KUDIAN BEAR Slim Leather портфейли мъжете магически портфейли дизайнер малки мрежи радиочестотна идентификация на притежателя на картата мини притежателите Carteira-- BID142 PM20

KUDIAN BEAR Slim Leather портфейли мъжете магически портфейли дизайнер малки мрежи радиочестотна идентификация на притежателя на картата мини притежателите Carteira-- BID142 PM20

BGN 6.00
-23 %
BGN 7.81

Брой продукти


Спецификации : Име : Држачот на Материјал : СТП Кожа Големина : околу 3.94 x 3.15 x 0.39 инчи (10 x 8 x 1 cm) Боја : Како На Сликата Покажува,може да има и некои мала разлика во бојата на ѕвонење на страницата со фотографии и вистински предмети
Капацитет : 5 Картичка слотови + 2 Забелешка Прегради
Карактеристики : УЛТРА ТЕНОК. Оваа картичка во држачот е дизајниран да биде тенок и се чувствува неверојатно мека. се вклопува совршено во вашиот џеб, Цврсти доволно да трае долго време. Картички, исто така може да се држат цврсто за совршена големина.Тоа е време да го тенок вашиот паричник! RFID БЕЗБЕДНОСТ.Тоа помина низ Rfid блокирање на тест. минималистички паричници се опремени со напредна RFID БЕЗБЕДНА технологија, заштита на вашите вредни податоци од нелегални скенирање. ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ. Премиум Квалитет Кожа (Мека, Трајни, и Дише) Рачно Направена со најдобра Изведба.
МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ДИЗАЈНЕР. Јасен распоред и billfold дизајн ви помагаат да чувате вашите предмети oraganized добро и лесен за употреба.
Пакет Содржи : 1 X Паричник
1. Ние прифаќаме Alipay, Western union и TT,L/C однапред
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Ние брод на нашата стока на светот.
2. Ние брод цел во рок од 3 работни дена по уплатата примена.
3. Ние брод на дадената адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред да се испрати до вас.
4. Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
5. Ние брод цел од Воздухопловната, EMS, DHL, Fed Ex, UPS-от како што сте ја избрале. Ние ќе го избере друг начин, наместо ако превозот начин сте ја избрале не може да ја испорача стоката до вашата земја или регион.
6. Пратката брод од страна на кина пост воздух mail, превозот време за 15~50 дена. Понекогаш, било земји треба повеќе време. Ако тоа е најпрометните дел на шопинг сезона (Октомври 1~Февруари 28), тоа треба повеќе време. Ако не примате цел на време во рамките на 50 дена, ве Молиме контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир. Ве молиме да се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
7. Ве молиме да проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати.
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или промена на стоки.
3. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.


Подробности

Тип Елемент:
Портфейл
Интериор:
Вътрешно Отделение Държач За Снимки,Вътрешен Прорезной Джоб,Джоб За Монети,Отделение За Бележки,Държач За Карти
Стил:
Модни модели
Височина На Продукта:
1cm
Дължина На Чантата:
Кратък
Подкладочный Материал:
Polyester
Пол:
Мъже
Тип На Затваряне:
Hasp
Тегло На Продукта:
0.45kg
Състав На Материала:
Изкуствена кожа
Номер На Модела:
BID142
търговска марка:
КУДИАНСКИЙ МЕЧКА
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Продукта:
10cm
Портфейли:
Стандартни Портфейли
Основен Материал:
PU
Украса:
Няма
Широчина На Елемента:
8cm
Име:
Мъжки Портфейл
Услуги:
Директна Доставка, Търговия На Дребно, Търговия На Едро

Избор на купувачи

AETOO чиста кожа Европа и Съединените Щати, Япония и Южна Корея мода ретро чанта кожа Кожа ежедневно ежедневно пътуване назад
  • Новинка

AETOO чиста кожа Европа и Съединените Щати, Япония и Южна Корея мода ретро чанта кожа Кожа ежедневно ежедневно пътуване назад

380.30 BGN 194.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛCowhideПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнистежина околу 1.2 kg ГОЛЕМИНА 41*11*32 CM ( L*W*H ) РОД ЖЕНИ мажиИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.

Мода Раница Crazy Horse Кожа Платно Мъжете Раница Училищна Чанта Военен Раница Жени Раница Мъжки Раница Bagpack H042
  • Новинка

Мода Раница Crazy Horse Кожа Платно Мъжете Раница Училищна Чанта Военен Раница Жени Раница Мъжки Раница Bagpack H042

152.19 BGN 84.00

Моден Ранец Лудиот Коњ Кожа Платно Мажите Ранец Училиште Торба Воена Ранец Жените Rucksack Машки Knapsack Bagpack H042Објектот Материјал : Платно & Лудиот Коњ КожаОбјектот Димензии : Должина 32cm * Ширина 12cm * Висина 49cmОбјектот Тежина : 800g

Естествена кожа, Мъжки чанти, мъжки чанти мода бизнес лаптоп портфейли портфейл рамото Мъкна Crossbody чанта LI-2081
  • Новинка

Естествена кожа, Мъжки чанти, мъжки чанти мода бизнес лаптоп портфейли портфейл рамото Мъкна Crossbody чанта LI-2081

248.88 BGN 132.00

Вистинска Кожа Мажите Кеси машки машки Модни Чанти бизнис Лаптоп Чанти Портфолио рамо Tote crossbody кесиМатеријал : Cowhide вистинска кожаМожеби големина има 12cm грешка бидејќи различни мерење начинПлаќање1.Зачувам, T / T, western union се достапни...

Dispalang Филц 12 Инча Училищна Чанта За Малки Момичета, Момчета, Животни Печат Детска Градина Детска Чанта Елен Жираф Раници Mochila Escolar
  • Новинка

Dispalang Филц 12 Инча Училищна Чанта За Малки Момичета, Момчета, Животни Печат Детска Градина Детска Чанта Елен Жираф Раници Mochila Escolar

71.98 BGN 40.00

Чувствував 12 Инчен Училиште Кеси За Мала Девојка Момчиња Симпатична Животно Отпечатоци Секојдневен Градинка Торба Елени Карактер Ранец Mochila EscolarAnswer : ___________________________ Note : Оваа торба е малку мал за kindergarden деца само.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид димензија на оваа торба.Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.Ние секогаш се произведе нова торба штом стигнавме вашиот потврдена нарачка.Ние никогаш не ги чувајте кеси во нашиот магацин, или да задржи некои дефекти од други најголемиот дел наредби, предизвика сите производи имаат својот живот.Тоа е, исто така, причината што нормално се потребни околу два дена за да се брод парцела.

Реколта Crazy Horse Портфейлите На Мъжете Естествена Кожа Куриерски Чанти 15 Лаптоп Чанти Коровья Кожата Бизнес Чанта 3067
  • Новинка

Реколта Crazy Horse Портфейлите На Мъжете Естествена Кожа Куриерски Чанти 15 Лаптоп Чанти Коровья Кожата Бизнес Чанта 3067

192.00 BGN 144.00

Детали за производот име : мажите торба Материјал : Висок Квалитет на Гроздобер Кравја Кожа Лудиот Коњ Кожа Големина : 41cm X27cm X8cm тежина : околу 1.8 кг Боја : кафе Стил : мода Погоден : мажите Исклучителна занает Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, предмети и фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува...

Hot 2018 New Classic Men Messenger чанта военни холщовые чанти чанта на рамото Crossbody чанта за мъже Bolsas an672
  • Новинка

Hot 2018 New Classic Men Messenger чанта военни холщовые чанти чанта на рамото Crossbody чанта за мъже Bolsas an672

81.38 BGN 42.00

Материјал : ПлатноГолемина (Должина *Bottom Width*Hight) : 30.5*8.5*31cmИмајте на ум 1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 23 CM за предмети...

Мода мъжете раница за пътуване мъже и жени раници Оксфорд водоустойчива чанта с голям капацитет катерене раници трекинг чанта
  • Новинка

Мода мъжете раница за пътуване мъже и жени раници Оксфорд водоустойчива чанта с голям капацитет катерене раници трекинг чанта

58.40 BGN 30.00

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

Унисекс-водоустойчив Оксфорд кука портсигар мобилен / мобилен телефон Пратеника на кръст тяло на хип скитник колан на талията поясная чанта
  • Новинка

Унисекс-водоустойчив Оксфорд кука портсигар мобилен / мобилен телефон Пратеника на кръст тяло на хип скитник колан на талията поясная чанта

22.22 BGN 16.00

Боја : Црна, Црна, Сина, Црна, Виолетова, Црна, Црвена;Материјали : Водоотпорен Оксфорд;Големина : 9.5(W)*3.5(D)*и 17,5 см(H)(4.1*1.5*6.8" Инчи) години;Тежина : 145g приближно; Количина : Еден; Многу добар производ,не пропуштајте ја!! Забелешка : точка во сликата има одредени Chromatism со објект, бидејќи на Осветлување, екран и други фактори, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди!Пакетот вклучува Еден x Унисекс Водоотпорен Оксфорд Гласник Fanny Пакет Половината Торба ТорбичкаПовеќе Слики Многу добар производ, не пропуштајте ја!!Сите производи ќе се обидува да брод во рок од Еден работен ден по приемот на плаќање...

2018 Нови Малки Мъжки Портмонета Портфейли От Естествена Кожа, Мъжки Мини Тънки Портфейли Портфейли И Кредитна Карта, Ключодържател Billetera Hombre
  • Новинка

2018 Нови Малки Мъжки Портмонета Портфейли От Естествена Кожа, Мъжки Мини Тънки Портфейли Портфейли И Кредитна Карта, Ключодържател Billetera Hombre

22.37 BGN 11.00

Информации за производот Бои за избор : Црна,Црвена Главен Материјал : 100% Вистински Кравја Кожа Пакување Тежина : 0.06 kg Отворениот метод : Патент Тип : Паричници,Purses,Монета Чанта,Мажите Паричници,Машки Паричник,Вистинска Кожа Паричници,Мали Паричници,и Дебели Паричници,Тенка Паричници,Краток Паричници,Организаторот на Паричници,Мини Паричници Пол : Мажи,Човекот,Машко Големина : 13 CM(L)*1,5 СМ(W)*8 CM(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека различни луѓе defferent мерка начини можеби треба bewteen 13 см грешка.Напомена : Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку.Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел...

BONAMIE Multicolor Fashion естествена кожа жени дама портфейл клатч кратък малък портфейл за монети марка Soft Solid 3 Zip Square Bag
  • Новинка

BONAMIE Multicolor Fashion естествена кожа жени дама портфейл клатч кратък малък портфейл за монети марка Soft Solid 3 Zip Square Bag

6.59 BGN 6.00

1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.