Мъжете Пратеника на бизнес мъжки чанти човек портфолио дизайнерски чанти марка с високо качество Crossbody чанта през рамо

Мъжете Пратеника на бизнес мъжки чанти човек портфолио дизайнерски чанти марка с високо качество Crossbody чанта през рамо

BGN 40.00
-50 %
BGN 79.81

Брой продукти


2017 Човек Кожна Торба Мажите Гласник Бизнис Мажи 's Торба Човек Briefcase Дизајнер Бренд Чанти Висок Квалитет Crossbody Рамо Кеси
2017 Нови СТП Кожа Бренд на Дкск Мажите Кеси Деловен Човек Торба Чанти Портфолио Лаптоп Tote Торба Crossbody Кеси Briefcase
Основни Параметри
Бренд : кенгур Стил : Торба Големина : 23.5 cm*7cm*26cm Боја : Црна, Кафеава Ткаенини : Композитни кожа надеж : Полиестер Внатрешна структура : Телефон кеси, документ кеси, патент кеси Повод : Бизнис, референци, одмор, патување
Производ Во Боја
Црна
Браун
Агол На Екранот
Браун / Пред
Браун / Микро Страна
Браун / Страна
Браун / Дното
Браун / Назад
Црна / Пред
Браун / Микро Страна
Црна / Дното
Внатре Се Покаже
1.Телефон 2. Цигари 3. Голем капацитет interlayer 4. Темно торба патент 5. Голем капацитет interlayer 6. Патент торба
1. Странични џебови за да се покаже 2. Голем капацитет чантата екранот
Во внатрешноста на чантата капацитет, може да се смести во објекти како што се мобилен телефон, паричник, цигари, моќ банка
Физички Разлика


Подробности

Тип Елемент:
Чанти
Интериор:
Интериорен Отделение, Карманн Мобилен Телефон,Интериорен Карманн Цип,Интериорен Джоб Шлица
Украса:
Писмо, Не
Външен вид:
Джоб С Капак
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Светкавица
Пол:
Мъже
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Номер На Модела:
мъжка чанта
Форма:
Кутия
Случай:
бизнес
Видове чанти:
Чанта През Рамо И През Рамо
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Стил:
бизнес
Основен Материал:
Изкуствена Кожа От Микрофибър
търговска марка:
три-кутия
Тип Елемент:
Чанти

Избор на купувачи

Мода мъжете раница за пътуване мъже и жени раници Оксфорд водоустойчива чанта с голям капацитет катерене раници трекинг чанта
  • Новинка

Мода мъжете раница за пътуване мъже и жени раници Оксфорд водоустойчива чанта с голям капацитет катерене раници трекинг чанта

58.40 BGN 30.00

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

Естествена кожа, Мъжки чанти, мъжки чанти мода бизнес лаптоп портфейли портфейл рамото Мъкна Crossbody чанта LI-2081
  • Новинка

Естествена кожа, Мъжки чанти, мъжки чанти мода бизнес лаптоп портфейли портфейл рамото Мъкна Crossbody чанта LI-2081

248.88 BGN 132.00

Вистинска Кожа Мажите Кеси машки машки Модни Чанти бизнис Лаптоп Чанти Портфолио рамо Tote crossbody кесиМатеријал : Cowhide вистинска кожаМожеби големина има 12cm грешка бидејќи различни мерење начинПлаќање1.Зачувам, T / T, western union се достапни...

Качество естествена кожа мъжете Backpackcrazy Horse кожена раница Раница мъжете пътна чанта кожена чанта за багаж LI-1825
  • Новинка

Качество естествена кожа мъжете Backpackcrazy Horse кожена раница Раница мъжете пътна чанта кожена чанта за багаж LI-1825

297.20 BGN 163.00

Висок Квалитет на Вистинска Кожа Мажите ранец голема лудиот коњ кожа ранец Rucksack мажите Патна торба кожа Багаж ТорбаМатеријал : Cowhide вистинска кожаМожеби големина има 12cm грешка бидејќи различни мерење начин

Мъжете восък, масло, платно чанта мъжки Реколта куриерски чанти за ежедневни Crossbody чанта чанти, мъжки чанти
  • Новинка

Мъжете восък, масло, платно чанта мъжки Реколта куриерски чанти за ежедневни Crossbody чанта чанти, мъжки чанти

100.64 BGN 72.00

Висок Квалитет 100% Гаранција вистински одлично гроздобер кожа Материјал : Восок масло на платно, лудиот коњ вистинска кожа Боја : Каки, војска зелена, црна, темно сива боја Нето тежина : 0.93 kg Големина на : 35 *27 *11 СМ (Должина*Висина*Дебелина) Забелешка 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings...

Мода говеда мъжки Organizal естествена кожа голям капацитет дизайн чековата книжка в чантата си Щракам на портфейла клатч за мъже 1029
  • Новинка

Мода говеда мъжки Organizal естествена кожа голям капацитет дизайн чековата книжка в чантата си Щракам на портфейла клатч за мъже 1029

49.60 BGN 26.00

големина на : 19*3*10 cmтежина околу 150gматеријал; 100% вистински кожа , cowhide изградба : овој паричник има 9 картичка слот + 1 слика слот + 1 патент џеб (чувајте max 5.5" телефон) + 4 сметка џеб

KUDIAN BEAR Slim Leather портфейли мъжете магически портфейли дизайнер малки мрежи радиочестотна идентификация на притежателя на картата мини притежателите Carteira-- BID142 PM20
  • Новинка

KUDIAN BEAR Slim Leather портфейли мъжете магически портфейли дизайнер малки мрежи радиочестотна идентификация на притежателя на картата мини притежателите Carteira-- BID142 PM20

7.81 BGN 6.00

Спецификации : Име : Држачот на Материјал : СТП Кожа Големина : околу 3.94 x 3.15 x 0.39 инчи (10 x 8 x 1 cm) Боја : Како На Сликата Покажува,може да има и некои мала разлика во бојата на ѕвонење на страницата со фотографии и вистински предметиКапацитет : 5 Картичка слотови + 2 Забелешка ПреградиКарактеристики : УЛТРА ТЕНОК...

COWATHER натурална коровья кожени мъжки портфейл мода монета в джоба марка Trifold дизайн мъжки портфейл висококачествени мъжки лични карти на притежателя
  • Новинка

COWATHER натурална коровья кожени мъжки портфейл мода монета в джоба марка Trifold дизайн мъжки портфейл висококачествени мъжки лични карти на притежателя

42.35 BGN 21.00

нашата компанија ја прифати продажба на мало,трговија на големо и dropshippingсе надеваме дека може да го направи најдобар бизнис едни со други.ви благодариме за сите купувачот.Детали за производот Име : мажите паричникот Материјал : топ крава вистинска кожа Големина : крстот стил:11cm*9.5 cm вертикална стил:12cm*9.5 cm Боја : кафе браун Стил : мода Погоден : мажите Исклучителна занаетТопло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти ифотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.2...

Естествена Кожа Мъжка Мода Ежедневни Малък Тънък Пратеника На Рамото Crossbody Чанта Дизайн Колан Кръста Пакет Телефон Pad Чанта 8713
  • Новинка

Естествена Кожа Мъжка Мода Ежедневни Малък Тънък Пратеника На Рамото Crossbody Чанта Дизайн Колан Кръста Пакет Телефон Pad Чанта 8713

70.40 BGN 37.00

големина на : 22 * 4 * 18 СМ ( 8.5 * 1.5 * 7.2 Инчи)тежина за 450gматеријал : 100% направени од вистинска кожа , cowhide на рамо, рака направени од памук+кожа .тоа може да се вклопи max 8inch подлога / телефон

Sailor Moon Pen Молив Pouch Мультяшные Герои Tsukino Usagi В Чантата Си Двойна Светкавица Канцеларски Чанти Чантата Детски Кожени Портфейли
  • Новинка

Sailor Moon Pen Молив Pouch Мультяшные Герои Tsukino Usagi В Чантата Си Двойна Светкавица Канцеларски Чанти Чантата Детски Кожени Портфейли

11.18 BGN 11.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.

Марка дизайнер къса ретро стил мъжки портфейли на нови приходи гарантирано естествена кожа, мъжки портмонета на най-Добрата цена на разпродажба 2018
  • Новинка

Марка дизайнер къса ретро стил мъжки портфейли на нови приходи гарантирано естествена кожа, мъжки портмонета на най-Добрата цена на разпродажба 2018

36.32 BGN 25.00

Бренд Дизајнер Краток Ретро Стил за Мажи Purses новодојдени Гарантира 100% Вистински Кожа Мажите Паричници Најдобра Цена За Продажба 2018Материјал : Вистинска Кожа Обвивка : Polyster Хоризонтална Големина : 11 X 10 X 2.5 cm Вертикална Големина : 10 X 12 X 2 смТоа може да се 0.51cm толеранција од мерењето начин.Забелешка : Боја Разлика Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.Protetive Пакување : Нормално ние ги користиме меур памук за заштита на прв, а потоа во курир кеси...