Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер

Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер

BGN 24.00

Брой продукти


Спецификација
10 M/Торба 3 W за Една Боја
10 M/Торба 5 W за RGB
Секој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 40 Метри од Една Боја
Секој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 30 Метри од RGB


Подробности

Мощност:
10M 3W
Използването на:
Празник
документ:
CQC, CE, RoHS ce, CCC
Нетъкани Материали Опашката:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Гаранция:
2 години
Случай:
Градина
Източник На Захранване:
AC
Източник На Светлина:
Led лампи
Дължина:
100cm
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Цвят:
Зелено, Лилаво, Светло Жълто, Жълто, Бяло, Червено, Синьо
Номер На Главата:
51-100 голове
Разстояние Осветление:
1-5m
Името На Празника:
Коледа
Номер На Модела:
ред Led
Дали диммируемым:
No
Музика:
Няма
Материал На Корпуса:
Мед
Напрежение:
110V~220V
Тип На Батерията:
Батерия
Базов Тип:
Висящ

Избор на купувачи

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка
 • Новинка

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка

BGN 47.98

Nitecore TINI Мини Метален Клуч Синџир СветлинаКомпактен и подготвени за акција, Nitecore TINI е со високи перформанси LED светло кое се вклопува правото на вашиот keychain! Искористување на моќта на вградена Liion батерија пакет и КРИ XPG2 S3 LED, оваа мала човек може да емитираат неверојатен 380 Lumens во турбо режим...

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB
 • Новинка

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB

20.78 BGN 18.00

LED Тип : LED Пиксели Модул WS2811ИП одделение : IP68LED Количина : 50 LED / многуДимензија : 12mm во дијаметарНапон : DC5 VРаботна Температура : 20 степен ~ 60 степенLED Живот : > 50000 часаСертификат : CE.ROHS.FCC1...

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения
 • Новинка

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения

28.00 BGN 26.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : LED Спектар и Сина Расте светлинаInpute напон : AC 85300vМоќност : 30 W 50 WПревозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број2 парчиња ЛЕД чипови Расте Светлина мушка широк Спектар 380840nm и 440nm Сина AC85300 V Нема потреба возачот за хидропоника ,затворен растенијаНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650
 • Новинка

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650

20.78 BGN 17.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : 6061 T Алуминиум Сијалица : XML L2 5000 LM КРИ LED Батерија Тип : За Батерија 18650(Не е Вклучен батеријата) Switch модел : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ ( Stepless Затемнување ) LED Чип : XML L2 Боја : Црна фенерче има порт за полнење...

4000 лумена 3 x XML-T6 LED гмуркане 18650 фенерче Фенерчето 100 м подводен водоустойчив led фенерче + 2 * 18650 батерия + зарядно устройство
 • Новинка

4000 лумена 3 x XML-T6 LED гмуркане 18650 фенерче Фенерчето 100 м подводен водоустойчив led фенерче + 2 * 18650 батерия + зарядно устройство

46.38 BGN 37.00

Кој својата 3 x XML T6 Led чип дизајн, овој вид на светилка е навистина неверојатно супер светло светло, чие производство на светлината може да се постигне да се 4000 Lm...

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер
 • Новинка

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер

125.28 BGN 119.00

1812 IC 5050 12 V 5 M 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента IP67 водоотпорен100% Сосема Нов12months гаранцијаОпис● LED Чип : RGB LED 5050● IC чип : 1812● IC Количина : Еден IC за 9pcs LED диоди● Боја : RGBW● View агол : 120°● Работен Напон : 12 V DC● LED Кол : 600 led диоди / 5 M● Работа Тековни / Метар : 4А ● Работна Температура : 20 до 50°● Заштита го Оценувате IP67(Цевка водоотпорен)● Големина : L500cm (5 M) x W1.5cm x T0.30cmАпликации : ● светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,● Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи● Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,● Широко се применува во Назад осветлување за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување● Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.1812 RF Далечински LED контролерПакетот Вклучува5 M Х 1812 IC 5050 12 V 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента1x 1812 RF Далечински LED контролер>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство
 • Новинка

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство

27.74 BGN 14.00

Информации За Производот_______________________________________________________________________Три Комбинација Одговара За Вашиот ИзборБесплатни колокација одговараат наЕкономски одговараат наЛуксузна одговараат наPS : На погоре можете да изберете е припаѓаат на нашите Луксузни одговараат наПроизвод ПараметриБренд : HEDELIСветла боја : Топло белаТочка име : ФенерчеПовршински третман : Зацементира anodizingМодел : HW518 CРаботен напон : 3.2 V4.2 VГолемина на : L : 11.9cm d : 2.12.3cmВодоотпорен : IPX4 ( Живот водоотпорен)Боја на каросеријата : ЦрнаОсветлување време : 3h30hИзвор на светлина : Кри XML T6Лумен : 800lmНето тежина : 0.052 KGСветлината растојание : 200500mМатеријал : Алуминиум легура 6061 Префрлете го режимот : 5 НачиниИзвор на енергија : 1x18650 Батеријата Dimmer начин : НикојФункција : Додатоци : Светло+Автомобил полнач+1x18650 Батеријата+Директни полначот+Еден полнење+Велосипед клипПогоден : Погодни за Работа / Риболов / Кампување / Итно Осветлување / Внатрешно Осветлување.Продавачот Известување.За Боја На Несовпаѓање1...

Безплатна доставка високо качество 6063 алуминиева экструзионный led профил за ивица светлина с прозрачно или на капака на КОМПЮТЪРА адаптивни
 • Новинка

Безплатна доставка високо качество 6063 алуминиева экструзионный led профил за ивица светлина с прозрачно или на капака на КОМПЮТЪРА адаптивни

BGN 537.60

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X19.8mm X20mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил На pplicationа...

Нов UV-светлина led фенерче Факел светлина на лампата uv лилав цвят led светкавица Фенерче акумулаторни Linternas за детектор за пари
 • Новинка

Нов UV-светлина led фенерче Факел светлина на лампата uv лилав цвят led светкавица Фенерче акумулаторни Linternas за детектор за пари

16.96 BGN 12.00

Карактеристики : Нови Ув Светлина, Led Светилка Факел Светлина Ултравиолетова Ламба Виолетова Боја Led Блиц Факел Батерија Linternas За Пари ДетекторУлтравиолетови УВ LED, пурпурна боја на осветлувањеОваа светилка е направен од висок квалитет на алуминиум, и тоа има цврста градбаМоже да се користи за откривање на пари, молитва монистра, траги од судска, светлина може да скорпии во текот на ноќта, риболов и сл.УВ може да се користи за откривање флуоресцентни супстанции, бранова должина 395410nm УВ да се открие крв отпечатоци од прсти и други телесни течности, и шут, остатоци откривањеСпецификации : 100% Сосема Новбранова должина 395410nmСветла Боја : УВ пурпурна бојаМатеријал : Алуминиум ЛегураМодел на Батеријата е потребно : 1*батерија 18650 3.7 V (батерија не е вклучена)Алуминиум легура школкаПакетот вклучува : 1 x LED УВ Светло Факелот (не се вклучуваат на батеријата)Забелешка : овој линк цена е за ултравиолетово светло само, не вклучува батерија и полнач...

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65
 • Новинка

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65

13.94 BGN 13.00

5 M Топло Бела 24 V SMD 5050 300 LED Лента светлина флексибилни 60led / m водоотпорен IP65ОписLED Боја : Топло БелаВлезен Напон : 24 V DCНапред Тековната : 6 AMax Моќност : 72 WLED количина : 60 led диоди / метарГајтанот должина : 5 M / РолнаКлипинг : секој 3 LEDsЗрак агол : 120 степениВодоотпорен степен : IP66(водоотпорен)Работни Tem : 20~50(℃)Големина : 500cm(L)*1.0 cm(W)*0.25 cm(H)Сертификат : CE&ROSHПакет : 5m 5050 60 LED / m Топло Бела лента светлина водоотпоренIP65>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS
 • Новинка

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS

BGN 340.80

Опис на производот 100% сосема нов и ЛЕР Заштеда на Енергија Сијалица • КОЧАН smd ултра светла • заштеда на Енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки • производот лесно да го инсталирате, интензитет на светлина, растојание, светлина униформност...

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина
 • Новинка

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина

32.80 BGN 28.00

Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LED LED Кол : 600 led диоди / 5 Метри или 120 led диоди / Метар Боја : Ултравиолетови УВ 395405nm Пурпурна Работи Влезен Напон : DC12 V Работат на струјата : 4А / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 48 W / 5 Метри Заштита Ранг : НеВодоотпорен PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50° Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Пакет : 5 Метри / Ролна Пакетот Вклучува : 1x 5 M 3528 Неводоотпорен УВ лента Важни Информации : 1...

UniqueFire 1505-850nm 3 ModeNight Vision инфрачервен фенерче Факел (заполняющий светлина в нощното видение) + дистанционно налягане+ScopeMount+зарядно устройство
 • Новинка

UniqueFire 1505-850nm 3 ModeNight Vision инфрачервен фенерче Факел (заполняющий светлина в нощното видение) + дистанционно налягане+ScopeMount+зарядно устройство

75.18 BGN 71.00

Answer : ___________________________ Note : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи...

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка
 • Новинка

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка

BGN 23.20

10 M 3528 SMD 2x5 M 300 Led диоди RGB Водоотпорен ЛЕР Флексибилни Газа Светлината + 44 Копче за IRДалечински управувач За Домашна Декорација FreeshippingКарактеристики : Superbright 3528 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метар во ролна, секој ролна е продажба на единицата.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Долг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриСамолепливи назад со 3 M двојно страна селотејпСертификација : CE & Ro HSНиска потрошувачка на Примена : Широко се користи за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центриАрхитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлувањеШироко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеИтни & security осветлување, реклама знак осветлувањеДекоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложбаПрименливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LEDLED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Боја : RGB Работи Влезен Напон : DC12 VРаботна Струја : 2 A / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 24 W / 5 Метри Заштита Ранг : IP65 Водоотпорен (Епоксидна Смола Покривање) PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50°Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Операција настава на контролорот : работна температура : 20°до +60°напон : DC12 Vизлез : три излезмакс оптоварување тековната : 3А секоја бојапакет димензија на контролор : 90*63*40mmпакет тежина на контролор : 63gнето тежина на контролор : 45gПакет / МНОГУ Вклучуваат : 2 х 5 M 3528 SMD 300 LEDs RGB Боја IP65 Водоотпорен LED Лента Светлина 1 x IRДалечински Контролер1 x LED КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка ќе биде предаден во рок од 2 дена од датумот на плаќање проверка од страна на регистрирани Кина Пост воздухопловната со бесплатно следење на број, па можете да се внимава на вашиот цел по delievery.Ако ви требаат повеќе за овој вид предмети ,ве молиме контактирајте со нас,ви Благодарам многу!

Безплатна доставка IP65 един силициев лепило 4.8 W / m, DC 12V 24V водоустойчива IP65 LED Strip 3528 300LEDS / 5M/ReeL 3528 SMD гъвкава лента светлина
 • Новинка

Безплатна доставка IP65 един силициев лепило 4.8 W / m, DC 12V 24V водоустойчива IP65 LED Strip 3528 300LEDS / 5M/ReeL 3528 SMD гъвкава лента светлина

BGN 116.00

Бесплатен Превозот 4.8 W / M DC 12 V 24 V Водоотпорен IP65 ЛЕД Лента 3528 300 LEDS / 5 M / Ролна 3528 SMD Флексибилни газа СветлинатаСпецификации : Neight Тежина : 250gГолемина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.2cmБоја : Бела / топло бела / Црвена / Зелена / Блу / ЖолтаПогледнете агол : 120~140 СтепенРаботен Напон : 12 VDCLED Количина : 600 led диоди / 5 Meter Работна Температура : 20 до 50 целзиусови степени Степен целзиусови степениЗаштита го Оценувате IP20Прозрачна Флукс : 600650 Lumens / МетарТемпература на бојата : Топло Бела : 28003200 K Кул Бело : 60006500Карактеристики : 100% Сосема Нов.Врвен право 3528 СМД врвот ЛЕР,висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метри.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Со Мини единствена боја на dimmer.белата боја температура прилагодливиДолг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваНиска потрошувачка на енергијаЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриАпликации : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорциСветне шарени живот хотели декорација употреба, Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување, Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and EmergencyШироко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или границаПрименаНе водоотпорен 25 M / многу 14.4 W / M 12 V DC 5 M / ролна 2700 K 5050 LED лента топло бела Флексибилни газа Светлината многуметри / многу50reels / многу Супер Светло 2000 LM / M Оригинални Кореја Samsung 5630 LED лента DC12 / 24 V 21 W / M 300leds / 5 M / ролна 27006500 K многуметри / многуБесплатен Превозот НеВодоотпорен DC24 V Два Боја 5050 LED лента 120leds / M 6000 K белата / топло бела 3000 K многуметри / многуБесплатен Превозот DC24 V НеВодоотпорен Двојна Боја 5050 LED лента 120leds / M 6000 K белата / топло бела 3000 K многуметри / многуБесплатен Превозот 14.4 W DC12 V / 24 V не водоотпорен 5050 5 M 300led лента на светлина ,5050 60leds / M многуметри / многуБесплатен Превозот 96 Leds / M PVC водоотпорен Dip5 MM Рамен предводена од Големиот Ѕид во дресот на бела / топло бела / црвена / зелена / блу / жолта / RGB метар5 M 3328 Флексибилни led лента,DC12 V ,1200 Lm / M 8мм PCB 2 Години Гаранција CE, ROHS 300leds / 5 M / Ролна САД$ 34.58 / многуметри / многуБесплатен Превозот 12 A RGB Led Засилувач Контролер input12 V / 24 V Сигнал Repeater 144 W / 288 W за 3528 / 5050 RGB Led лента многупарчиња / многу

UniqueFire Remote Control T38 Led фенерче UF-1505 Cree XP-E G / W/R Light IP65 Водоустойчив фенер + дистанционно натиск за лов
 • Новинка

UniqueFire Remote Control T38 Led фенерче UF-1505 Cree XP-E G / W/R Light IP65 Водоустойчив фенер + дистанционно натиск за лов

49.58 BGN 47.00

Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето...

Cinema Lightbox A4 Cinematic Light Box с 90 букви безплатна комбинация за сватба, дом, фотосесии, рожден ден
 • Новинка

Cinema Lightbox A4 Cinematic Light Box с 90 букви безплатна комбинация за сватба, дом, фотосесии, рожден ден

BGN 42.24

Функција √ Светлина Кутија : Совршен за домашна декорација, роденден, свадба декорација, прослава, љубов подароци, филм ноќ, итн √ Креирате Ваши Сопствени Пораки : дојде со 90 букви и симболи за прилагодување за да креирате ваши сопствени пораки...

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни
 • Новинка

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни

11.33 BGN 11.00

Висока Моќност 20 W Расте LED Длабоко Црвена 660nm 630nm Расте Светлина За Хидропоника Стакленички Расадник Затворен Растенија Овошје и Зеленчук Одгледување наДетали Каталог : 1...

30 м / лот Dimmable LED strip SMD 2835 120leds/m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер
 • Новинка

30 м / лот Dimmable LED strip SMD 2835 120leds/m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер

263.20 BGN 247.00

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации : LED Чип : 2835 SMD LEDПотрошувачка На Енергија : 14.4 / MРабота Напон : 220 V 240 VВодоотпорен стапка : IP67Боја : Боја : Dimmable топло бела / бела / природна бела CRI : 80 фактор на Моќ : 0.9 Работа температура : 20 до 50Живот : 3000050000 HЗрак агол : 120Материјал : ПВЦПринцип : светилка со електрична енергија, користете ја функција на далечинскиот управувач клуч контрола...

Водоустойчива лента Led SMD 5050 AC220V топло бяла гъвкави ленти Led 60 Led / m подово осветление в градината с штепсельной вилица EU
 • Новинка

Водоустойчива лента Led SMD 5050 AC220V топло бяла гъвкави ленти Led 60 Led / m подово осветление в градината с штепсельной вилица EU

12.78 BGN 11.00

Спецификации : Светла боја : топло белаСветлината агол : 120°Прозрачна флукс : 600 LMВодоотпорен материјал : Силика гелИП одделение : IP55Моќност : ≤14.4 W 14.4 W / MТекст : AC220 V / 20m AСкладирање температура : 40 ~ +80 степенОперативен температура : 25 ~ +60 степенОбјектот тежина : 177gДолжина : 100 / ролнаLED извори : SMD5050LED Количина : 60 LEDs / метарИП одделение : IP66 led лентаCuttable единица : секој метарПакет тежина : 190g / Примена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорциСветне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиШироко се користи за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центри.Архитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлување.Широко се применува во backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлување.Итни & security осветлување, билборди & реклама знак осветлување.Декоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложба.Answer : ___________________________ Note : Инсталација на животната средина мора да биде мазна, чиста и сува.Дел од ПРЕДВОДЕНА компоненти не може да биде фиксиран на површината на остар раб.Ве молиме не се обидувајте да го намали, како ќе го изгуби своето отпорен на вода функција.Карактеристики : Супер светло SMD 5050 60 LED, висок интензитет и сигурност.Флексибилна лента со 60 Led диоди по метар.Флексибилна лента за curving околу наведнува.Мал контролер на кабелот за погодно да го промени бои ви се допаѓа.Водоотпорен дизајн, повеќе безбедно да се користи, погодна за отворен осветлување и декорација.Еколошки : ниска употреба на јаглерод, без зрачење, без треперење, и нема загадување на човекот и животната средина.Ултрасветли и ниска потрошувачка на енергија.Иако тие произведуваат повеќе топлина, се уште е драстично помал од други осветлување опцииИспорака : · Сите предмети ќе биде предаден во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.· Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.· Бесплатен Превозот : · Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост.· За испраќање непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express; одлуката на нас е финалето.· Нормално, тоа трае 720 дена за пристигнување со Кина Пост, и трае 37 работни дена од EMS,UPSот,DHL,итн.· Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

100 м / лот Dimmable led лента SMD 2835 120leds / m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер
 • Новинка

100 м / лот Dimmable led лента SMD 2835 120leds / m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер

680.00 BGN 639.00

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации : LED Чип : 2835 SMD LEDПотрошувачка На Енергија : 14.4 / MРабота Напон : 220 V 240 VВодоотпорен стапка : IP67Боја : Боја : Dimmable топло бела / бела / природна бела CRI : 80 фактор на Моќ : 0.9 Работа температура : 20 до 50Живот : 3000050000 HЗрак агол : 120Материјал : ПВЦПринцип : светилка со електрична енергија, користете ја функција на далечинскиот управувач клуч контрола...

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650
 • Новинка

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650

84.88 BGN 81.00

Оригинални Нови Sup Fire X6 Кри T6 1200 Лумен Водоотпорен Анти Немири 5 Датотеки 10 W LED Една Светилка Rechargable Факел од 18650Објектот Спецификации : Бренд : Sup Fire Модел : X6 Осветленост : 1200lm Моќ : 10 W Водоотпорен : Да Материјал : Алуминиум легура школка Режим на"Силна / Среден / Низок / Strobe / СОС Прекинувач : Притиснете Опашкакапа за вклучување / исклучување на Струја : 2*батерија 18650 Боја : Црна Димензии(mm) : 24cmx6cmx2.8cm Тежина : 380g Осветлување пат : 5 часа Опсег : 200300 метри Оксидација : Aerospace одделение алуминиум производство Водоотпорен Стандард : IP67 Полнење начин : 2*батерија 18650 полначПакување Листа : 1x Светло ( не вклучува батерија и полнач )Производот Се Покажетц 8650,ЕЕ led светилка 18650нуркање светло подводни светло linterna buceo lanterna де mergulho нуркање светлината led нурне светлина се нурне светлина waterplinternas led recargable lanterna recarregavel led батерија светло linterna led rechargable батерија светло led светилка батерија led работа светлина батерија lanterna led recarregav

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping
 • Новинка

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping

BGN 749.68

DC24 V Двојна Боја 5050 LED лента 300leds / 5 M бело топло бела Два Боја лента на Светлина за приказ на курирската служба DHL Бесплатен ПревозотНапомена : Различна Боја на располагање : на пример : Зелена +Сина , Зелена+Црвена ,Сина +Црвена ,Бела +Црвена ,Топло Бела +црвена ,Бела +Зелена ,Топло Бела+Зелена , Бела +Сина ,Топло Бела +Сина и така натаму !GCRD505060 1) Двојно боја led лента 2) SMD5050 3in1 чип ,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : бела &топло бела 5) DC24 V,14.4 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Секој 10led cuttable 8) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 52x33x21cmКарактеристики : Висока светла двојна боја led лента SMD50501...

Uniquefire дистанционно управление инфрачервен led фенерче UF-1504 850NM IR 3 режим на увеличение фокус нощно виждане лампа за Фенерче + дистанционно налягане
 • Новинка

Uniquefire дистанционно управление инфрачервен led фенерче UF-1504 850NM IR 3 режим на увеличение фокус нощно виждане лампа за Фенерче + дистанционно налягане

84.78 BGN 81.00

Answer : ___________________________ Note : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи...

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер
 • Новинка

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер

18.59 BGN 11.00

опции : 5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаКонтролор : 40keys IR Контролер (не вклучувајќи батерии)Опис : Спецификации : Боја : RGBW МешаниПогледнете агол : 120°Работен Напон : 12 VDCLED Количина : 300 led диоди / 5 M(150pcs RGB LED и 150pcs Бела LED)Работа Тековни / Метар : 5 AИзлезна моќност : 60 W / 5 МетриРаботна Температура : 20 до 50°Големина : L500cm (5 M) x W1.0cm x T0.20cmФункција : Ниска потрошувачка на енергија,Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни,светлечки многу дури иLED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност, Долг животен век >50.000 часаПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаАко ви е потребна за напојување ,ве молиме кликнете тука

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа
 • Новинка

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа

9.26 BGN 8.00

2 M 20 led Lotцвеќе Самовила Led string гарланд светла Божиќ, Нова година Празник Свадба Партија дома декорација светилкаДолжина : 2 MLED количина : 20ledsОсветлување Боја : RGB / Бела / Топло белатип на прекинувач : Три видови (На / Трепка / Исклучување)животниот век : 10000hoursПакет : хартија кутијавлезен Напон : 3 V (2 XAA батеријата) (Батерија не вклучувајќи,бидејќи батеријата е забрането да се брод)

5m 60led/M 300 светодиоди SMD 5050 смесен цвят RGBW RGB + (топло / студено бяло) RGBWW RGBCW led лента 5pin DC12V IP30 / IP65/IP67
 • Новинка

5m 60led/M 300 светодиоди SMD 5050 смесен цвят RGBW RGB + (топло / студено бяло) RGBWW RGBCW led лента 5pin DC12V IP30 / IP65/IP67

18.59 BGN 11.00

опции : 5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаОпис : Спецификации : Боја : RGBW МешаниПогледнете агол : 120°Работен Напон : 12 VDCLED Количина : 300 led диоди / 5 M(150pcs RGB LED и 150pcs Бела LED)Работа Тековни / Метар : 5 AИзлезна моќност : 60 W / 5 МетриРаботна Температура : 20 до 50°Големина : L500cm (5 M) x W1.0cm x T0.20cmФункција : Ниска потрошувачка на енергија,Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни,светлечки многу дури иLED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност, Долг животен век >50.000 часаПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаПакет Се Вклучени : 1 X 5 M RGBW LED Лента светлина1 X 5pin дополнителен конекторАко ви е потребна за напојување ,ве молиме кликнете тука

DC24V водоустойчив двоен цвят 5050 светодиодна лента 300 светодиода / 5 метра бял топъл бял ивица светлина Безплатна доставка
 • Новинка

DC24V водоустойчив двоен цвят 5050 светодиодна лента 300 светодиода / 5 метра бял топъл бял ивица светлина Безплатна доставка

BGN 303.20

DC24 V НеВодоотпорен Двојна Боја 5050 LED лента 300leds / 5 M бело топло бела лента Светлина Бесплатен ПревозотНапомена : Различна Боја на располагање : на пример : Зелена +Сина , Зелена+Црвена ,Сина +Црвена ,Бела +Црвена ,Топло Бела +црвена ,Бела +Зелена ,Топло Бела+Зелена , Бела +Сина ,Топло Бела +Сина и така натаму !GCRD505060 1) Двојно боја led лента 2) SMD5050 3in1 чип ,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : бела &топло бела 5) DC24 V,14.4 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Секој 10led cuttable 8) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 52x33x21cmКарактеристики : Висока светла двојна боја led лента SMD50501...

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер
 • Новинка

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер

BGN 126.32

Карактеристики • Мултиdual modeвклучете батерија тактички светло; ВисокоТехнолошки Дизајн; Екстремни излез; Долго Трчање; Силни перформанси; револуционерна Патентирана технологија • КРИ XHP35 HD E4 LED; повисоки фотоелектрически ефикасност, max излез до 1600 lumens • 18 GT36 3600m Ah батерија 18650 вклучени (вклучени во ТЕСЛА електрични автомобили) • Интелигентна Батерија Оптоварување Систем компатибилен со широк спектар на батерии • Микрополнење преку USB порт, лесен за употреба; штити од влага, прашина, и песок • Робусни Нерѓосувачки Челик рамки прстен штити компоненти • Со : · OneTouch Strobe · OneTouch Турбо · OneTouch Ниски · СОС · Интелигентни Капацитетот на Батеријата индикатор; · МикроUSB полнење; · Интелигентни Температура Систем за заштита(СВОЈАТА) · Брзо режим на промените • Патентиран dualпрефрлете се опашка капа за лесна и тактилни една рака операција • Два Интерфејси : · Тактички Поставување · паркинг (Надворешен Амбиент Тактички Поставување Класичен KLARXT серија тактички интерфејс · Onetouch Турбо · Onetouch Strobe · на Секоја ситуација, Секое време Отворено Поставување · Специјално дизајниран за пустината · OneTouch Ниско; Еден Допир Висока; СОС · Погодна за Пешачење и Кампување, Пребарување & Спасување на операции и повеќе • Дигитален Интелигентни Полнење алгоритам со струја до 1 A; преполнувањето заштита за безбедност • Сите нови СВОЈОТ систем на набљудувачите на внатрешна температура и да се приспособат излез за регулирање на топлина, ги штити LED и внатрешните компоненти за совршена рамнотежа на производство и безбедност...

Гмуркане 6000LM 3X XML-T6 LED подводен фенер лампа Факел 18650 подводен 100 м
 • Новинка

Гмуркане 6000LM 3X XML-T6 LED подводен фенер лампа Факел 18650 подводен 100 м

48.94 BGN 33.00

торбаКарактеристики : 1.Со супер светлосен зрак, може да се нагоре за да го 6000 Lm водоотпорен нуркање фенерче2.Школка на авијација алуминиум, скролувањето дизајн, цевка тело дијамант облик шема, анти лизгава3.Специјални материјали, водадоказ ангажман двојно запечатување, стабилни перформанси4.Направен од висок квалитет на елоксирани алуминиумски легури исклучително нуладоказ и отпорен на корозија5.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен6.Ултрадлабок ров структура Пропаднадоказ дека ефектот е одличен кога нуркање7.Користи текстура рефлектор(наместо да се мазни рефлектор).Зрак од текстура рефлектор е дури и повеќе, со повеќе постепена транзиција помеѓу топло место (центарот на зрак) и истури (периферијата на зрак)8.Тип : рака турна магнетни контрола9.Најдобро одговара за : нуркање, Кампување, планинарење, пешачење, лов, риболов, автомобил за итни случаиСпецификации : 1.Материјал : Алуминиум легура2.Emitter Тип : XM T6 LED3.Количина : 3 LED4.Батеријата Конфигурации : 2x18650 батерија (Не се вклучени)5.Осветленост : 6000 lumens максимална осветленост6.Водоотпорен : подводни : 100 метри7.Mode : On / Off8.Шокдоказ : прибл...