Ръчен струг K72-160 4 челюстите 160мм независим патронник за дърво, метал струг с ЦПУ

Ръчен струг K72-160 4 челюстите 160мм независим патронник за дърво, метал струг с ЦПУ

BGN 129.06

Брой продукти

4 Вилица Пред Планината Чак K72-160 6" инчен машинската Струг Чак


Подробности

Броят на челюстите:
4
силата на:
инструкция
търговска марка:
САН ОУ
Номер На Модела:
К72-160
Конструкция на патрона:
Патронник за пробиване на дупки
Динамичен тип:
инструкция
диаметър на патрона:
160мм
Дупка на патрона:
55 mm
Зажимать редица размер:
Нокът 8-80 нокът 50-80 (мм)
За металорежещи машини:
Струг
Текстура на материала:
Закаляване на термична обработка на стоманени части нокът ютия прасе диск и се втвърдява

Избор на купувачи

Винтове m5x10xd7. 2 torx за карбид се инжектира резервни части за машини
 • Новинка

Винтове m5x10xd7. 2 torx за карбид се инжектира резервни части за машини

BGN 12.80

M5 X10 torx завртки за карбид инсертиM5 X10 Xd7.2.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M5Вкупната должина L : 10ммГлава дијаметар d : 7.2 mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

3.175 * 1.0*3 мм, високо качество 2 флейти карбид Мелница спираловидният нож дърво фреза с ЦПУ бита режещи инструменти за гравиране с CNC
 • Новинка

3.175 * 1.0*3 мм, високо качество 2 флейти карбид Мелница спираловидният нож дърво фреза с ЦПУ бита режещи инструменти за гравиране с CNC

60.80 BGN 56.00

3.175*1.0*3мм Hight Квалитет 2 Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво CNC Рутер Битови Сечење Алатки за CNC Гравирање 1...

SMBB2526+SPB426+10pcs SP400 Part Off Block Indexable Parting Off Tool Stand Holder 25mm High Blade 26mm Tool Post за струг
 • Новинка

SMBB2526+SPB426+10pcs SP400 Part Off Block Indexable Parting Off Tool Stand Holder 25mm High Blade 26mm Tool Post за струг

BGN 189.76

SMBB2526+SPB426+SP400 Дел Надвор Блок Indexable Разделба Исклучување Алатка Стојат СетМодел Бр : 1pcs SMBB25 26+1pcs SPB426+10pcs SP400 Должина 86mm Менгеме Кол : 25 мм Сечилото Висина 26 mm Вметнете за сечилото : 10pcs GTN400 / SP400 (Вклучувајќи го и) Вкупна Висина 43mm Завртка : Вклучени Боја : Класична црна Пакет : 1pcs / Пластична кутија со ПОГОДЕН КЛУЧ Забелешка : Ако големи количина,pls контактирајте го обезбедувачот за подобра цена.Други спецификација во акции,ви Благодариме за вашето внимание!!Може исто така заинтересирани во подолу предметиБесплатни Shiping за Сите Земји CNMG120408 Indexable Carbid Вртење Струг Инсерти за MWLNR / WWLNRСАД$ 35.16 / многу10 парчиња / многуБесплатни Shiping SBC1616100 45 Степен Лице Chamfer Мелење Машина Арбор за SPMW090304САД$ 41.02 / парчеБесплатен Превозот 5 PCS R8 Collet Метрички Големина Нерешено Бар М12 Било која Големина од 3 до 20 Одговараат за R8 Collet Чак НосителотСАД$ 42.19 / многу3 парчиња / многуБесплатен Превозот Прецизност Dial Тест Индикатор 0.80.01 mm + Универзална силни магнетни мини стојат,Магнетна базаСАД$ 38.90 / парчеБесплатен превозот SH1010 Тип 10мм месо тело Керамички Работ ПронаоѓачСАД$ 18.60 / парчеБесплатен Превозот RBH25C Движи од 25 mm до 33 мм Indexable Твинмалку Груба Здодевни главаСАД$ 138.00 / парчеБесплатен Превозот BT40 ER 16 До 32 70mm Пролет Collet Чак CNC Мелничката ToolholderСАД$ 38.49 / парчеБесплатни Shiping MCBNR2525mm 75 Степен Надворешни Стегање Заклучен Вртење Алатка НосителотСАД$ 36.59 / парче

MZG SVVCN1010F11 10*10 12*12 Скучни резцедержатель VCMT Vcmg поставяне Струговане обработка прорезна прът CNC външни притежателите на струг инструмент
 • Новинка

MZG SVVCN1010F11 10*10 12*12 Скучни резцедержатель VCMT Vcmg поставяне Струговане обработка прорезна прът CNC външни притежателите на струг инструмент

24.00 BGN 19.00

MZG SVVCN1010 F11 10*10 12*12 Здодевни Toolholder VCMT VCMG Внесува Струг Обработка Машина Бар CNC Надворешни Вртење Алатка за Сопствениците 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

Zcc. CT стругове инструменти S16M-PCLNR/L09 струг струг Набор от Инструменти вътрешен струг инструмент за CNC вътрешен струг инструмент на притежателя
 • Новинка

Zcc. CT стругове инструменти S16M-PCLNR/L09 струг струг Набор от Инструменти вътрешен струг инструмент за CNC вътрешен струг инструмент на притежателя

BGN 98.40

ZCC.КТ Струг Алатки S16 MPCLNR / L09 Струг Машина во Пресвртна Алатки Постави Внатрешни Вртење Алатка CNC Внатрешни Вртење Алатка носителот

Нов резьбонарезной патронник MT3-GT24 и набор от 7шт резьбонарезных Цанг GT24 (M8-M20) резба Фрезови инструмент с ЦПУ
 • Новинка

Нов резьбонарезной патронник MT3-GT24 и набор от 7шт резьбонарезных Цанг GT24 (M8-M20) резба Фрезови инструмент с ЦПУ

BGN 367.98

Нови MT3GT24 допирање чак и 7pcs GT24 допирање collets сет (М8M20) CNC Мелничката тема постави алаткаОписНови MT3GT24 допирање чак и 7pcs GT24 допирање collets сет (М8M20) CNC Мелничката тема алаткаДопирање спектар М8M20Арбор : MTA3 допирање на чакВклучуваат : 1pcs MT3GT24 допирање на чак7pcs GT24 допирање collets М8M20 : (М8,M10,М12,М14,М16., M18,M20,)Забелешки : допирање На носителот може да се користи на Реверзибилна функција Машина алатка.Таа се користи само за прислушување,Тоа само може да се стега чешми.Драги пријатели, кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања или проблеми, Frist на сите, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 8 часа...

Samkoon 7-Инчов HMI Touch Screen Operator Panel 7 & Cable & Embedded Linux SK-070HS
 • Новинка

Samkoon 7-Инчов HMI Touch Screen Operator Panel 7 & Cable & Embedded Linux SK-070HS

BGN 224.00

Samkoon 7 Инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел 7" & Кабел & Вграден Линукс SK070 HBSСофтвер : Вграден тип LinuxHMI сертификација : CEКонфигурација на софтвер : SKWorkshop5.0.2.1 (слободен англиски верзии)HMI порт може да комуницира со поголемиот дел од опремата , особено вклучуваат : Мицубиши , Omron , Zhenghang , Yokogawa , Xinjie , Енергија , Techwayson ,Намалување , Taian , Siemens , Nanda , Modicon , ModbMatsushita , LG , Koyo , Keyence , Inovance , IDEC , Hollysys , Hitachi , Haiwell , GE , Fuji , Fatek , Emerson , Делта , АленBladley , AIBUS_master , итнПроизвод краток вовед260.000 лица боја, 2 COM( RS232, RS422, RS485), 1 USB преземете порт (USB уред), 1 USB порт(USB host), 1 Ethernet порта и 1 SD картичка порта.Спецификации : SK070 HS Клучните Технички Параметри Модел SK070 HS Големина на Екранот од 7"(должина : width=16 : 9) Резолуција 800 x480 Светлината 450 cd / m 2 Контраст 16.66736111 боја 262, 144 боја на Осветлување LED Control panel 4жица висока прецизност електричен отпор на екранот на допир, COM COM1 (RS232, RS422, RS485) и COM2 (RS232, RS422, RS485) USB преземете порт USB Уред ДА USB порт USB Домаќин ДА Ethernet порта ДА SD картичка YES Складирање 128 M ФЛЕШ + 128 M SDRAM ПРОЦЕСОРОТ 32битна 600 MHz RISC Снабдување со енергија DC : 24 V (±15%),10 W 6 6 W FCC компатибилност FCC, Класа Притисокдоказ тест 1000 V AC / минута CE сертификација EN55022 EN55024 Операција температура 10~65 0 Операција влажност на 10~90%RH( без кондензација) Shockproof степен 1025 Hz( X Y Z димензија 2 G / 30 минути) Заштита Ниво IP65( front panel) Curst материјал Инженеринг пластика, ABS + PC Надворешни големина 203x 145x 40 (mm) Инсталиран portiforium големина 192x 138(мм) тежина Околу 1,5 килограми за Конфигурација на софтвер SKWorkshop

Нов 1бр GT24 M5 докосването цанга за GT24 докосването патронник фреза с ЦПУ инструмент
 • Новинка

Нов 1бр GT24 M5 докосването цанга за GT24 докосването патронник фреза с ЦПУ инструмент

BGN 35.18

Нови 1pcs GT24 М5 допирање collet за GT24 допирање чак ЦПУ Фабрика алаткаОписНови 1pcs GT24 М5 допирање collet за GT24 допирање чак ЦПУ Фабрика алаткаСтегање Опсег : M5Драги пријатели, кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања или проблеми, Frist на сите, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 8 часа...

MGIVR2520-2.5 SHK20mm прорезна Диаметър 25 mm L: 150 мм вътрешна канавка струг инструмент държач за MGMN150 Безплатна доставка
 • Новинка

MGIVR2520-2.5 SHK20mm прорезна Диаметър 25 mm L: 150 мм вътрешна канавка струг инструмент държач за MGMN150 Безплатна доставка

BGN 54.16

MGIVR2520MGMN250 SHK20mm Сечење Кол 25мм Внатрешни GroovingМодел Бр : MGIVR25202.5 Мин Сечење Кол : 25мм месо тело Кол : 20 mm вкупна Должина 150mm Сечење длабочина Т : 6mm Вметнете : MGMN250 (Не вклучувајќи) Завртка : Вклучени Боја : Класична црна Пакет : 1pcs / Пластична кутија со ПОГОДЕН КЛУЧ Забелешка : Ако големи количина,pls контактирајте го обезбедувачот за подобра цена.Други спецификација во акции,ви Благодариме за вашето внимание!!Може исто така заинтересирани во подолу предметиБесплатни Shiping за Сите Земји 16 ER AG60 Indexable Волфрам Карбид Провира Струг Внесува многу10 парчиња / многуБесплатни Shiping за Сите Земји 16 ER AG55 Indexable Волфрам Карбид Провира Струг Внесува многу10 парчиња / многуБесплатни Shiping за Сите Земји 300 R C1212120 Insertable Плоштадот Крајот Мелница Сечење Алатки за APMT1135 парчеБесплатни Shiping за Сите Земји SSP 2020130 45 Степен Insertable Лице Chamfer Мелничката за TCMX16 T308 парчеБесплатни Shiping за Сите земји Две Бои TRS5 R50224 T се Соочуваат со Мелење Машина Главата за RDMT10 T3 парчеБесплатен Превозот за Сите Земји RBH25C Движи од 25 mm до 33 мм Твинмалку Груба Здодевни главата парчеНови Пристигнување Слободни Shiping 30.5 да 35mm 3 X Длабочина Holemaking Брза У Вежба Малку за WCMT парчеБесплатен Превозот за Сите Земји, 8 Компјутери...

Струг обработващи инструменти 10 бр TCMT16T304 на струг с ЦПУ поставяне на струг режещи инструменти за Полуобработки и облицовки
 • Новинка

Струг обработващи инструменти 10 бр TCMT16T304 на струг с ЦПУ поставяне на струг режещи инструменти за Полуобработки и облицовки

BGN 57.44

Струг Обработка Алатки 10 компјутери TCMT16 T304 цпу Струг Внесува Струг Сечење Алатки За Полузавршна обработка И ДоработкаСпецификација : Бренд новиОблик : триаголенБоја : како на сликата покажуваМодел : TCMT16 T304Материјал : Тешко Алуминиум, пластика (Кутија)Количина : 10pcsПозитивни сечење на дејствување, пониските сечење сила и подобра алатка за живот.За користење со Челик, Нерѓосувачки Челик, од Леано Железо, отпорни на Топлина Легури, Титаниум АлуминиумскиПЛАЌАЊЕ ПРАТКАТА ВРАЌАЊЕ / ПОВРАТ WARANTY

Mzg C16R-SDQCR11-20A видий поставяне на вътрешна вольфрамовая стомана, удароустойчив струг с ЦПУ обработващ притежателя токарно-Скучни инструмент
 • Новинка

Mzg C16R-SDQCR11-20A видий поставяне на вътрешна вольфрамовая стомана, удароустойчив струг с ЦПУ обработващ притежателя токарно-Скучни инструмент

205.81 BGN 165.00

MZG C16 RSDQCR1120 A Солидна Карбид Внесува Внатрешни Волфрам Челик Shockproof ЦПУ Струг Обработка Toolholder Вртење Здодевни Алатка 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

MZG VBMT110304 VBMT160408 TM ZP1521 CNC рязане расточка Струговане обработка на видий плочи за обработка на неръждаема стомана SVXB притежателя
 • Новинка

MZG VBMT110304 VBMT160408 TM ZP1521 CNC рязане расточка Струговане обработка на видий плочи за обработка на неръждаема стомана SVXB притежателя

67.20 BGN 46.00

MZG VBMT110304 VBMT160408 TM ZP1521 ЦПУ Сечење Здодевни Вртење Солидна Карбид Инсерти за Нерѓосувачки Челик Обработка SVXB Носителот 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал АголР АпликацијаVBMT110304ТМ ZP1521 R0.4 Нерѓосувачки Челик ОбработкаVBMT160408ТМ ZP1521 R0.8 Нерѓосувачки Челик Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото​ ​3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

Torx винтове M4.5X11Xd7 за карбидных вложки резервни части за машини
 • Новинка

Torx винтове M4.5X11Xd7 за карбидных вложки резервни части за машини

BGN 12.80

M4.5 X11 torx завртки за карбид инсертиM4.5 X11 Xd7.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M4.5Вкупната должина L : 11mmГлава дијаметар d : 7mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

Полюс струг инструмент с ЦПУ MCFNR2020K12 / MCFNL2020K12 MCFNR или MCFNL extermal притежателя на струг инструмент за поставяне на CNMG120408 / 120404
 • Новинка

Полюс струг инструмент с ЦПУ MCFNR2020K12 / MCFNL2020K12 MCFNR или MCFNL extermal притежателя на струг инструмент за поставяне на CNMG120408 / 120404

BGN 8.19

Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоциЦврстина : 4245 Материјал : ХСС Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн...

Винтове M4.5X11.6Xd6. 8 torx за резервни части на машината карбид плочи
 • Новинка

Винтове M4.5X11.6Xd6. 8 torx за резервни части на машината карбид плочи

BGN 12.80

M4.5 X11.6 torx завртки за карбид инсертиM4.5 X11.6 Xd6.8.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M4.5Вкупната должина L : само 11,6 mmГлава дијаметар d : 6.8 mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

10шт 4 каннелюры HSS Бележка fresa комплект директен джолан алуминиева fresa набор от инструменти 1.5/2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5/6мм
 • Новинка

10шт 4 каннелюры HSS Бележка fresa комплект директен джолан алуминиева fresa набор от инструменти 1.5/2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5/6мм

18.50 BGN 11.00

BI0002286Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХСС & алуминиумМесо тело : директно месо телоФлејта : 4Количина : 10pcsНадворешен Дијаметар : 1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм,3.5 мм,4mm,4.5 мм,5mm,5.5 мм,6mmИздржливи и практичнаЧетири flute дизајн обезбедува мали чип товари и побрзо отстранувањеПримената Материјали : дрво, пластика, алуминиум плоча, итнПогоден за DIY, дома и воопшто градење / инженерство користењеГОЛЕМИНА(мм)Дијаметар на Главата(А)Дијаметар на месо тело(Б)Должина На Ножот(C)Вкупната Должина(D)1.56451267512.56852368523.5610544611554.5611555613575.56135766135 7Пакет се вклучени : 10pcs x крајот мелница10pcs x кутииAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

8шт Mayitr ръчно почистване 3/4/5/6/7/8/9/10 мм директен джолан H8 HSS чрез chucking го помита набор от фрезови инструмент за обработка на дупки
 • Новинка

8шт Mayitr ръчно почистване 3/4/5/6/7/8/9/10 мм директен джолан H8 HSS чрез chucking го помита набор от фрезови инструмент за обработка на дупки

29.41 BGN 19.00

HW0000407Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХССМесо тело со Дијаметар : 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10ммДолжина : околу 60mm125mmКоличина : 8pcs по поставувањеПогоден За : Понесе обработкаОстри cuttingedgeОбработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали.Широко се користи за понесе обработка.Пакет се вклучени : 8x машина reamerAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

CNMG120408 вграждане на CNC струг инструмент полюс MCKNR / MCKNL3232P16 / 3232P12 MCKNR или MCKNL extermal струг инструмент притежателя добави CNMG
 • Новинка

CNMG120408 вграждане на CNC струг инструмент полюс MCKNR / MCKNL3232P16 / 3232P12 MCKNR или MCKNL extermal струг инструмент притежателя добави CNMG

16.40 BGN 16.00

Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоциЦврстина : 4245 Материјал : ХССФабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн...

2 канали HSS 6542 Бележка fresa фрезови комплект за Тренировки слот за дърво, алуминий Бележка машина CNC тренировки инструмент за диагностика
 • Новинка

2 канали HSS 6542 Бележка fresa фрезови комплект за Тренировки слот за дърво, алуминий Бележка машина CNC тренировки инструмент за диагностика

9.87 BGN 7.00

2 Флејта ХСС 6542 GOST9140 Slotting Крајот Мелница Рутер Малку Keyway Мелење Машина за Дрво Алуминиум CNC Вежба Битови алатка Директно месо тело ГОСТ 9140 Фреза шпоночная с коническим хвостовиком ГОСТ 9140Карактеристики 100% Висок квалитет и Сосема нов...

Ъгъл 75 полюс струг инструмент с ЦПУ MCKNR3232P12 или MCKNL3232P12 MCKNR или MCKNL 3232 P12 външен притежателя на струг инструмент
 • Новинка

Ъгъл 75 полюс струг инструмент с ЦПУ MCKNR3232P12 или MCKNL3232P12 MCKNR или MCKNL 3232 P12 външен притежателя на струг инструмент

BGN 19.22

Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоциЦврстина : 4245 Материјал : ХССФабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн...

Mzg цена с отстъпка TNMG160404 MSF ZP1521 на струг с ЦПУ токарно Расточная капацитет на рязане твердосплавная части за притежателя на MTFN MTUN от неръждаема стомана
 • Новинка

Mzg цена с отстъпка TNMG160404 MSF ZP1521 на струг с ЦПУ токарно Расточная капацитет на рязане твердосплавная части за притежателя на MTFN MTUN от неръждаема стомана

52.80 BGN 36.00

MZG попуст цена TNMG160404 MSF ZP1521 ЦПУ Струг Врти Здодевни Сечење Карбид Вметнете за Нерѓосувачки Челик MTFN MTUN Носителот 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал АголР АпликацијаTNMG160404MSF ZP1521 R0.4 Нерѓосувачки Челик Обработка2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото​ ​3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

Torx винтове M3X7Xd4.2 за резервни части на машината с твердосплавными плочи
 • Новинка

Torx винтове M3X7Xd4.2 за резервни части на машината с твердосплавными плочи

BGN 12.80

M3 X7 torx завртки за карбид инсертиM3 X7 Xd4.2.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M3Вкупната должина L : 7mmГлава дијаметар d : 4.2 mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

Mzg CTPA15FLK ZM686 малките детайли на струг с ЦПУ за обработка на неръждаема стомана преустановяване на притежателите на инструменти видий вложки
 • Новинка

Mzg CTPA15FLK ZM686 малките детайли на струг с ЦПУ за обработка на неръждаема стомана преустановяване на притежателите на инструменти видий вложки

200.00 BGN 160.00

MZG CTPA15 FLK ZM686 Мали Делови, ЦПУ Струг Обработка Нерѓосувачки Челик Сечењеoff Toolholders Карбид Инсерти 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал ПрименаCTPA15 FLK ZM686 Челик Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

Безплатна доставка остроумие 6 бр./компл. жълт Произведено в Япония висока твърдост ESD антимагнитные нержавеющие пинцети набор от инструменти пинсети набор от
 • Новинка

Безплатна доставка остроумие 6 бр./компл. жълт Произведено в Япония висока твърдост ESD антимагнитные нержавеющие пинцети набор от инструменти пинсети набор от

BGN 36.78

ДУХОВИТОСТ и прецизност пинцети : нерѓосувачки челик материјал , antimagnetic , киселина доказ , корозија доказ , antistatic , лесен , безбеден во работата со магнетни компоненти содржат рѓа работа ;Флексибилни , издржливи , можат да го намалат заморот прекувремена работа

Handy Pulser 4 Ос Manual Pulser Generator MPG Hand Wheel 5V-12V 100PPR за MITSUBISHI CNC System with Кабел
 • Новинка

Handy Pulser 4 Ос Manual Pulser Generator MPG Hand Wheel 5V-12V 100PPR за MITSUBISHI CNC System with Кабел

155.20 BGN 147.00

Корисна Pulser 4 Оска Прирачник Pulser Генератор MPG 5 V12 V 100 PPR МИЦУБИШИ ЦПУ Систем со КабелПроизвод : MPG handwheelОската На Селекција : 4 ОскаРабота напон : 5 V15 V излезниот НапонБрој на Пулсот : 100pprАко ви треба handwheel со 5 оска, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние би сакале да им обезбедиме на нашите најдобри понуди за вашиот референца.Ве молиме имајте во предвид : 1...

ATC Spindle Motor е 5.5 KW Water-cooled 18000rpm 380V 12A Spindle+ 7.5 KW VFD инвертор 380V 18A Controller Driver
 • Новинка

ATC Spindle Motor е 5.5 KW Water-cooled 18000rpm 380V 12A Spindle+ 7.5 KW VFD инвертор 380V 18A Controller Driver

5280.00 BGN 4752.00

ATC Вретено Мотор 5.5 KW водено ладење 18000rpm 380 V 12 A Вретено+ 7.5 KW VFD Инверторот 380 V 18 A Возачот КонтролерПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 x 5.5 KW Вретено Мотор1 x 7.5 KW VFD Променлива Фреквенција ВозачотВретено Спецификации : Модел Бр.120 TD18 Z5.5 AБрендChangsheng(Направени во Кина)Тип на производтрифаза асинхрони Автоматско Алатка Промена ( ATC) Вретено моторМоќност5.5 KWФреквенција600 HzНапон380 VБрзина18000r / минТековната&М Н.12 A 2.9 Н МСертификацијаISO90012000Пол број4ЛадењеВода за ладењеПодмачкувањемаснотииЗаеднички на носотBT30( обезбеди за себе )Поправка времеимајќи(половина година),вретено(една година)Тежина25 KGVFD параметри : 1...

1 бр. плоски Бележка fresa HRC60 2F-D8*60L 2flute твърди карбид TiAlN, покрити с навити директен джолан края мелници за дърво фреза с ЦПУ
 • Новинка

1 бр. плоски Бележка fresa HRC60 2F-D8*60L 2flute твърди карбид TiAlN, покрити с навити директен джолан края мелници за дърво фреза с ЦПУ

BGN 11.04

Ние исто така снабдување топката носот крајот мелница, агол радиус крајот фабрика итн.HRC60 2 FD8*60 L EndmillСе користи за сечење Јаглероден челик, Алатка челик, Мувла челик, Нерѓосувачки челик, Титаниумлегури, Бакар, Леано Железо и Алуминиум, итнAnswer : ___________________________ Note : Pls забелешка која iterm сакате кога ќе ги нарачате.Ви благодариме!