1бр Васи декоративна Лента самозалепваща се декоративна лента Бележки хартия самозалепваща стикер набор от фото албум Васи Лента

1бр Васи декоративна Лента самозалепваща се декоративна лента Бележки хартия самозалепваща стикер набор от фото албум Васи Лента

BGN 3.00
-11 %
BGN 3.38

Брой продукти


[xlmodel]-[custom]-[40048] Опис
Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 13g Боја Како што е прикажано Големина 20mm * 5m Пакување Листа : 1 * селотејп Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[41972] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..


Подробности

търговска марка:
ТОЙ ДАО
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
Номер На Модела:
5m
Тип:
залепваща лента
Размер:
20 MM*5M
Дебелина на:
0,08 мм

Избор на купувачи

2 м и 16 мм пяна двустранен лепило силен двупосочен лепкава лепило пяна лента за домашния офис, канцеларски материали Z11 Drop ship
 • Новинка

2 м и 16 мм пяна двустранен лепило силен двупосочен лепкава лепило пяна лента за домашния офис, канцеларски материали Z11 Drop ship

1.30 BGN 1.00

Ultrathin и ултрамоќен stickiness Добра Издржливост, силно лепило.Многу лесно да се работи Посветен бела двострано стап лента за мобилен телефон, канцелариски материјал,дом,канцеларија....

1pc 1.5 mm*10m Hot Strip Tape Handbook домакински и декоративни стикери слезоточивая Лента етикети ленти и колани
 • Новинка

1pc 1.5 mm*10m Hot Strip Tape Handbook домакински и декоративни стикери слезоточивая Лента етикети ленти и колани

BGN 2.69

Добредојдовте на Нашата Продавница1 За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.2...

Kawai Венец Момиче Васи Лентата На Сам Украса Scrapbooking Планер Маскиране Залепваща Лента За Dokibook Лаптоп Ученически Пособия
 • Новинка

Kawai Венец Момиче Васи Лентата На Сам Украса Scrapbooking Планер Маскиране Залепваща Лента За Dokibook Лаптоп Ученически Пособия

BGN 4.78

Информации за ПроизводотKawaii Венец Девојка Washi Лента Diy Декорација Scrapbooking Излет Маскирање Селотејп За Dokibook Лаптоп Училиште МатеријалиИме На Производ : Kawaii Венец Девојка Washi Лента Diy Декорација Scrapbooking Излет Маскирање Селотејп За Dokibook Лаптоп Училиште МатеријалиМатеријал : Хартија WashiДимензии : Должина 10 M ,wideth 3 CMПакет : 1 x Washi ЛентаСовети : Сите нарачки $5 ќе биде shiped со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. УслугаИспорака1.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена по aliexpress потврди приемот на вашата исплата.2.By Воздухопловната вклучувајќи ги и хонг конг пост и кина пост .Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори ,тоа може да трае до 1030 дена.Од нашите experence,за повеќето земји,може да се очекува 1025 дена.Со ЕМС : 57 работни денаОд UPSот,DHL,FEDEX : 35 дена бизнис3.Обичај таксаНие ќе се прогласи како примерок и ниска вредност за да се избегне данок...

Голям размер 200 мм*5 м СТАР ВЕСТНИК / Poste/писмо шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер
 • Новинка

Голям размер 200 мм*5 м СТАР ВЕСТНИК / Poste/писмо шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер

19.18 BGN 19.00

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 200mm, Должина околу 5м Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

Нова година Коледен подарък зима Лосове шум Снежинка украса Васи Лентата на САМ планер Дневник scrapbooking тиксо Эсколар
 • Новинка

Нова година Коледен подарък зима Лосове шум Снежинка украса Васи Лентата на САМ планер Дневник scrapbooking тиксо Эсколар

2.16 BGN 2.00

Нова Година, Божиќ Подарок Зима Elk Jingle Снегулка Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Scrapbooking Маскирање Лента Escolar

Сладък котка дървена опаковка лента / притежателя на лентата / режещи инструменти лента / с безплатни цветни панделки офис и училищни консумативи,
 • Новинка

Сладък котка дървена опаковка лента / притежателя на лентата / режещи инструменти лента / с безплатни цветни панделки офис и училищни консумативи,

12.10 BGN 8.00

Функција : Материјал : Дрвени + МеталБоја : Црна, КакиГолемина : За 7.4*3.5*8.7 cmНапомена : ве Молиме да напомена боја сакате,или јас ќе ја испрати по случаен избор

2 елемента запис на времето, и всеки ден, Васи шаблон на Лента тиксо декоративен scrapbooking САМ офис залепваща лента
 • Новинка

2 елемента запис на времето, и всеки ден, Васи шаблон на Лента тиксо декоративен scrapbooking САМ офис залепваща лента

2.48 BGN 2.00

Опис Лента Големина : 15mm*10mКоличина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

2 елемента светло сини ленти Васи Лентата на САМ Декоративна лента цветна хартия с високо качество офис самозалепващи ленти лесно се разкъсват
 • Новинка

2 елемента светло сини ленти Васи Лентата на САМ Декоративна лента цветна хартия с високо качество офис самозалепващи ленти лесно се разкъсват

2.48 BGN 2.00

Опис Лента Големина : 15mm*10mКоличина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

DL Factory direct tape cutter желязо лента machine Taobao packing box wide 6.0 CM едро на офис консумативи изискан малък подарък
 • Новинка

DL Factory direct tape cutter желязо лента machine Taobao packing box wide 6.0 CM едро на офис консумативи изискан малък подарък

BGN 1.71

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пакети за некоја Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

1 Бр. / Опаковане. Залепваща Лента 10 Метра Добри Приятелки Завинаги Васи Тиксо Сам Scrapbooking Стикер Стикер Залепваща Лента
 • Новинка

1 Бр. / Опаковане. Залепваща Лента 10 Метра Добри Приятелки Завинаги Васи Тиксо Сам Scrapbooking Стикер Стикер Залепваща Лента

BGN 1.60

ОписСостојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 10g Боја Како што е прикажано Големина 10m*15mm Пакување Листа : 1 * Канцелариски Лента Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42029] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

filofax сладко correction лента, карикатура на животните украса лента дневник САМ scrapbooking албум инструмент, лейси лента прижимная
 • Новинка

filofax сладко correction лента, карикатура на животните украса лента дневник САМ scrapbooking албум инструмент, лейси лента прижимная

5.06 BGN 5.00

Внатрешноста е проѕирна лента, лента, големина : 4m x 5mmPresser должина : 110mmМатеријал : ABS+PC+ПОМВнатрешниот лента може да се замениСе користи за : DIY фото албум, лични filofax, Дневник, DIY честиткиИмајте на ум 1 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предметиЗабелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликуваат од реалните производ бои во зависност од вашиот monitor settingsЗабелешка 3 : За бои, различни луѓе од различни земји може да го името различно, па затоа ве молиме размислете внимателно пред да го плати.Плаќање1.Сите плаќање е заштитена од Сигурна Исплата .Кога ќе го поставите цел, ве молиме да се платат на време...

2 бр./лот японски Васи Лента зелено дърво, Лентата на САМ декоративни цветни хартия с високо качество офис самозалепващи ленти могат да пишат
 • Новинка

2 бр./лот японски Васи Лента зелено дърво, Лентата на САМ декоративни цветни хартия с високо качество офис самозалепващи ленти могат да пишат

2.62 BGN 2.00

ОписЛента Големина : 15mm*10m Количина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

Декоративна Васи Лентата На Сам Занаятчийски Аксесоари Оглушающая Тиксо Фотоалбум Декоративна Скоч-Лента Kawaii
 • Новинка

Декоративна Васи Лентата На Сам Занаятчийски Аксесоари Оглушающая Тиксо Фотоалбум Декоративна Скоч-Лента Kawaii

1.54 BGN 1.00

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 8g Боја Multicolor Големина 8мм * 10mПакување Листа : 1 * Канцелариски Лента Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42029] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

15 мм*7 м Синьо свят Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо тиксо етикета стикер канцеларски материали подарък
 • Новинка

15 мм*7 м Синьо свят Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо тиксо етикета стикер канцеларски материали подарък

2.64 BGN 2.00

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

15 мм * 10 м тиксо цвят на точка, определени печат scrapbooking САМ занаят лепкава деко прикриване на японската хартия washi Лента
 • Новинка

15 мм * 10 м тиксо цвят на точка, определени печат scrapbooking САМ занаят лепкава деко прикриване на японската хартия washi Лента

BGN 2.93

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 10g Боја Multicolor Големина 10m * 15mm Пакување Листа : 1 * Канцелариски Лента Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][41972] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

VHB (дебелина 1,0 мм) 3M 4910 прозрачен двустранен акрилна пенопластовая Лентата, смяна на нитове, точкови заварки, течни лепила
 • Новинка

VHB (дебелина 1,0 мм) 3M 4910 прозрачен двустранен акрилна пенопластовая Лентата, смяна на нитове, точкови заварки, течни лепила

11.18 BGN 10.00

КратокШирина : ве молиме изберетеДолжина : 3 метриДебелина : околу 1mmБоја : јасноБренд : 3 MМодел : 4910Tip1 : ве Молиме чисти површината и да ја задржите сува 100% .Совет 2 : ве Молиме имајте 24 часа по сврзување.Совет 3 : Ние може да се намали како барање ширина, други ширина, ве молиме контактирајте со нас.Совет 4 : Масовно купување, ве молиме контактирајте за најдобри попуст, ви благодариме.Совет 5 : 1 купи добие 1pcs.Употреба & FeatureОваа VHB™ Ленти се обезбеди удобност и едноставност на лента fastener и се идеални за употреба во многу ентериер и екстериер сврзување апликации...