12 цвята / набор от художествени цветни маркерных дръжки, бяла дъска с двойна глава боя маркерная дръжка, художествена живопис маркерная дръжка

12 цвята / набор от художествени цветни маркерных дръжки, бяла дъска с двойна глава боя маркерная дръжка, художествена живопис маркерная дръжка

BGN 15.00
-15 %
BGN 17.60

Брой продукти


12pcs / set по цел
Големина : 13.6 cm X 2.1 cm / еез
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Испорака време во нашата продавница ќе биде помала од 30 дена, нормално 10-20 дена, Но ажурирање онлајн можеби бавно за да можете да ги пратите, не грижете се и бидете трпеливи, стоката е во транзит.
Иако ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.Ви благодариме за вашата поддршка.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница


Подробности

Цвят:
12шт в пакет
Тип:
маркерная дръжка
Номер На Модела:
MKP002S
Тип:
Маслени
Точка Запис:
10мм
търговска марка:
K-INK
тип мастило:
Постоянен
Цвят На Мастилото:
Боядисаната
Брой Опаковки:
12 Цвята / Кутия
Носител За Запис:
CD
Двустранно писмо:
ДА
Съвет Четки:
двойна корона

Избор на купувачи

1PC Art marker pen TOUCHNEW 24 цветове през цялата чорап и наклонена маслен маркер живопис за деца, подарък четка дръжки на ученически пособия, офис
 • Новинка

1PC Art marker pen TOUCHNEW 24 цветове през цялата чорап и наклонена маслен маркер живопис за деца, подарък четка дръжки на ученически пособия, офис

BGN 1.81

1pc Супериорен TOUCHNEW Двојнона Чело Мрсна Маркер Уметност Сликарство Пенкало Варијанти На Бои Може да Се Опционални Маркери Поставени.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на АП нетоксични Алкохолбазирани мастило суши киселинаслободен Одлично се вклопуваат за уметници,hobbyist и crafters идеална алатка за скицирање и scribbling маркер пенкало има две стандардни совети​Спецификации : Penpoint : 1mm & 6mm Тело Боја : Бела Бои : 24 бои...

5 бр./лот многоцветен маркерная дръжка злато бял маслен цвят метална боя, маркер, 1.2 мм тънък връх маркери за плат стъклокерамиката CD и т.н.
 • Новинка

5 бр./лот многоцветен маркерная дръжка злато бял маслен цвят метална боя, маркер, 1.2 мм тънък връх маркери за плат стъклокерамиката CD и т.н.

20.80 BGN 19.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАНАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација : http : / / www.aliexpress.com / store / 9299625pcs / Многу Мулти Боја Маркер Пенкало Злато Бело Масло Бои Метална Боја Маркер,1.2 mm парична Казна Совет Маркери За Ткаенина Стакло Керамичка CD и сл.МАТЕРИЈАЛ : пластикаГОЛЕМИНА : 13.5 cm

XYDDJYNL 1бр UV маркер дръжка творчески канцеларски новост многофункционална 2 в 1 LED невидимо мастило вода дръжка
 • Новинка

XYDDJYNL 1бр UV маркер дръжка творчески канцеларски новост многофункционална 2 в 1 LED невидимо мастило вода дръжка

1.49 BGN 1.00

Име : Нов Бренд Висок Квалитет магичен невидливи ув пенМатеријал : Пластични Школка МатеријалТежина во текот : 11gГолемина : 13*1.8 cmБоја : Црвена,жолта,Зелена,сина,Виолетова,Црна,РозоваПакување Листа : 1pcs магичен невидливи ув пенAnswer : ___________________________ Note : зборот што тој го напиша не може да биде избришан, тој има две глави.

6 бр./опаковане. нов пристигна 6 цвята, мини-маркер Цвят маркер маркери english, за да проверите за студенти творчески подаръци
 • Новинка

6 бр./опаковане. нов пристигна 6 цвята, мини-маркер Цвят маркер маркери english, за да проверите за студенти творчески подаръци

3.38 BGN 3.00

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 6 PCS / Пакет Нови Пристигна 6 Бои Мини Highlighter Боја Маркер Highlighters Пишување на Материјали за Студентски Креативни ПодароциСпецификации : 100% висок квалитетМатеријал : ПластикаБоја : 6 Боја (Шест боја случаен испрати)Големина : за должина 8.3 cmПакување Листа : 6 PCS Highlighter ПенЗабелешка : Големината прирачник за грешка при мерење 02cmВистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.[xlmodel][фото][0000] Слики

6шт Корея сладък Двуглавият флуоресцентно перо изкуството на рисуване маркер маркер дръжка канцеларски материали, ученически почерк дръжка
 • Новинка

6шт Корея сладък Двуглавият флуоресцентно перо изкуството на рисуване маркер маркер дръжка канцеларски материали, ученически почерк дръжка

BGN 7.47

Име:Dualстрана пишување флуоресцентна боја Двојно Чело Highlighter Маркер пенкалоКоличина : 6 PCSГолемина : 15 CMКарактеристики : Двоен На Чело / MarkСовет : Ова е 6 парчиња / многу , се меша со 6 боја ...

9 бр арт маркер дръжка различни видове пигмент подложка черно на водна основа на скица четка маркери за рисуване на ръка аксесоари защо, за бога,
 • Новинка

9 бр арт маркер дръжка различни видове пигмент подложка черно на водна основа на скица четка маркери за рисуване на ръка аксесоари защо, за бога,

BGN 20.02

Функција : Маркер Големина : 9 Големини.Тело Материјал : Пластични безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Тежина : 8g / еез.Функција : Маркер / Подарок.Искуство мазна, прескокнетеслободен пишување и јасни мастило бои кои ќе остават во согласност букви и линии во секое времеЦрно мастило пенкало,135mm долг, кој не исчезнува, водоотпорен и анти хемиски reagent, совршен за цртање, рачно цртање,скицирање,scrawling, мапирање, пишување и сл...

Touchfive 30/40/60/80 / 168Colors Pen Markers Set Dual Head Скица Markers Pen For Drawing Manga liner четки Markers Design Art Supplies
 • Новинка

Touchfive 30/40/60/80 / 168Colors Pen Markers Set Dual Head Скица Markers Pen For Drawing Manga liner четки Markers Design Art Supplies

26.05 BGN 18.00

Touchfive 30 / 40 / 60 / 80 / 168 Colors Пенкало Маркери Поставени Двојна Глава Скица Маркер Пенкало За Цртање Манга Лагер Маркери Дизајн Уметност Резерви Спецификација Бренд : Touchfive Име на Производ : Уметност Маркер Фломастер во Боја : 20 / 30 / 40 / 60 / 80 / 168 Color Маркер Боја : АлкохолБазирани Маркери Димензии : Должина 15.5 cm...

Simbalion керамична дръжка керамична пигментная дръжка creative САМ series керамични цветна дръжка 8 цветна химикалка 1.0 mm
 • Новинка

Simbalion керамична дръжка керамична пигментная дръжка creative САМ series керамични цветна дръжка 8 цветна химикалка 1.0 mm

BGN 23.68

DIY серија од 8 боја керамички / керамички pen пенкало (директно течни тип) [size] : 6 / кутија, 8 парчиња / кутија [модел] : GR310 GR3010 [боја] : црвена, жолта, зелена, сина, кафена, златна, сребрена, црна [производ вовед] Погодни за стакло и керамички опрема...

Cobee Лесно Стираемая Бяла Дъска, Черна Дъска Маркери Гумичка За Пречистване На Дома Фигура Живопис Красотата На Ученически Пособия, Офис
 • Новинка

Cobee Лесно Стираемая Бяла Дъска, Черна Дъска Маркери Гумичка За Пречистване На Дома Фигура Живопис Красотата На Ученически Пособия, Офис

3.66 BGN 3.00

Карактеристики : Течно пишување, нежен линии, и брзо сушењеУдобноста зафат за долго време да се напише без заморОвие сува избрише пенкала се магнетни за лесно складирање на бела табла и капакот содржи мал гумичкаЈасно и живописно пишување, лесно erasable без траги левоПогодна за пишување на керамика, бела табла, пластични производи, итнОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетБоја : 8 БоиДолжина : 11.4 cmПакетот вклучува : 8 Компјутери Маркер Пенкала

Сладък Kawaii Канцеларски Маркери Маркери Творчески Прекрасен Бонбони Цвят Маркер Дръжка Материал Офис Ученически Пособия Canetas
 • Новинка

Сладък Kawaii Канцеларски Маркери Маркери Творчески Прекрасен Бонбони Цвят Маркер Дръжка Материал Офис Ученически Пособия Canetas

1.12 BGN 1.00

Име : HighlighterШколка материјал : пластикаБоја : 6color (боја опционално)Совет облик : Чудни главаПакет Количина : 1pcs И 6pcs за да изберете од

12 бр./компл. мека подложка 12 цвята творчески Twin съвети маркер Kawai маркери САМ графити изкуството маркери сладко корейски канцеларски материали
 • Новинка

12 бр./компл. мека подложка 12 цвята творчески Twin съвети маркер Kawai маркери САМ графити изкуството маркери сладко корейски канцеларски материали

20.16 BGN 16.00

wyприклучокstartЖешка Стока$8.24 $11.29$6.68 $9.15$3.66 $4.69$3.29 $4.51$17.95 $23.01$18.87 $25.85$9.18 $11.77$3.97 $4.51wyприклучоккрај541541 Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

Нов маркер за промяна на цвета на дръжката на черна хартия луминесцентна боя офис на ученически пособия, писалки, моливи, маркери маркери за писане
 • Новинка

Нов маркер за промяна на цвета на дръжката на черна хартия луминесцентна боя офис на ученически пособия, писалки, моливи, маркери маркери за писане

BGN 2.88

1.Ние само се продава високо квалитетни Молив Флуоресцентни пен 2.Имаме нашата фабрика,и може да ви обезбеди најдобра цена 3.Работиме на големо и мало,кога ќе се направи трговија на големо,можете да контактирате со нас,ние ќе ви ги даде голем попуст име : 6 флуоресцентна боја пан големина на : 11.3*3.5*3.5 cm материјал : пластични тежина : 21gпакување : спакувани во krabičkáchТопло прашува:ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

36 бр. / лот 2 мм линеен маркер за бяла дъска стъкло непористая повърхност стираемые мастило, писалка канцеларски материали, офис ученически пособия A6904
 • Новинка

36 бр. / лот 2 мм линеен маркер за бяла дъска стъкло непористая повърхност стираемые мастило, писалка канцеларски материали, офис ученически пособия A6904

38.40 BGN 29.00

36 компјутери / Многу 2mm лагер маркер за бела табла стакло nonporoповршината Erasable мастило пенкало Канцелариски Канцеларија Училиште материјали A6904Функција : Инспирација : табла.Телото Боја : Црна, црвена сина.Мастило боја : Црно мастило / Црвено мастило / Сино мастило .Пишување точка : 2mm.Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Димензии : Должина 14.6 cm.Тежина : 15g.Функција : Табла маркер / Highlighter / Училиште уметност / Подарок .Совет : Ова е 36 парчиња / многу, се меша со 3 различни бои.Перото се користи за табла, стакло или други nonporoповршини .Ако сакате да се избере боја, ве молиме оставете ги вашите барања во вашата нарачка, за да се потсетиме...

SIMNALION Double headed oil singular pen 685 mark strokes draw a double ended line pen
 • Новинка

SIMNALION Double headed oil singular pen 685 mark strokes draw a double ended line pen

BGN 7.84

Бренд : SIMALion Боја : црна, сина, црвена Совет : парична казна главата 0.50 mm, дебелина главата 1.0 mm Пишување должина : 0.5 MM (околу 800900 m); 1.0 MM (околу 300400 м) Карактеристики : брзо сува, нетоксични, еколошки за Употреба : се користи за да се игра граница, парична казна збор означи со, амандман слабости, фрлија филм, CD филм, кредитна картичка потпис, (хартија, пластика, метал, стакло, керамика, облека, итн..) И светлина, вода, брзо се суши...

1бр сладки мастило 6 цвята маркер маркер канцеларски материали точков дръжка цветни канцеларски материали, пишещи средства живопис маркери
 • Новинка

1бр сладки мастило 6 цвята маркер маркер канцеларски материали точков дръжка цветни канцеларски материали, пишещи средства живопис маркери

BGN 0.78

ОписБренд : BuytraГолемина : 14.5 CMМастило Боја : 6 бојаМодел : 6 Боја Highlighter ПенPlackage Вклучуваат : 1 компјутерЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Двойна корона на оцветяване, четка дръжка 48 цвят набор от гъвкава четка маркер Акварел дръжка течни мастила живопис доставка
 • Новинка

Двойна корона на оцветяване, четка дръжка 48 цвят набор от гъвкава четка маркер Акварел дръжка течни мастила живопис доставка

BGN 95.46

производство името:СТА Боја Четка Пенкало пакет количество:48colors пластични penholder Влакна NIB Вода базирани растворувач, брзо сушење, без мирис...

12 цветна дъска маркер дръжки за бяла дъска стираемые дръжки стъкло метал фигура живопис scrapbooking офис ученически пособия EB760
 • Новинка

12 цветна дъска маркер дръжки за бяла дъска стираемые дръжки стъкло метал фигура живопис scrapbooking офис ученически пособия EB760

12.80 BGN 9.00

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот12 боја на табла маркер пенкала Бела табла erasable пенкала Стакло, метал Цртање сликарство scrapbooking Канцеларија Училиште материјали EB760Функција : Инспирација : Боја на табла пенкало.Мастило боја : 8 боја или 12 боја на собата .Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Димензии : Должина 145mm.Тежина : 10g.Функција : Бела табла маркер .Совет : Ова пенкало може да се користи на Метал и Стакло Керамичка Табла...

6 бр карикатура на животните с двойна странична флуоресцентен маркер рекламен маркер дръжка офис-канцеларски материали, ученически принадлежности подарък
 • Новинка

6 бр карикатура на животните с двойна странична флуоресцентен маркер рекламен маркер дръжка офис-канцеларски материали, ученически принадлежности подарък

4.62 BGN 3.00

Карактеристики : 100% Нов и Висок квалитетБоја : Жолта, Виолетова, Зелена, Црвена Роза, Портокалова, СинаМатеријал : ПластикаОбјектот големина : Прибл...

6/12 бр цветни тялото на лицето грим живопис дръжка деца DIY, акварел дръжка Хелоуин парти САМ фигура crayon стик за деца
 • Новинка

6/12 бр цветни тялото на лицето грим живопис дръжка деца DIY, акварел дръжка Хелоуин парти САМ фигура crayon стик за деца

3.14 BGN 3.00

Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитетFace & Body Сликарство Креда СетОвој Сет Содржи 6 Соочуваат Со Сликарството СтаповиСекое Лице Сликарство Стап Мерки 9cmЛесно Да Ги Измиете По Вашата НаправиПакетот Вклучува : 1x6 Бои Лицето Боја за Полнење1x6 Бои Лицето Боја за Полнење

4 бр./компл. невидима чернильная дръжка с вграден UV-светлина магически маркер за сигурност пера използвате W15
 • Новинка

4 бр./компл. невидима чернильная дръжка с вграден UV-светлина магически маркер за сигурност пера използвате W15

3.52 BGN 3.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : со Користење на овој невидливо мастило пенкало, само што може да види се додека сјае над неа, каде што го напиша...

Touch6/12/30 Цветове, Нюанси На Сивото Art Marker Pen Двустранни Маркери Скица Мастило На Алкохолна Основа На Неутрални Сиви Тонове Художествени Аксесоари
 • Новинка

Touch6/12/30 Цветове, Нюанси На Сивото Art Marker Pen Двустранни Маркери Скица Мастило На Алкохолна Основа На Неутрални Сиви Тонове Художествени Аксесоари

14.37 BGN 11.00

Сиво бои .Идеални за професионални ликовна уметност и занает, да ги Користите овие пенкала за боење, стрип, doodling, journaling, и повеќе...