Мъжете восък, масло, платно чанта мъжки Реколта куриерски чанти за ежедневни Crossbody чанта чанти, мъжки чанти

Мъжете восък, масло, платно чанта мъжки Реколта куриерски чанти за ежедневни Crossbody чанта чанти, мъжки чанти

BGN 72.00
-28 %
BGN 100.64

Брой продукти


Висок Квалитет 100% Гаранција вистински - одлично гроздобер кожа Материјал : Восок масло на платно, лудиот коњ вистинска кожа Боја : Каки, војска зелена, црна, темно сива боја Нето тежина : 0.93 kg Големина на : 35 *27 *11 СМ (Должина*Висина*Дебелина) Забелешка 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.1 cm=0.39 инчен
Сите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу! Забелешка : Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино. Мислам дека тоа функционира целиот свет. Она што ние го продаде е со Висок Квалитет и Одлична Услуга. Изберете нас, нема грешка. ПОНУДАТА СО ДОВЕРБА! Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e-mail. Сервис И Повратни Информации 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивен фидбек е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу.


Подробности

Размер:
35cm 11cm 27cm
Тип Елемент:
Чанти
Номер На Модела:
16928-1
Външен вид:
Джоб С Капак
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Мъже
търговска марка:
ДАВАБО
Подкладочный Материал:
Памук
Вид На Модела:
Твърд
Интериор:
Компютърна Слой, Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Джоб С Цип
Твърдост:
Мек
Основен Материал:
Платно
Тип На Затваряне:
покритие
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Форма:
Двигатели
Украса:
Няма
Случай:
Гъвкави
Тип Чанти:
Куриерски Чанти
Размер:
35 *27 *11 CM
Качество:
Високо качество
Тегло:
0.93 kg
чанти тип:
Чанти | Дамски Чанти През Рамо | Чанта Пратеник
Повод за подаръци:
Ден на свети Валентин, рожден ден, сватба

Избор на купувачи

2107 нов стил естествена кожа мъжете талията пакети високо качество носи на колана мобилен телефон, портфейл скута чанти за мъже талията чанти
 • Новинка

2107 нов стил естествена кожа мъжете талията пакети високо качество носи на колана мобилен телефон, портфейл скута чанти за мъже талията чанти

37.52 BGN 26.00

Детали за производот : Функција : мобилен телефон торба, паричник Пол : Машки Материјал : висок квалитет на кожа Димензии (должина * висина * дебелина) : 17.5 cm * 10.5 * 3.5 cm Боја : Црна / кафе / Браун тежина:0.25 кг Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,ве Молиме овозможи 12cm во големина отстапување...

FORUDESIGNS мъжете куриерски чанти Чанта хладен лъв, тигър 3D печат crossbody чанта за мъже мини ежедневна чанта bolsas
 • Новинка

FORUDESIGNS мъжете куриерски чанти Чанта хладен лъв, тигър 3D печат crossbody чанта за мъже мини ежедневна чанта bolsas

15.98 BGN 13.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации.1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.

Унисекс-водоустойчив Оксфорд кука портсигар мобилен / мобилен телефон Пратеника на кръст тяло на хип скитник колан на талията поясная чанта
 • Новинка

Унисекс-водоустойчив Оксфорд кука портсигар мобилен / мобилен телефон Пратеника на кръст тяло на хип скитник колан на талията поясная чанта

22.22 BGN 16.00

Боја : Црна, Црна, Сина, Црна, Виолетова, Црна, Црвена;Материјали : Водоотпорен Оксфорд;Големина : 9.5(W)*3.5(D)*и 17,5 см(H)(4.1*1.5*6.8" Инчи) години;Тежина : 145g приближно; Количина : Еден; Многу добар производ,не пропуштајте ја!! Забелешка : точка во сликата има одредени Chromatism со објект, бидејќи на Осветлување, екран и други фактори, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди!Пакетот вклучува Еден x Унисекс Водоотпорен Оксфорд Гласник Fanny Пакет Половината Торба ТорбичкаПовеќе Слики Многу добар производ, не пропуштајте ја!!Сите производи ќе се обидува да брод во рок од Еден работен ден по приемот на плаќање...

Le 'aokuu мъжете естествена кожа античен стил черен портфейл от 13 калъф за лаптоп бизнес аташе чанта куфарче 98k
 • Новинка

Le 'aokuu мъжете естествена кожа античен стил черен портфейл от 13 калъф за лаптоп бизнес аташе чанта куфарче 98k

78.40 BGN 41.00

Големина на : 36*7*25 см , може да се вклопи max 13 инчен лаптопТежина : 0.6 kgНаправени од Вистинска кожа , Cowhide (Внатре е памук) на Рака составена од : памук (без кожа)

Dispalang Филц 12 Инча Училищна Чанта За Малки Момичета, Момчета, Животни Печат Детска Градина Детска Чанта Елен Жираф Раници Mochila Escolar
 • Новинка

Dispalang Филц 12 Инча Училищна Чанта За Малки Момичета, Момчета, Животни Печат Детска Градина Детска Чанта Елен Жираф Раници Mochila Escolar

71.98 BGN 40.00

Чувствував 12 Инчен Училиште Кеси За Мала Девојка Момчиња Симпатична Животно Отпечатоци Секојдневен Градинка Торба Елени Карактер Ранец Mochila EscolarAnswer : ___________________________ Note : Оваа торба е малку мал за kindergarden деца само.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид димензија на оваа торба.Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.Ние секогаш се произведе нова торба штом стигнавме вашиот потврдена нарачка.Ние никогаш не ги чувајте кеси во нашиот магацин, или да задржи некои дефекти од други најголемиот дел наредби, предизвика сите производи имаат својот живот.Тоа е, исто така, причината што нормално се потребни околу два дена за да се брод парцела.

Мъжете раница кожа реколта голям капацитет мъжки mochilas училище коровья кожата бизнес чанта голям лаптоп е покупка пътна чанта
 • Новинка

Мъжете раница кожа реколта голям капацитет мъжки mochilas училище коровья кожата бизнес чанта голям лаптоп е покупка пътна чанта

177.60 BGN 147.00

започнетекрајотПовеќе производи, ве молиме кликнете тука:https : / / www.aliexpress.com / store / topratedproducts / 739567.html?spm=2114.12010608.0.0.tzr7 GB&tracelog=topselling_tab

Нова Мода Перлено Бял Алигатор Зърно Мъжки Портфейли На Качеството На Лачена Кожа Черно Кафе, Карти Заглавие Портфейл Портфейл Безплатна Доставка
 • Новинка

Нова Мода Перлено Бял Алигатор Зърно Мъжки Портфейли На Качеството На Лачена Кожа Черно Кафе, Карти Заглавие Портфейл Портфейл Безплатна Доставка

15.97 BGN 8.00

Мода Нови Врежана Алигатор Жито Мажите Паричници Квалитет На Патент Кожа Црно Кафе Картичка Насловот Чанта Паричникот Бесплатен Превозот

AETOO Men bag fashion leather shoulder bag package пакет мъжете преди първия слой на кожена чанта пратеник
 • Новинка

AETOO Men bag fashion leather shoulder bag package пакет мъжете преди първия слой на кожена чанта пратеник

310.96 BGN 159.00

.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛГорниот Слој Вистински Cowhide КожаПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнистежина за 0.8 kg ГОЛЕМИНА 28*36*8 CM ПОЛИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.

военен нова раница водоустойчив 1680 D Оксфорд голям капацитет раница 70 л стоманена тръба пакет туристически най-добрият раница за почивка
 • Новинка

военен нова раница водоустойчив 1680 D Оксфорд голям капацитет раница 70 л стоманена тръба пакет туристически най-добрият раница за почивка

158.38 BGN 81.00

Популарната отворено голем ранец ранец тактички капацитет областа маскирна ранец отворено пакет бесплатен превозотОпис : ...

Качество естествена кожа мъжете Backpackcrazy Horse кожена раница Раница мъжете пътна чанта кожена чанта за багаж LI-1825
 • Новинка

Качество естествена кожа мъжете Backpackcrazy Horse кожена раница Раница мъжете пътна чанта кожена чанта за багаж LI-1825

297.20 BGN 163.00

Висок Квалитет на Вистинска Кожа Мажите ранец голема лудиот коњ кожа ранец Rucksack мажите Патна торба кожа Багаж ТорбаМатеријал : Cowhide вистинска кожаМожеби големина има 12cm грешка бидејќи различни мерење начин

Мода говеда мъжки Organizal естествена кожа голям капацитет дизайн чековата книжка в чантата си Щракам на портфейла клатч за мъже 1029
 • Новинка

Мода говеда мъжки Organizal естествена кожа голям капацитет дизайн чековата книжка в чантата си Щракам на портфейла клатч за мъже 1029

49.60 BGN 26.00

големина на : 19*3*10 cmтежина околу 150gматеријал; 100% вистински кожа , cowhide изградба : овој паричник има 9 картичка слот + 1 слика слот + 1 патент џеб (чувајте max 5.5" телефон) + 4 сметка џеб

Естествена кожа, Мъжки чанти, мъжки чанти мода бизнес лаптоп портфейли портфейл рамото Мъкна Crossbody чанта LI-2081
 • Новинка

Естествена кожа, Мъжки чанти, мъжки чанти мода бизнес лаптоп портфейли портфейл рамото Мъкна Crossbody чанта LI-2081

248.88 BGN 132.00

Вистинска Кожа Мажите Кеси машки машки Модни Чанти бизнис Лаптоп Чанти Портфолио рамо Tote crossbody кесиМатеријал : Cowhide вистинска кожаМожеби големина има 12cm грешка бидејќи различни мерење начинПлаќање1.Зачувам, T / T, western union се достапни...

Sailor Moon Pen Молив Pouch Мультяшные Герои Tsukino Usagi В Чантата Си Двойна Светкавица Канцеларски Чанти Чантата Детски Кожени Портфейли
 • Новинка

Sailor Moon Pen Молив Pouch Мультяшные Герои Tsukino Usagi В Чантата Си Двойна Светкавица Канцеларски Чанти Чантата Детски Кожени Портфейли

11.18 BGN 11.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.

Реколта Crazy Horse Портфейлите На Мъжете Естествена Кожа Куриерски Чанти 15 Лаптоп Чанти Коровья Кожата Бизнес Чанта 3067
 • Новинка

Реколта Crazy Horse Портфейлите На Мъжете Естествена Кожа Куриерски Чанти 15 Лаптоп Чанти Коровья Кожата Бизнес Чанта 3067

192.00 BGN 144.00

Детали за производот име : мажите торба Материјал : Висок Квалитет на Гроздобер Кравја Кожа Лудиот Коњ Кожа Големина : 41cm X27cm X8cm тежина : околу 1.8 кг Боја : кафе Стил : мода Погоден : мажите Исклучителна занает Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, предмети и фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува...

7 цвят платно раници малък преносим жени раница ученически раници за момичета, мъжки велосипед и раница 12L
 • Новинка

7 цвят платно раници малък преносим жени раница ученически раници за момичета, мъжки велосипед и раница 12L

15.98 BGN 14.00

Со цел да се повратни информации за поддршка на клиенти, сите на производот се на попуст продажба.welcom Алис отворено производи продавница! Ако имате било какви проблеми...