Нов UV-светлина led фенерче Факел светлина на лампата uv лилав цвят led светкавица Фенерче акумулаторни Linternas за детектор за пари

Нов UV-светлина led фенерче Факел светлина на лампата uv лилав цвят led светкавица Фенерче акумулаторни Linternas за детектор за пари

BGN 12.00
-29 %
BGN 16.96

Брой продукти


Карактеристики :
Нови Ув Светлина, Led Светилка Факел Светлина Ултравиолетова Ламба Виолетова Боја Led Блиц Факел Батерија Linternas За Пари Детектор
Ултравиолетови УВ LED, пурпурна боја на осветлување
Оваа светилка е направен од висок квалитет на алуминиум, и тоа има цврста градба
Може да се користи за откривање на пари, молитва монистра, траги од судска, светлина може да скорпии во текот на ноќта, риболов и сл.
УВ може да се користи за откривање флуоресцентни супстанции, бранова должина 395-410nm УВ да се открие крв отпечатоци од прсти и други телесни течности, и шут, остатоци откривање
Спецификации :
100% Сосема Нов
бранова должина 395-410nm
Светла Боја : УВ пурпурна боја
Материјал : Алуминиум Легура
Модел на Батеријата е потребно : 1*батерија 18650 3.7 V (батерија не е вклучена)
Алуминиум легура школка
Пакетот вклучува :
1 x LED УВ Светло Факелот (не се вклучуваат на батеријата)
Забелешка : овој линк цена е за ултравиолетово светло само, не вклучува батерија и полнач. И батеријата модел е "18650", ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите овој модел батерија во вашиот град.
Или Ако сакате да се купи овој светилка со батерија и полнач, ве молиме кликнете подолу слики :
Слика Sho ws :
* Ние брод на светот ( освен Нигерија ).
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.


Подробности

Тип Елемент:
Фенери
Увеличи:
No
документ:
UL, CE,PSE,CCC
Просвет:
300
зарядно устройство:
неподходящ
Функция:
Удароустойчив
Тип На Батерията:
18650
търговска марка:
QvvCev
Разстояние Осветление:
< 50 м
Номер На Модела:
18126
Източник На Светлина:
Led лампи
Режим На Превключване:
Намаляване На Мащаба
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Цвят:
Черен
Водоустойчив:
ДА
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
Мощност:
5W
Тип Фенерче:
за риболов, къмпинг, лов
Модел led топки:
Uv UV-led, виолетовият цвят осветление
светъл цвят:
UV лилав цвят
Материал:
Алуминиева сплав
Необходим модел на батерията:
Дължина на вълната:
395нм -410нм

Избор на купувачи

Led тактически фенер CREE Q5 2000LM мощен фенер LED Laterna 3 режима на мащабируеми преносим 6 цвята Факел 1*AA/1*14500 ZK93
 • Новинка

Led тактически фенер CREE Q5 2000LM мощен фенер LED Laterna 3 режима на мащабируеми преносим 6 цвята Факел 1*AA/1*14500 ZK93

10.26 BGN 5.00

LED Тактички Светло КРИ П5 2000 LM Моќни LED Светилка Laterna 3 Начини Zoomable Преносни 6 Бои Факел 1*АА / 1*14500Карактеристики : Супер мини големина, светла, волшебна сила.Пропаднадоказ дизајн и водоотпорен дизајн.Излез светла може да дојде до 2000 lumens (MAX).Прилагодлив фокус опсег за различна употреба, се протега за да го наместите фокусот.Клип за погодност носат.Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.Погоден за лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност итн.Спецификации : Боја : ЦрнаLumens : 2000 LMРефлектор : Конвексен ЛеќаМатеријал : Алуминиум легураМодел на LED : КРИ П5 LEDПрекинувач : Опашкакапа притиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕБатерија : 1 * АА / 1 * 14500 3.6 v Батерија ( не се вклучени )Големина на : 9.4*2.6*2.6 cmТежина : 65gПакет се вклучени : 1* Led Светилка

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка
 • Новинка

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка

BGN 23.20

10 M 3528 SMD 2x5 M 300 Led диоди RGB Водоотпорен ЛЕР Флексибилни Газа Светлината + 44 Копче за IRДалечински управувач За Домашна Декорација FreeshippingКарактеристики : Superbright 3528 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метар во ролна, секој ролна е продажба на единицата.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Долг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриСамолепливи назад со 3 M двојно страна селотејпСертификација : CE & Ro HSНиска потрошувачка на Примена : Широко се користи за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центриАрхитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлувањеШироко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеИтни & security осветлување, реклама знак осветлувањеДекоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложбаПрименливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LEDLED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Боја : RGB Работи Влезен Напон : DC12 VРаботна Струја : 2 A / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 24 W / 5 Метри Заштита Ранг : IP65 Водоотпорен (Епоксидна Смола Покривање) PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50°Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Операција настава на контролорот : работна температура : 20°до +60°напон : DC12 Vизлез : три излезмакс оптоварување тековната : 3А секоја бојапакет димензија на контролор : 90*63*40mmпакет тежина на контролор : 63gнето тежина на контролор : 45gПакет / МНОГУ Вклучуваат : 2 х 5 M 3528 SMD 300 LEDs RGB Боја IP65 Водоотпорен LED Лента Светлина 1 x IRДалечински Контролер1 x LED КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка ќе биде предаден во рок од 2 дена од датумот на плаќање проверка од страна на регистрирани Кина Пост воздухопловната со бесплатно следење на број, па можете да се внимава на вашиот цел по delievery.Ако ви требаат повеќе за овој вид предмети ,ве молиме контактирајте со нас,ви Благодарам многу!

5050 SMD AC220V LED Strip Light Flexible 60leds / m Waterproof Led Лента LED Light With Power Plug 1M/2M/3M/5M/6M/8M/9 М/10M/15M/20M
 • Новинка

5050 SMD AC220V LED Strip Light Flexible 60leds / m Waterproof Led Лента LED Light With Power Plug 1M/2M/3M/5M/6M/8M/9 М/10M/15M/20M

BGN 13.60

SMD 5050 AC220 V LED Лента Флексибилни Светлина 60leds / m Водоотпорен Led Лента LED Светлината Со Сила Plug 1 M / 2М / 3М / 5 M / 6 M / 8 M / 9 M / 10 M / 15 МИЛИОНИ / 20 МИЛИОНИ Спецификација : Боја : Кул бело( 6000 K ),Топло бела( 3000 K ),Црвена,Зелена,Сина,Жолта,RGB LED Кол : 60 LED диоди / 1 M Водоотпорен Стапка : IP67 Водоотпорен Работен Напон : AC220 V Видите агол : 120 Големина : L100cm (1 M) x W0.8cm x T0.25cm Работа Tempreture : 20 до 60 животниот Век : 50.000 часови Гаранција : 2 години Апликации : 1)светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци 2)светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи 3)Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency 4)Нашироко се применуваат во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување 5)се Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот
 • Новинка

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот

BGN 624.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа
 • Новинка

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа

9.26 BGN 8.00

2 M 20 led Lotцвеќе Самовила Led string гарланд светла Божиќ, Нова година Празник Свадба Партија дома декорација светилкаДолжина : 2 MLED количина : 20ledsОсветлување Боја : RGB / Бела / Топло белатип на прекинувач : Три видови (На / Трепка / Исклучување)животниот век : 10000hoursПакет : хартија кутијавлезен Напон : 3 V (2 XAA батеријата) (Батерија не вклучувајќи,бидејќи батеријата е забрането да се брод)

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм
 • Новинка

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм

57.52 BGN 55.00

Име на производ : Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED СветилкаБренд : NitecoreМодел : MT22 AEmitter Тип : XPG2(S3)Материјал : изградени од трајни поликарбонат материјалиРежим : Висок,Среден,Низок,StrobeLumens : 260 LM,45 LM,1 LMТраење : 2h15min,18,180hБатеријата Конфигурации : 2x AA Батерии (не се вклучени)Тип На Прекинувач : ClickyВклучете Локација : тело страна на светлотоЗрак Интензитет : 2400cdОтпорност : 1.5 метриОпсег : 98 метри / 107 метриВодоотпорен : IPX8 водоотпорен 2metersБоја : Црна,Тен,ЖолтаТежина : 49g (без батерија)Големина : 80.9 mm x 21mm (должина x глава дијаметар)Карактеристики : Максимална излезна до 260 lumensНапојува by2*АА батерииМаксимално траење до 180 часаВисока effcient тековното колоТри нивоа на осветленост се достапни за различни сценаријаОбратна поларитетот заштитаОпремени со нерѓосувачки челик, титаниумобложено клипЗајакнато ултрајасно минерално стакло со антирефлективен слојАлуминиумски рефлектор овозможува непречено и моќен зракЛесен и пренослив тело изградена од трајни Поликарбонат материјалиАнтилизга knurling за подобрена контрола способностIPX8 Стандард водоотпорен (подводни два метри)1.5 метар отпорностПакет се вклучени : 1 x Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED Светилка1 x Светло holster1 x Oпрстени1 x Lanyard

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер
 • Новинка

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер

125.28 BGN 119.00

1812 IC 5050 12 V 5 M 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента IP67 водоотпорен100% Сосема Нов12months гаранцијаОпис● LED Чип : RGB LED 5050● IC чип : 1812● IC Количина : Еден IC за 9pcs LED диоди● Боја : RGBW● View агол : 120°● Работен Напон : 12 V DC● LED Кол : 600 led диоди / 5 M● Работа Тековни / Метар : 4А ● Работна Температура : 20 до 50°● Заштита го Оценувате IP67(Цевка водоотпорен)● Големина : L500cm (5 M) x W1.5cm x T0.30cmАпликации : ● светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,● Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи● Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,● Широко се применува во Назад осветлување за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување● Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.1812 RF Далечински LED контролерПакетот Вклучува5 M Х 1812 IC 5050 12 V 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента1x 1812 RF Далечински LED контролер>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

Пътен фенерче мощна светодиодна лампа факел фенер пътна полиция обзавеждане лампа за 3 АА червено пръчка на светлина
 • Новинка

Пътен фенерче мощна светодиодна лампа факел фенер пътна полиция обзавеждане лампа за 3 АА червено пръчка на светлина

23.97 BGN 14.00

Сообраќајот светло моќни led светилка факел фенер сообраќајната полиција опрема од 3 АА црвено батон светлинаКарактеристики : Безбедноста на сообраќајот на Светлината Батон Предупредување LED Светло Безбедноста на Патот Контрола на ОтвореноДоаѓаат Со wristbandНа дното има силен магнет , може да се adsorbed на метал, слободни вашата страна.Трепка режим за итни случаи.Силен звук за предупредувањеОбичните водоотпорен стандард, поздравниот доказ, се е во РЕД да се користи во дождливите денови.Одговара за сообраќај за контрола, градилиштето, качување & кампување контакт.Спецификации : 3 Mode : 1...

SMD 2835 RGB LED Strip light tira lamp neon 300LED Decor гъвкава водоустойчива лента, внасяни диод лента 24-каратово контролер DC 12V адаптер за комплект
 • Новинка

SMD 2835 RGB LED Strip light tira lamp neon 300LED Decor гъвкава водоустойчива лента, внасяни диод лента 24-каратово контролер DC 12V адаптер за комплект

17.71 BGN 12.00

2835 нема бела боја само 5050 RGB лента има бела боја ако сакате АУ велика БРИТАНИЈА plug ве молам оставете ме поракаLed лента кога се поврзете повеќе од 5m / roll само може да се користат паралелно поврзување,доколку се користат серија конекција ,таа ќе има пад на напон,led лента ќе биде потемна .Спецификација Точка Име : SMD2835 rgb LED Лента 300led за 5 MГолемина : 8*5000mmБоја : RGB=Црвена+Зелена+Сина (7 бои на владата)Напон:DC12 VМоќност : 3.6 W / MВодоотпорен Оценка : Водоотпорен(IP65) / Неводоотпорен(IP20)1、заштеда на Енергија...

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество
 • Новинка

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество

BGN 60.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност отворено 18 W LED светлото на рефлекторите Функција1...

UniqueFire 1405 IR850nm Титан Мащабируем Led Фенерче Инфрачервен Акумулаторна Светлина Койот За Нощно Виждане Лов + Планина Поглед
 • Новинка

UniqueFire 1405 IR850nm Титан Мащабируем Led Фенерче Инфрачервен Акумулаторна Светлина Койот За Нощно Виждане Лов + Планина Поглед

79.98 BGN 76.00

Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето...

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship
 • Новинка

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship

68.00 BGN 64.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : SMD5050 Црвена Сина Расте светлинаLed чипови : SMD 5050 Чип (Дрво чипови во еден)Inpute напон : AC 85265vМоќност : 20 W (30 CM / set) 30 W(50 CM / set)Превозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број5pcs LED чипови Расте Светлина мушка 440445nm Сина AC85265 V Нема потреба возачот за Вкусен растенијата хидропоника ,затворен растенија FreeshipНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина
 • Новинка

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина

32.80 BGN 28.00

Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LED LED Кол : 600 led диоди / 5 Метри или 120 led диоди / Метар Боја : Ултравиолетови УВ 395405nm Пурпурна Работи Влезен Напон : DC12 V Работат на струјата : 4А / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 48 W / 5 Метри Заштита Ранг : НеВодоотпорен PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50° Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Пакет : 5 Метри / Ролна Пакетот Вклучува : 1x 5 M 3528 Неводоотпорен УВ лента Важни Информации : 1...

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство
 • Новинка

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство

27.74 BGN 14.00

Информации За Производот_______________________________________________________________________Три Комбинација Одговара За Вашиот ИзборБесплатни колокација одговараат наЕкономски одговараат наЛуксузна одговараат наPS : На погоре можете да изберете е припаѓаат на нашите Луксузни одговараат наПроизвод ПараметриБренд : HEDELIСветла боја : Топло белаТочка име : ФенерчеПовршински третман : Зацементира anodizingМодел : HW518 CРаботен напон : 3.2 V4.2 VГолемина на : L : 11.9cm d : 2.12.3cmВодоотпорен : IPX4 ( Живот водоотпорен)Боја на каросеријата : ЦрнаОсветлување време : 3h30hИзвор на светлина : Кри XML T6Лумен : 800lmНето тежина : 0.052 KGСветлината растојание : 200500mМатеријал : Алуминиум легура 6061 Префрлете го режимот : 5 НачиниИзвор на енергија : 1x18650 Батеријата Dimmer начин : НикојФункција : Додатоци : Светло+Автомобил полнач+1x18650 Батеријата+Директни полначот+Еден полнење+Велосипед клипПогоден : Погодни за Работа / Риболов / Кампување / Итно Осветлување / Внатрешно Осветлување.Продавачот Известување.За Боја На Несовпаѓање1...

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel
 • Новинка

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel

19.20 BGN 15.00

Карактеристики : 1.Со 180 степен зрак агол и испрати светлина рамномерно.2.Downy светлина,може да се заштити очите на луѓето.3.Алуминиум материјал,добро е да прахосвам топлина и да го продолжи својот животен век.4.Широка примена опсег,може да се инсталира на ѕидови и тавани во сали за состаноци, хотели, канцеларии, домови и така натаму.5.Safe моќ интерфејс, лесно да го инсталирате и да се уништат.6.Заштита на животната средина и заштеда на енергија.Спецификации : Тип : панел светлинаТелото Боја : БелаШколка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маскаРаботна Температура : 20 65°CЖивот Време : >50,000 HГаранција : 2 годиниРежим : 3 Модели Led СветилкаЗрак Агол : 180 СтепенLED Чип : Супер Светло SMD2835Количината на led Чип : 6w30pcs, 9w45pcs, 18w90pcs, 24w120pcsТемпература на бојата : Топло Бела(27003200 K) / Студено Бело(60006500 K)Пакет се вклучени1pcs x LED Панел Светлина1pcs x LED Драјвер

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер
 • Новинка

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер

BGN 126.32

Карактеристики • Мултиdual modeвклучете батерија тактички светло; ВисокоТехнолошки Дизајн; Екстремни излез; Долго Трчање; Силни перформанси; револуционерна Патентирана технологија • КРИ XHP35 HD E4 LED; повисоки фотоелектрически ефикасност, max излез до 1600 lumens • 18 GT36 3600m Ah батерија 18650 вклучени (вклучени во ТЕСЛА електрични автомобили) • Интелигентна Батерија Оптоварување Систем компатибилен со широк спектар на батерии • Микрополнење преку USB порт, лесен за употреба; штити од влага, прашина, и песок • Робусни Нерѓосувачки Челик рамки прстен штити компоненти • Со : · OneTouch Strobe · OneTouch Турбо · OneTouch Ниски · СОС · Интелигентни Капацитетот на Батеријата индикатор; · МикроUSB полнење; · Интелигентни Температура Систем за заштита(СВОЈАТА) · Брзо режим на промените • Патентиран dualпрефрлете се опашка капа за лесна и тактилни една рака операција • Два Интерфејси : · Тактички Поставување · паркинг (Надворешен Амбиент Тактички Поставување Класичен KLARXT серија тактички интерфејс · Onetouch Турбо · Onetouch Strobe · на Секоја ситуација, Секое време Отворено Поставување · Специјално дизајниран за пустината · OneTouch Ниско; Еден Допир Висока; СОС · Погодна за Пешачење и Кампување, Пребарување & Спасување на операции и повеќе • Дигитален Интелигентни Полнење алгоритам со струја до 1 A; преполнувањето заштита за безбедност • Сите нови СВОЈОТ систем на набљудувачите на внатрешна температура и да се приспособат излез за регулирање на топлина, ги штити LED и внатрешните компоненти за совршена рамнотежа на производство и безбедност...

DC24V водоустойчив двоен цвят 5050 светодиодна лента 300 светодиода / 5 метра бял топъл бял ивица светлина Безплатна доставка
 • Новинка

DC24V водоустойчив двоен цвят 5050 светодиодна лента 300 светодиода / 5 метра бял топъл бял ивица светлина Безплатна доставка

BGN 303.20

DC24 V НеВодоотпорен Двојна Боја 5050 LED лента 300leds / 5 M бело топло бела лента Светлина Бесплатен ПревозотНапомена : Различна Боја на располагање : на пример : Зелена +Сина , Зелена+Црвена ,Сина +Црвена ,Бела +Црвена ,Топло Бела +црвена ,Бела +Зелена ,Топло Бела+Зелена , Бела +Сина ,Топло Бела +Сина и така натаму !GCRD505060 1) Двојно боја led лента 2) SMD5050 3in1 чип ,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : бела &топло бела 5) DC24 V,14.4 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Секој 10led cuttable 8) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 52x33x21cmКарактеристики : Висока светла двојна боја led лента SMD50501...

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H
 • Новинка

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H

BGN 16.78

Product Overview : На трајни LED сијалица е безбеден, ефикасен и едноставен LED светилки има долг работен век, и ќе резултира со пари зачуванисо спуштена комунални трошоци...

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения
 • Новинка

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения

28.00 BGN 26.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : LED Спектар и Сина Расте светлинаInpute напон : AC 85300vМоќност : 30 W 50 WПревозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број2 парчиња ЛЕД чипови Расте Светлина мушка широк Спектар 380840nm и 440nm Сина AC85300 V Нема потреба возачот за хидропоника ,затворен растенијаНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650
 • Новинка

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650

20.78 BGN 17.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : 6061 T Алуминиум Сијалица : XML L2 5000 LM КРИ LED Батерија Тип : За Батерија 18650(Не е Вклучен батеријата) Switch модел : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ ( Stepless Затемнување ) LED Чип : XML L2 Боја : Црна фенерче има порт за полнење...

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip
 • Новинка

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip

BGN 7.98

Бесплатен превозот 4 M LED string светлина 3pcs АА Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Трепка LED лентаГлавен Параметар : Оваа string светлина е едноставен и практичен...

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни
 • Новинка

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни

11.33 BGN 11.00

Висока Моќност 20 W Расте LED Длабоко Црвена 660nm 630nm Расте Светлина За Хидропоника Стакленички Расадник Затворен Растенија Овошје и Зеленчук Одгледување наДетали Каталог : 1...

UniqueFire Remote Control T38 Led фенерче UF-1505 Cree XP-E G / W/R Light IP65 Водоустойчив фенер + дистанционно натиск за лов
 • Новинка

UniqueFire Remote Control T38 Led фенерче UF-1505 Cree XP-E G / W/R Light IP65 Водоустойчив фенер + дистанционно натиск за лов

49.58 BGN 47.00

Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето...

Uniquefire дистанционно управление инфрачервен led фенерче UF-1504 850NM IR 3 режим на увеличение фокус нощно виждане лампа за Фенерче + дистанционно налягане
 • Новинка

Uniquefire дистанционно управление инфрачервен led фенерче UF-1504 850NM IR 3 режим на увеличение фокус нощно виждане лампа за Фенерче + дистанционно налягане

84.78 BGN 81.00

Answer : ___________________________ Note : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи...

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер
 • Новинка

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер

18.59 BGN 11.00

опции : 5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаКонтролор : 40keys IR Контролер (не вклучувајќи батерии)Опис : Спецификации : Боја : RGBW МешаниПогледнете агол : 120°Работен Напон : 12 VDCLED Количина : 300 led диоди / 5 M(150pcs RGB LED и 150pcs Бела LED)Работа Тековни / Метар : 5 AИзлезна моќност : 60 W / 5 МетриРаботна Температура : 20 до 50°Големина : L500cm (5 M) x W1.0cm x T0.20cmФункција : Ниска потрошувачка на енергија,Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни,светлечки многу дури иLED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност, Долг животен век >50.000 часаПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаАко ви е потребна за напојување ,ве молиме кликнете тука

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка
 • Новинка

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка

BGN 47.98

Nitecore TINI Мини Метален Клуч Синџир СветлинаКомпактен и подготвени за акција, Nitecore TINI е со високи перформанси LED светло кое се вклопува правото на вашиот keychain! Искористување на моќта на вградена Liion батерија пакет и КРИ XPG2 S3 LED, оваа мала човек може да емитираат неверојатен 380 Lumens во турбо режим...

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650
 • Новинка

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650

84.88 BGN 81.00

Оригинални Нови Sup Fire X6 Кри T6 1200 Лумен Водоотпорен Анти Немири 5 Датотеки 10 W LED Една Светилка Rechargable Факел од 18650Објектот Спецификации : Бренд : Sup Fire Модел : X6 Осветленост : 1200lm Моќ : 10 W Водоотпорен : Да Материјал : Алуминиум легура школка Режим на"Силна / Среден / Низок / Strobe / СОС Прекинувач : Притиснете Опашкакапа за вклучување / исклучување на Струја : 2*батерија 18650 Боја : Црна Димензии(mm) : 24cmx6cmx2.8cm Тежина : 380g Осветлување пат : 5 часа Опсег : 200300 метри Оксидација : Aerospace одделение алуминиум производство Водоотпорен Стандард : IP67 Полнење начин : 2*батерија 18650 полначПакување Листа : 1x Светло ( не вклучува батерија и полнач )Производот Се Покажетц 8650,ЕЕ led светилка 18650нуркање светло подводни светло linterna buceo lanterna де mergulho нуркање светлината led нурне светлина се нурне светлина waterplinternas led recargable lanterna recarregavel led батерија светло linterna led rechargable батерија светло led светилка батерија led работа светлина батерија lanterna led recarregav