Нов стил фен овлажнител на въздуха арома дифузер USB Акумулаторна параход въздушния филтър мъгла производител на вода мъгла пречистване на factorywholesale 2 елемента

Нов стил фен овлажнител на въздуха арома дифузер USB Акумулаторна параход въздушния филтър мъгла производител на вода мъгла пречистване на factorywholesale 2 елемента

BGN 59.20

Брой продукти


Претпазливост : 1.Ве молиме користете чиста вода колку што е можно; 2.Немојте да додадете било суштина или масло материјал ; 3.Ве молиме не го влијание atomization чип,ако треба да се чисти,може да се користи брис кои натопена со бел оцет за да ги избрише тоа; 4.Ако постои остар звук или магла е да стане многу мал, ве молиме додадете вода или замени памук брис; 5.Ве молиме запомнете да ги чисти внатрешноста на резервоарот за вода еднаш неделно.
Производот ќе испрати случајно со било ОЕМ бренд.


Подробности

търговска марка:
Орагер
документ:
CE
Инсталация:
Плот / Преносима Пишеща Машина
Форма:
Друго
Класификация:
Овлажняване на въздуха
Начин За Овлажняване На Въздуха:
Мъгливо Освобождаване От Отговорност
Тип:
Изпаряване Овлажнител На Въздуха
Приложение:
Защита от липса на вода при спиране на тока:
ДА
Контрол На Влажността На Въздуха:
инструкция
Увлажнительная Способност:
30 мл/ч
Шум:
Функция:
Вид На Чистота
Време за излизане на пазара:
Август-15
Функция За Синхронизация:
No
Вид Хранене:
USB
Тип Штепсельной Вилици:
EU
Броят На Изход Мъгла:
един
Воспользуйся:
домакинство, офис,автомобил
Обемът на:
220 мл
Мощност (W):
500мА
Напрежение На Тока (В):
DC 5V
документ:
ССС
джак:
USB

Избор на купувачи

SY207-2, Безплатна доставка, аромат дифузор небулайзер ултразвуков овлажнител тъпо, овлажнител на въздуха мини ултразвуков стерилизация кислороден бар
 • Новинка

SY207-2, Безплатна доставка, аромат дифузор небулайзер ултразвуков овлажнител тъпо, овлажнител на въздуха мини ултразвуков стерилизация кислороден бар

80.00 BGN 57.00

Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

Сладък Русалка ръчно фен мини сгъваем вентилатора за охлаждане на розово / бяло/ Синьо Преносим Външен Вентилатор
 • Новинка

Сладък Русалка ръчно фен мини сгъваем вентилатора за охлаждане на розово / бяло/ Синьо Преносим Външен Вентилатор

BGN 19.89

Сирена Дизајн USB Полнење Рачни Мини Фан Преносни Лето Енергија Конзервација Виткање Доста Вентилаторот за Ладење AG19 Пакување Листа : Мини Вентилатор *1

CE EMC LVD FCC factory outlet магазини БО-315QY регулируем генератор на озон въздух медицинска вода с таймер 1бр
 • Новинка

CE EMC LVD FCC factory outlet магазини БО-315QY регулируем генератор на озон въздух медицинска вода с таймер 1бр

BGN 358.40

CE EMC LVD FCC фабрика штекер продавници БО315 QY прилагодливи озонската генераторозонската генератор на воздухот медицински вода со тајмер 1pcСликата покажуваДизајн карактеристики : 1 : вие не може да се поврзуваат во паралела со две машини, или со повеќе машини; (за воздух) 2 : вие не може да се поврзани во серија со две машини, или со повеќе машини (преку кислород влез за конекција)...

230 мл обемът на водата овлажнител на въздух дифузер топло и светещи led нощна светлина ароматерапия за кола на офис у дома си мъгла чайник
 • Новинка

230 мл обемът на водата овлажнител на въздух дифузер топло и светещи led нощна светлина ароматерапия за кола на офис у дома си мъгла чайник

24.86 BGN 17.00

Работат Тивко Мини USB Прочисти Воздухот Овлажнител од Суштинско значење Atomizer Соновни Спалната соба на Ноќ Светилка Мултифункционален Воздушен Нулта ЕмисијаТермин за пребарување : Воздух Овлажнител, Diffuser, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина, Ароматерапијата, Humidification, Електрични Магла Создателот, За Автомобил Office Home Карактеристики : Четири бои за да изберете од...

DC 5V USB Mini Water Mist дифузор ултразвуков овлажнител на въздуха творчески карикатура Заек автомобил спрей за пречистване на въздуха 170 мл
 • Новинка

DC 5V USB Mini Water Mist дифузор ултразвуков овлажнител на въздуха творчески карикатура Заек автомобил спрей за пречистване на въздуха 170 мл

26.88 BGN 15.00

170 ML USB Воздух Овлажнител Ултразвучно Мини Магла Diffuser Симпатична Магла Создателот Nebulizer Автомобил Навлажнувачи во Зајакот ДизајнТоа,s Одлична за вашиот Дом, канцеларија, Автомобил Користи за оваа Ултразвучно USB Овлажнител​

ДРС-12A 1200 Вата двойно дупка промишлено предприятие овлажнител подложка завод Upholder промишлени потопяеми складови овлажнители
 • Новинка

ДРС-12A 1200 Вата двойно дупка промишлено предприятие овлажнител подложка завод Upholder промишлени потопяеми складови овлажнители

1208.00 BGN 1148.00

ДРС12 A 1200 W Двојно Дупка Индустриски Погон Овлажнител Тапацир на Растенијата UpholderИндустриски Подводните Склад НавлажнувачиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : НавлажнувачиМодел : ДРС12 AНапон : 220 Vмоќност : 1200 WHumidification : 12kg / hРезервоарот за вода капацитет : 1.12.5 Lбоја : белаДадената област : 120150㎡Пакување големина : 70*48.5*61cmТежина : 43kg

Smile Face Handheld Фен Преносим Годишният Охлаждащ Вентилатор Акумулаторна Фен Голяма Мощност
 • Новинка

Smile Face Handheld Фен Преносим Годишният Охлаждащ Вентилатор Акумулаторна Фен Голяма Мощност

BGN 22.27

3 бои USB 600m AH голема моќ преносни вентилаторот за ладење клима уред handhold мини насмевка лице симпатична канцеларија фанПараметар : Модел : Handhold мини ладење вентилатор, Големина : 19*59*17cm Pakcage : Шарени пакет Материјал : ABS+Електрични компоненти Боја : Сива,Сина,Розова Капацитетот на Батеријата : 600m AH Тежина : 350g Пакување Листа : Насмевка лице Handhold Вентилатор *1

Гореща продажба на Преносим мини изсушаване на въздуха 22 W електрически Тих изсушаване на въздуха 220 В съвместим изсушаване на въздуха за дома баня HA211
 • Новинка

Гореща продажба на Преносим мини изсушаване на въздуха 22 W електрически Тих изсушаване на въздуха 220 В съвместим изсушаване на въздуха за дома баня HA211

93.76 BGN 81.00

Топла Продажба Преносни Мини Одвлажнување 26 W Електрични Тивка Воздухот Фен 100 V 220 V Компатибилен Воздух Одвлажнување за Дома БањаКарактеристики : Ефикасно Влажност контрола, Сув ВоздухМолчи, Преносни и компактен одвлажнување ефикасно ги отстранува влага, мувла и влагата од воздухот...

Генератор на пара сауни фен 8L/H 6kw надземен с къщата
 • Новинка

Генератор на пара сауни фен 8L/H 6kw надземен с къщата

1097.60 BGN 1043.00

8 L / H 6 KW Надземни Фан сауна генератор на пареа со homeРаботи на Принцип Овлажнител е составен од цилиндар,водата доводното вентил,потрошувачка вентил или одводнување пумпа,контрола коло и прилози...

Аромат на етерично масло дифузор ултразвукова хладен 2,5 л мъгла овлажнител led нощна светлина за офиса, дома спални с дистанционно управление
 • Новинка

Аромат на етерично масло дифузор ултразвукова хладен 2,5 л мъгла овлажнител led нощна светлина за офиса, дома спални с дистанционно управление

40.14 BGN 40.00

Арома на Етерични Масла Diffuser Ултразвучно Кул 2.5 L Магла Овлажнител LED Ноќ Светлина за Office Home Спалната соба Далечинска КонтролаПревозот : Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата. Ние само брод да се потврди цел адреси...

Охлаждащ вентилатор овлажнител на въздуха, Акумулаторна батерия USB 3 цвята воден спрей фен мъгла охладител за вода дифузор мощен USB климатик
 • Новинка

Охлаждащ вентилатор овлажнител на въздуха, Акумулаторна батерия USB 3 цвята воден спрей фен мъгла охладител за вода дифузор мощен USB климатик

37.90 BGN 36.00

2017 Вентилаторот за Ладење Овлажнител Батерија USB 3 Бои Вода Спреј Фан Магла Поладна Вода Diffuser Моќен USB клима уредКарактеристики : 2 во 1 дизајн, може да се користи како овлажнител и воздух фан...

3 цветове на слънчевата батерия за пречистване на въздуха ароматерапия масло пречиствател на въздух за автомобил, офис у дома си нанометр овлажнител на въздуха
 • Новинка

3 цветове на слънчевата батерия за пречистване на въздуха ароматерапия масло пречиствател на въздух за автомобил, офис у дома си нанометр овлажнител на въздуха

BGN 52.78

Карактеристики : Сите функција во една машина : Формалдехид Отстранување , Стерилизирате, Mephitis Апсорпција, Deodorization, Мирисна,Отстрани чад,Humidification..Само една, може да се реши многу квалитетот на воздухот проблеми.Апликацијата места : Дома, во Канцеларијата, Автомобил,Затворен, јавни места, Тоа не само Прочистување,но, исто така, Humidification~~~Модел : О1Напојување : 5 V Напојување / соларна енергија складирањеМашина Влажни : За 0.20 KGГолемина : 140mm*108mm*40mmАроматерапијата машина капацитет : 200mlРаботна брзина : 25ml / hНегативни јони концентрација : 3 милиони денари / cm⊃3;Боја : Црна ,Бела,Црвена

Направи си САМ електрически пистолет-спрей HVLP sprayer Control Power Spray Paint Sprayers електрически пистолет-спрей Боя Спрей Пистолет 800 мл
 • Новинка

Направи си САМ електрически пистолет-спрей HVLP sprayer Control Power Spray Paint Sprayers електрически пистолет-спрей Боя Спрей Пистолет 800 мл

76.29 BGN 72.00

DIY електрични спреј пиштол HVLP sprayer Контрола Спреј Моќ Боја Распрскувачи Електрични Спреј Пиштол Боја Спреј Пиштол 800mlСликата покажува : Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти,Постојат три modles на оваа машина,како следново,400 W,600 W,800 W,оваа машина во оваа врска е 600 W,ве Молиме слободно контактирајте со нас ако сакате другите висока моќност,ви благодарам.Опис : капацитет : 800mlстапка на проток : 800ml / миннапон : 220 V 50 hzмоќност : 600 W ( Повеќе параметри може да се најде во упатството )Внатрешниот мотор на производот е направен од бакар јадро,што е деликатна.Производи преку Европската CE, ГШ и Европската ROHS заштита на животната средина автентикација,секој делови помина животната средина тестови.Функција : Се користи за автомобил сликарство, семејството оградата, подови, мебел, ѕидови и други предмети на површината на прскање,може да се направи три различни ефект, спаси материјал,заштеда на време, висока ефикасности може да се отстрани прилагодливи млазницата може да се завеси,ултратишина,Може да се користи за избор на боја прскање.

Високо качество на портативен пречиствател на въздуха USB домакински автомобили ползи отрицателен йон дымоудаление Пылеулавливающая функция за пречистване на въз
 • Новинка

Високо качество на портативен пречиствател на въздуха USB домакински автомобили ползи отрицателен йон дымоудаление Пылеулавливающая функция за пречистване на въз

47.81 BGN 33.00

Висок Квалитет Преносни Прочистувач на Воздух USB Домаќинство Автомобил Користите Негативни Јони Чад Отстранување на Прашина Функција Воздушен Користење

Генератор на Кислород към главината на кислород домашна полза медицински извършване на машина на кислород машини YS-100 с функция за кола
 • Новинка

Генератор на Кислород към главината на кислород домашна полза медицински извършване на машина на кислород машини YS-100 с функция за кола

275.20 BGN 261.00

Топла продажба Домашна употреба мини преносни кислород concentrator кислород генератор на одлукимашинаСликата покажува : Answer : ___________________________ Note : ова кислород concentrator имаат само 220 v напон, по што на плаќање, ние ќе испрати 220v за вас, ви благодарам.

USB овлажнител за въздух ултразвуков ароматерапия етерично масло с аромат на дифузор с led подсветка пречистване на мъгла спрей за дома
 • Новинка

USB овлажнител за въздух ултразвуков ароматерапия етерично масло с аромат на дифузор с led подсветка пречистване на мъгла спрей за дома

43.18 BGN 20.00

Користејќи Метод : Притиснете прв пат → магла излезе и да се сврти на LED светла Притиснете втор пат → маглата да излезе и да ја ДОВЕДЕ на светлина е исклучено...

FE-30A 220V мощен вентилатор floor 3 files home фен desktop лежи на пода, за повдигане на вентилатора high power industrial фен 1300r/min
 • Новинка

FE-30A 220V мощен вентилатор floor 3 files home фен desktop лежи на пода, за повдигане на вентилатора high power industrial фен 1300r/min

BGN 62.40

FE30 A 220 V / 140 W Моќниот вентилатор, кат 3 fileshome фан десктоп лежи на подот да се искачифан фан висока моќност индустриски фан 1300r / минЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : ФановитеМодел : FE30 AНапон : 220 Vмоќност : 140 WПроизвод Големина : 595*220*540mmБрзина : 3 датотекиМоторни брзина : 1300r / минСечилото дијаметар : 450mmПакување големина : 55.7*21.2*53cmТежина : 6.24 kg

Семейство пречистване на въздуха отдушник конвекционный фен ускорена вентилация охлаждане / отопление циркулацията на въздуха chiller 220 1бр
 • Новинка

Семейство пречистване на въздуха отдушник конвекционный фен ускорена вентилация охлаждане / отопление циркулацията на въздуха chiller 220 1бр

300.80 BGN 286.00

Семејството Прочистување На Воздухот Воздухот Се Пропустливи Конвекција Фан Забрзан ВентилацијаЛадење / Греење Циркулација на Воздухот Circulator 220 V 1pcСликата покажува : Опис : Напојување : AC Оценет напон : 220 v Номинална моќност : 65 w номинална фреквенција : 50 hz 4050 бучава db : функцијата на мерењето : нема време правец на ветер класа избор : заливот Снабдување на владата : во ред да страница брзината на Ветерот опрема : 3 Режим на работа : механички Дали за поддршка на полнење : нема поддршка Брзина опрема : три брзини се Тресат главата начин : се тресат главата нагоре и надолу за Енергетска ефикасност на ниво : ниво 2 Модел : TSK F8103 Дали вклучително и далечински управувач : нема Боја класификација : белаЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

DMWD ултразвуков овлажнител на въздуха аромат на етерично масло дифузор изсмуква отработен вентилатор електрически вентилатори 110V 240V ароматерапия туманщик
 • Новинка

DMWD ултразвуков овлажнител на въздуха аромат на етерично масло дифузор изсмуква отработен вентилатор електрически вентилатори 110V 240V ароматерапия туманщик

60.35 BGN 55.00

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку не е ништо, јас може да ви помогне! ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

ОВ-582E 220V/50hz High electric dehumidifier 35L / 24 h, резервоар за вода 6L, автоматична разморозка, може да сушите дрехи 750W Dehumidifiers
 • Новинка

ОВ-582E 220V/50hz High electric dehumidifier 35L / 24 h, резервоар за вода 6L, автоматична разморозка, може да сушите дрехи 750W Dehumidifiers

961.60 BGN 914.00

Сл весник582 E 220 V / 50hz Високи електрични одвлажнување 35 L / 24 h, 6 L резервоарот за вода, Автоматски се одмрзне,може да сува облека 750 W DehumidifiersЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Dehumidifiersмодел : OJ582 EВграденво резервоарот за вода : 6 LНапон : 220 Vмоќност : 750 WDehumidification : 35 L / 24 ЧАСАДадената област : 2070 квадратни метриПроизвод Големина : 330485665mmПакување големина : 574174.5 cmТежина : 32kg

Пречистване на въздуха GL-2108, пречистване на въздуха на дома и офиса с отрицателен филтър за почистване на въздуха Йона и озон
 • Новинка

Пречистване на въздуха GL-2108, пречистване на въздуха на дома и офиса с отрицателен филтър за почистване на въздуха Йона и озон

117.60 BGN 112.00

Дом и Канцеларија Прочистувач на Воздух GL2108 Прочистувач на Воздухот со Негативни јони и Озонската Воздухот Чистење на ФилтерСликата покажува : Карактеристики : * На HEPA се размножуваат филтер за воздух мрежи (Предфилтрирање + HEPA + Активиран Јаглерод + Посебни Бактерии Отпор)* Негативни јони воздушен (Ionizer)* Озонската генератор* Правец на Проток Контрола, 3 нивоа options (2.2 m3 / mm, 2.6 m3 / mm, 3.2 m3 / mm)* Тајмер модул поставување, 1 / 2 / 4 / 8 часа* Далечински управувач* Филтер нето замена потсетиСпецификација : * Плазма : 8x10,000,000 компјутери / cm3* Озонската излез : 500mg / h* Напон : 220240 V, 50 hz (Ако сакате 110 V, ве молиме контактирајте со нас на прво место.)* Моќност : 37 W, 42 W, 50 W во зависност од брзината на проток* Нето Тежина : 3.6 Килограми* Опрема Димензии : 420*310*121mm

550ml ултразвуков овлажнител аромат на етерично масло дифузор дървесна хладен мъгла овлажнител арома дифузер с 7 цветни светодиода
 • Новинка

550ml ултразвуков овлажнител аромат на етерично масло дифузор дървесна хладен мъгла овлажнител арома дифузер с 7 цветни светодиода

44.78 BGN 38.00

550ml Ултразвучно Овлажнител Арома на Етерични Масла Diffuser Дрво Жито Кул Магла Овлажнител Ароматерапијата Diffuser Со 7 LED БојаПревозот : Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата. Ние само брод да се потврди цел адреси...

200 мл голямо яйце ароматерапия етерично масло дифузер за led светлини ултразвукова хладен мъгла аромат овлажнител на въздуха за офис, детска спалня
 • Новинка

200 мл голямо яйце ароматерапия етерично масло дифузер за led светлини ултразвукова хладен мъгла аромат овлажнител на въздуха за офис, детска спалня

28.78 BGN 17.00

modname=ckeditorЦрна и бела овлажнител капацитет на 200ml Спецификации : Материјал : ABSНоминална напон : DC 5 VНапојување режим : USBНоминална струја : 1Номинална моќност : 2 WБоја : Бела, Црна, Сина,Шише за вода капацитет : 200 MLСпреј : 1030 ML / HПроизвод тежина : Околу...

CE EMC LVD FCC 110/220 v мини домашен озонатор за пречистване на въздуха
 • Новинка

CE EMC LVD FCC 110/220 v мини домашен озонатор за пречистване на въздуха

111.98 BGN 54.00

Сите производи на нашата компанија се преку строга тест, работи стабилен, безбеден и сигурен ние гарантираме најниска цена да го продаде најдобри производи, да ви даде најдобра услуга по продажбата...

1pc Hon&Guan Round Ceiling Air Vent Duct Fan Grill Extractor ABS Ceiling Outlet Vent/Air inlet Околовръстен air Fan outlet
 • Новинка

1pc Hon&Guan Round Ceiling Air Vent Duct Fan Grill Extractor ABS Ceiling Outlet Vent/Air inlet Околовръстен air Fan outlet

15.34 BGN 14.00

100% Сосема нов и Висок квалитет Свеж воздух систем воздух влезот / излезот, воздух влезот упатство за употреба : 1 може да се инсталира во таванот и од страна на ѕидот 2 со три заб ракав, лесно да го инсталирате Материјал : ABS пластика Боја : како што е прикажано на Слики...