военно облекло тактическа бойна прашка телескопична пистолет ръчен пистолет Сигурен ремък пружинен прашка с катарама Blet за лов на пушка

военно облекло тактическа бойна прашка телескопична пистолет ръчен пистолет Сигурен ремък пружинен прашка с катарама Blet за лов на пушка

BGN 9.00
-8 %
BGN 9.82

Брой продукти


воена опрема тактички Борба против Прашка Телескопски Пиштол Рака Пиштол Безбедна Lanyard Прашка Пролет Со Blet Тока за пушка на лов
Име : Multifunctinal Прашка Пролет Големина : 55cm Бои : Црна,OD,Тен е Применливо Сцена : Сите видови на активности на отворено Материјал : главен Материјал е со Висок квалитет најлон webbing и висок квалитет на еластична гума и челик matal тока Функционираат : Едната страна на прашка може да бидат заменети со molle webbing,другата страна може да бидат обесени со клучеви и други додатоци,кои се практични и корисни.Оваа прашка се однесува на телефонска линија на структура,и тоа може да се поместуваат по желба дури и над 1 метар. Тежина : Околу 80g Пакет : ПВЦ Патент Торба
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака
1. Поради превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Биде Remvoed Пред да се Испрати .
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Кога ќе го поставите цел , pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање , ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен .
4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Pls не дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси , давачки и даноци за увоз во вашата земја . Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки .
7. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки .
8. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена.


Подробности

Цвят:
OD, тен, черен
Номер На Модела:
тактически пружинен прашка
търговска марка:
WoSporT
Цвят:
Черен, загар , предозиране
Материал:
Найлон
Тип:
Телескопична Пистолет Ръчен Пистолет Сигурен Ремък Пружинен Прашка
Функция:
лов, стрелба, къмпинг, туризъм, скално катерене, Спорт на открито

Избор на купувачи

CQC SIG P220/P226 определя кобур за крак с кобур за фенерче
 • Новинка

CQC SIG P220/P226 определя кобур за крак с кобур за фенерче

54.80 BGN 39.00

Направени од страна на цврсти СТОМАЧНИ мускули.Можност да прикачите на должност, спојувалка или се зацврсти на ногата.Капка нога платформа е целосно прилагодлив во големина и должина.Обичај се вклопуваат за SIG P220 / P226 пиштол (без светло).Автоматско заклучување и авто задржување систем.Заклучување и да се ангажира на активирањето стража и не нека оди се додека не ја ослободите.Објавувањето е направен од страна на нормален цртање движење, со активирањето прст покрај holster тело.Овозможи побрзо се подготви и лесно reholstering.Прилагодливи агол од носат.Доаѓа со еден оџакот пиштол списание случај и компактен светлина превозникот.Списание случај се работи со еден ред, 9mm да .45 Cal списание, со вграденво тензија string да се одржи списание во место.Компактен светлина превозникот дизајниран да носат помали лични големина на светло како што Surefire S 6 P и 6 R, со вграденво тензија string да се одржи светлото во место.

4 цвята плат Оксфорд колчан Стрела 45X11. 5 см стрелка чанта с 3 точки на едно рамо за стрелба с лък, лов, стрелба
 • Новинка

4 цвята плат Оксфорд колчан Стрела 45X11. 5 см стрелка чанта с 3 точки на едно рамо за стрелба с лък, лов, стрелба

19.18 BGN 19.00

Опис : Материјал : Оксфорд крпа Големина : 45 X11.5 cm Боја : Црна,Сина,Розова кавер , Зелена каверТежина : Околу 0.235 kgПакетот Вклучува : 1 x quiver (на Стрелката не е вклучена)

38 мм Вътрешен диаметър гъвкава скалируемост очна мека гумена капачка защитно покритие за очите ловен аксесоар за пушка
 • Новинка

38 мм Вътрешен диаметър гъвкава скалируемост очна мека гумена капачка защитно покритие за очите ловен аксесоар за пушка

9.55 BGN 9.00

1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Шок доказ, одлична еластичност и ефикасно да ги заштитат очите, добра контрола пред и после се движи на далечина.3...

Нови аксесоари за страйкбольной пушка AK 47Strikeforce Polymer Tactical Hunting AK Series Handguard горните и долните направляващи и поставяне
 • Новинка

Нови аксесоари за страйкбольной пушка AK 47Strikeforce Polymer Tactical Hunting AK Series Handguard горните и долните направляващи и поставяне

35.20 BGN 19.00

Главни КарактеристикиStrikeforce Пушка HandgaurdsЕргономски ДизајнНе Се Лизга ТекстураАкцентот Линии Се Обезбеди Дополнителна КонтролаТаквите Горниот и Долниот HandguardsНаправени од страна на полимер .Боја : ЦрнаПрименаВоена & тактички & Полицијата & Војска пиштол / airsoft / пиштол / пушка активности / Војна игра CS игра / Надворешна ловAnswer : ___________________________ Note : 1...

1бр черно 30-40 паунда M183 регулируема Съставна лук, определени за дясната ръка на открито, Стрелба с лък, лов, стрелба риболов
 • Новинка

1бр черно 30-40 паунда M183 регулируема Съставна лук, определени за дясната ръка на открито, Стрелба с лък, лов, стрелба риболов

BGN 131.18

Опис : Десната рака стрелаштво соединение лак поставуваЛак тежина : 3.2 lbОска за да Alxe : 35.3"Се подготвуваат висина : 8"Нерешено тежина : 3040lbНерешено должина : 23"30"Нека исклучување : 70%Fiberglass лак екстремитети ,Алуминиум лак столб .Dyneema string .Погоден за риболов и ловПакетот Вклучува : Едно соединение лакЕдна четка стрелките на одморЕден pin погледЕден стабилизаторСите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

1бр Стрелба с лък пръст гвардия 3 пръста Tab Guard защитно ръкавица среден размер черен кожен пръст гвардия протектор ръчно лов
 • Новинка

1бр Стрелба с лък пръст гвардия 3 пръста Tab Guard защитно ръкавица среден размер черен кожен пръст гвардия протектор ръчно лов

19.12 BGN 13.00

1 PC Стрелаштво Прст Guard 3 Прста Табот Guard Заштитна Ракавица Средни Црна Кожа на Прст Guard Заштитник Рака ЛовОпис : Точка Име : Стрелаштво Прст GuardБоја : ЦрнаМатеријал : Кравја Кожа+СТПДолжина : 7.87 инченТежина : 26.5 gГолемина : Само МедиумКоличина : 1 PC

Тактически мерник аксесоари 4 слот 45 градуса компенсира страна 20 мм Picatinny Уивър рельсовое планина за оптични поглед Lron лазерен фенерче
 • Новинка

Тактически мерник аксесоари 4 слот 45 градуса компенсира страна 20 мм Picatinny Уивър рельсовое планина за оптични поглед Lron лазерен фенерче

12.48 BGN 12.00

Тактички Обемот Додатоци 4 Слот 45 Степен Форумот Страна 20mm Picatinny Weaver Железнички Планината За Оптички Lron Поглед Ласерско Светло 45 Степен Форумот Железнички Планината / Weaver Стил ви овозможува да прикачите ласери рефлектори црвена точка знаменитости и други тактички додатоци можеби ќе треба...

CQC M9 талия тактически кобур Еърсофт Gear ловни аксесоари колан, кобур на пистолет CS Игра Combat Gun калъф за Носене с пясък черен зелен
 • Новинка

CQC M9 талия тактически кобур Еърсофт Gear ловни аксесоари колан, кобур на пистолет CS Игра Combat Gun калъф за Носене с пясък черен зелен

10.88 BGN 6.00

Главни КарактеристикиМатеријал : Висок квалитет на Полиуретан Лов CQC Серија Појас Пиштол Holster Одговара за : М9 92 96 Тип : Десната Рака Тежина : 200g Боја : црна / зелена / тенПакетот Вклучува1 x Појас Holster 1 X Појас Циклус 1 х Половината ГреблоПрименаВоена & тактички & Полицијата & Војска пиштол / airsoft / пиштол / пушка активности / Војна игра CS игра / Надворешна ловAnswer : ___________________________ Note : 1...

1бр Стрелба с лък връзка лук стабилизатор на 6 инча алуминиева сплав регулатор на вибрациите амортисьор амортисьор ловен лък, аксесоари
 • Новинка

1бр Стрелба с лък връзка лук стабилизатор на 6 инча алуминиева сплав регулатор на вибрациите амортисьор амортисьор ловен лък, аксесоари

127.02 BGN 102.00

1pc Стрелаштво Соединение Лак Стабилизатор 6 инчни Алуминиумски Легури Амортизерите Вибрации Шок Апсорбер Dampener Лов Лак ДодатоциБоја : ЦрнаМатеријал : алуминиум легураПогодни за : Соединение ЛакКоличина : 1pcДолжина : 6 инченТежина : 224.7 g

5 цвята M1 19-70 паунда Съставна лук с директно издърпване празно шкивом регулируеми колела с CNC оборудване за стрелба с лък за лов, стрелба с лък
 • Новинка

5 цвята M1 19-70 паунда Съставна лук с директно издърпване празно шкивом регулируеми колела с CNC оборудване за стрелба с лък за лов, стрелба с лък

BGN 375.98

Функција:Нерешено сила прилагодување 1 Употреба на 7 / 32 виткање клуч за да се прилагоди на прилагодување на завртка, го насока на стрелките на часовникот за да се зголеми силата, го спротивно од стрелките на часовникот за да decreace сила...

12шт стекловолоконная Стрелка със сменяеми върха на стрелата и пластмасова писалка за лов на дълъг лък
 • Новинка

12шт стекловолоконная Стрелка със сменяеми върха на стрелата и пластмасова писалка за лов на дълъг лък

BGN 36.78

комбо комбо комбо комбо комбо комбо комбо Спецификација на Производот : Вратило Материјал : fiberglassДолжина : 33 ИнчиВратило Дијаметар : околу 8 mmСовет : ЧеликБоја На Окно : ЦрнаFletching : пластикаПердув Боја : бела и црвенаПакување : 12pcsтежина : околу 40g Производ Преглед :

1бр Лук мерник устройство лилава осветление регулируема мъгла Потенциометър LED Fit 3/8-32 за стрелба с лък на лов
 • Новинка

1бр Лук мерник устройство лилава осветление регулируема мъгла Потенциометър LED Fit 3/8-32 за стрелба с лък на лов

12.62 BGN 12.00

Опис : Материјал : АлуминиумОсветлување боја : ВиолетоваГолемина : 3 / 8"32Одговараат за : Соединение лакКарактеристики : Виолетова пурпурна LED.Лесно е да го вклучите / исклучите.Заменливи батерии.Вклучени адаптери одговара 3 / 8"323 фаза осветленоста на вредностаОбјектот Вклучува : 1 x Поглед светлина​Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 12 работни дена од плаќање избришани...

100шт 6мм Прашка, носещи лук амуниции прашка изстрел неръждаема аксесоари външен диаметър на стоманена топка за лов професионален
 • Новинка

100шт 6мм Прашка, носещи лук амуниции прашка изстрел неръждаема аксесоари външен диаметър на стоманена топка за лов професионален

4.78 BGN 3.00

Пријателски Потсетување : Под 5 долари цел ние ќе се испраќаат надвор од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, не можете да ги пратите на својата цел, нема информации, ако сакате да ги пратите вашата нарачка, можете да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ви благодариме за вашата соработка.Ние може да направи dropshipping, ако сакате да купите големо количество четири costomer, ве молиме контактирајте со нас прв и јас може да ви даде трговија на големо цена !!!100 Pcs 6mm Slingshot Имајќи Лак Муниција Прашка Shot Нерѓосувачки Додатоци Надворешен Дијаметар Челик Топката За Лов на Професионалнаslingshot slingshot лов slingshots slingshot катапулт slingshot стрелка лов лов slingshot fronde puissant chasse катапулт slingshot slingshot гума slingshot гумени бендот slingshot челик slingshot риболов катапулт slingshot џеб slingshot slingshot муниција мини slingshots slingshot гумени цевки титаниум slingshot метал slingshots slingshot лак катапулт лов slingshot моќен slingshot бендови professionalhunting slingshot стрелката снимање slingshots slingshot снимањето slingshot додатоци моќен slingshot нерѓосувачки челик slingshots гума бендови за slingshot катапулт професионални slingshot лов slingshots со стрели slingshot стрелка остатокот гума за slingshot slingshot стрелаштво slingshots за стрели нови slingshot дрво slingshot гума slingshot slingshots за лов на slingshot ловечка муниција slingshot цевка slingshot нерѓосувачки челик slingshots лов џеб шут slingshot виткање slingshot дрвени slingshot slingshot лов на моќен катапулт гумени бендот slingshot професионалниslingshot slingshot по caccia риба slingshots стрелките на slingshot лов и риболов slingshot slingshot стрели нерѓосувачки челик slingshot прашка лак slingshot slingshot лак професионални катапулт slingshot латекс slingshots slingshot топки лов slingshot slingshot лов челични топки лов slingshot нерѓосувачки челик топката 8мм челик топка топка топка slingshot топки лов лов slingshot ловечка муниција нерѓосувачки топката челик slingshot топката slingshot slingshot челични топки челик топката од нерѓосувачки челик, 8мм slingshot топла топката slingshot челик, 8мм топка pinball топки нерѓосувачки slingshot лов топката челик топката slingshot топката stainlesshunting отворено челик slingshot топки многу balle 100pcs топката slingshot нерѓосувачки челик slingshot муниција 8мм топката 100pcs нерѓосувачки челични топки 8мм slingshot челик муниција slingshot нерѓосувачки slingshot топки 8мм отворено slingshot челик муниција slingshot 8мм топки топки топки 100pcs 8мм челик топката slingshot челични топки 8мм многу топки топки топката топка лов slingshot челични топки slingshot лов лов slingshot нерѓосувачки челик топката нерѓосувачки топката лов отворено топки топки топки отворено slingshot жешка топка топка од не ' рѓосувачки челик slingshot slingshot топки 8мм топката slingshot челик 6mm 8мм 9mm

ohhunt ловен прицел рельсовое определяне на Quick Release AR-15 M16 Red Dot Странично Adapter Picatinny Уивър Rail Mount
 • Новинка

ohhunt ловен прицел рельсовое определяне на Quick Release AR-15 M16 Red Dot Странично Adapter Picatinny Уивър Rail Mount

13.36 BGN 13.00

Ohhunt Лов Riflescope Железнички Планината Брзо Ослободување AR15 М16 Црвена Точка Столб Адаптер Picatinny Weaver Железнички ПланинатаКарактеристики : 1.Солидна Алуминиумска Конструкција со Мат Црна Заврши2.Smart 2 Парче Дизајн за Стегање Барел Пушка3.Компатибилен огнено Оружје Барел Опсег : Diameter1020mmТрговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество ПЛАЌАЊЕ : не прифаќаме aliexpress плаќање само...

1бр 6x9 мм с дължина 1 м натурален латекс гумена лента тръба жълти прашки еластични части за лов с Прашката катапулт подмяна на 6090
 • Новинка

1бр 6x9 мм с дължина 1 м натурален латекс гумена лента тръба жълти прашки еластични части за лов с Прашката катапулт подмяна на 6090

2.38 BGN 2.00

1 Pc 6mm X9mm Должина од 1m Природен Латекс Гума Бенд Цевка Жолта Slingshots Еластични Делови за Лов на Slingshot Катапулт ЗаменаКарактеристики : 100% сосема нов...

9,8 фута 3 м дължина на Съставния лък, аксесоари черен съобщение Nocking D контур с лък Стрелба с лък въже открит инструменти къмпинг аксесоари
 • Новинка

9,8 фута 3 м дължина на Съставния лък, аксесоари черен съобщение Nocking D контур с лък Стрелба с лък въже открит инструменти къмпинг аксесоари

2.54 BGN 2.00

7596938153188399 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче9.8 нозете 3 m должина Соединение Лак Додатоци Црна Ослободување Nocking D Јамка Стрелаштво Лак Јаже Отворено Алатки Кампување ДодатоциСпецификација : Пакет : 1 ПарчеДолжина : 9.8 ft(3m)Боја : Црна како слика покажуваСлики од стрелаштво D јамкаПревозот термин : 1) Од Хонг Конг пост, Epacket, Кина Пост Воздух парцела, ИТН2) ве Молиме, напишете ја вашата полно име и детали адреса,Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела успешно.3) ќе организира испорака за вас во текот на 2 работни дена откако ќе го поставите цел.Откако пратката испрати, ние ќе ја додадете на следење на број, Можете да го најдете вашиот парцела ситуација во секое време.4) За Некои далечна Земја, превозот време ќе подолго, ве молиме да бидете трпеливи со тоа.5) За Бразил Обичаи, ние знаеме сите, тоа е многу строга, Па се надевам Бразил пријатели може да се разбере ако вашиот парцела задоцнување.Плаќање : Alipay, Paypal, Western Union, T / T Mastcard, Кредитна КартичкаАко имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Политика за наплата : Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди гаранција за нашите производиНие одбиваме да се врати без каква било комуникација.Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со својот оригинален материјал за пакување.Повратни информации и нашите услуги : Ние ќе го организира испорака за вас, наскоро откако ќе го поставите цел.И после тоа, ние ќе ја додадете на следење на број , а потоа можете да го проверите вашиот парцела ситуација во секое време.Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.Ве молиме donot даде на мали Деца, знаеш broadheads е остар, тоа ќе му наштети на Децата.Ако ви се допаѓа,ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди повратни информации .Тоа е многу важно за нас.Ако donot се допаѓа, или има било каков проблем во врска со вашиот парцела,, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации...

1 бр 2 цвята с лък Стрелба с лък Т владетел Стрелба с лък метален лук квадратна скоба Височина мярка състав за изогнутого лук Дълъг Лък Съставна лук
 • Новинка

1 бр 2 цвята с лък Стрелба с лък Т владетел Стрелба с лък метален лук квадратна скоба Височина мярка състав за изогнутого лук Дълъг Лък Съставна лук

45.92 BGN 26.00

7596938153188399 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче1 Парче 2 Бои Стрелаштво Лак Т владетел Стрелаштво Метал Лак Квадратна Заграда Висина Мерка Владетел за Извивам Лак Longbow Соединение ЛакОпис на Лак ТКвадратБоја : Црно или сино за изборТформа лак сквер, Плоштад придава на низа над и под nocking точка(Ве молиме имајте во предвид вашиот бара боја, ако не и забелешка ќе испрати боја случаен избор)Пакет : 1 ПарчеСтрелаштво извивам лак опрема лак Т владетел да се измери подготвуваат висинаМерка nock точка во однос на висината на пракса стрелка остатокот е на Тнога Заглавени во лак, а потоа застане на нога долго стрелките на сцената ,прочитај краток нога Nock точка далечина, долниот раб на точка погоре е референтна точкаМерење на tiller (Горните и долните екстремитети со растојанието разлика bowstring) практика е да додадете Тнога Т завршува нагоре и надолу.Слики од Т владетелПревозот термин : 1) Од Хонг Конг пост, Epacket, Кина Пост Воздух парцела, ИТН2) ве Молиме, напишете ја вашата полно име и детали адреса,Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела успешно.3) ќе организира испорака за вас во текот на 2 работни дена откако ќе го поставите цел.Откако пратката испрати, ние ќе ја додадете на следење на број, Можете да го најдете вашиот парцела ситуација во секое време.4) За Некои далечна Земја, превозот време ќе подолго, ве молиме да бидете трпеливи со тоа.5) За Бразил Обичаи, ние знаеме сите, тоа е многу строга, Па се надевам Бразил пријатели може да се разбере ако вашиот парцела задоцнување.Плаќање : Alipay, Paypal, Western Union, T / T Mastcard, Кредитна КартичкаАко имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Политика за наплата : Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди гаранција за нашите производиНие одбиваме да се врати без каква било комуникација.Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со својот оригинален материјал за пакување.Повратни информации и нашите услуги : Ние ќе го организира испорака за вас, наскоро откако ќе го поставите цел.И после тоа, ние ќе ја додадете на следење на број , а потоа можете да го проверите вашиот парцела ситуација во секое време.Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.Ве молиме donot даде на мали Деца, знаеш broadheads е остар, тоа ќе му наштети на Децата.Ако ви се допаѓа,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации .Тоа е многу важно за нас.Ако donot се допаѓа, или има било каков проблем во врска со вашиот парцела,, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

1 Бр 1/8 3/16 Стрелба С Лък Пийп Sight За Връзка Лук Със Силикон Гумена Тръбичка, Размерът На Отвора
 • Новинка

1 Бр 1/8 3/16 Стрелба С Лък Пийп Sight За Връзка Лук Със Силикон Гумена Тръбичка, Размерът На Отвора

9.58 BGN 7.00

7596938153188399 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче1 парче Стрелаштво Ѕиркаат Глетка За Соединение Лак Со Силиконска Гума Цевки 1 / 8" дупка големинаОпис на ѕиркаат погледИме : Стрелаштво Ѕиркаат погледМатеријал : Силиконска ГумаГолемина : 1 / 8"Боја : ЦрнаПакет : 1 парчеЕдинствена, аглеста дизајн овозможува совршен ѕиркаат усогласувањеСамо усогласување цевки за правилно позиционирањеОтворот дијаметар е 1 / 8"Слики од Ѕиркаат погледПревозот термин : 1) Од Хонг Конг пост, Epacket, Кина Пост Воздух парцела, ИТН2) ве Молиме, напишете ја вашата полно име и детали адреса,Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела успешно.3) ќе организира испорака за вас во текот на 2 работни дена откако ќе го поставите цел.Откако пратката испрати, ние ќе ја додадете на следење на број, Можете да го најдете вашиот парцела ситуација во секое време.4) За Некои далечна Земја, превозот време ќе подолго, ве молиме да бидете трпеливи со тоа.5) За Бразил Обичаи, ние знаеме сите, тоа е многу строга, Па се надевам Бразил пријатели може да се разбере ако вашиот парцела задоцнување.Плаќање : Alipay, Paypal, Western Union, T / T Mastcard, Кредитна КартичкаАко имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Политика за наплата : Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди гаранција за нашите производиНие одбиваме да се врати без каква било комуникација.Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со својот оригинален материјал за пакување.Повратни информации и нашите услуги : Ние ќе го организира испорака за вас, наскоро откако ќе го поставите цел.И после тоа, ние ќе ја додадете на следење на број , а потоа можете да го проверите вашиот парцела ситуација во секое време.Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.Ве молиме donot даде на мали Деца, знаеш broadheads е остар, тоа ќе му наштети на Децата.Ако ви се допаѓа,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации .Тоа е многу важно за нас.Ако donot се допаѓа, или има било каков проблем во врска со вашиот парцела,, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации...

3шт магнитна Стрела от неръждаема стомана почивка Стрелба с лък RH извит лък храна за вкъщи, стрели почивка, лов и стрелба с цел аксесоар дясна ръка
 • Новинка

3шт магнитна Стрела от неръждаема стомана почивка Стрелба с лък RH извит лък храна за вкъщи, стрели почивка, лов и стрелба с цел аксесоар дясна ръка

12.62 BGN 12.00

Употреба : се Држиме на лакМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликМодел : Десна РакаПакет Големина : 9.5 cm*5.5 cm*1.5 cmТежина : 7.5 gКористење На Извивам ЛакSpecial : Магнетни Пакет : 3 x Стрелките на Одмор