relogio masculinoСпецификации : Бренд : CHENXIMonverment : Кварц ДвижењеПол : МажиДисплеј : АналогниБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликВиди бенд должина Приближно : 22cmВиди бенд Ширина Прибл : 2cmВиди бенд Дебелина Приближно : 0.4 cmВиди случај со дијаметар од Прибл : 4.2 cmВиди екран со дијаметар од Прибл : 3.2 cmВиди случај Дебелина Приближно : 1.4 cmТежина : Околу 132gПакет : Едноставен PVC КесаПОШТЕНСКИ ДЕТАЛИпредмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 39 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>22Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>31СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаПЛАЌАЊЕсите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ПОСВЕТЕНОСТ.ГАРАНЦИЈА &RETURN30 дневна гаранција од датумот на испорака...

На BIANA Luxury Brand Мъжки спортни часовници Dive 30m Digital LED Military Watch мъжка мода ежедневни Електроника ръчен часовник горещи часовници
 • Новинка

На BIANA Luxury Brand Мъжки спортни часовници Dive 30m Digital LED Military Watch мъжка мода ежедневни Електроника ръчен часовник горещи часовници

28.61 BGN 15.00

Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опции; Напредни производствени технологии; Оригинални Јапонски висок квалитет на движење; Посебно дизајниран со Голема Случај; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D САНДА логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време, втор, месец, датум, ден, недела, аларм, престане да се види, светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода (ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни И Не Го Стави Во Пареа На Топла Вода); Одење На Грешка од ±45 S / M; Оперативен температура : 10°C до +50°C Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 4.4 cm (1.85 инчи) прибл...

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino
 • Новинка

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino

7.18 BGN 6.00

Опис : 1 Fashion & Секојдневен стил ,Создавање чувство Часовници Жените.2 Висок квалитет на бендот ви дава нова класична дефиниција.Спецификација(приближно) : Дијаметар : 4.5 cmДолжина на watch бенд : 22cmБендот ширина : 2,2 смДвижење : КварцВиди бенд : Кожа за на РакаВиди случај : Нерѓосувачки челикОтпорен на вода : Дневна Вода Доказ, не се погодни за пливање, нуркање или туш.Пакетот вклучува : види x 1Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Ние сме чесни продавачот на Aliexpress...

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници
 • Новинка

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници

52.78 BGN 42.00

Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

OCHSTIN хронограф дата мъжки часовник 3 функциониращ под-циферблат Кварцов спортни часовници военни часовници мъжки ръчен часовник relogio masculino
 • Новинка

OCHSTIN хронограф дата мъжки часовник 3 функциониращ под-циферблат Кварцов спортни часовници военни часовници мъжки ръчен часовник relogio masculino

60.77 BGN 30.00

Answer : ___________________________ NOTE : Сите Подбира Можат да Работат И да се Види Е Хронограф види,Хронограф Време за еден час,По Хронограф Еден Час,На Хронограф Подбира Ќе Престане да Работи,ве Молиме да знаат За Тоа Пред да Го Купат, Благодарение Функција : Целосна функционална хронограф Тласкач копчето во 2 : 00 Започнува / Запира Хронограф Тласкач копчето во 4 : 00 Ресетира Хронограф Хронограф минута подdial во 9 : 00 Часот, 24 часа индикација во 3 : 00 Часот, Датумот индикација помеѓу 4 : 005 : 00 ЧасотOCHSTIN Хронограф Датум Мажите се Види 3 Работен Подбира Кварц Спорт Види Воена Види Мажите рачен часовник relogio masculino Хронограф Денот!!! Сите мали бира работа!!!Повратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!

Дървени часовници 2017 мъжете ивица Dapple Pattern бамбук каишка, кварцов часовник природа дърво творчески спорт мода часовници за мъже Подаръци
 • Новинка

Дървени часовници 2017 мъжете ивица Dapple Pattern бамбук каишка, кварцов часовник природа дърво творчески спорт мода часовници за мъже Подаръци

44.00 BGN 33.00

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO
 • Новинка

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO

4.64 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Добар избор за подарок Watchcase Дијаметар : 40mm Бенд Должина(Вклучени случај) : 24.5 cm Watchband Ширина : 20mm Пакет се Вклучени : 1 рачен часовник 1 OPP Вреќа ве Молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање...

Луксозната марка часовници Мъжки спортни светещи състезанието мъжки кварцов ръчен часовник водоустойчив-100 метра CASIAM8209
 • Новинка

Луксозната марка часовници Мъжки спортни светещи състезанието мъжки кварцов ръчен часовник водоустойчив-100 метра CASIAM8209

156.64 BGN 63.00

Опис : 1 Класични спортски стил е дизајнирана од мода град Хонгконг,multicolor со опција се исполнат производ богатството.2...

Модерен дамски часовник натурален сандалово дърво дърво, бамбук, дървени часовници дами гривна ръчен часовник Кварцов аналогов ежедневни часовници Relojes
 • Новинка

Модерен дамски часовник натурален сандалово дърво дърво, бамбук, дървени часовници дами гривна ръчен часовник Кварцов аналогов ежедневни часовници Relojes

BGN 46.14

Карактеристики На Производот : 100% Природата Црвено Сандаловина / Бамбус СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : Црвена Сандаловина / БамбусБендот Материјал : Црвена Сандаловина / БамбусТока Тип : Хривнија ТокаDial Дијаметар : Прибл.3.7 смСлучај Дебелина : Прибл.1.1 cmБендот Ширина : Прибл.1.0 cmБендот Должина : Околу.22.5 cm(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : види е направен од природни Црвени Сандаловина / Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Црвено Сандаловина / Бамбус, Без Боја.На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки.Пакет Содржина : 1 x Црвено Сандаловина / Дрво Види

40 мм Parnis черен циферблат прозореца датата на керамични bezel GMT автоматично мъжки часовник P876
 • Новинка

40 мм Parnis черен циферблат прозореца датата на керамични bezel GMT автоматично мъжки часовник P876

171.20 BGN 137.00

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : брусен Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик со унинасочен црносини керамички рамки 3atm отпорност на вода Стакло : сафир стакло Превозот 1...

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер
 • Новинка

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер

22.50 BGN 18.00

Детали за Главните Карактеристики : Плоштадот dial дизајн го прави види уникатни Челик бенд за удобно носење...

Нова луксозна марка NAVIFORCE мъжка мода, спортни часовници Мъжки кварцови часовници, мъжки кожени армейските военни ръчен часовник relogio masculino
 • Новинка

Нова луксозна марка NAVIFORCE мъжка мода, спортни часовници Мъжки кварцови часовници, мъжки кожени армейските военни ръчен часовник relogio masculino

48.27 BGN 26.00

Опис100% Нов и висок квалитетСлободно време за дизајн на Мажите видиДатум и Часа екранотОтпорен на водаЈапонски Кварц движењеСпецификацииСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Дијаметар : 45mmСлучај Дебелина : 13mmБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБендот Должина (вклучуваат Случај) : 250mmБендот Ширина : 24mmТежина : 72gОна што се Вклучени100% сосема нов1 x Naviforce Слободно дизајн Мажите се види со ДатумНие Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова
 • Новинка

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова

41.57 BGN 21.00

класичен вистинска кожа хривнија кварц види за мажиCagarny ,Кина рачни часовници познат бренд,со висок квалитет.за нашата фабрика,ние производство на часовници од 2001 година,Ние си имаме свој дизајн тим и нашите производител,ние строго го контролираат секој детал.нашата цел е да се обезбедат повеќе и повеќе совршен рачни часовници на нашите пријатели.случајот дебелина околу 0.9 cmврвен квалитет на IP производство на електрична позлатен ,никогаш нема да избледивистинска кожа watchbandна diamater appx 4.3 cm на watchband ширина appx 2.0 см должина appx 27cmЈапонија движење,времето е точноЈапонија батеријата,може да се работат три годинитежината е околу 48.6 грама30 метри водоотпорендобредојдовте на местото цел

Reef Тигър Classic Serier RGA8231 мъжка мода бизнес в ултра-тънък водоустойчив автоматични механични ръчни часовници-стомана
 • Новинка

Reef Тигър Classic Serier RGA8231 мъжка мода бизнес в ултра-тънък водоустойчив автоматични механични ръчни часовници-стомана

428.80 BGN 343.00

Модел : RGA8231 Движење : Seiko NH35 Автоматско Движење Огледало : Сафир Огледало Случај Дијаметар : 42mm Случај Дебелина : 10мм Watchband Ширина : 22mm Затворач : Пеперутка Затворач / Floding Затворач Водоотпорен : 30m Функција : Dual Календар(англиски / Кинески Недела)

BOBO BIRD марка бамбук часовници за мъже и жени силиконов каучук дървени Writwatches идеални подаръци, предмети Relogio Masculino C-B06
 • Новинка

BOBO BIRD марка бамбук часовници за мъже и жени силиконов каучук дървени Writwatches идеални подаръци, предмети Relogio Masculino C-B06

43.20 BGN 26.00

БОБО ПТИЦА Бренд Бамбус Часовници за Мажите и Жените Силикони Рака Дрвени Writwatches Идеален Подароци Предмети Relogio Masculino CB06

Топ O. T. SEA Brand Army Military Leather Watches мъжки ежедневни Спортни кварцов часовник Relogio Masculino 1147
 • Новинка

Топ O. T. SEA Brand Army Military Leather Watches мъжки ежедневни Спортни кварцов часовник Relogio Masculino 1147

BGN 7.98

ОПИС на Бренд O T Море Големинабирате : 4.8 cmБендот : 2.526.8 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи со 1,5 ДОЛАРИПРЕВОЗОТ И Ракувањето со

Прости бамбукови дървени часовници, мъжки ръчно гравирано арабски цифри Роман мода, спортни мъжки часовници и сувенирни подаръци от естествена кожа
 • Новинка

Прости бамбукови дървени часовници, мъжки ръчно гравирано арабски цифри Роман мода, спортни мъжки часовници и сувенирни подаръци от естествена кожа

28.61 BGN 22.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјал : БамбусБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Мода Победител Механичен Мъжки Часовник Хронограф Неръждаема Скоростна Пощенски Код Корпус, Скелет Черен Циферблат Каишка От Естествена Кожа Часовник
 • Новинка

Мода Победител Механичен Мъжки Часовник Хронограф Неръждаема Скоростна Пощенски Код Корпус, Скелет Черен Циферблат Каишка От Естествена Кожа Часовник

25.58 BGN 20.00

Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

2018 нова марка NAVIFORCE Мъжки кварцов часовник Leatehr водоустойчив аналогов часовник за мъже дата ежедневни часовници римско време Relogio Masculino
 • Новинка

2018 нова марка NAVIFORCE Мъжки кварцов часовник Leatehr водоустойчив аналогов часовник за мъже дата ежедневни часовници римско време Relogio Masculino

47.97 BGN 29.00

NAVIFORCE Бренд на Часовници Мажите Часовници Кварц Човек Кожа Watch Fashion Авто Датум Wristwaches Капка Превозот на Големо Reloj Hombre Стил : Случајни,Мода,Луксузни 100% Нов бренд со ознаки & Висок Квалитет Аналогни, Датум и Календарот на Екранот 30 M Водоотпорен,3 ATM Случај Дијаметар : 4.7 см Случај Thinkness : 1.4 см Бенд Должина : 25 см Бенд Ширина : 2,2 см Види Тежина : 71 g 1 Година Гаранција Капка шпедиција,трговија на Големо Dropshipping & трговија на големо : Пад на превозот : ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање...

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton
 • Новинка

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton

57.57 BGN 29.00

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

нов 40 мм Parnis светещи сини и черни керамични bezel бели номера автоматично мъжки часовници бизнес
 • Новинка

нов 40 мм Parnis светещи сини и черни керамични bezel бели номера автоматично мъжки часовници бизнес

152.00 BGN 128.00

Опис : Големина : 40mm*12.5 mmБирате : црна dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со сина & црна керамички рамкиРака На : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : Automastic (автоликвидација) ДвижењеФункција : датум прилагодите екранот ,Спротивно вртење рамкиКристал: Sapphire КристалноЗатворач тип : Распоредување затворачПлаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal.

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino
 • Новинка

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino

43.41 BGN 30.00

Бренд : SKMEI 9166 Пол : Мажи & Машки Стил : Бизнис & Fashion & Луксузни Движење : Кварц Движење Случај Материјал : Цинк Легура Бенд Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тока Тип на : Нерѓосувачки Челик Бирате Дијаметар : 41mm Случај Дебелина : 11mm Бенд Ширина : 20mm Wristband Должина : 250mm Производ Тежина : Околу 87g Отпорност на Вода Длабочина : 3 ATM Функции : Отпорни на Вода , Заврши КалендарПревозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 1560 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 1590 Дена да пристигне).3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

OHSEN унисекс спортен часовник камуфлаж гумена каишка led цифров часовник открит мултифункционален водоустойчив reloj deportivo
 • Новинка

OHSEN унисекс спортен часовник камуфлаж гумена каишка led цифров часовник открит мултифункционален водоустойчив reloj deportivo

47.84 BGN 24.00

Пол : Мажи Стил : Спортот,Работи,Велосипедизам Движење : Јапонски Движење Бои : Сина,Црвена,Црна,Војска Зелена Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал : силикон Тока тип : Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 46mm Случај Дебелина : 15mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 235mm Тежина : околу 0.2 kg Отпорност на Вода Длабочина : 5 ATM Функции : Отпорни на Вода,Престане да се Види,Хронограф,Аларм 12 / 24 Часа Часовник Карактеристики : Голем Бирање,Дигитален часовник,Водоотпорен Пакување Содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА )

OCHSTIN relogios masculinos луксозна марка часовници мъжки модерен часовник кварцевое рокля ежедневни ръчен часовник мъжки часовник Стилен мъжки часовник
 • Новинка

OCHSTIN relogios masculinos луксозна марка часовници мъжки модерен часовник кварцевое рокля ежедневни ръчен часовник мъжки часовник Стилен мъжки часовник

51.17 BGN 26.00

OCHSTIN relogios masculinos 2016 година Луксузен Бренд Види Мажите Мода Види Кварц Фустан Секојдневен рачен часовник Мажите се Види Стилски Човек ЧасовникПовратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!