Модната марка мъжки часовници Кварцови часовници, мъжки ежедневни кожени часовници Мъжки спортни армейските военни часовници Relogio Masculino

Модната марка мъжки часовници Кварцови часовници, мъжки ежедневни кожени часовници Мъжки спортни армейските военни часовници Relogio Masculino

BGN 22.00
-41 %
BGN 37.44

Брой продукти


Главни Карактеристики :
- Oulm Мажите Кварц Види
- Кожа за на Рака да се Види за Мажи.
- Висока прецизност кварц движење, со најновиот пробив Технологија.
- Вистинска Кожа Види Машки Спорт Кварц-watch.
- Отпорен на вода (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).
Спецификација (приближно) :
- Случај Дијаметар : 5.5 cm прибл.
- Случајот Материјал : Нерѓосувачки Челик
- Бенд Ширина : 2cm прибл.
- Бенд Должина : 27.5 cm прибл.
- Бенд Материјал : Кожа За На Рака
Пакет Се Вклучени :
- 1 x Вистински Oulm Види
Плаќање
Ние прифаќаме alipay тука.
Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услуга
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, Банкарски Трансфер. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
Нарачки ќе биде предаден во рок од 24-48 часа кога целосна исплата добиле.
Ние ќе ги тестираат производите пред да се испорача,се надевам, ќе може да се задоволни од нашата услуга и квалитет.
Различни земји царина се различни,некои земји не треба царина,некои земји се потребни данок,ние ќе ги прогласи ниски царински фактура да им помогне на клиентите да се заштедат пари,корисниците исто така може да ни каже колку да го пријават на царинските фактура.
Не сите курир може да се достави електронски производ,Кинески царинската ќе го спречи тоа.Но нашиот курир имаат искуство и квалификации за да овозможи тоа да се избере сад,може да не се грижите за царински проблем.
И НЕ СЕ ЗАГРИЖЕНИ ПРЕМНОГУ АКО ВАШИОТ ПАРЦЕЛА Е НА НОРМАЛЕН ИСПРАЌАЊЕ НАЧИН! Тоа ќе биде побрзо со градот адреса и може да трае подолго време со периферијата адреса.
Наплата & Return
Сите предмети имаат еден месец гаранција. Оваа гаранција ги покрива поправка или замена на неисправни производи.
Ние не сме responsilbe за било обичај должност или увоз доход.
Ако не сте задоволни со предмети без оглед на причините, ве молиме вратете го објектот кон нас. Ние ќе бидеме среќни да ви замена или рефундирање на вашите куповна цена помалку S&H.
(еден). На ставка(и) мора да се врати во сите оригинално пакување вклучувајќи картонска, кутии, и копија на клиентите продажба на фактурата.
(б). Замена предмети ќе бидат разменети во рок од 10 дена од денот добиеме вратени стока.
(c). Размена се само прифатени во рок од 10 дена од нашиот брод датум и според наведени насоки.
(d). Кога се врати ставки и за нас, купувачите треба да плаќаат за превозот цена.
Ве молиме контактирајте со нас ако има нешто лошо, ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Номер На Модела:
1167
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Диаметър На Циферблата:
55 mm
Характеристика:
Удароустойчив, Множествена Часова Зона
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
търговска марка:
Улм
Тип Обков:
Обтегач
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Дължината На Лентата:
25СМ
Форма На Корпуса:
Неправилна Форма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Пол:
Мъже
Широчина На Лентата:
22мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло

Избор на купувачи

40 мм Parnis черен циферблат прозореца датата на керамични bezel GMT автоматично мъжки часовник P876
 • Новинка

40 мм Parnis черен циферблат прозореца датата на керамични bezel GMT автоматично мъжки часовник P876

171.20 BGN 137.00

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : брусен Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик со унинасочен црносини керамички рамки 3atm отпорност на вода Стакло : сафир стакло Превозот 1...

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници
 • Новинка

Топ луксозна марка JARAGAR механични часовници мъжки календар, месец, седмица циферблат Кожена каишка разкошен tourbillion автоматични часовници

52.78 BGN 42.00

Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino
 • Новинка

Часовници мъжки YAZOLE марка луксозни модерни спортни часовници светещи мъжки часовник Кварцов часовник Hour Montre Drop Ships relogio masculino

7.18 BGN 6.00

Опис : 1 Fashion & Секојдневен стил ,Создавање чувство Часовници Жените.2 Висок квалитет на бендот ви дава нова класична дефиниција.Спецификација(приближно) : Дијаметар : 4.5 cmДолжина на watch бенд : 22cmБендот ширина : 2,2 смДвижење : КварцВиди бенд : Кожа за на РакаВиди случај : Нерѓосувачки челикОтпорен на вода : Дневна Вода Доказ, не се погодни за пливање, нуркање или туш.Пакетот вклучува : види x 1Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Ние сме чесни продавачот на Aliexpress...

Casio watch Classic Hand мъжки часовник MTP-1095E-1A MTP-1095E-7A MTP-1095E-7B MTP-1095Q-1A MTP-1095Q-7A MTP-1095Q-7B MTP-1095Q-9A
 • Новинка

Casio watch Classic Hand мъжки часовник MTP-1095E-1A MTP-1095E-7A MTP-1095E-7B MTP-1095Q-1A MTP-1095Q-7A MTP-1095Q-7B MTP-1095Q-9A

120.00 BGN 72.00

Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст![xlmodel][фото][0000]Однос на клиентите здраво : Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.значивреме...

Швейцария БИНГЕР мъжки часовник луксозна марка sapphire водоустойчив плува автоматично движение Автоматично завод за Механични ръчни часовници B-671-2
 • Новинка

Швейцария БИНГЕР мъжки часовник луксозна марка sapphire водоустойчив плува автоматично движение Автоматично завод за Механични ръчни часовници B-671-2

256.00 BGN 131.00

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : механички правец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 40mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Топ O. T. SEA Brand Army Military Leather Watches мъжки ежедневни Спортни кварцов часовник Relogio Masculino 1147
 • Новинка

Топ O. T. SEA Brand Army Military Leather Watches мъжки ежедневни Спортни кварцов часовник Relogio Masculino 1147

BGN 7.98

ОПИС на Бренд O T Море Големинабирате : 4.8 cmБендот : 2.526.8 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи со 1,5 ДОЛАРИПРЕВОЗОТ И Ракувањето со

нов 40 мм Parnis светещи сини и черни керамични bezel бели номера автоматично мъжки часовници бизнес
 • Новинка

нов 40 мм Parnis светещи сини и черни керамични bezel бели номера автоматично мъжки часовници бизнес

152.00 BGN 128.00

Опис : Големина : 40mm*12.5 mmБирате : црна dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со сина & црна керамички рамкиРака На : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : Automastic (автоликвидација) ДвижењеФункција : датум прилагодите екранот ,Спротивно вртење рамкиКристал: Sapphire КристалноЗатворач тип : Распоредување затворачПлаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal.

Нови ръчни часовници BINGER business sport мъжки часовник кварцов механизъм сапфир пълен неръждаема стомана водоустойчив златен часовник BG-0390
 • Новинка

Нови ръчни часовници BINGER business sport мъжки часовник кварцов механизъм сапфир пълен неръждаема стомана водоустойчив златен часовник BG-0390

241.52 BGN 123.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 37mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

41 мм corgeut черно стерилна циферблат сапфир кристал Miyota автоматично мъжки часовник P72
 • Новинка

41 мм corgeut черно стерилна циферблат сапфир кристал Miyota автоматично мъжки часовник P72

222.40 BGN 196.00

Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA 8215 (автоликвидација) движење Бирање : црна бирате со роза golde знаци Случај дијаметар : 41mmСлучај дебелина : 12.5 mm Случај Материјал : Брусен Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црни рамки 200 м отпорност на водаРака : 22mm кожа за на рака со deployant стил затворач Стакло : сафир стакло Превозот 1...

Топ луксозна марка творчески унисекс концепцията за ръчни часовници окото каишка за часовник мъжки часовник мода кварцови часовници мъжки relogio masculino
 • Новинка

Топ луксозна марка творчески унисекс концепцията за ръчни часовници окото каишка за часовник мъжки часовник мода кварцови часовници мъжки relogio masculino

24.58 BGN 18.00

【Се види движењето】 : Кварц 【Случај Материјал】 : Легури 【Огледало материјал】 : Стакло огледало 【Рака материјал】 : Легури 【Dial дијаметар】 : За 4.2 cm 【Рака големина】 : За 20.0 см, широчина 2,2 см【Види тежина】 : Околу 66 грама

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino
 • Новинка

SKMEI Модерен мъжки кварцов часовник луксозни бизнес златен часовник от неръждаема стомана водоустойчив часовник мъжки Relogio Masculino

43.41 BGN 30.00

Бренд : SKMEI 9166 Пол : Мажи & Машки Стил : Бизнис & Fashion & Луксузни Движење : Кварц Движење Случај Материјал : Цинк Легура Бенд Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тока Тип на : Нерѓосувачки Челик Бирате Дијаметар : 41mm Случај Дебелина : 11mm Бенд Ширина : 20mm Wristband Должина : 250mm Производ Тежина : Околу 87g Отпорност на Вода Длабочина : 3 ATM Функции : Отпорни на Вода , Заврши КалендарПревозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 1560 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 1590 Дена да пристигне).3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

Дървени часовници 2017 мъжете ивица Dapple Pattern бамбук каишка, кварцов часовник природа дърво творчески спорт мода часовници за мъже Подаръци
 • Новинка

Дървени часовници 2017 мъжете ивица Dapple Pattern бамбук каишка, кварцов часовник природа дърво творчески спорт мода часовници за мъже Подаръци

44.00 BGN 33.00

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton
 • Новинка

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton

57.57 BGN 29.00

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

2017 WOONUN Top Brand Luxury Men Watches Full Steel Diamond кварцови часовници за мъже, луксозни рокля златни часовници Man relojes hombre
 • Новинка

2017 WOONUN Top Brand Luxury Men Watches Full Steel Diamond кварцови часовници за мъже, луксозни рокля златни часовници Man relojes hombre

34.88 BGN 19.00

Топ Луксузен Бренд Woonun Злато Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Часовници Кварц Мажите Луксузни рачен часовник 30 M Водоотпорен Erkek Kol SaatiБРЕНД : WOONUN ПРЕДМЕТ : 8000 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИЖЕЊЕ Функција : три Атрактивни Верзии За Опција; Напредни производствени технологии; Оригинални Јапонија кварц движење, со батерија; Моден Луксузен дизајн ; Види Круна Со Животната средина IPS Electroplating; Нерѓосувачки челик бенд & backcase со Woonun логото; Прикажете го системот на 12 часа или Авто Датум Fuction ; 30 Метри Отпорен на Вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); Обезбедување на Квалитет : една Година Гаранција Спецификација : Случај Дијаметар : 3.8 cm Случај Дебелина : 0.9 cm Бенд Должина : 23cm Бенд Ширина : 1.8 cm Componets се Вклучени : 1 x WOONUN Види

Aesop Luxury Brand Luminous Military Watch Men Moon phase автоматични механични часовници са напълно стомана водоустойчив часовник relojes
 • Новинка

Aesop Luxury Brand Luminous Military Watch Men Moon phase автоматични механични часовници са напълно стомана водоустойчив часовник relojes

175.95 BGN 106.00

AESOP Луксузен Бренд Прозрачна Воена Види Мажите фаза на Месечината Автоматски Механички Часовници Целосна Челик Водоотпорен Часовник relojesУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

YAZOLE мъжки часовник Кварцов механизъм водоустойчив часовник бизнес часовници мъжки ежедневни кожени Светещите стрелки военни часовници на едро YD369
 • Новинка

YAZOLE мъжки часовник Кварцов механизъм водоустойчив часовник бизнес часовници мъжки ежедневни кожени Светещите стрелки военни часовници на едро YD369

BGN 14.06

YAZOLE Мажите Часовници Кварц Водоотпорен Види Бизнис Часовник Машки Секојдневен Кожа Прозрачна Раце Воена Види трговија на Големо YD369Мажите се види Прозрачна водоотпорен кварц видиВиди стил : слободно бизнис мажите се видиВиди материјал : сферични минерално стакло, се зголеми златна легура случајБирање големина : дијаметар од околу 4 CM, дебелина од околу 0.9 CMРака големина : бенд 2cm широк, обемот на околу 18 до 22 см (за врвка за околу обемот)Тежина : целата види е за 42gА види карактеристики : сферични минерално стакло, посебен дизајн, животот водоотпорен, светлечки покажувачотПакување : Секоја парцела ќе биде внимателно спакуван,за да се осигуранашите клиенти можат да добијат своите парцели непроменетиПревозот : А,Од Кина : Ние поддршка на различни видови на превозотметод : ЕМС.Курирската служба DHL.Кина Пост,Post NL,Русија Пост..итн.Б,Од странство, магацин : Ние го имаме во странство на магацин,да услуга на нашите клиенти кои живеат таму,така што ќе бидебрзо и многу погодност да го испорача.Испорака : Ве молиме пријавете се за испорака по парцела / производе потврдено.Повратни информации & Попродажбата на sercive : А,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации ако ви се задоволи со нашата служба&производи.Б,Ако има некои probelm со логистичка или производ,ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации,бидејќиимаме целосен попродажбата на систем секогаш во вашата услуга,сп дека ние веруваме дека имаат способност па реши секој probelmсте се сретнале.

Baogela мъжки хронограф кварцов часовник случайни Кожена каишка аналогов дисплей ръчен часовник за мъже на момчетата водоустойчив BL1709
 • Новинка

Baogela мъжки хронограф кварцов часовник случайни Кожена каишка аналогов дисплей ръчен часовник за мъже на момчетата водоустойчив BL1709

88.91 BGN 46.00

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МАШКИ СПОРТ ВИДИBGL 1709ОТПОРЕН на ВОДА 3 ATM、Хронограф、Заврши КалендарПРОИЗВОД АТРИБУТИ BAOGELA1709【Случај Дијаметар】 47 мм Прибл【Бенд Ширина】 22 mm Прибл【Бенд Должина】 260 mm Прибл【Случај Дебелина】 12 mm Прибл【Нето Тежина】 85g Прибл【Функција & Feature】 Мултифункционален тајмер、Календар

Победител луксозна марка скелет часовници Relogio Кожена каишка мъжки военни бизнес часовници с автоматично Самоуправление Wind Механични ръчни часовници
 • Новинка

Победител луксозна марка скелет часовници Relogio Кожена каишка мъжки военни бизнес часовници с автоматично Самоуправление Wind Механични ръчни часовници

57.57 BGN 29.00

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

OCHSTIN хронограф дата мъжки часовник 3 функциониращ под-циферблат Кварцов спортни часовници военни часовници мъжки ръчен часовник relogio masculino
 • Новинка

OCHSTIN хронограф дата мъжки часовник 3 функциониращ под-циферблат Кварцов спортни часовници военни часовници мъжки ръчен часовник relogio masculino

60.77 BGN 30.00

Answer : ___________________________ NOTE : Сите Подбира Можат да Работат И да се Види Е Хронограф види,Хронограф Време за еден час,По Хронограф Еден Час,На Хронограф Подбира Ќе Престане да Работи,ве Молиме да знаат За Тоа Пред да Го Купат, Благодарение Функција : Целосна функционална хронограф Тласкач копчето во 2 : 00 Започнува / Запира Хронограф Тласкач копчето во 4 : 00 Ресетира Хронограф Хронограф минута подdial во 9 : 00 Часот, 24 часа индикација во 3 : 00 Часот, Датумот индикација помеѓу 4 : 005 : 00 ЧасотOCHSTIN Хронограф Датум Мажите се Види 3 Работен Подбира Кварц Спорт Види Воена Види Мажите рачен часовник relogio masculino Хронограф Денот!!! Сите мали бира работа!!!Повратни информацииАко сте задоволни,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5ѕвезда ),ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1ѕвезда 3ѕвезда повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да се направи сте задоволни.Ви благодариме за соработката! Искрено ви посакувам да имаат добар време за шопинг! Добредојдовте на нашиот магазин повторно!

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO
 • Новинка

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO

4.64 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Добар избор за подарок Watchcase Дијаметар : 40mm Бенд Должина(Вклучени случај) : 24.5 cm Watchband Ширина : 20mm Пакет се Вклучени : 1 рачен часовник 1 OPP Вреќа ве Молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање...

Switzerland BINGER мъжки часовник луксозна марка Tourbillon няколко функции водоустойчив Механични ръчни часовници B-8603M
 • Новинка

Switzerland BINGER мъжки часовник луксозна марка Tourbillon няколко функции водоустойчив Механични ръчни часовници B-8603M

208.96 BGN 107.00

Види СпецификацииМетал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик тежина : 146g Случај Мерења : 39mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик или вистински кравја кожа Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова
 • Новинка

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова

41.57 BGN 21.00

класичен вистинска кожа хривнија кварц види за мажиCagarny ,Кина рачни часовници познат бренд,со висок квалитет.за нашата фабрика,ние производство на часовници од 2001 година,Ние си имаме свој дизајн тим и нашите производител,ние строго го контролираат секој детал.нашата цел е да се обезбедат повеќе и повеќе совршен рачни часовници на нашите пријатели.случајот дебелина околу 0.9 cmврвен квалитет на IP производство на електрична позлатен ,никогаш нема да избледивистинска кожа watchbandна diamater appx 4.3 cm на watchband ширина appx 2.0 см должина appx 27cmЈапонија движење,времето е точноЈапонија батеријата,може да се работат три годинитежината е околу 48.6 грама30 метри водоотпорендобредојдовте на местото цел

Минималистичен сандаловые дървени часовници за двойки корпоративна дизайн Черна естествена кожа червено/черен секунди кварцов часовник гривна сладък подарък
 • Новинка

Минималистичен сандаловые дървени часовници за двойки корпоративна дизайн Черна естествена кожа червено/черен секунди кварцов часовник гривна сладък подарък

33.33 BGN 23.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Reef Тигър Aurora Serier RGA3059 мъжка мода спорт полет на таблото въртене на тръбен циферблат автоматични механични ръчни часовници
 • Новинка

Reef Тигър Aurora Serier RGA3059 мъжка мода спорт полет на таблото въртене на тръбен циферблат автоматични механични ръчни часовници

540.80 BGN 379.00

Модел : RGA3059 Serier : АУРОРА ТУРБИНА Движење : КАЛ.3900 Механичко Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Случај Дијаметар : 47mm Случај Дебелина : 16mm Watchband Ширина : 25мм Watchband Должина : 29cm Огледало : Сафир Огледало Водоотпорен : 50m Затворач : Pin Затворач