BOBO BIRD M18 Ebony Wood And Bamboo Watch аналогов мъжки часовник с японски движение по поръчка за подарък

BOBO BIRD M18 Ebony Wood And Bamboo Watch аналогов мъжки часовник с японски движение по поръчка за подарък

BGN 42.00
-34 %
BGN 63.98

Брой продукти


Напомена : види е направен од природни бамбус/дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Материјал : Природно Дрво, Бамбус Рачно Изработени, Единствена, Аналогни, Кварц, Светло & Економски, Удобно & Здравје
Капка s колкот и wholesales
Капка брод и кој lesales и двете сме lcomed.
За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.
За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 4-7 работни дена.
Како да ги пратите на пакет
Можете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа веб-страница : http : //www.17track.net/en
Дали има некој Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската данокот кој треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Како да се прошири на купувачот заштита време
Ако вашиот купувачот за заштита на времето истекува, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.
Oversea Испорака
За некои производи, ние акции во САД, Шпанија и Русија склад. Корисниците лоцирани во оние земји може да изберат брод од локалните склад.
САД Магацин (USPS) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Entre gal Локални) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Евро-бизнис парцела) : во рок од 15 дена
Русија Магацин(IML express) : во рок од 15 дена


Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Материал На Корпуса:
Дървен
Номер На Модела:
BBEM18
Стил:
ограничена версия
Дебелина На Корпуса:
11.5 мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Диаметър На Циферблата:
42мм
търговска марка:
БОБО ПТИЦА
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Вид На Материала На Лентата:
Дървен
Широчина На Лентата:
20 mm
Движение:
Кварц
Дължината На Лентата:
25СМ
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Конфигуриране на:
ДА
Тип Луксозни Кутии:
Първоначално Кутия За Подарък & Етикет
Пол:
Мъже

Избор на купувачи

Швейцарски Agelocer тритий газ светещи часовници бизнес мъжки часовник луксозни прости мъжки часовник мъжки 316L неръждаема ретро военни часовници
 • Новинка

Швейцарски Agelocer тритий газ светещи часовници бизнес мъжки часовник луксозни прости мъжки часовник мъжки 316L неръждаема ретро военни часовници

1550.40 BGN 791.00

Уникатен дизајн на Оригиналниот AGELOCER Бренд Мажите Автентични Пилот Mens Види Водоотпорен 100 Вистинска Кожа за на Рака1.> Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и точна адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.Ако дестинацијата е во Бразил , ве молиме да ги доставите вашите CPF или CNPJ кога ќе ги нарачате.Ако дестинацијата е во руската Федерација , ве молиме да ги доставите вашата ЦЕЛОСНА ПРИМАЧОТ ИМЕ кога ќе ги нарачате.2.>Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO
 • Новинка

2017 прости спортни led цифрови детски часовници момичета, момчета, детски часовници ръчни часовници електронни за момичета момче изненада Gif dz-1 PINBO

4.64 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Добар избор за подарок Watchcase Дијаметар : 40mm Бенд Должина(Вклучени случај) : 24.5 cm Watchband Ширина : 20mm Пакет се Вклучени : 1 рачен часовник 1 OPP Вреќа ве Молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање...

Търговия на едро мода хронограф мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кварцов часовник Reloj Hombre Часовници мъжки час relogio Masculino
 • Новинка

Търговия на едро мода хронограф мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кварцов часовник Reloj Hombre Часовници мъжки час relogio Masculino

65.86 BGN 34.00

Трговија на големо Мода Хронограф Спорт Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кварц Види Reloj Hombre Часовник Машки час relogio MasculinoПредмет : 1119Стил : машки моделиКарактеристики : Три мали dial дизајн со календарДвижење : Увезени кварц движењеСлучај : АлуминиумскиРака : појасЗатворач : pin токаВодоотпорен : 30 метри водоотпорен животОгледало : Висока јачина на стакло и огледалоРака должина : 248mmПропусниот опсег : 24mmDial дебелина : 12mmDial дијаметар : 47mmТежина : 79g

41 мм corgeut черно стерилна циферблат сапфир кристал Miyota автоматично мъжки часовник P72
 • Новинка

41 мм corgeut черно стерилна циферблат сапфир кристал Miyota автоматично мъжки часовник P72

222.40 BGN 196.00

Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA 8215 (автоликвидација) движење Бирање : црна бирате со роза golde знаци Случај дијаметар : 41mmСлучај дебелина : 12.5 mm Случај Материјал : Брусен Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црни рамки 200 м отпорност на водаРака : 22mm кожа за на рака со deployant стил затворач Стакло : сафир стакло Превозот 1...

40 мм Parnis черен циферблат прозореца датата на керамични bezel GMT автоматично мъжки часовник P876
 • Новинка

40 мм Parnis черен циферблат прозореца датата на керамични bezel GMT автоматично мъжки часовник P876

171.20 BGN 137.00

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : брусен Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик со унинасочен црносини керамички рамки 3atm отпорност на вода Стакло : сафир стакло Превозот 1...

Модната марка мъжки часовници Кварцови часовници, мъжки ежедневни кожени часовници Мъжки спортни армейските военни часовници Relogio Masculino
 • Новинка

Модната марка мъжки часовници Кварцови часовници, мъжки ежедневни кожени часовници Мъжки спортни армейските военни часовници Relogio Masculino

37.44 BGN 22.00

Главни Карактеристики : Oulm Мажите Кварц Види Кожа за на Рака да се Види за Мажи. Висока прецизност кварц движење, со најновиот пробив Технологија. Вистинска Кожа Види Машки Спорт Кварцwatch. Отпорен на вода (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 5.5 cm прибл. Случајот Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина : 2cm прибл. Бенд Должина : 27.5 cm прибл. Бенд Материјал : Кожа За На РакаПакет Се Вклучени : 1 x Вистински Oulm ВидиПлаќањеНие прифаќаме alipay тука.Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услугаНие прифаќаме Alipay, Western Union, Банкарски Трансфер...

Топ луксозна марка творчески унисекс концепцията за ръчни часовници окото каишка за часовник мъжки часовник мода кварцови часовници мъжки relogio masculino
 • Новинка

Топ луксозна марка творчески унисекс концепцията за ръчни часовници окото каишка за часовник мъжки часовник мода кварцови часовници мъжки relogio masculino

24.58 BGN 18.00

【Се види движењето】 : Кварц 【Случај Материјал】 : Легури 【Огледало материјал】 : Стакло огледало 【Рака материјал】 : Легури 【Dial дијаметар】 : За 4.2 cm 【Рака големина】 : За 20.0 см, широчина 2,2 см【Види тежина】 : Околу 66 грама

Мъжки часовник 2018 Нов LIGE Top Brand луксозни кварцови часовници, мъжки ежедневни кожа водоустойчив спортен часовник хронограф Relogio Masculino
 • Новинка

Мъжки часовник 2018 Нов LIGE Top Brand луксозни кварцови часовници, мъжки ежедневни кожа водоустойчив спортен часовник хронограф Relogio Masculino

79.97 BGN 42.00

Опис : 100% Нов Со Ознака И Висок Квалитет; Топ Бренд на Луксузни Висок Квалитет на Дизајн Бирање, Датум Екран Функција; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода (Поддршка Студен Туш и да Пливаат, не работат види кога подводни, не поддржуваат топла вода); Датум и Часа display Висок квалитет на кожа за на рака Спецификации : Случај Дијаметар : 47 мм Случај Дебелина : 15mm Бенд Должина : 220mm Бенд Ширина : 24mm Случај Материјал : Алуминиум Бенд Материјал : Кожа Пакет се Вклучени : 1 x LIGE Watch 1 x LIGE Кутија 1 x Гаранциона КартичкаПлаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, банкарски трансфер, кредитна картичка и каков било можете да платите на Ali Express...

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton
 • Новинка

Победител Топ Марка Луксозни Royal Diamond Дизайн На Черното Злато Часовници Montre Homme Мъжки Часовник Relogio Мъжки Механичен Часовник Skeleton

57.57 BGN 29.00

Опис : Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање...

На BIANA Luxury Brand Мъжки спортни часовници Dive 30m Digital LED Military Watch мъжка мода ежедневни Електроника ръчен часовник горещи часовници
 • Новинка

На BIANA Luxury Brand Мъжки спортни часовници Dive 30m Digital LED Military Watch мъжка мода ежедневни Електроника ръчен часовник горещи часовници

28.61 BGN 15.00

Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опции; Напредни производствени технологии; Оригинални Јапонски висок квалитет на движење; Посебно дизајниран со Голема Случај; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D САНДА логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време, втор, месец, датум, ден, недела, аларм, престане да се види, светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода (ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни И Не Го Стави Во Пареа На Топла Вода); Одење На Грешка од ±45 S / M; Оперативен температура : 10°C до +50°C Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 4.4 cm (1.85 инчи) прибл...

OHSEN унисекс спортен часовник камуфлаж гумена каишка led цифров часовник открит мултифункционален водоустойчив reloj deportivo
 • Новинка

OHSEN унисекс спортен часовник камуфлаж гумена каишка led цифров часовник открит мултифункционален водоустойчив reloj deportivo

47.84 BGN 24.00

Пол : Мажи Стил : Спортот,Работи,Велосипедизам Движење : Јапонски Движење Бои : Сина,Црвена,Црна,Војска Зелена Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал : силикон Тока тип : Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 46mm Случај Дебелина : 15mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 235mm Тежина : околу 0.2 kg Отпорност на Вода Длабочина : 5 ATM Функции : Отпорни на Вода,Престане да се Види,Хронограф,Аларм 12 / 24 Часа Часовник Карактеристики : Голем Бирање,Дигитален часовник,Водоотпорен Пакување Содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА )

нов 40 мм Parnis светещи сини и черни керамични bezel бели номера автоматично мъжки часовници бизнес
 • Новинка

нов 40 мм Parnis светещи сини и черни керамични bezel бели номера автоматично мъжки часовници бизнес

152.00 BGN 128.00

Опис : Големина : 40mm*12.5 mmБирате : црна dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со сина & црна керамички рамкиРака На : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : Automastic (автоликвидација) ДвижењеФункција : датум прилагодите екранот ,Спротивно вртење рамкиКристал: Sapphire КристалноЗатворач тип : Распоредување затворачПлаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal.

Aesop Luxury Brand Luminous Military Watch Men Moon phase автоматични механични часовници са напълно стомана водоустойчив часовник relojes
 • Новинка

Aesop Luxury Brand Luminous Military Watch Men Moon phase автоматични механични часовници са напълно стомана водоустойчив часовник relojes

175.95 BGN 106.00

AESOP Луксузен Бренд Прозрачна Воена Види Мажите фаза на Месечината Автоматски Механички Часовници Целосна Челик Водоотпорен Часовник relojesУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

Нови ръчни часовници BINGER business sport мъжки часовник кварцов механизъм сапфир пълен неръждаема стомана водоустойчив златен часовник BG-0390
 • Новинка

Нови ръчни часовници BINGER business sport мъжки часовник кварцов механизъм сапфир пълен неръждаема стомана водоустойчив златен часовник BG-0390

241.52 BGN 123.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 37mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Топ O. T. SEA Brand Army Military Leather Watches мъжки ежедневни Спортни кварцов часовник Relogio Masculino 1147
 • Новинка

Топ O. T. SEA Brand Army Military Leather Watches мъжки ежедневни Спортни кварцов часовник Relogio Masculino 1147

BGN 7.98

ОПИС на Бренд O T Море Големинабирате : 4.8 cmБендот : 2.526.8 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи со 1,5 ДОЛАРИПРЕВОЗОТ И Ракувањето со

Нов YAZOLE да гледате кожен колан мъжки часовници бизнес-модели на дива мода обикновен кварцов часовник relojes hombre relogio masculino
 • Новинка

Нов YAZOLE да гледате кожен колан мъжки часовници бизнес-модели на дива мода обикновен кварцов часовник relojes hombre relogio masculino

5.31 BGN 5.00

Опис : Види стил : едноставен и секојдневен, highend мода, класичен Римски numerals, великодушни и елегантнаВиди Материјал : Сферични метал табела рамка dialDial Димензии : дијаметар : големи dial 4.0 CM, мали dial 3.2 CM...

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова
 • Новинка

Гореща Мода Часовници Мъжки Водоустойчив Vogue Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници Прости Часовници Мъжки Аналогов Кварцов Reloj Hombre Нова

41.57 BGN 21.00

класичен вистинска кожа хривнија кварц види за мажиCagarny ,Кина рачни часовници познат бренд,со висок квалитет.за нашата фабрика,ние производство на часовници од 2001 година,Ние си имаме свој дизајн тим и нашите производител,ние строго го контролираат секој детал.нашата цел е да се обезбедат повеќе и повеќе совршен рачни часовници на нашите пријатели.случајот дебелина околу 0.9 cmврвен квалитет на IP производство на електрична позлатен ,никогаш нема да избледивистинска кожа watchbandна diamater appx 4.3 cm на watchband ширина appx 2.0 см должина appx 27cmЈапонија движење,времето е точноЈапонија батеријата,може да се работат три годинитежината е околу 48.6 грама30 метри водоотпорендобредојдовте на местото цел

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер
 • Новинка

Нов Горещ V6 Кожа Господа Мъжки Мъжки Кварцов Часовник Мода Часовници Мъжки Луксозни Спортни Мъжки Рокля Часовник Таймер

22.50 BGN 18.00

Детали за Главните Карактеристики : Плоштадот dial дизајн го прави види уникатни Челик бенд за удобно носење Солидна нерѓосувачки челик задниот поклопец...