2 Размерът На Кв. Здрав Заек, Хамстер А Моларно Зъб Шлайфане Кальциевый Камък Плъх Мишка Малко Животно Играе Дъвче Играчки

2 Размерът На Кв. Здрав Заек, Хамстер А Моларно Зъб Шлайфане Кальциевый Камък Плъх Мишка Малко Животно Играе Дъвче Играчки

BGN 1.68

Брой продукти


Опис : Материјал : Дрвени
Големина на :
Мала : должина 3cm
Голем : должина 4.5 cm Забелешка : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см. Пакет содржина :
1pc
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!


Подробности

Цвят:
Дължина 30мм, дължина 45 мм
търговска марка:
пративерди
Номер На Модела:
jty
Материал:
Кальциевый Камък

Избор на купувачи

Плодове Хамстер Плъхове Виси Легло Къща Хамак Зимата На Топло Руно Катерица Таралеж Морско Свинче Легло Къща Клетка На Хамстер Аксесоари
  • Новинка

Плодове Хамстер Плъхове Виси Легло Къща Хамак Зимата На Топло Руно Катерица Таралеж Морско Свинче Легло Къща Клетка На Хамстер Аксесоари

21.76 BGN 17.00

Материјал;руно+најлон платно Големина : дијаметар 16cm*Висина 13cm Направени од мека и пријатна руно .Направи миленичиња се чувствуваат удобно и топло ...

Хамстер външен САМ тунелни тръби фитинги, тръба упражнение клетка аксесоари
  • Новинка

Хамстер външен САМ тунелни тръби фитинги, тръба упражнение клетка аксесоари

19.17 BGN 13.00

Опис : Собранието хрчак надворешни DIY цевка фитинзи Поттикнува здрава игра и вежби важат за мултислој кафез, да се прошири просторот Идеален за хрчаци, gerbils или глувците кафезСпецификација : Материјал : Акрилик Големина детали како што следува : (долга права цевка) 15.7 cm / 6.18'', (Uцевка турнеја) 26cm / 10.24'', (три линкови) 9.7cmx8cm / 3.82''x3.15'', (Внатрешен дијаметар )5.5 cm / 2.17'', (надворешниот дијаметар) 6cm / 2.36'' Боја : Виолетова,Розова,Зелена,Сина,Транспарентен,Мешана Боја Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Сладък Котка Звезда На Цвете Форма На Заек, Хамстер Дъвче Играчки, А Моларно Зъб Шлайфане Минерали Камък Зъби Шлайфане Ухапване От Плъх
  • Новинка

Сладък Котка Звезда На Цвете Форма На Заек, Хамстер Дъвче Играчки, А Моларно Зъб Шлайфане Минерали Камък Зъби Шлайфане Ухапване От Плъх

2.75 BGN 1.00

Опис : Материјал : камен Големина на : мачка : 4.5*4.5*1cmѕвезда : 4.5*4.5*1.5 cmцвет : 5.5*1.5 cm Забелешка : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см...

1Pc Пет Supply Сладко Papa Duck плюшен играчка за куче с въже
  • Новинка

1Pc Пет Supply Сладко Papa Duck плюшен играчка за куче с въже

4.93 BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Забава играчка да ги задржи вашето куче забавуваат добар подарок за вашето домашно милениче Спецификација : Тип : јажето играчки Материјал : кадифен Димензија : 27×17cm / 10.62"×6.69"во Боја : Зелена,Розова,Портокал Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...