Нови ръчни часовници BINGER business sport мъжки часовник кварцов механизъм сапфир пълен неръждаема стомана водоустойчив златен часовник BG-0390

Нови ръчни часовници BINGER business sport мъжки часовник кварцов механизъм сапфир пълен неръждаема стомана водоустойчив златен часовник BG-0390

BGN 123.00
-49 %
BGN 241.52

Брой продукти


Сите фотографии зеде со себе.
Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 37mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно и гаранција.Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на транспорт Гаранција : 1 година купи со доверба!
Квалитетни тест
1)сила на отпор
2)отпорност-Sapphire dial прозорецот
3)отпорно на Гребење
4) 300 МЕТРИ Отпорност на Вода Длабочина Тоа е во ред во врела вода
Повратни информации 1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме контактирајте со нас прв и ни дава шанса да им помогне на вас, така што можеме да ги исполнуваат адреса вашите грижи 2. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас Превозот услови 1. Сите предмети ќе бидат испратени withing 2 работни дена.Pls внесете детали адреса и вашето целосно име и презиме и поштенски сметка.(Вашиот подетални информации може да се направи тоа се deliveried побрзо ) 2. Ние брод на светот од страна на Сингапур воздух mail.Тоа е побрзо отколку Кина пост воздух mail. Тоа обично трае 20 ~ 25 бизнис дена.На шопинг сезона,ќе потрае малку подолго за да се дојде. На секое прашање,pls контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.


Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Форма На Корпуса:
Кръг
Дебелина На Корпуса:
8мм
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар, Автоматична Дата
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Широчина На Лентата:
20 mm
Движение:
Кварц
Материал Кутии И Чанти:
Кожа
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
търговска марка:
БИНГЕР
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Дълбочина На Водоустойчивост:
10 бар
Диаметър На Циферблата:
38мм
Стил:
бизнес
Дължината На Лентата:
24см
Номер На Модела:
BG-0390

Избор на купувачи

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino
 • Новинка

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino

43.41 BGN 30.00

Бренд : SKMEI 9166 Пол : Мажи & Машки Стил : Бизнис & Fashion & Луксузни Движење : Кварц Движење Случај Материјал : Цинк Легура Бенд Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тока Тип на : Нерѓосувачки Челик Бирате Дијаметар : 41mm Случај Дебелина : 11mm Бенд Ширина : 20mm Wristband Должина : 250mm Производ Тежина : Околу 87g Отпорност на Вода Длабочина : 3 ATM Функции : Отпорни на Вода , Заврши КалендарПревозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 1560 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 1590 Дена да пристигне).3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер
 • Новинка

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер

22.50 BGN 18.00

Детали за Главните Карактеристики : Плоштадот dial дизајн го прави види уникатни Челик бенд за удобно носење...

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino
 • Новинка

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino

7.18 BGN 6.00

Опис : 1 Fashion & Секојдневен стил ,Создавање чувство Часовници Жените.2 Висок квалитет на бендот ви дава нова класична дефиниција.Спецификација(приближно) : Дијаметар : 4.5 cmДолжина на watch бенд : 22cmБендот ширина : 2,2 смДвижење : КварцВиди бенд : Кожа за на РакаВиди случај : Нерѓосувачки челикОтпорен на вода : Дневна Вода Доказ, не се погодни за пливање, нуркање или туш.Пакетот вклучува : види x 1Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Ние сме чесни продавачот на Aliexpress...

Нова луксозна марка NAVIFORCE мъжка мода, спортни часовници Мъжки кварцови часовници, мъжки кожени армейските военни ръчен часовник relogio masculino
 • Новинка

Нова луксозна марка NAVIFORCE мъжка мода, спортни часовници Мъжки кварцови часовници, мъжки кожени армейските военни ръчен часовник relogio masculino

48.27 BGN 26.00

Опис100% Нов и висок квалитетСлободно време за дизајн на Мажите видиДатум и Часа екранотОтпорен на водаЈапонски Кварц движењеСпецификацииСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСлучај Дијаметар : 45mmСлучај Дебелина : 13mmБендот Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБендот Должина (вклучуваат Случај) : 250mmБендот Ширина : 24mmТежина : 72gОна што се Вклучени100% сосема нов1 x Naviforce Слободно дизајн Мажите се види со ДатумНие Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

Пехота луксозна марка мъжете аналогови цифрови спорт часовници мъжки армия военни часовници човек хронограф кварцов часовник Relogio Masculino
 • Новинка

Пехота луксозна марка мъжете аналогови цифрови спорт часовници мъжки армия военни часовници човек хронограф кварцов часовник Relogio Masculino

76.72 BGN 39.00

Функција : Аларм, stopwatch (Стоперка), Датум и Ден Екранот, Светлина Движење (Калибар) : Двојна Прецизност Јапонски Кварц Големина на случај дијаметар (mm) : 50 Дебелина на случај (mm) : 17 Случај материјал : Нерѓосувачки челик Случај назад : Автентичен ласерски врежано Логото Круна : Push / Pull круна со уред за заштита Кристал / Стакло материјал : АнтиНула стакло Рака / Нараквица материјал : Гума Големина на бендот повлечи (mm) : 26 Големина на бендот (mm) : 180240 Водоотпорен Длабочина : 30 M ( Не за Туш,Пливање и Нуркање )

Aesop Luxury Brand Luminous Military Watch Men Moon phase автоматични механични часовници са напълно стомана водоустойчив часовник relojes
 • Новинка

Aesop Luxury Brand Luminous Military Watch Men Moon phase автоматични механични часовници са напълно стомана водоустойчив часовник relojes

175.95 BGN 106.00

AESOP Луксузен Бренд Прозрачна Воена Види Мажите фаза на Месечината Автоматски Механички Часовници Целосна Челик Водоотпорен Часовник relojesУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова
 • Новинка

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова

41.57 BGN 21.00

класичен вистинска кожа хривнија кварц види за мажиCagarny ,Кина рачни часовници познат бренд,со висок квалитет.за нашата фабрика,ние производство на часовници од 2001 година,Ние си имаме свој дизајн тим и нашите производител,ние строго го контролираат секој детал.нашата цел е да се обезбедат повеќе и повеќе совршен рачни часовници на нашите пријатели.случајот дебелина околу 0.9 cmврвен квалитет на IP производство на електрична позлатен ,никогаш нема да избледивистинска кожа watchbandна diamater appx 4.3 cm на watchband ширина appx 2.0 см должина appx 27cmЈапонија движење,времето е точноЈапонија батеријата,може да се работат три годинитежината е околу 48.6 грама30 метри водоотпорендобредојдовте на местото цел

2018 нова марка NAVIFORCE Мъжки кварцов часовник Leatehr водоустойчив аналогов часовник за мъже дата ежедневни часовници римско време Relogio Masculino
 • Новинка

2018 нова марка NAVIFORCE Мъжки кварцов часовник Leatehr водоустойчив аналогов часовник за мъже дата ежедневни часовници римско време Relogio Masculino

47.97 BGN 29.00

NAVIFORCE Бренд на Часовници Мажите Часовници Кварц Човек Кожа Watch Fashion Авто Датум Wristwaches Капка Превозот на Големо Reloj Hombre Стил : Случајни,Мода,Луксузни 100% Нов бренд со ознаки & Висок Квалитет Аналогни, Датум и Календарот на Екранот 30 M Водоотпорен,3 ATM Случај Дијаметар : 4.7 см Случај Thinkness : 1.4 см Бенд Должина : 25 см Бенд Ширина : 2,2 см Види Тежина : 71 g 1 Година Гаранција Капка шпедиција,трговија на Големо Dropshipping & трговија на големо : Пад на превозот : ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање...

На BIANA Luxury Brand Мъжки спортни часовници Dive 30m Digital LED Military Watch мъжка мода ежедневни Електроника ръчен часовник горещи часовници
 • Новинка

На BIANA Luxury Brand Мъжки спортни часовници Dive 30m Digital LED Military Watch мъжка мода ежедневни Електроника ръчен часовник горещи часовници

28.61 BGN 15.00

Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опции; Напредни производствени технологии; Оригинални Јапонски висок квалитет на движење; Посебно дизајниран со Голема Случај; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D САНДА логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време, втор, месец, датум, ден, недела, аларм, престане да се види, светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода (ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни И Не Го Стави Во Пареа На Топла Вода); Одење На Грешка од ±45 S / M; Оперативен температура : 10°C до +50°C Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 4.4 cm (1.85 инчи) прибл...

Нов YAZOLE да гледате кожен колан мъжки часовници бизнес-модели на дива мода обикновен кварцов часовник relojes hombre relogio masculino
 • Новинка

Нов YAZOLE да гледате кожен колан мъжки часовници бизнес-модели на дива мода обикновен кварцов часовник relojes hombre relogio masculino

5.31 BGN 5.00

Опис : Види стил : едноставен и секојдневен, highend мода, класичен Римски numerals, великодушни и елегантнаВиди Материјал : Сферични метал табела рамка dialDial Димензии : дијаметар : големи dial 4.0 CM, мали dial 3.2 CM...

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници
 • Новинка

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници

52.78 BGN 42.00

Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

YAZOLE мъжки часовник Кварцов механизъм водоустойчив часовник бизнес часовници мъжки ежедневни кожени Светещите стрелки военни часовници на едро YD369
 • Новинка

YAZOLE мъжки часовник Кварцов механизъм водоустойчив часовник бизнес часовници мъжки ежедневни кожени Светещите стрелки военни часовници на едро YD369

BGN 14.06

YAZOLE Мажите Часовници Кварц Водоотпорен Види Бизнис Часовник Машки Секојдневен Кожа Прозрачна Раце Воена Види трговија на Големо YD369Мажите се види Прозрачна водоотпорен кварц видиВиди стил : слободно бизнис мажите се видиВиди материјал : сферични минерално стакло, се зголеми златна легура случајБирање големина : дијаметар од околу 4 CM, дебелина од околу 0.9 CMРака големина : бенд 2cm широк, обемот на околу 18 до 22 см (за врвка за околу обемот)Тежина : целата види е за 42gА види карактеристики : сферични минерално стакло, посебен дизајн, животот водоотпорен, светлечки покажувачотПакување : Секоја парцела ќе биде внимателно спакуван,за да се осигуранашите клиенти можат да добијат своите парцели непроменетиПревозот : А,Од Кина : Ние поддршка на различни видови на превозотметод : ЕМС.Курирската служба DHL.Кина Пост,Post NL,Русија Пост..итн.Б,Од странство, магацин : Ние го имаме во странство на магацин,да услуга на нашите клиенти кои живеат таму,така што ќе бидебрзо и многу погодност да го испорача.Испорака : Ве молиме пријавете се за испорака по парцела / производе потврдено.Повратни информации & Попродажбата на sercive : А,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации ако ви се задоволи со нашата служба&производи.Б,Ако има некои probelm со логистичка или производ,ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации,бидејќиимаме целосен попродажбата на систем секогаш во вашата услуга,сп дека ние веруваме дека имаат способност па реши секој probelmсте се сретнале.

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO
 • Новинка

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO

4.64 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Добар избор за подарок Watchcase Дијаметар : 40mm Бенд Должина(Вклучени случај) : 24.5 cm Watchband Ширина : 20mm Пакет се Вклучени : 1 рачен часовник 1 OPP Вреќа ве Молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање...

OCHSTIN хронограф дата мъжки часовник 3 функциониращ под-циферблат Кварцов спортни часовници военни часовници мъжки ръчен часовник relogio masculino
 • Новинка

OCHSTIN хронограф дата мъжки часовник 3 функциониращ под-циферблат Кварцов спортни часовници военни часовници мъжки ръчен часовник relogio masculino

60.77 BGN 30.00

Answer : ___________________________ NOTE : Сите Подбира Можат да Работат И да се Види Е Хронограф види,Хронограф Време за еден час,По Хронограф Еден Час,На Хронограф Подбира Ќе Престане да Работи,ве Молиме да знаат За Тоа Пред да Го Купат, Благодарение Функција : Целосна функционална хронограф Тласкач копчето во 2 : 00 Започнува / Запира Хронограф Тласкач копчето во 4 : 00 Ресетира Хронограф Хронограф минута подdial во 9 : 00 Часот, 24 часа индикација во 3 : 00 Часот, Датумот индикација помеѓу 4 : 005 : 00 ЧасотOCHSTIN Хронограф Датум Мажите се Види 3 Работен Подбира Кварц Спорт Види Воена Види Мажите рачен часовник relogio masculino Хронограф Денот!!! Сите мали бира работа!!!Повратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!

Дървени часовници 2017 мъжете ивица Dapple Pattern бамбук каишка, кварцов часовник природа дърво творчески спорт мода часовници за мъже Подаръци
 • Новинка

Дървени часовници 2017 мъжете ивица Dapple Pattern бамбук каишка, кварцов часовник природа дърво творчески спорт мода часовници за мъже Подаръци

44.00 BGN 33.00

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

Търговия на едро мода хронограф мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кварцов часовник Reloj Hombre Часовници мъжки час relogio Masculino
 • Новинка

Търговия на едро мода хронограф мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кварцов часовник Reloj Hombre Часовници мъжки час relogio Masculino

65.86 BGN 34.00

Трговија на големо Мода Хронограф Спорт Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кварц Види Reloj Hombre Часовник Машки час relogio MasculinoПредмет : 1119Стил : машки моделиКарактеристики : Три мали dial дизајн со календарДвижење : Увезени кварц движењеСлучај : АлуминиумскиРака : појасЗатворач : pin токаВодоотпорен : 30 метри водоотпорен животОгледало : Висока јачина на стакло и огледалоРака должина : 248mmПропусниот опсег : 24mmDial дебелина : 12mmDial дијаметар : 47mmТежина : 79g

Forsining Ocean Luxury Dial Small Design Skeleton Display Златни Мъжки Автоматичен Часовник От Неръждаема Стомана Top Brand Luxury Clock
 • Новинка

Forsining Ocean Luxury Dial Small Design Skeleton Display Златни Мъжки Автоматичен Часовник От Неръждаема Стомана Top Brand Luxury Clock

BGN 31.98

Опис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

Унисекс Бобо птица часовници натурална гравиране лицето бамбук дървена кутия естествена кожа каишка за часовник relogio masculino B-P20
 • Новинка

Унисекс Бобо птица часовници натурална гравиране лицето бамбук дървена кутия естествена кожа каишка за часовник relogio masculino B-P20

44.80 BGN 30.00

Унисекс БОБО ПТИЦА Часовници Природни Гравирање Лице Бамбус Дрвени Случај Вистинска Кожа за на Рака рачен часовник relogio masculino БP20Случај Дијаметар : 45mmБендот Ширина : 23mmБендот Должина : 205mmДвижење : Јапонија MiyotaОгледало Материјал : HardlexСлучај Материјали : Дрво Види МажиБендот Материјал : Кожа

Модерен дамски часовник натурален сандалово дърво дърво, бамбук, дървени часовници дами гривна ръчен часовник Кварцов аналогов ежедневни часовници Relojes
 • Новинка

Модерен дамски часовник натурален сандалово дърво дърво, бамбук, дървени часовници дами гривна ръчен часовник Кварцов аналогов ежедневни часовници Relojes

BGN 46.14

Карактеристики На Производот : 100% Природата Црвено Сандаловина / Бамбус СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : Црвена Сандаловина / БамбусБендот Материјал : Црвена Сандаловина / БамбусТока Тип : Хривнија ТокаDial Дијаметар : Прибл.3.7 смСлучај Дебелина : Прибл.1.1 cmБендот Ширина : Прибл.1.0 cmБендот Должина : Околу.22.5 cm(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : види е направен од природни Црвени Сандаловина / Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Црвено Сандаловина / Бамбус, Без Боја.На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки.Пакет Содржина : 1 x Црвено Сандаловина / Дрво Види

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton
 • Новинка

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton

57.57 BGN 29.00

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...