1бр HC-8003-високо качество на нов пристигане 1988g континентална античен мед керамичен патрон на топла и студена вода от басейна с кран

1бр HC-8003-високо качество на нов пристигане 1988g континентална античен мед керамичен патрон на топла и студена вода от басейна с кран

BGN 123.15

Брой продукти


1 PC HC-8003 Висок Квалитет на Нови Пристигнување 1988g Континентална Антички бакар керамички кертриџ Топла и Ладна Вода слив тапа
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика покаже :
Describtion : Производот број : FH042 Модел : HC-8003 Материјал : Висок квалитет на бакар Површина : Антички занает Тежина : 1988g Монтажа apeprture : 3.5 cm-3.8 cm Гајтанот : керамички кертриџ За слив : Под фаза слив
Искусен и стручен кадар за инсталација, ве молиме
1. Го стави во предниот дел на канализација цевка за вода, темелно исплакнете цевка на нечистотии, бидејќи само декорација на добра користи во внатрешноста на цевки ќе имаат слоевита, таложење на нечистотии, како што се коноп предиво без црвенило нечистотии ќе enter the dragon, повторно добар вентил јадро, исто така, ги сноси уништување на нечистотии.
2. На славина во ладна и топла вода за пиење цевка конекција за да правилно, во лицето на тапа, лево од топла вода и земете ладна вода на правото
3. Кога инсталацијата на сила рамнотежа, се избира соодветна клуч, избегне прекумерна сила за да ја инсталирате, оштетени делови
4. Инсталација на успех ќе биде да не излегуваат во јавноста капка вода, оставете белег
Забелешка : за славина со тешко удар против, dawdle, не чека за цемент, лепак остатоци на површината на славина
Топло прашува : одводни цевки, се направи добра работа мора да бидат блокирани по млазницата, така што нема да ги красат цемент и дрво чипови во сила по дренажа водовод квалитет


Подробности

Тип:
Смесители За Мивки
Повърхностно Покритие:
Антикварное занаят
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
търговска марка:
ZJMZYM
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Тип Инсталация:
Заседание
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Топла И Студена Вода:
ДА
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Тегло На Опаковката:
Номер На Модела:
HC-8003
Стил:
Класически
Номер На Продукта:
FH042
Модел:
HC-8003
Материал:
Висококачествен мед
ПОВЪРХНОСТ:
Антикварное занаят
Тегло:
1988g
Монтаж проба:
3.5 cm-3.8 cm
макара:
керамичен патрон
За да кандидатстват за:
Под сцената басейн

Избор на купувачи

Един кран баня Архаизирует меден кран кран басейна комплект за монтаж на скара бяла боя топли и студени смесители W3024
 • Новинка

Един кран баня Архаизирует меден кран кран басейна комплект за монтаж на скара бяла боя топли и студени смесители W3024

92.80 BGN 67.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

700мм освобождаване стил неръждаема стомана 304 линеен душ сливи, вертикален душ сливи, подови отпадъци, дълъг етаж мивка, душ канал
 • Новинка

700мм освобождаване стил неръждаема стомана 304 линеен душ сливи, вертикален душ сливи, подови отпадъци, дълъг етаж мивка, душ канал

116.80 BGN 107.00

700 мм "Јаз" со Стил ' Рѓосувачки Челик 304 Линеарна Туш Мозоци, Вертикална Туш на Мозоци, Туш каналВклучуваат : 1 BUC мозоци тело...

X5003B3-луксозен хромиран месинг квадратен кран за студена вода
 • Новинка

X5003B3-луксозен хромиран месинг квадратен кран за студена вода

44.82 BGN 38.00

[ Точка Бр ] : X5003 B3[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Употреба ] : Миење Слив[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Водопад Висок Смесител За Баня Маслото Се Втрива Бронз Черно Кран Басейна Смесители За Баня, Мивка, Смесител За Вода Матиран Никел Покритие
 • Новинка

Водопад Висок Смесител За Баня Маслото Се Втрива Бронз Черно Кран Басейна Смесители За Баня, Мивка, Смесител За Вода Матиран Никел Покритие

191.39 BGN 105.00

Водопад Висок Бања Тапа Масло Протри Бронза Црна Слив Тапа Бања Чешми Потоне Вода Миксер Допрете Го Бранеа Никел ЗавршиОпис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : НИКЕЛ Бранеа / Масло протри бронзаСо две цевки за топла и ладна водаБрој на Рачките;1Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, Тивко​Поради различни мерни методи и алатки,големината е малку поинаква ве молиме во вид преовладуваатПревозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.Гаранција : · Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : ·Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Безплатна доставка хромиран кран за баня, месингови кранове за баня с една дръжка кран за мивка с прибиращ спрей
 • Новинка

Безплатна доставка хромиран кран за баня, месингови кранове за баня с една дръжка кран за мивка с прибиращ спрей

97.60 BGN 69.00

Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1 / 2" Ако ви треба G3 / 8" или G9 / 16", ве молиме да напомена дека кога ќе го поставите цел...

KEMAIDI нов бял / розов/син цвят басейна Torneira водопад баня хром комплект за монтиране на месинг една дръжка мивка, кран на батерия
 • Новинка

KEMAIDI нов бял / розов/син цвят басейна Torneira водопад баня хром комплект за монтиране на месинг една дръжка мивка, кран на батерия

138.46 BGN 72.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Финиш Палубата Монтирани Топла и ладна уред Единствен Справи Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

1бр месинг поп дренаж дренаж Кухня, Баня отпадъци включете филтър регулируем вана подмяна на източване на Mayitr
 • Новинка

1бр месинг поп дренаж дренаж Кухня, Баня отпадъци включете филтър регулируем вана подмяна на източване на Mayitr

10.51 BGN 6.00

GY0001055Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Материјал : Месинг + electroplatingДијаметар : 44mmДолжина : 55~60mmБоја : Како на сликата покажуваПовод : Кујна,БањаПакет Се Вклучени : 1 x Отпад ПриклучокНапомена : 1.Ве молиме овозможи 12mm грешка поради tomanualmeasurement.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

KEMAIDI нов дизайн на банята басейна кран миксер водопад топла и студена вода кранове баня мивка, смесители за чешма палубни миксер
 • Новинка

KEMAIDI нов дизайн на банята басейна кран миксер водопад топла и студена вода кранове баня мивка, смесители за чешма палубни миксер

200.00 BGN 104.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Nickle Бранеа Топла и Ладна Вода Миксер Една Рачка Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

1000 mm освобождаване стил неръждаема стомана 304 линеен душ сливи, вертикален душ сливи, пол отпадъци, дълъг пода, мивка, душ канал
 • Новинка

1000 mm освобождаване стил неръждаема стомана 304 линеен душ сливи, вертикален душ сливи, пол отпадъци, дълъг пода, мивка, душ канал

137.60 BGN 127.00

1000mm "Јаз" со Стил ' Рѓосувачки Челик 304 Линеарна Туш Мозоци, Вертикална Туш на Мозоци, Туш каналВклучуваат : ...

Смесител за мивка; баня с водопад стъклен съд стил, латунная конструкция на корпуса и хром полиран миксер wengtang
 • Новинка

Смесител за мивка; баня с водопад стъклен съд стил, латунная конструкция на корпуса и хром полиран миксер wengtang

22.21 BGN 21.00

Една дупка Полна месинг слив Тапа со хром Полиран миксерФункција : Тело материјал : МесингРачка материјал : ЦинкВентил основни : КерамичкиПовршински третман : Хром полиранЅидот интерфејс : G1 / 2Тапа тип на : слободен справи / се една дупка / миксерИнсталација Тип : Дек МонтираниПроизвод тежина : 1000gПлаќање : 1...

Античен месинг черно покритие ретро баня мивка, смесители за мивка с порцелан и диамант повратна чучур на чешмата B3221
 • Новинка

Античен месинг черно покритие ретро баня мивка, смесители за мивка с порцелан и диамант повратна чучур на чешмата B3221

74.40 BGN 54.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

700мм линия стил неръждаема стомана 304 линеен източване на душата, долно оттичане сливи, отпадъци пол, дълго източване на пода, душ-канал
 • Новинка

700мм линия стил неръждаема стомана 304 линеен източване на душата, долно оттичане сливи, отпадъци пол, дълго източване на пода, душ-канал

116.80 BGN 107.00

700 мм "Линија" Стил ' Рѓосувачки Челик 304 Линеарна Туш Мозоци, Вертикална Туш на Мозоци, Туш каналВклучуваат : ...

35 mm / 40 mm Керамичен дисков патрон вътрешен кран с клапан кран за вода, за нов спад на кораба
 • Новинка

35 mm / 40 mm Керамичен дисков патрон вътрешен кран с клапан кран за вода, за нов спад на кораба

2.58 BGN 2.00

Опис : Материјал : ПП Боја : Сина(35mm) / Зелена(40mm)Карактеристики : Ова е 35 mm / и 40mm квартал се претвори замена на керамички диск кертриџ Ако имаш протекување допрете, оваа замена керамички кертриџ може да биде само она што ви треба Керамички тип може да се избегне вода истекување и да заштедите вода Идеална за кујната тапа, бања тапа, итнСпецификации : Тип : 35 mm / 40mm Прифатливо Макс Притисок : Околу 45 Kpa Прифатливо Максимална Температура : Околу 100°Пакетот вклучува : 1 x Вентил'

Високо качество на водата Saver месинг една дупка и една дръжка водопад смесител за мивка смесители, античен баня кран
 • Новинка

Високо качество на водата Saver месинг една дупка и една дръжка водопад смесител за мивка смесители, античен баня кран

151.92 BGN 77.00

Висок Квалитет на Вода Saver Месинг Една Дупка и да се Справи со Еден Водопад Слив Миксер Допрете ТапаПлаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

700мм светкавица стил неръждаема стомана 304 линеен душ сливи, долно оттичане сливи, подови отпадъци, дълъг етаж мивка, душ канал
 • Новинка

700мм светкавица стил неръждаема стомана 304 линеен душ сливи, долно оттичане сливи, подови отпадъци, дълъг етаж мивка, душ канал

116.80 BGN 107.00

700 мм "Јаз" со Стил ' Рѓосувачки Челик 304 Линеарна Туш Мозоци, Вертикална Туш на Мозоци, Туш каналВклучуваат : ...

2 елемента M18 аератор вода е 17,5 мм, външна резба водосберегающий аератор
 • Новинка

2 елемента M18 аератор вода е 17,5 мм, външна резба водосберегающий аератор

BGN 15.04

бесплатен превозот бања прибор aerator бања слив тапа Нерѓосувачки челик алатки парчебесплатен превозот бања прибор aerator вода конверзија интерфејс парчебесплатен превозот бања прибор aerator вода + конверзија интерфејс aerator имаат две спреј settings парчебесплатен превозот бања прибор aerator вода конверзија интерфејс парчебесплатен превозот бања прибор тапа aerator заштеда на вода aerator НАДВОРЕШНИ THREDA 24mm парчебесплатен превозот бања прибор тапа aerator заштеда на вода aerator НАДВОРЕШНИ THREDA 24mm парчебесплатен превозот Кујна тапа Аератори вода bubbler мултифункционален тапа додатоци филтер мрежа парчебесплатен превозот тапа aerator користи само 1,5 литри во минута,заштедува 32% вода вклопува во со тела stying парчеДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви посакувам пријатен шопинг тука!стоковните параметри Име на производ : Тапа aerator Главен материјал : бакар+ ABS ПЛАСТИКА Површински третман : хром позлатенЈас f сакате да брод наредби од страна на кина пост воздух mail за заштеда на товар,ве молиме прифатете го неговиот време на испорака : 730 дена или повеќе,во зависност од дестинацијата или други фактори; Ако е потребно итно,ве молиме изберете EMS,DHL,UPSот,ТНТ,Fe Dex за превозот

Смесители за басейна палубное планина баня мивка батерия за мивка черен маслен месинг кран кран однорычажная дръжка за мебели кран САЙ-050R
 • Новинка

Смесители за басейна палубное планина баня мивка батерия за мивка черен маслен месинг кран кран однорычажная дръжка за мебели кран САЙ-050R

174.08 BGN 96.00

Слив Чешми Палубата Планината Бања Потоне Слив Миксер Чешми Црно Масло Месинг Тапа Допрете Еден Лост Рачка За Мебел Допрете SY050 RОпис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : Масло Протри БронзаСо две цевки за топла и ладна водаСпецијални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Нови постъпления мода луксозен кран басейна високо качество на чешмяната вода месинг материал златно покритие, широко разпространена кран мивки басейна
 • Новинка

Нови постъпления мода луксозен кран басейна високо качество на чешмяната вода месинг материал златно покритие, широко разпространена кран мивки басейна

250.88 BGN 176.00

Новодојдени модни луксузни слив тапа висок квалитет на вода допрете месинг материјал злато позлата широка слив потоне тапа1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Безплатна доставка 3 бр златист цвят височина 25 см лебед мивка кран, широко разпространена тоалетна мивка с кран комплект за монтаж
 • Новинка

Безплатна доставка 3 бр златист цвят височина 25 см лебед мивка кран, широко разпространена тоалетна мивка с кран комплект за монтаж

456.00 BGN 410.00

Злато clour широка тоалетот swan потоне ТапаМЕРЕЊА27cm swan вкупната висина Високи15cm spout висина14cm spout стигнат доВЕНТИЛИМоделирани Од Цврсти Месинг1 / 4 Пак Керамички КасетиРАЧКИСолидна МесингSwan Лост СтилНЕ се Исцеди вклучуваат .добар изглед за слив потоне5 години фабрика гаранција за квалитетАко ви треба хром clour ,ве молиме контактирајте со нас !ви благодариме !Плаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

Водопад смесител за баня с кръгли стъклен съд стил водовыпуск миксер латунная дизайн на корпуса кран на бортике wengtang
 • Новинка

Водопад смесител за баня с кръгли стъклен съд стил водовыпуск миксер латунная дизайн на корпуса кран на бортике wengtang

22.21 BGN 21.00

Водопадот Бања Тапа Круг со Стаклен Сад Стил Вода Штекер Миксер Месинг Тело Изградба Допрете Палубата МонтираниФункција : Тело материјал : МесингРачка материјал : ЦинкВентил основни : КерамичкиПовршински третман : Хром полиранЅидот интерфејс : G1 / 2Тапа тип на : слободен справи / се една дупка / миксерИнсталација Тип : Дек МонтираниПроизвод тежина : 1000gПлаќање : 1...

Термостатичен контрол смесител за вана месинг материал наставка с ръчен душ за баня стенен смесител за душ
 • Новинка

Термостатичен контрол смесител за вана месинг материал наставка с ръчен душ за баня стенен смесител за душ

255.20 BGN 230.00

Други Предмети ПрепорачувамПревозот : ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

модерен меден кран хромиран кран класически дизайн широко разпространеният 8' трикуспидалната смесител за мивка за баня
 • Новинка

модерен меден кран хромиран кран класически дизайн широко разпространеният 8' трикуспидалната смесител за мивка за баня

BGN 196.00

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

HIDEEP общ външен дренаж на месинг дезодорант, баня с душ на квадратен мед душ сливи, кухня с балкон хромирана решетка сливи
 • Новинка

HIDEEP общ външен дренаж на месинг дезодорант, баня с душ на квадратен мед душ сливи, кухня с балкон хромирана решетка сливи

34.88 BGN 31.00

HIDEEP Туш Кат Канализација За Семејство Бања Потоне Дом Антимирис на Подот на Мозоци Бања Туш Домаќинство Чистење се Користи 1 Туш исцедете го Користите 2 Кат мозоци се Користат 3 Туш кат канализација Користите 4 Потоне мозоци Туш Мозоци Drainer Апликација За семејство бања Класичен Стил Бања Кат Мозоци Кат Канализација Туш Бања Кујна, Балкон Туш Кат Канализација

HIDEEP Прескочи type Floor Изтичане Cover перална сливная решетка за душата подова решетка сливная месинг баня с кухненски аксесоар
 • Новинка

HIDEEP Прескочи type Floor Изтичане Cover перална сливная решетка за душата подова решетка сливная месинг баня с кухненски аксесоар

BGN 41.38

Име на производ : Целосна бакар deodorant подот на мозоциБренд име : HIDEEPГлавен материјал : Избрана месингПовршински третман : Позлатен ХромАнти мирис на третманот : Комплетна бакар затворен внатрешен coreПогоден за дијаметар : ≥50mmПрименливи локација : Бања, туш кабина, кујна, балкон, машина за перење Погоден за downwater цевка со дијаметар : ≥50mm, Погоден за downhole цевка длабочина : ≥80mm

Най-Добрият Промоция Една Дръжка Кухня, Баня Мивка Мивка, Смесители За Топла И Студена Вода, Смесители За Мивка
 • Новинка

Най-Добрият Промоция Една Дръжка Кухня, Баня Мивка Мивка, Смесители За Топла И Студена Вода, Смесители За Мивка

36.35 BGN 18.00

Опис : Еден Справи Со Бања Слив Потоне Топла И Ладна Вода, Се Меша ЧешмиОва е една Справи со Топла И Ладна Вода, се Меша Чешми, која е погодна за Бања Слив Потоне.Издржлив и лесен за чистењеНаправени од полски Хром финиш и Нерѓосувачки челик mateial, ова чешми е dueable.Тоа може да се чистат со благисапун за да се обезбеди неоцрни живот сјај.Практичен и удобен дизајнВодопадот spout дизајн, Топла И Ладна Вода, се Меша Чешми, за топла и ладна вода за пиење, тоа може да се направи вашиотживотот поудобно и полесно.Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа.домасуштински елемент во вашиот живот.Топло Забелешка : Бакар бања чешмиСпецификација : Тип : Слив ЧешмиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик(Славина) + Пластика(Орев)Топли И Ладна Вода : ДаБрој на Рачки : Една РачкаПовршински Третман : ХромТапа Планината : Една ДупкаТип : Керамичка Плоча ГајтанотВентил Core Материјал : КерамичкиИнсталација Тип : СедиВкупна висина : 16cmШтекер висина : 8cmНапред должина : 7cmТапа навој дијаметар : 3.2 cmИнсталација : 1...