1.5 / 3 см поетичен пейзаж Васи лентата на САМ декоративен scrapbooking стикер планер маскиране тиксо издател на учебни пособия

1.5 / 3 см поетичен пейзаж Васи лентата на САМ декоративен scrapbooking стикер планер маскиране тиксо издател на учебни пособия

BGN 2.00
-7 %
BGN 2.16

Брой продукти


Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број!
Можете да ги пратите тоа цело време. Ние, исто така, не падне на превозот,се надевам да се направи бизнис со вас!
Материјал : Хартија
Димензии : 1.5 cm * 7m / 3cm * 5cm
Пакет : 1 x Washi Лента


Подробности

Тип:
залепваща лента
търговска марка:
Viety
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
Номер На Модела:
&

Избор на купувачи

15 мм*7 м Синьо свят Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо тиксо етикета стикер канцеларски материали подарък
 • Новинка

15 мм*7 м Синьо свят Васи лентата на САМ украса scrapbooking планер тиксо тиксо етикета стикер канцеларски материали подарък

2.64 BGN 2.00

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

JBFISH суккулентные растения, декоративни ленти хартия Washi тиксо Сам деко scrapbooking етикети Дневник стикер материал 9027
 • Новинка

JBFISH суккулентные растения, декоративни ленти хартия Washi тиксо Сам деко scrapbooking етикети Дневник стикер материал 9027

3.09 BGN 2.00

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size : 5m * 30мм Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

Harphia Коледа circus хартия washi masking самозалепващи ленти 15 мм*10 м DIY декоративен планер на ученически пособия, инструменти за scrapbooking
 • Новинка

Harphia Коледа circus хартия washi masking самозалепващи ленти 15 мм*10 м DIY декоративен планер на ученически пособия, инструменти за scrapbooking

2.38 BGN 2.00

Тип : СелотејпСелотејп Тип На : СлободенСтрана ЛентаУпотреба : декоративниСоодветна Возраст : 6+Големина : 1,5 см ширина 10m должинаТежина : 0.025 kg Материјал : хартија 100% сосема нов и висок квалитет...

Голям размер 200 мм*5 м СТАР ВЕСТНИК / Poste/писмо шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер
 • Новинка

Голям размер 200 мм*5 м СТАР ВЕСТНИК / Poste/писмо шаблон японски Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер

19.18 BGN 19.00

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 200mm, Должина околу 5м Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

2 бр./лот японски Васи Лента зелено дърво, Лентата на САМ декоративни цветни хартия с високо качество офис самозалепващи ленти могат да пишат
 • Новинка

2 бр./лот японски Васи Лента зелено дърво, Лентата на САМ декоративни цветни хартия с високо качество офис самозалепващи ленти могат да пишат

2.62 BGN 2.00

ОписЛента Големина : 15mm*10m Количина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

VHB (дебелина 1,0 мм) 3M 4910 прозрачен двустранен акрилна пенопластовая Лентата, смяна на нитове, точкови заварки, течни лепила
 • Новинка

VHB (дебелина 1,0 мм) 3M 4910 прозрачен двустранен акрилна пенопластовая Лентата, смяна на нитове, точкови заварки, течни лепила

11.18 BGN 10.00

КратокШирина : ве молиме изберетеДолжина : 3 метриДебелина : околу 1mmБоја : јасноБренд : 3 MМодел : 4910Tip1 : ве Молиме чисти површината и да ја задржите сува 100% .Совет 2 : ве Молиме имајте 24 часа по сврзување.Совет 3 : Ние може да се намали како барање ширина, други ширина, ве молиме контактирајте со нас.Совет 4 : Масовно купување, ве молиме контактирајте за најдобри попуст, ви благодариме.Совет 5 : 1 купи добие 1pcs.Употреба & FeatureОваа VHB™ Ленти се обезбеди удобност и едноставност на лента fastener и се идеални за употреба во многу ентериер и екстериер сврзување апликации...

10 м творчески къща японската прикриване на Васи Лента сграда Декоративна тиксо Сам scrapbooking училище канцеларски материали
 • Новинка

10 м творчески къща японската прикриване на Васи Лента сграда Декоративна тиксо Сам scrapbooking училище канцеларски материали

BGN 1.92

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука10m Креативни селска куќа Јапонски Маскирање Washi Лента Изградба на Декоративни селотејп Diy Scrapbooking Училиште Канцеларија Снабдување100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Washi Лента 1.Објектот големина : W 15mm * L 10m 2...

45 мм ширина гореща мозайка злато геометричен лазер Злато и Сребро декоративен планер Васи Лентата на САМ Дневник scrapbooking тиксо Эскола
 • Новинка

45 мм ширина гореща мозайка злато геометричен лазер Злато и Сребро декоративен планер Васи Лентата на САМ Дневник scrapbooking тиксо Эскола

BGN 4.74

45mm Широк Топла Мозаик Злато Геометриски Ласерски Златни Сребрени Декоративни Излет Washi Лента DIY Дневник Scrapbooking Маскирање Лента escolaголемина : 45mm широк, 5 метри

2 м и 16 мм пяна двустранен лепило силен двупосочен лепкава лепило пяна лента за домашния офис, канцеларски материали Z11 Drop ship
 • Новинка

2 м и 16 мм пяна двустранен лепило силен двупосочен лепкава лепило пяна лента за домашния офис, канцеларски материали Z11 Drop ship

1.30 BGN 1.00

Ultrathin и ултрамоќен stickiness Добра Издржливост, силно лепило.Многу лесно да се работи Посветен бела двострано стап лента за мобилен телефон, канцелариски материјал,дом,канцеларија....

1.5 см творчески синьо-бели ленти на Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали
 • Новинка

1.5 см творчески синьо-бели ленти на Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

1.98 BGN 1.00

wyприклучокstartЖешка Стока$1.99$4.99$1.32$2.49$0.76$1.95$1.95$1.09wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , децаНапомена : 1.5 cm * 10mПАКУВАЊЕ : 1pcs

GREENHOW зелени растения Васи лента децата си САМ Дневник декор тиксо хартия scrapbooking инструмент канцеларски материали 7018
 • Новинка

GREENHOW зелени растения Васи лента децата си САМ Дневник декор тиксо хартия scrapbooking инструмент канцеларски материали 7018

5.07 BGN 4.00

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 3m * 30мм;3m * 20mm;3m * 15mm;3m * 5mm Пакување Листа : 5 3м * 30mm X1 3m * 20mm X1 3m * 15mm X1 3m * 5mm X2 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др...

2 елемента запис на времето, и всеки ден, Васи шаблон на Лента тиксо декоративен scrapbooking САМ офис залепваща лента
 • Новинка

2 елемента запис на времето, и всеки ден, Васи шаблон на Лента тиксо декоративен scrapbooking САМ офис залепваща лента

2.48 BGN 2.00

Опис Лента Големина : 15mm*10mКоличина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

1 бр нов творчески 40mmx5m a City Alone Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер офис консумативи
 • Новинка

1 бр нов творчески 40mmx5m a City Alone Васи Декоративна тиксо САМ маскирующая хартиена лента, стикер офис консумативи

3.14 BGN 3.00

Опис 1 BUC Нови Креативни 40mmx5m Град Сам Washi Декоративни селотејп DIY Маскирање на Хартиена Трака Налепница Канцелариски Материјали Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : хартија Тежина : Околу 22.5 g Големина : 5m * 40mm Пакување Листа : 1 * селотејпПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

1 Бр. / Опаковане. Залепваща Лента 10 Метра Добри Приятелки Завинаги Васи Тиксо Сам Scrapbooking Стикер Стикер Залепваща Лента
 • Новинка

1 Бр. / Опаковане. Залепваща Лента 10 Метра Добри Приятелки Завинаги Васи Тиксо Сам Scrapbooking Стикер Стикер Залепваща Лента

BGN 1.60

ОписСостојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 10g Боја Како што е прикажано Големина 10m*15mm Пакување Листа : 1 * Канцелариски Лента Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42029] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

10 стилове златно фолио печат рози / на цветя/сукуленти японски Васи Декоративна Лента залепваща маскирующая хартиена лента САМ Занаятите подарък
 • Новинка

10 стилове златно фолио печат рози / на цветя/сукуленти японски Васи Декоративна Лента залепваща маскирующая хартиена лента САМ Занаятите подарък

BGN 4.61

Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 15mm / 30мм / 40mm, 5 M Должина Пакување : Кутија спакувани Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе ......

GREENHOW 1 бр супер красиво цвете високо качество на хартия Washi маскиране на лентата на Сам флорални декоративни стикери материал 8073
 • Новинка

GREENHOW 1 бр супер красиво цвете високо качество на хартия Washi маскиране на лентата на Сам флорални декоративни стикери материал 8073

BGN 1.73

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 15mm*10m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др...

17 бр./лот нов DIY сладък Kawai блясък лента лепкава прикриване на декоративни панделки за декорация на дома scrapbooking 1.5 см * 4 м
 • Новинка

17 бр./лот нов DIY сладък Kawai блясък лента лепкава прикриване на декоративни панделки за декорация на дома scrapbooking 1.5 см * 4 м

18.50 BGN 16.00

Namen : 17pcs / многу Нови DIY Симпатична Kawaii Сјајот Леплива Лента Маскирање Декоративни Ленти за Домашна Декорација Scrapbooking 1.5 cm * 4m Тело Материјал : Хартија и Сјајот Големина : 1,5 см ширина , 4 m должина, големина на Пакување;Испрати 17 различни стилови Совет : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

filofax сладко correction лента, карикатура на животните украса лента дневник САМ scrapbooking албум инструмент, лейси лента прижимная
 • Новинка

filofax сладко correction лента, карикатура на животните украса лента дневник САМ scrapbooking албум инструмент, лейси лента прижимная

5.06 BGN 5.00

Внатрешноста е проѕирна лента, лента, големина : 4m x 5mmPresser должина : 110mmМатеријал : ABS+PC+ПОМВнатрешниот лента може да се замениСе користи за : DIY фото албум, лични filofax, Дневник, DIY честиткиИмајте на ум 1 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предметиЗабелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликуваат од реалните производ бои во зависност од вашиот monitor settingsЗабелешка 3 : За бои, различни луѓе од различни земји може да го името различно, па затоа ве молиме размислете внимателно пред да го плати.Плаќање1.Сите плаќање е заштитена од Сигурна Исплата .Кога ќе го поставите цел, ве молиме да се платат на време...

15 мм * 10 м тиксо цвят на точка, определени печат scrapbooking САМ занаят лепкава деко прикриване на японската хартия washi Лента
 • Новинка

15 мм * 10 м тиксо цвят на точка, определени печат scrapbooking САМ занаят лепкава деко прикриване на японската хартия washi Лента

BGN 2.93

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 10g Боја Multicolor Големина 10m * 15mm Пакување Листа : 1 * Канцелариски Лента Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][41972] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

2 елемента светло сини ленти Васи Лентата на САМ Декоративна лента цветна хартия с високо качество офис самозалепващи ленти лесно се разкъсват
 • Новинка

2 елемента светло сини ленти Васи Лентата на САМ Декоративна лента цветна хартия с високо качество офис самозалепващи ленти лесно се разкъсват

2.48 BGN 2.00

Опис Лента Големина : 15mm*10mКоличина : 2 BUC Апликација : Излет,бележник и дневник декорација,DIY Фото Албум селотејп карактеристики : лесен за употреба, може да биде напишана, проѕирен, рачно изработени се многу силни...

JBFISH 1 ролка Kawai японски Васи Лента самозалепваща Декоративна лента scrapbooking Лента 8100
 • Новинка

JBFISH 1 ролка Kawai японски Васи Лента самозалепваща Декоративна лента scrapbooking Лента 8100

1.62 BGN 1.00

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size : 7m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори...

Декоративна Васи Лентата На Сам Занаятчийски Аксесоари Оглушающая Тиксо Фотоалбум Декоративна Скоч-Лента Kawaii
 • Новинка

Декоративна Васи Лентата На Сам Занаятчийски Аксесоари Оглушающая Тиксо Фотоалбум Декоративна Скоч-Лента Kawaii

1.54 BGN 1.00

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 8g Боја Multicolor Големина 8мм * 10mПакување Листа : 1 * Канцелариски Лента Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42029] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..