Gst112w-300 TV mount for 35-55 Heavy Duty Gas Spring Full Motion LCD LED Monitor TV Wall Mount Bracket Arm Loading 9-16kgs

Gst112w-300 TV mount for 35-55 Heavy Duty Gas Spring Full Motion LCD LED Monitor TV Wall Mount Bracket Arm Loading 9-16kgs

BGN 79.00
-6 %
BGN 84.48

Брой продукти


35"-55" Тешки Гас Пролет Целост Предлогот Флексибилни LCD LED Мониторот ТВ Ѕид Заградата Вчитување на 9-16kgs

Модел Бр. : ДС-GST112 W-300 големина на Екран : 35"-55" Вчитување : 9-16kgs Навалување : -15°~+15° Вртливата : 180° Ротација : 360° VESA : 75*75/100*100/100*200/200*200mm Ѕид растојание : 109mm~ 635mm
Потребно е Да се прошири VESA до 300*300мм и 400*400mm, ве молиме кликнете :
OEM/ ODM/ Прилагодено нарачки се добредојдени!!!


Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
АВУП
Номер На Модела:
DS-GST112W-300
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
>20
Тип:
монтиране на стена
Сваляне:
9-16kgs

Избор на купувачи

26-50 наклон на конзола за Монтиране на телевизора
 • Новинка

26-50 наклон на конзола за Монтиране на телевизора

18.72 BGN 16.00

2650" Тилт Ѕид ТВ МонтажаPls забелешка : меур ниво нема да биде вклучен во пакетот, како што тоа е забрането со меѓународни express.Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.

Xintai Touch 46 Real 6 Points IR Multi Touch Screen Panel for LCD LED TV, с бърза доставка на пратката
 • Новинка

Xintai Touch 46 Real 6 Points IR Multi Touch Screen Panel for LCD LED TV, с бърза доставка на пратката

296.00 BGN 252.00

46" Вистински 6 Поени IR МултиЕкран на Допир Панел за LCD LED TV, со брза испоракаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Touch 10 на недвижими touch points 42 IR touch Screen Frame / IR Touch Screen Overlay Kit с бърза доставка
 • Новинка

Xintai Touch 10 на недвижими touch points 42 IR touch Screen Frame / IR Touch Screen Overlay Kit с бърза доставка

272.00 BGN 231.00

10 реалниот допир поени од 42 инчи IR Екран на допир Рамка / IR Екран на Допир Шалче Комплет со брза испоракаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

46 10 точки multi IR Touch Screen Panel, формат 16: 9 без galss, шофьор безплатно, щепсела и да играе.
 • Новинка

46 10 точки multi IR Touch Screen Panel, формат 16: 9 без galss, шофьор безплатно, щепсела и да играе.

312.00 BGN 265.00

46" 10 поени мулти IR Екран на Допир Панел, 16 : 9 формат без galss, возачот слободни, plug and playИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

50 USB ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран наистина 10 точки инфрачервен IR multi-touch екран
 • Новинка

50 USB ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран наистина 10 точки инфрачервен IR multi-touch екран

305.60 BGN 278.00

50" USB IR Екран на Допир навистина 10 поени Инфраред IR МултиЕкран на допирРабота На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Touch 55 инчов multi IR touch screen overlay 6 точки на допир usb инфрачервена тъчпад рамка за рекламни употреба
 • Новинка

Xintai Touch 55 инчов multi IR touch screen overlay 6 точки на допир usb инфрачервена тъчпад рамка за рекламни употреба

296.00 BGN 269.00

Xintai Допир 55 инчен multi IR екран на допир шалче 6 контакт точки usb екран на допир инфраред екран на допир панел рамка за рекламирање usage Infrared екран на Допир ПанелРабота На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

30-инчов филтър за поверителност защитно фолио за широкоекранен (16:10) компютъра, телевизионни LCD монитори
 • Новинка

30-инчов филтър за поверителност защитно фолио за широкоекранен (16:10) компютъра, телевизионни LCD монитори

367.98 BGN 313.00

30 инчен Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16 : 10) Desktop / TV LCD МониториХоризонтална : 641mm ,Verical : 401mm, Размер 16 : 10 Чува вашите лични или доверливи информации се безбедни од љубопитните очи...

9.7 inch metal shell open frame monitor/9.7 inch open frame HDMI HD display/9.7 inch 1024x768 IPS full view industrial монитор
 • Новинка

9.7 inch metal shell open frame monitor/9.7 inch open frame HDMI HD display/9.7 inch 1024x768 IPS full view industrial монитор

BGN 156.00

9.7 инчен метална школка отворена рамка монитор / 9.7 инчен отворена рамка HDMI HD дисплеј / 9.7 инчен 1024x768 IPS целосен приказ индустриски следење Спецификациите на 9.7 Инчен 4 : 3 Отворете Рамка Следење Број на Модел на KF097 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1024*768 Разлика од 600 : 1 Светлината 450cd / м2 Време на Одговор од 8ms Агол на Гледање Хоризонтална(лево / десно) : 160° ( 80° / 80° )Вертикална(до / надолу) : 160° ( 80° / 80°) Освежете го оценувате 6075 Hz Поддршка Бои 16.7 M Боја системот PAL / NTSC DC12 V Моќ 2.6 Пакет Стандардна Картонска Кутија Интерфејс HDMI / BNC / VGA / AV / USB Warranry 12 Месеци Plug АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни Боја Црна Материјал Метал Време на Испорака Примерок : 1~3 работни дена...

47 инча IR Multi Touch Screen Panel Overlay наистина 10 точки 47 инфрачервен сензорен екран рамка с висока яркост
 • Новинка

47 инча IR Multi Touch Screen Panel Overlay наистина 10 точки 47 инфрачервен сензорен екран рамка с висока яркост

316.80 BGN 269.00

47 инчи IR МултиЕкран на Допир Панел Шалче навистина 10 поени 47" Инфраред Multi Touch Screen рамка со висока осветленостИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

ComPOSxb най-високо качество Безплатна доставка 15-инчов сензорен екран на монитора компютърен дисплей прилагането на магазин / супермаркет
 • Новинка

ComPOSxb най-високо качество Безплатна доставка 15-инчов сензорен екран на монитора компютърен дисплей прилагането на магазин / супермаркет

318.40 BGN 302.00

Com POSxb висок квалитет Бесплатен превозот 15 инчен екран на допир за следење компјутер на екранот примена на трговијата на мало продавница / супермаркет СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение 1.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер...

Монитор мивки метал 19 инча с прилагането на разрешение на основание метал 1280*1024 висока за ATM/игрален автомат
 • Новинка

Монитор мивки метал 19 инча с прилагането на разрешение на основание метал 1280*1024 висока за ATM/игрален автомат

BGN 219.20

19 инчи метална школка следи со метална база 1280*висока резолуција 1024апликација за АТМ / Игра МашинаСпецификациите на 19 Inch 4 : 3 LCD Монитор Број на Модел на G1901 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1280*1024 Разлика од 800 : 1 Светлината 400cd / м2 Време на Одговор од 8ms Поддршка Бои 16.7 M Фреквенција(H / V) 30~80 KHz / 3075 KHz Осветлување LED светлото ДОВЕДЕ Назад светлина Живот на (Typ.) 60,000 Часа Работа Темп 2060°C Операција RH 20%80% ЈазикКинески,Англиски, Francais, Италијански,Германски, Свет, руски итн...

47-инчов 4-точков комплект налагане на ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран, инфрачервена сензорна рамка,комплект IR мультисенсорной панел
 • Новинка

47-инчов 4-точков комплект налагане на ИНФРАЧЕРВЕН сензорен екран, инфрачервена сензорна рамка,комплект IR мультисенсорной панел

216.00 BGN 205.00

47 инчи инфраред touch panel / ir екран на допир киоск,16 : 9,plug and play (mac,андроид,windows)!Спецификација за 47 инчи IR multi touch screen : 47 инчи IR multi touch screen Производ Димензија Цртање : Соберат Прирачник За Корисникот Инструкции : Сите Големина Листата : Испорака Метод : Ние брод во цевка за да се спаси превозот цена...

Касов апарат машина 15 инча TFT LED докосване на екрана dual монитор на мястото на продажбата Pos терминала за ресторант
 • Новинка

Касов апарат машина 15 инча TFT LED докосване на екрана dual монитор на мястото на продажбата Pos терминала за ресторант

712.00 BGN 676.00

Каса Машина 15 инчен TFT LED Екран на Допир за Двоен Монитор Точка на Продажба На Пос Терминал За Ресторан Забелешка : втор екран во 12 инчен без допир,ако ви треба контакт функција треба екстра 35 ДОЛАРИ и Контактирајте со нас...

Win10 съвместим 5 тел 19 инча включва USB Cotroller резистивная тъчпад екран за фото павилион / на промишлено оборудване
 • Новинка

Win10 съвместим 5 тел 19 инча включва USB Cotroller резистивная тъчпад екран за фото павилион / на промишлено оборудване

BGN 113.60

Win10 Компатибилен 5 жица 19 Инчи вклучува USB Cotroller Resistive Екран на Допир Панел За Фото Киоск / Индустриска опремаAnswer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува : 1 x Екран на Допир1 x USB Контролер + лепило гумаНие сме Екранот на Допир и ПОС Систем производителот, имаме 8 години искуство во развој на производот и производството...

7-инчов капацитивен сензорен LCD дисплей (C) 800*480 многоцветен графичен LCD дисплей TFT I2C Touch Panel Interface 5 Multi-touch
 • Новинка

7-инчов капацитивен сензорен LCD дисплей (C) 800*480 многоцветен графичен LCD дисплей TFT I2C Touch Panel Interface 5 Multi-touch

87.98 BGN 79.00

7inch Капацитивни екран LCD (C) # 800*480 Multicolor Графички LCD екран TFT I2 C екран на Допир Панел Интерфејс ОПИС 7 инчен 800*480 Multicolor Графички LCD, со капацитивни екран на допир Функции Вградени 10 KB Карактер ROM со Големина на Фонт 8x16 Точки и Поддршка Карактер Поставува на ISO / IEC 88591 / 2 / 3 / 4 Блок трансфери Мотор (BTE) Поддржува со 2 D Функција, Компатибилен со 2 D Bit BLT Функција Вградени Геометриски Брзинаup Мотор Програмабилни Фонт Напишете Курсорот 32x32 пиксели Графички Курсорот Функција Моќен Блок Лизгање Функција за Вертикална или Хоризонтална Насока на Фонтот за Проширување Функција X1, X2, X3, X4 за Хоризонтална / Вертикална Насока Фонт Вертикална Ротација на Чекање Функција 256 Корисничкидефинирани Карактери со 8x16 точки Клучните Параметри LCD Тип TFT Интерфејс 8080 серија интерфејс на Допир Панел I2 C Интерфејс LCD Контролер RA8875 Допир Контролер GT811 екран на Допир Панел Тип Капацитивни (5 мултидопир) Боја Длабочина 256 / 16 K Осветлување LED Дисплеј Големина (mm) 154.08 (W) × 85.92 (H) Точка Теренот (mm) 0.0642 (W) × 0.1790 (H) Сооднос 8 : 5 Резолуција 800 * 480 (Пиксели) Напојување 3.0 V~3.6 V Светлото Тековната TBD Оперативни Темп...

Xintai Touch 50-инчов инфрачервен сензорен екран рамка, мулти сензорен екран комплект без стъкло и 6 точки на допир
 • Новинка

Xintai Touch 50-инчов инфрачервен сензорен екран рамка, мулти сензорен екран комплект без стъкло и 6 точки на допир

296.00 BGN 269.00

50 инчи инфраред екран на допир рамка,multi touch screen комплет без стакло и 6 допир поениИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

42 инча реален 4 точки Multi Ультракрасный екран докосване IR / рамка IR,CE FCC ROHS за маса докосване, павилион и т.н.
 • Новинка

42 инча реален 4 точки Multi Ультракрасный екран докосване IR / рамка IR,CE FCC ROHS за маса докосване, павилион и т.н.

200.00 BGN 180.00

42 инчен IR екран шалче, индустриски IR екран на допир панел за следење,Инфрацрвена екран на допир рамка!Спецификација за 42 инчен IR multi touch screen : 42 инчен IR multi touch screen Производ Димензија Цртање : Соберат Прирачник За Корисникот Инструкции : Сите Големина Листата : Испорака Метод : Ние брод во цевка за да се спаси превозот цена...