2 елемента 4G LTE TS9 конектор и 4G антена усилвател за Huawei E8372,E8278,E5577,E8377,E5372 и ZTE R216 ,MF920, MF90C и така нататък.

2 елемента 4G LTE TS9 конектор и 4G антена усилвател за Huawei E8372,E8278,E5577,E8377,E5372 и ZTE R216 ,MF920, MF90C и така нататък.

BGN 10.00
-4 %
BGN 10.46

Брой продукти


Почитувани Купувачот :
Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница!Ние ќе биде вашиот најдобар избор со добар квалитет,конкурентни цени и добра услуга.Сега се започне бизнис со нас.
2 парчиња 4 G LTE TS9 Конектор 4 G Антена Бустер За Huawei E8372,E8278,E5577,E8377,E5372 и ZTE R216,MF920 ,MF90 C и така натаму.
Answer : ___________________________ NOTE : не се вклучуваат модем или рутер,само еден пар на антена
Фреквенција : 1900-2600(MHz) Конектор Тип : TS9 Инсталирате Начин : Адсорпција Излезна Отпорност : 50 Ohms
напон : 5 V
Почитувани,
Ви благодарам многу за вашето драгоцено време.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви треба или сомнение,ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи добро.
Со почит,
Луси
Шенжен X Хонг Industrial Co.,Ltd


Подробности

Пакет:
Тип 1, Тип 2, Тип 3
Функция:
VPN, QoS, защитна Стена, VOIP
Стандарти И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 ac,Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 b
2.4 G Скорост На Трансфер На Wi-Fi:
150 Mbps
С Функция За Модем:
No
Поддръжка на WDS:
No
Максимална скорост на трансфер на данни по локалната мрежа:
100 МБС
Стандарт За Предаване На Wi-Fi:
802.11 g
Пакет:
ДА
Приложение:
Сохо
търговска марка:
Huawei
Номер На Модела:
жак ts9
Поддръжка на WPS:
No
Подкрепян Честота На Wi-Fi:
2.4 G & 5G
Скорост На Кабелна Трансфер На Данни:
100 Mbps
Тип:
Безжичен
Портове WAN:
Друго

Избор на купувачи

ANENG Cat6 12 Port, RJ-45 Patch Panel UTP LAN мрежов адаптер конектор кабел
 • Новинка

ANENG Cat6 12 Port, RJ-45 Patch Panel UTP LAN мрежов адаптер конектор кабел

22.50 BGN 18.00

Опис на производот : Cat6 12порта patch panel Солиден и лесно да се инсталира дизајн, намалување на инсталацијата и оперативни трошоци, Голема позитивна идентификација простор, лесно порта идентификација, лесно да управуваат...

SSEA за Atheros AR5B97 AR9287 802.11 b/g/n) Half Mini PCI-E Wireless Wlan Card DELL 1535 1536 1537 1735 E4200 E4300
 • Новинка

SSEA за Atheros AR5B97 AR9287 802.11 b/g/n) Half Mini PCI-E Wireless Wlan Card DELL 1535 1536 1537 1735 E4200 E4300

15.28 BGN 15.00

Состојба : нова тестирани и90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.Одговара за DELL / Toshiba / Acer / Sony / Samsung / Asusне одговара за IBM / ЛЕНОВО / HP лаптопПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

HUAWEI B681, 3G безжичен рутер с логото на STC, UK Plug
 • Новинка

HUAWEI B681, 3G безжичен рутер с логото на STC, UK Plug

92.80 BGN 84.00

48$ / парче со оригиналното пакување ,100% сосема нов Huawei B681 HSPA+ 3 G Безжични портал8.8 М 3g рутер huawei b683 / b681,долга низа безжични рутери, huawei b681 100% оригинални huawei, отклучен и сосема нов100% работа на светотСамо вметнете sim картичка,нема потреба usb модем!!Huawei B681 3 G рутер е новиот UMTS Huawei рутерот и поддржува HSPA +...

SSEA на Едро карта за Убиец Wireless-AC 1535 802.11 ac NGFF M. 2 Dual band wifi +Bluetooth 4.1 за Alienware 17 R3 15 R2 13 R2
 • Новинка

SSEA на Едро карта за Убиец Wireless-AC 1535 802.11 ac NGFF M. 2 Dual band wifi +Bluetooth 4.1 за Alienware 17 R3 15 R2 13 R2

55.98 BGN 53.00

Забрза за да се 867 MbpsBluetooth 4.1Dual band 2.4 ghz / 5ghzОДГОВАРА ЗА Dell / Toshiba / Acer / Sony / Samsung / Asлаптоп компјутери опремени со NGFF Картичкано, НЕ за IBM / Леново / HP ЛаптопПревозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Оригинален Antminer S5 Миньор комуникационен интерфейс сигнален кабел за ANTMINER S5; 2 * 9 фута разстояние 2 бр + 1 * 4 фута 1бр
 • Новинка

Оригинален Antminer S5 Миньор комуникационен интерфейс сигнален кабел за ANTMINER S5; 2 * 9 фута разстояние 2 бр + 1 * 4 фута 1бр

BGN 23.81

Превозот листа1 2 9 метри растојание поврзете линија 2 компјутери 2 1 4 метри растојание поврзете линија 1 bucПроизвод Прикажување

Лот 100шт ZTE MF195 3G USB Datacard, доставка на Dhl, логото на случаен принцип
 • Новинка

Лот 100шт ZTE MF195 3G USB Datacard, доставка на Dhl, логото на случаен принцип

1920.00 BGN 1728.00

ZTE MF195 Технички Спецификации : * Категорија : 3 G USB Модем / Data Картичка* 2 G Фреквенција : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz* 3 G фреквенции : 2100 / 1900 / 900(850) Mhz* 3 G Брзина : HSDPA : Даунлоадирајте 21 Mbit / s HSUPA : Испратите 5.76 MBit / s* USB : USB 2.0* Надворешна Меморија : Micro SD (до 32 GB)* Размена на пораки : SMS* Поддршка надворешна антена конекторот* Оперативен СИСТЕМ : Win7, Windows XP, Vista, Linux, Mac OS* 3 GPP Порака : R99 / R5 / R6 / R7 Почитувани купувачи ,бидејќи на различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

Intel 1U Network Server OEM Хардуер Техника 6nic network server applaince H67SL i3 3220 с корпус rack 1U
 • Новинка

Intel 1U Network Server OEM Хардуер Техника 6nic network server applaince H67SL i3 3220 с корпус rack 1U

769.60 BGN 616.00

Турбина бакар на вентилатор, топлина мијалник структураAIl легура шасија, компактна структура, флексибилни инсталацијаПоддршка за Intel LGA1155 серија процесор1x VGA,2x USB2.0,1 x COMIntel 82583 Vchipset, поддршка 6x Gbit Ethernet портиДимензии : 430mm*380mm*46mm Шасија Боја Светло сребрена црна Димензии 430mm*380mm*46mm (L*W*H) Структура легура Al Вентилатор за ладење структура Материјал Поцинкуван челичен лим Плоча Модел Бр...

KELUSHI wholesale FTTH FTTH fiber panel оптична системата терминал разпределителните скоростна 86 информационни панел 86 настолна кутия 30 бр./лот
 • Новинка

KELUSHI wholesale FTTH FTTH fiber panel оптична системата терминал разпределителните скоростна 86 информационни панел 86 настолна кутия 30 бр./лот

BGN 72.50

За плаќање1 Ние прифаќаме Зачувам Можете да Платите преку Alipay, Виза, Мастеркард, Western Union, Банкарски трансфер на Ali Express.2...

LoRaWAN development kit, включващ в себе си интерфейсни пакети и услуги облак от две части, Suzan
 • Новинка

LoRaWAN development kit, включващ в себе си интерфейсни пакети и услуги облак от две части, Suzan

BGN 1198.21

Директна понуда! Ве молиме цел сега )Product overview : Илјада богатство технологија Lo Ra WAN Евалуација Комплет, совршен корисникот развој прирачник, портал Код Отворен код, развојот на детални документација, само еден со развојот на Кинески упатството за развој комплет, податоците може брзо да им помогне на корисниците комплетна lora Wan мрежа двонасочно тест се базира на cloud платформа, забрзување на вашиот производ развој, да го зачувате вашето драгоцено време, техничка поддршка телефон : 051085386543Development kit извор екранот : Документ екранот : КаталогПренос на податоциПодатоци за деталиПрирачник екранот : Екранот на Кинески цд : Конфигурирање на превозот листи : Сериски бројопишетеБројопишетеЗабелешки1QBIA02102Осум канал Lo Ra WAN Портал модул1Трите се обединети2Портал модул адаптер одбор13Малина Пи Модел 3 Б господар одбор14сериски порт НА инструкции МОДЕМ Модуларен1Изгорени НА Инструкции, моќ, отворете го сериски алатка за да се тестираат.5QBIA00201ниска потрошувачка на енергија Lo Ra WAN Јазол модул2Не горат сите програми, корисниците користат ПАКЕТИ По развојот на програмата може да го направи било која апликација.6Lo Ra WAN cloud Платформа за активирање кодот1Целосно опремен lorawan Интернет cloud платформа;Поддршка мулти портал пристап до услугата ;Податоци двонасочно комуникација на јазол cloud платформаРегистрирајте се на вашата сметка за слободни прв, а потоа го добиете код за активирање со регистрирани поштенско сандаче,Види го упатството за7470 M бенд висока добивка портал антена1Портал антена8470 M бенд висока добивка НА МОДЕМ антена1НА МОДЕМ антена916 G C10 голема брзинаТФКартичка1Малина питаСе вметнува воМалина пита во матичната плоча105 V / 1А адаптер1Портал за напојување11Кабел1Мрежа поврзани со мрежата на кредит12Мини Трансфер пристаниште микро устата USB Линија1Портал за напојување13Micro USB Линија2Портал за напојување;сериски порт НА МОДЕМ Напојување14ЦД1Прирачници и развој материјалиLorawan Евалуација Suite најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

Лот от 10 бр. отключени Huawei E5251 42,2 Mbps 3G HSPA+ UMTS 900 / 2100 Mhz USB безжичен рутер, джобен WiFi мобилен широколентов достъп
 • Новинка

Лот от 10 бр. отключени Huawei E5251 42,2 Mbps 3G HSPA+ UMTS 900 / 2100 Mhz USB безжичен рутер, джобен WiFi мобилен широколентов достъп

BGN 560.00

Опис : Huawei E5251 е нова 3 G џеб Wi Fi рутер со способноста за поддршка на DCHSPA+ технологија Huawei E5251 3 G Wi Fi Рутер е веќе достапен за операторот Портокал и 3...

Отключени Huawei E397 (E397Bu-502) 4G LTE FDD Dongle USB модем 100 Mbps плюс антена
 • Новинка

Отключени Huawei E397 (E397Bu-502) 4G LTE FDD Dongle USB модем 100 Mbps плюс антена

60.80 BGN 55.00

Huawei E397u502 4 G LTE ФЛОПИ TDD Мобилен Интернет СтапHUAWEI E397 lte usb стик маркетинг по , тоа е поддршка за 4 G LTE и наназад компатибилен со 3 G UMTS и подготвеност 2Г GSM, има неколку подмодели на пазарот : HUAWEI E397 Bu501 , HUAWEI E397 Bu502 , HUAWEI E397 Bu7 , HUAWEI E397u53 и HUAWEI E397u56 , подолу на листата на главните спецификации и мрежа фреквенција поддршка соодветно : СубМодели / LTE БендовиLTE ФЛОПИ БендовиUMTSHUAWEI E397 Bu501ФЛОПИ 700 / 1700 / 2100 MHz850 / 1900 / 2100 MHzHUAWEI E397 Bu502ФЛОПИ 700 / 850 MHzN / AHUAWEI E397 Bu7ФЛОПИ 1800 / 2100 MHz2100 / 1700 / 850 / 800 MhzHUAWEI E397u53ФЛОПИ 700 / 1700 / 2100 MHz850 / 900 / 1700 / 2100 MHzHUAWEI E397u56ФЛОПИ 2100 MHz2100 / 1900 Mhz Plug and Play 2.0 стандарден USB LED индикатор за статусот слот за Micro SD картичка проширување до 32 GB Димензии : 93 x 35.5 x 15mmБоја / ЛОГО / Пакет по Случаен избор испорака

KELUSHI NF-168 кабелен тестер tracer fault locator 8P4C 8P8C UTP / STP RJ-45, RJ11 BNC с противоинтерференционной способността 1 бр. / лот
 • Новинка

KELUSHI NF-168 кабелен тестер tracer fault locator 8P4C 8P8C UTP / STP RJ-45, RJ11 BNC с противоинтерференционной способността 1 бр. / лот

BGN 54.70

Бесплатен Превозот ! НУ168 Кабел тестер трагач грешка локатор 8 P4 C 8 P8 C UTP / STP RJ45 RJ11 BNC со антимешање способност 1 PCS / БРОЈ опис на Производот : Спецификација на Производот : Smart Глувчето линија Мерење Уред * име на Производ : Линија Локатор / Проверка / Линија Уред * Моќ Спецификации : DC 9 V Ќелија(не се вклучени) * максимум оперативни струја : Помала или еднаква на 20m A, Приемник Предавателот : = 100m A * Формат на Сигнал на пренос : Пулсот повеќе фреквенција * сигнал efferent Ниво : 8 VPp * Сигнал за Пренос на далечина : Повеќе од или еднаква на 2.0 КИЛОМЕТРИ Димензии : Стомна : 135 * 60 * 33mm; Приемник : 40x30mm 220; делокруг : Телефонска Линија Мрежа Инженерство Инженерство Компјутерски Мрежи Други метали Кабел Линија Инженеринг Софтвер microcomputer чип дизајн на мониторите, сигурна работа, силни антимешање способностЗа плаќање1...

20 port комутираща такса мрежово устройство преминете IP1725 комутатор Ethernet комутатор hl1725
 • Новинка

20 port комутираща такса мрежово устройство преминете IP1725 комутатор Ethernet комутатор hl1725

BGN 52.61

Почитувани пријатели, ве молиме имајте на ум : овој производ е плоча цена понуда.Овој производ фабрички работници биле строго се тестираат пред, не го прифати враќањето услуга, ако е нашата матична плоча проблем, ние ќе бидат слободни за одржување...

3G / 4G антена с жак TS9 plug 1920-2670 Mhz за модем Huawei Безплатна доставка (2 бр. / лот)
 • Новинка

3G / 4G антена с жак TS9 plug 1920-2670 Mhz за модем Huawei Безплатна доставка (2 бр. / лот)

9.28 BGN 8.00

Почитувани Купувачот : Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница!Ние ќе биде вашиот најдобар избор со добар квалитет,конкурентни цени и добра услуга.Сега се започне бизнис со нас.2 парчиња 4 G LTE TS9 Конектор 4 G Антена Бустер За Huawei E8372,E8278,E5577,E8377,E5372 и ZTE R216,MF920 ,MF90 C и така натаму.Answer : ___________________________ NOTE : не се вклучуваат модем или рутер,само еден пар на антена Карактеристики Фреквенција : 19202170 MHz VSWR : ≤1.8 Стекнат : 3d Bi Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 50 W Текст Отпорност : 50ohm Оперативен Систем : 40 до+80 Конектор Тип : ts9 машки Должина 120mm Фреквенција 19202170 MHz

LPWAN LoraWan SX1301 sx1278lorawan 8 канален gateway модул на Suzan research
 • Новинка

LPWAN LoraWan SX1301 sx1278lorawan 8 канален gateway модул на Suzan research

BGN 542.21

Ако тоа е почетник, не го купат!Product overview : L QBIA 02102 е Lo Ra / Lo Ra WANgateway модул од Високи перформанси и Мали волумен, и на core чип, производство е Semtech компанија SX1301.L овој модел Lo Ra / Lo Ra WANGateway moduleneedle за безжичен сензор мрежа, Интернет на нештата, вградување на видот и на други апликации сценарија, може да им помогне на клиентите да брзо да ја заврши својата Lo Ra / Lo Ra WAN портал истражување и развој.L модул Поддршка за да го прилагодите 434 Mhz, 470510mhz, 780 Mhz, 868 MHzand915 MHz бенд, и стандардно фрекфенција на производот е 470 MhzПалета на производи : L Lo Ra / Lo Ra WAN порталL Интернет на нештатаL Метар читање concentratorL Индустриска контрола concentratorL Безбедност на сигнализација систем порталL LPWAN базна станицаОпис на производот : Мал волумен : 63mm X40mmL Optional16 игла DIPInterface or USBInterface gre е полесно и во gatewaysL Multiband избор : 434 MHz, 470 MHz, 780 MHz, 868 MHz, 915 MHzL 10 паралелно demodulation патекиL вградени 1 individualgfskdemodulator and49individual Lo Ra DemodulatorL Автоматско адаптивни се шири спектар factor There не access SF7 да SF12 факултативнаL високи перформанси : L Прима чувствителност : 142.5 d Bm 300bpsL Максимална излезна power27d BmL комуникациска интерфејс : SPIor USBL Synchronous GPS PPSinput, се Задржани for Lo Ra WAN Класа BAgreementL + 5 vsingle име на "понудата"L ја поддржува Lo Ra WAN, Класа, А, Class B, и, Класа, CAgreementТест резултат : опрема Компатибилна листаКомпанијата и моделРеферентна сликаЗабелешкиSemtech, Lo Ra, IOT, стартер, комплетIMST i C880 AMultitech m CardLo RaЛинк, Лаборатории, Lo Ra WAN, Малина, Пи, Портал, ФорумLorawan Евалуација Suite најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

2.4 Ghz 300Mbps Comfast CF-E536N Qualcomm Wifi Router Indoor wall AP Wifi Signal Booster Expander Repeater RJ-45 port / usb 2.0
 • Новинка

2.4 Ghz 300Mbps Comfast CF-E536N Qualcomm Wifi Router Indoor wall AP Wifi Signal Booster Expander Repeater RJ-45 port / usb 2.0

BGN 51.97

2.4 Ghz 300 Mbps Comfast СПE536 N Qualcomm Wifi Рутер Затворен ѕид АП Wifi Сигналот Бустер Проширувач Repeater RJ45 портата / usb 2.0Производ ФункцијаWIFI Сигналот е од Панел АП во Ѕидот.WIFI Сигналот во собата е специјално за Панелот АП.USB порт може да се наплаќаат неговиот мобилен телефон.Светилка може да пријави работниот статус на него.Lan порта може да се обезбеди жичана мрежа на неговиот КОМПЈУТЕР.Само Бренд Производи има исклучителен дизајнБрз зрачи и огноотпорниПритиснете го копчето за ресетирање да го рестартиратеВе молиме исклучете АП ако нема потреба мрежа

оригинален Huawei usb 3g dongle E353 3G usb модем 3g dongle 21.6 Mbps PK E220 E1750 e5330 mf60
 • Новинка

оригинален Huawei usb 3g dongle E353 3G usb модем 3g dongle 21.6 Mbps PK E220 E1750 e5330 mf60

41.92 BGN 30.00

answer : ___________________________ note : whats App : +8615388793663Опис На ПроизводотHuawei E353 HSPA+ 21.6 MbpsНа E353 ги поддржува следниве стандарди : Highspeed packet access pl(HSPA+) Универзален Мобилен Телекомуникациски Систем (UMTS) Enhanced data rates for global evolution (EDGE) General packet radio service (GPRS) Глобалниот систем за мобилни комуникации (GSM)На E353 обезбедува следниве услуги : HSPA+ пакет дата услуги HSUPA податочната услуга HSDPA / UMTS пакет data service EDGE / GPRS пакет дата услуги WCDMA / GSM Услугата за Кратки Пораки (SMS)Можете да се поврзете на E353 со USB интерфејс на компјутер...

Комплект за разработка на безжичните предаватели, приемници и дальномерных модули UWB1000
 • Новинка

Комплект за разработка на безжичните предаватели, приемници и дальномерных модули UWB1000

BGN 382.21

На UWB1000 Евалуација Комплет содржи две парчиња може да работи независно од UWB transceiver модул, STM32 контролер модул користи DW1000 чип Decawave и СВЕТИ, и вграден USB сериски порт и MEMS 3 оска акцелеметарски може да се користи за да студираат UWB технологија, но исто така може да се користи за развој на производот.

Отключена оригинален 150 Mbps HUAWEI E8372h-608 4G LTE модем WiFi рутер плюс 2 бр антена
 • Новинка

Отключена оригинален 150 Mbps HUAWEI E8372h-608 4G LTE модем WiFi рутер плюс 2 бр антена

BGN 76.80

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!! СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ, ЗА СЕКОЈ КУПУВАЧ!!! Следете го вашиот парцела сите начин да сеМодем има Логото на операторот ќе се испрати по случаен изборHuawei E8372 е нов LTE Категорија 4 USB Стик, која е интегрирана со Жариште Wi Fi да поддржува повеќе (До 10) Wi Fi корисниците да се поврзете истовремено преку Wi Fi...

Модул CC2538, Contiki 6lowPan ZigBee development board, Ин networking обучение board
 • Новинка

Модул CC2538, Contiki 6lowPan ZigBee development board, Ин networking обучение board

BGN 41.41

1, стандардна конфигурација : CC2538 SF53 Standard Edition модул 1 направите две или повеќе модули, поддршка на соодветните (Zigbee или Contiki) да се развие ПАКЕТИ и соодветниот софтвер, што е проблем во процесот на градење на платформа може да се консултираат на интернет; само пука модул само поддршка на transceiver постапки за тестирање, не дава техничка поддршка и целосен сет на податоци...

Huawei E367 28.8 Mps 3G USB модем
 • Новинка

Huawei E367 28.8 Mps 3G USB модем

BGN 33.28

HUAWEI e367HSPA+ USB СТИКUSB Rotator лесно да се поврзетеHSPA + data service до 28.8 MbpsHSUPA data service до 5.76 Mbps28.8 Mbit / s MIMO подготвенислот за micro SD картичкаCRC9 надворешна антена портаСтандардна големина simcardНЕ SIMCARD ВКЛУЧЕНИснимен поштенскиСИСТЕМ REQUIMENTS Windows XP SP3, Windows Vista SP1 / SP2, Windows 7 Mac OS X 10.5, 10.6 и 10.7 со lastest надградбиХардвер систем треба да ги исполнува препорачаните услови за инсталиран оперативен СИСТЕМ верзија Резолуција на екранот : 800*600 или над Стандарден USB интерфејсЗа некои мрежи мора да се создаде нов профил со мрежни прилагодувања нуклеарни APN ако НЕ знаете како да го направите ова, ве молиме, контактирајте ме ПРЕД да го купите.За било какви прашања ве молиме слободно да прашате пред да купите...

MT7688 router module development board Mini wireless wireless router за изпращане на черупката 3D печат
 • Новинка

MT7688 router module development board Mini wireless wireless router за изпращане на черупката 3D печат

BGN 71.98

Голема количина позитивно, поддршка прилагодување, добредојдени да се консултирате со услуги на клиентитеГлавната продажба точка : 1.MT7688 има до 580 MHz главниот фреквенција, Wi Fi брзина на пренос до 150 / 300 Mbps, поддршка 802.11 b / g / n протокол, е MT7620 надградба на производи2.DM06 развој комплет доаѓа со 64 / 128 / 256 MB, три различни верзии на меморијата и 16 MB флеш...

2.4 GHz 5GHz двойна лента 802.11 AC Gigabit Ethernet 4G WIFI рутер R200 промишлен LTE рутера, с слот за Сим карта
 • Новинка

2.4 GHz 5GHz двойна лента 802.11 AC Gigabit Ethernet 4G WIFI рутер R200 промишлен LTE рутера, с слот за Сим карта

700.80 BGN 568.00

R200 2.4 GHz 5.0 Ghz dualband 802.11 AC Gigabit 4 G WIFI РутерПрегледR200 е интелигентна мобилна рутер дизајнирани за индустриски апликации кои бараат faultless конективност...

M. 2 NGFF42mmM.2 NGFF 64G 128G 256G M. 2ngff SSD адаптер
 • Новинка

M. 2 NGFF42mmM.2 NGFF 64G 128G 256G M. 2ngff SSD адаптер

BGN 23.81

Овој адаптер картичка имплементацијата на процесот не бара било каков отпор capacitance, и интегрирано коло, нема влијание врз ефикасноста на хард диск, но бидејќи е да се користи за продолжување мозок, имаат пати, а во средниот ред линија преку други чип модул, тешко е да се избегне нарушување, што сугерира дека, колку што е можно кога свитканите лента кабел не е укината во право агли, на лак, вашиот хард диск драјвери не користете домашна лажни бренд и SANDFORCE господар диск, бидејќи хард диск плоча линија антимешање способност е слаба...

Intel LGA1155 i3 3220 Proecssor 1U Network hardware firewall security appliance 6 Nic pfsense network firewall техника
 • Новинка

Intel LGA1155 i3 3220 Proecssor 1U Network hardware firewall security appliance 6 Nic pfsense network firewall техника

680.00 BGN 544.00

1 U стандард шасија Висок квалитет поцинкуван челик,компактна структура,флексибилни инсталација Усвојување на LGA1155 серија процесор 1x VGA ,2x USB2.0,1 x COM Усвојување на Intel 82574 L чипсет,поддршка 6* Gigabit Ethernet Димензија:430mm*280mm*44.5 mmОвој линк за F7 i3 3220 2 GB Ram меморија 8 GB SSD, ако треба други конфигурација, ве молиме да платат дополнителна такса​Шасија Сребрена Боја црна Димензија 430mm*280mm*44.5 mm(L*W*H) Структура 1 U стандард шасија материјал со Висок квалитет поцинкуван челичен лим Плоча Модел B75 SL / H67 SL Процесор Поддржуваат Intel®LGA1155 пакет / втора генерација на три генерација на core I3 / I5 / I7 / Pentium / Celeron серија процесор Графика Интегрираната Intel®GMA450 Графика Меморија 1* 2 GB / DDR3 / 1.5 V меморија до 16 GB Меморија HDD Поддршка 2* 2.5 инчен HDD експанзија,1* 3.5 инчен HDD проширување СП Поддршка СП експанзија(со MSATA opitonal) SSD Поддршка 1* MSATA SSD проширување,стандардна конфигурација,8 G Систем карактеристики LAN 6* LAN(Intel 82574 L, 1000 / 100 / 10 Mbps) USB 2* USB2.0 Сериски порт 1* COM сериски порт екранот 1* VGA се прикаже излез Аудио N / A Проширување слотови 1* MSATA (support1*SSD),1*МиниPCIE Индикатор Моќ LED / HDD LED Систем за контрола на Системот за префрлање и AC интерфејс Антена N / A Моќност Моќ на AC напон 220 V Сигурност Инсталација 1 U стандард рек монтажа метод Оперативни Темп...