1бр 1/4 един крак около носа плунжерный фреза бита, носещи джолан-1/2 W x 5/8 H за дървообработващи режещи инструменти

1бр 1/4 един крак около носа плунжерный фреза бита, носещи джолан-1/2 W x 5/8 H за дървообработващи режещи инструменти

BGN 7.00
-4 %
BGN 7.28

Брой продукти

Опис
Совршен круг носот слегување и шема и образец рутирање . Две flute карбид секачи и 1/4" рутер малку месо тело. Малку Спецификации МАТЕРИЈАЛ : Карбид Падна БРОЈОТ НА БИТОВИ : 1 месо тело ГОЛЕМИНА : 1/4" СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР : 1/2" СЕЧЕЊЕ ДОЛЖИНА : 5/8" вкупна ДОЛЖИНА : 2" НАЈГОЛЕМИОТ ДИЈАМЕТАР : 1/2" РАДИУС : 1/4" БРОЈ НА ФЛЕЈТА : 2 Имајќи Спецификации ИМАЈЌИ НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР : 1/2"


Подробности

Материал:
Карбид
търговска марка:
CHWJW
Тип:
Вдлъбнати Подпора На Ножове
Номер На Модела:
14960q
Диаметър на:
5/8
Обща Дължина:
2

Избор на купувачи

ATC Spindle Motor е 5.5 KW Water-cooled 18000rpm 380V 12A Spindle+ 7.5 KW VFD инвертор 380V 18A Controller Driver
 • Новинка

ATC Spindle Motor е 5.5 KW Water-cooled 18000rpm 380V 12A Spindle+ 7.5 KW VFD инвертор 380V 18A Controller Driver

5280.00 BGN 4752.00

ATC Вретено Мотор 5.5 KW водено ладење 18000rpm 380 V 12 A Вретено+ 7.5 KW VFD Инверторот 380 V 18 A Возачот КонтролерПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 x 5.5 KW Вретено Мотор1 x 7.5 KW VFD Променлива Фреквенција ВозачотВретено Спецификации : Модел Бр.120 TD18 Z5.5 AБрендChangsheng(Направени во Кина)Тип на производтрифаза асинхрони Автоматско Алатка Промена ( ATC) Вретено моторМоќност5.5 KWФреквенција600 HzНапон380 VБрзина18000r / минТековната&М Н.12 A 2.9 Н МСертификацијаISO90012000Пол број4ЛадењеВода за ладењеПодмачкувањемаснотииЗаеднички на носотBT30( обезбеди за себе )Поправка времеимајќи(половина година),вретено(една година)Тежина25 KGVFD параметри : 1...

Mzg CTPA15FLK ZM686 малките детайли на струг с ЦПУ за обработка на неръждаема стомана преустановяване на притежателите на инструменти видий вложки
 • Новинка

Mzg CTPA15FLK ZM686 малките детайли на струг с ЦПУ за обработка на неръждаема стомана преустановяване на притежателите на инструменти видий вложки

200.00 BGN 160.00

MZG CTPA15 FLK ZM686 Мали Делови, ЦПУ Струг Обработка Нерѓосувачки Челик Сечењеoff Toolholders Карбид Инсерти 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал ПрименаCTPA15 FLK ZM686 Челик Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

Винтове M4.5X11.6Xd6. 8 torx за резервни части на машината карбид плочи
 • Новинка

Винтове M4.5X11.6Xd6. 8 torx за резервни части на машината карбид плочи

BGN 12.80

M4.5 X11.6 torx завртки за карбид инсертиM4.5 X11.6 Xd6.8.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M4.5Вкупната должина L : само 11,6 mmГлава дијаметар d : 6.8 mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

Torx винтове M3X7Xd4.2 за резервни части на машината с твердосплавными плочи
 • Новинка

Torx винтове M3X7Xd4.2 за резервни части на машината с твердосплавными плочи

BGN 12.80

M3 X7 torx завртки за карбид инсертиM3 X7 Xd4.2.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M3Вкупната должина L : 7mmГлава дијаметар d : 4.2 mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

Струг обработващи инструменти 10 бр TCMT16T304 на струг с ЦПУ поставяне на струг режещи инструменти за Полуобработки и облицовки
 • Новинка

Струг обработващи инструменти 10 бр TCMT16T304 на струг с ЦПУ поставяне на струг режещи инструменти за Полуобработки и облицовки

BGN 57.44

Струг Обработка Алатки 10 компјутери TCMT16 T304 цпу Струг Внесува Струг Сечење Алатки За Полузавршна обработка И ДоработкаСпецификација : Бренд новиОблик : триаголенБоја : како на сликата покажуваМодел : TCMT16 T304Материјал : Тешко Алуминиум, пластика (Кутија)Количина : 10pcsПозитивни сечење на дејствување, пониските сечење сила и подобра алатка за живот.За користење со Челик, Нерѓосувачки Челик, од Леано Железо, отпорни на Топлина Легури, Титаниум АлуминиумскиПЛАЌАЊЕ ПРАТКАТА ВРАЌАЊЕ / ПОВРАТ WARANTY

Kinco 7-инчов HMI сензорен екран камера, което панел Ethernet MT4434TE и кабел за програмиране поддържа връзка с някои PLC нова
 • Новинка

Kinco 7-инчов HMI сензорен екран камера, което панел Ethernet MT4434TE и кабел за програмиране поддържа връзка с някои PLC нова

BGN 158.40

Kinco 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Ethernet MT4434 TE & Програмирање Кабел Поддршка Комуницира со некои Нови PLCsОпшта Карактеристика : Дисплеј : 7" TFTБоја : 65536 БоиМеморија : 128 M ФЛЕШ+64 M DDR2Ethernet : даМоделMT4434 TEПерформанси спецификацијаЕкранот7"TFTРезолуција800*480Боја65536ОсветлувањеLEDОсветленоста250 cd / m 2Светлото живот50000 часаЕкран На Допир Панел4~жица прецизност отпор мрежаПроцесорRISC ПРОЦЕСОРИТЕ 400 MHzМеморија128 M ФЛЕШ+64 M DDR2Проширување На МеморијатаUSBРецепт меморија & RTC512 KB + RTCПорта за печатачUSB РОБ / Сериски портEthernetYESНа програмата симнете го1 USB Роб / Сериски портCOM портаCOM0 : RS232 / RS4852 / 422,COM2 : RS232Електрични спецификацијаНоминална моќност7.2 WНоминална напонDC24 VВлезен опсег1228 VDCМоќ надолу дозволеноОтпорност на изолација> 50 Mohms @ 500 VDCDielectric сила тест500 VAC 1 минутаСтруктура спецификацијаШколка во бојаЦрнаШколка материјалABSДимензии(mm)204×150×37mmИсечок големина(mm)192×138mmТежина0.5 КгСредина спецификацијаТемпературата на работа0~45centigrade степенОперативен влажност10~90% некондензирањеТемпература на чување10~60centigrade степенЧување влажност10~90% некондензирањеShockproof тест10~25 Hz (X, Y, Z насока, 2 G, 30 минути)Ладење методПриродни воздух за ладењеСертификацијаСтепен на заштитаIP65 (front panel)CE сертификацијаВо согласност со EN61000~6~2 : 2005 и EN61000~6~4 : 2007standardsFCC компатибилностВо согласност со препораките на FCC КласаКонфигурација на софтвер : Kinco HMIware v2.2 (слободен англиски верзии)HMI јазик : англиски, корејски, Кинески, рускиHMI сертификација : CEСамо еден програмски кабелот е достапна, ако треба комуникациски кабел, ве молиме да ни информираат за вашето PLC модел, Ние ќе се обезбеди најдобра услуга и цитат најдобра цена за вас.Kinco УХМР можат да комуницираат со поголемиот дел од опремата, особено воAB, ACS~Tech80 motion Контролер, АДАМ, Aysj Net, BACnet MS / TP, Baldor Next Move ES, Баркод,Baumuller, Bosch Rexroth KVFC+, Bosch Rexroth Ethernet, CANOpen Јазол Роб, Cimon, Danfoss, Делта, ENDA, Emerson Мрежа Моќ, Epower, FATEk, Fuji, GE, Haiwell, Висат, Hitachi Инверторот, Hollysys, Huada HD~JZ06, IDEC, Inovance, Invt, KDN, Kinco САЛАДИН, Kinco ИО~MOD2 P~01, Kinco Серво Серија, Kinco Господар и Kinco Роб, Keyence, Koyo, KTC Srdlink, KYL Роб, LS(LG), СТРАСТ, Мемориска мапа, Mikom, Millenium3, Мицубиши, Мкс, ModbMODROL, OMRON, OPTO 22, Panasonic, Паркер Автоматизација, PMAC, Моќ~еден Аурора Правец на Инверторот, ProfibДП Роб, RF~IC, RKC Инструмент INC, Saia~Burgess, Sailsors D9, Шнајдер, SHIMADEN Fp33, Siemens, Sinocon Scln, TAIAN, TMCM_303, XINJE, ТОЛЕДО DLoad Cell, Трио, Vigoe, XIlin EH600, Yamatake, Yaskawa, Yokogawa, YUDian ПИ, ZIguang Ethernet.

10шт 4 каннелюры HSS Бележка fresa комплект директен джолан алуминиева fresa набор от инструменти 1.5/2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5/6мм
 • Новинка

10шт 4 каннелюры HSS Бележка fresa комплект директен джолан алуминиева fresa набор от инструменти 1.5/2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5/6мм

18.50 BGN 11.00

BI0002286Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХСС & алуминиумМесо тело : директно месо телоФлејта : 4Количина : 10pcsНадворешен Дијаметар : 1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм,3.5 мм,4mm,4.5 мм,5mm,5.5 мм,6mmИздржливи и практичнаЧетири flute дизајн обезбедува мали чип товари и побрзо отстранувањеПримената Материјали : дрво, пластика, алуминиум плоча, итнПогоден за DIY, дома и воопшто градење / инженерство користењеГОЛЕМИНА(мм)Дијаметар на Главата(А)Дијаметар на месо тело(Б)Должина На Ножот(C)Вкупната Должина(D)1.56451267512.56852368523.5610544611554.5611555613575.56135766135 7Пакет се вклучени : 10pcs x крајот мелница10pcs x кутииAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Samkoon 7-Инчов HMI Touch Screen Operator Panel 7 & Cable & Embedded Linux SK-070HS
 • Новинка

Samkoon 7-Инчов HMI Touch Screen Operator Panel 7 & Cable & Embedded Linux SK-070HS

BGN 224.00

Samkoon 7 Инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел 7" & Кабел & Вграден Линукс SK070 HBSСофтвер : Вграден тип LinuxHMI сертификација : CEКонфигурација на софтвер : SKWorkshop5.0.2.1 (слободен англиски верзии)HMI порт може да комуницира со поголемиот дел од опремата , особено вклучуваат : Мицубиши , Omron , Zhenghang , Yokogawa , Xinjie , Енергија , Techwayson ,Намалување , Taian , Siemens , Nanda , Modicon , ModbMatsushita , LG , Koyo , Keyence , Inovance , IDEC , Hollysys , Hitachi , Haiwell , GE , Fuji , Fatek , Emerson , Делта , АленBladley , AIBUS_master , итнПроизвод краток вовед260.000 лица боја, 2 COM( RS232, RS422, RS485), 1 USB преземете порт (USB уред), 1 USB порт(USB host), 1 Ethernet порта и 1 SD картичка порта.Спецификации : SK070 HS Клучните Технички Параметри Модел SK070 HS Големина на Екранот од 7"(должина : width=16 : 9) Резолуција 800 x480 Светлината 450 cd / m 2 Контраст 16.66736111 боја 262, 144 боја на Осветлување LED Control panel 4жица висока прецизност електричен отпор на екранот на допир, COM COM1 (RS232, RS422, RS485) и COM2 (RS232, RS422, RS485) USB преземете порт USB Уред ДА USB порт USB Домаќин ДА Ethernet порта ДА SD картичка YES Складирање 128 M ФЛЕШ + 128 M SDRAM ПРОЦЕСОРОТ 32битна 600 MHz RISC Снабдување со енергија DC : 24 V (±15%),10 W 6 6 W FCC компатибилност FCC, Класа Притисокдоказ тест 1000 V AC / минута CE сертификација EN55022 EN55024 Операција температура 10~65 0 Операција влажност на 10~90%RH( без кондензација) Shockproof степен 1025 Hz( X Y Z димензија 2 G / 30 минути) Заштита Ниво IP65( front panel) Curst материјал Инженеринг пластика, ABS + PC Надворешни големина 203x 145x 40 (mm) Инсталиран portiforium големина 192x 138(мм) тежина Околу 1,5 килограми за Конфигурација на софтвер SKWorkshop

Torx винтове M4.5X11Xd7 за карбидных вложки резервни части за машини
 • Новинка

Torx винтове M4.5X11Xd7 за карбидных вложки резервни части за машини

BGN 12.80

M4.5 X11 torx завртки за карбид инсертиM4.5 X11 Xd7.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M4.5Вкупната должина L : 11mmГлава дијаметар d : 7mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

8шт Mayitr ръчно почистване 3/4/5/6/7/8/9/10 мм директен джолан H8 HSS чрез chucking го помита набор от фрезови инструмент за обработка на дупки
 • Новинка

8шт Mayitr ръчно почистване 3/4/5/6/7/8/9/10 мм директен джолан H8 HSS чрез chucking го помита набор от фрезови инструмент за обработка на дупки

29.41 BGN 19.00

HW0000407Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХССМесо тело со Дијаметар : 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10ммДолжина : околу 60mm125mmКоличина : 8pcs по поставувањеПогоден За : Понесе обработкаОстри cuttingedgeОбработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали.Широко се користи за понесе обработка.Пакет се вклучени : 8x машина reamerAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

2 канали HSS 6542 Бележка fresa фрезови комплект за Тренировки слот за дърво, алуминий Бележка машина CNC тренировки инструмент за диагностика
 • Новинка

2 канали HSS 6542 Бележка fresa фрезови комплект за Тренировки слот за дърво, алуминий Бележка машина CNC тренировки инструмент за диагностика

9.87 BGN 7.00

2 Флејта ХСС 6542 GOST9140 Slotting Крајот Мелница Рутер Малку Keyway Мелење Машина за Дрво Алуминиум CNC Вежба Битови алатка Директно месо тело ГОСТ 9140 Фреза шпоночная с коническим хвостовиком ГОСТ 9140Карактеристики 100% Висок квалитет и Сосема нов...

MZG SVVCN1010F11 10*10 12*12 Скучни резцедержатель VCMT Vcmg поставяне Струговане обработка прорезна прът CNC външни притежателите на струг инструмент
 • Новинка

MZG SVVCN1010F11 10*10 12*12 Скучни резцедержатель VCMT Vcmg поставяне Струговане обработка прорезна прът CNC външни притежателите на струг инструмент

24.00 BGN 19.00

MZG SVVCN1010 F11 10*10 12*12 Здодевни Toolholder VCMT VCMG Внесува Струг Обработка Машина Бар CNC Надворешни Вртење Алатка за Сопствениците 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

3.175 * 1.0*3 мм, високо качество 2 флейти карбид Мелница спираловидният нож дърво фреза с ЦПУ бита режещи инструменти за гравиране с CNC
 • Новинка

3.175 * 1.0*3 мм, високо качество 2 флейти карбид Мелница спираловидният нож дърво фреза с ЦПУ бита режещи инструменти за гравиране с CNC

60.80 BGN 56.00

3.175*1.0*3мм Hight Квалитет 2 Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво CNC Рутер Битови Сечење Алатки за CNC Гравирање 1...

MZG VBMT110304 VBMT160408 TM ZP1521 CNC рязане расточка Струговане обработка на видий плочи за обработка на неръждаема стомана SVXB притежателя
 • Новинка

MZG VBMT110304 VBMT160408 TM ZP1521 CNC рязане расточка Струговане обработка на видий плочи за обработка на неръждаема стомана SVXB притежателя

67.20 BGN 46.00

MZG VBMT110304 VBMT160408 TM ZP1521 ЦПУ Сечење Здодевни Вртење Солидна Карбид Инсерти за Нерѓосувачки Челик Обработка SVXB Носителот 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал АголР АпликацијаVBMT110304ТМ ZP1521 R0.4 Нерѓосувачки Челик ОбработкаVBMT160408ТМ ZP1521 R0.8 Нерѓосувачки Челик Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото​ ​3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

2.2 kw AC220V/AC380V d85mm постоянна мощност с водно охлаждане метална форма на фрезови шпиндел с 4 керамични лагери
 • Новинка

2.2 kw AC220V/AC380V d85mm постоянна мощност с водно охлаждане метална форма на фрезови шпиндел с 4 керамични лагери

BGN 576.00

2.2 kw AC220 V / AC380 V D85mm постојано напојување на вода за ладењеметален калап мелничката вретено со 4 керамички лежиштаСпецификација : Модел Бр.GDK8524 Z / 2.2BJВретено моќ2.2 kwВретеното брзина24000rpmРаботен напонAC220 V / AC380 VТековната7.6 A / 4.4 АФреквенција400 HZЛадење типВода за ладењеВретено дијаметар85mmColletER20Имајќи типКерамичкиПодмачкувањеМаснотииПлаќање•Ние го прифати кредитна картичка,банкарска TT,western union итн•Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Zcc. CT стругове инструменти S16M-PCLNR/L09 струг струг Набор от Инструменти вътрешен струг инструмент за CNC вътрешен струг инструмент на притежателя
 • Новинка

Zcc. CT стругове инструменти S16M-PCLNR/L09 струг струг Набор от Инструменти вътрешен струг инструмент за CNC вътрешен струг инструмент на притежателя

BGN 98.40

ZCC.КТ Струг Алатки S16 MPCLNR / L09 Струг Машина во Пресвртна Алатки Постави Внатрешни Вртење Алатка CNC Внатрешни Вртење Алатка носителот

Безплатна доставка остроумие 6 бр./компл. жълт Произведено в Япония висока твърдост ESD антимагнитные нержавеющие пинцети набор от инструменти пинсети набор от
 • Новинка

Безплатна доставка остроумие 6 бр./компл. жълт Произведено в Япония висока твърдост ESD антимагнитные нержавеющие пинцети набор от инструменти пинсети набор от

BGN 36.78

ДУХОВИТОСТ и прецизност пинцети : нерѓосувачки челик материјал , antimagnetic , киселина доказ , корозија доказ , antistatic , лесен , безбеден во работата со магнетни компоненти содржат рѓа работа ;Флексибилни , издржливи , можат да го намалат заморот прекувремена работа

M2. 2x5 torx винтове за карбидных вложки резервни части за машини
 • Новинка

M2. 2x5 torx винтове за карбидных вложки резервни части за машини

BGN 12.80

М2.2 X5 torx завртки за карбид инсертиМ2.2 X5 Xd2.85.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : М2.2P0.4Вкупната должина L : 5mmГлава дијаметар d : 2.85 mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...

Mzg C16R-SDQCR11-20A видий поставяне на вътрешна вольфрамовая стомана, удароустойчив струг с ЦПУ обработващ притежателя токарно-Скучни инструмент
 • Новинка

Mzg C16R-SDQCR11-20A видий поставяне на вътрешна вольфрамовая стомана, удароустойчив струг с ЦПУ обработващ притежателя токарно-Скучни инструмент

205.81 BGN 165.00

MZG C16 RSDQCR1120 A Солидна Карбид Внесува Внатрешни Волфрам Челик Shockproof ЦПУ Струг Обработка Toolholder Вртење Здодевни Алатка 1.MZG Вртење Алатки Објект Спецификите MZG Вртење Алатки Спецификација Параметар2.MZG Вртење Алатка Производ Фото3.MZG Вртење Алатка Пакување Информации Вртење Алатка Пакување Информации4.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

Винтове m5x10xd7. 2 torx за карбид се инжектира резервни части за машини
 • Новинка

Винтове m5x10xd7. 2 torx за карбид се инжектира резервни части за машини

BGN 12.80

M5 X10 torx завртки за карбид инсертиM5 X10 Xd7.2.. (12.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијаметар d1 : M5Вкупната должина L : 10ммГлава дијаметар d : 7.2 mmПопусти На Располагање На Количините На250, 500 & 1,000 ПарчињаПрашајте Нè За Количина Цена!Сите овие torx завртки, ние обично имаат повеќе од 10000pcs во акции, ако сакате да купите повеќе, можеме да испратите ПОБРЗО...