10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са

10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са

BGN 133.00
-5 %
BGN 140.24

Брой продукти

10 x 1 M Групи/Многу T тип Елоксирани Алуминиумски LED истиснување профил и AL6063 Профилирани алуминиум предводена за вдлабнати кат светла
LED алуминиумски профил Стилови :
Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., Ltd
Детали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 -T6 Diffuser Стил : бриши/полу-бриши/млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5/1/2м/други Големина 23.1 X8.9 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528/5050/3014 флексибилна лента Водоотпорен N/A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма Т
Апликации :
Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување.
Подот, Таванот и Ѕидот LED осветлување.
Мебел производство осветлување.
Внатрешни работи акцент осветлување
Отворено осветлување(IP67 или повисока)
Предност на EWI anodizing алуминиум led профил истиснување за led лента се прикаже :
1), Дизајниран за лер флексибилни ленти
2), ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил може да прахосвам топлина многу путер.
3), Високо квалитетни LED алуминиумски профил прави flex лента повеќе домот.
4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица
5), Може да се вдлабнати монтирани.
Производот се покаже
Производи апликации :
10 x 1 M Групи/Многу T тип Елоксирани Алуминиумски LED истиснување профил и AL6063 Профилирани алуминиум предводена за вдлабнати кат светла
Инсталација Метод :
Фабриката покажува :
10 x 1 M Групи/Многу T тип Елоксирани Алуминиумски LED истиснување профил и AL6063 Профилирани алуминиум предводена за вдлабнати кат светла
Пакување и Испорака :
Гаранција :
3 години од денот на купувањето, ве молиме посетете ја нашата веб-страница за повеќе гаранција услови!
Повеќе загрижени за anodizing алуминиум led профил истиснување за led дисплеј, ве молиме не двоумете се да не контактирате!
Целосна Поставува Пакување Листа : (Ако одберете профил само, ние ќе ви испратиме без маска или додатоци, ве молиме имајте во предвид ова)
- 10 x 1 M Предводена од алуминиумски профил;
- 10 x 1 M Капак(Незадолжително);
- 10 x 2 парчиња Крајот капи(Незадолжително);
Нашите Повратни Информации :
Внимание :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена;
2, Ако имате било какви посебни барања за вредност на ИД за вашиот ги локалните обичаи, како што се помали тоа, ве Молиме ги споделите со нас, тоа
однапред, во спротивно, ние ќе ги направиме вредност на ИД како истото со вашиот вистински платена.
Услуга :
1, имаме проверуваат квалитетот внимателно пред превозот, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена, ако нешто не е во ред со нашите производи, ве Молиме да не ги достават спорот директно или ни остави Негативни повратни информации без да комуницира со нас, ви благодариме;
2, Бидејќи на Временската разлика, ве Молиме оставете ни го вашето порака на вашиот налог или via e-mail, ако ние се офлајн.


Подробности

Отделят Цвят:
Млечни Капака, Прозрачен Капак, Полукръгли На Кутията
Цвят:
комплекти
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип Елемент:
Светлини На Бара
Номер На Модела:
EWI-AL001
Източник На Захранване:
DC
документ:
CE
Материал На Корпуса:
Алуминий
Използването на:
Празник
търговска марка:
БЕНЕ ВИНА ИННО
Ширина:
2.31cm
Характеристики:
Висока интензивност, ниско тегло, добра стабилност
Дължина:
100cm
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
12V
Гаранция:
3+ години
Воспользуйся:
светодиодна лента
Мощност:
2.4-38.4W/M
Базов Тип:
Тип T
Размери на продукта:
23.1 * 8.9 мм
вътрешна ширина:
12.3 mm
Приети широчина led ленти:
8-12мм
Surface Завърши:
Анодированное Сребро
Капак от ПЛЕКСИГЛАС:
Млечен/прозрачен / прозрачен
Аксесоари:
2 елемента капачки челни
Приложение:
Вътрешно или външно украса осветление пол/кухня/изложби/хотели
Рафтинг Или Не:
Това Е Сплав
Име:
Т-образна анодизиран алуминий led экструзионный профил
Клас:
Серия 6063

Избор на купувачи

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS
 • Новинка

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS

BGN 340.80

Опис на производот 100% сосема нов и ЛЕР Заштеда на Енергија Сијалица • КОЧАН smd ултра светла • заштеда на Енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки • производот лесно да го инсталирате, интензитет на светлина, растојание, светлина униформност...

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка
 • Новинка

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка

BGN 23.20

10 M 3528 SMD 2x5 M 300 Led диоди RGB Водоотпорен ЛЕР Флексибилни Газа Светлината + 44 Копче за IRДалечински управувач За Домашна Декорација FreeshippingКарактеристики : Superbright 3528 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метар во ролна, секој ролна е продажба на единицата.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Долг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриСамолепливи назад со 3 M двојно страна селотејпСертификација : CE & Ro HSНиска потрошувачка на Примена : Широко се користи за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центриАрхитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлувањеШироко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеИтни & security осветлување, реклама знак осветлувањеДекоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложбаПрименливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LEDLED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Боја : RGB Работи Влезен Напон : DC12 VРаботна Струја : 2 A / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 24 W / 5 Метри Заштита Ранг : IP65 Водоотпорен (Епоксидна Смола Покривање) PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50°Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Операција настава на контролорот : работна температура : 20°до +60°напон : DC12 Vизлез : три излезмакс оптоварување тековната : 3А секоја бојапакет димензија на контролор : 90*63*40mmпакет тежина на контролор : 63gнето тежина на контролор : 45gПакет / МНОГУ Вклучуваат : 2 х 5 M 3528 SMD 300 LEDs RGB Боја IP65 Водоотпорен LED Лента Светлина 1 x IRДалечински Контролер1 x LED КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка ќе биде предаден во рок од 2 дена од датумот на плаќање проверка од страна на регистрирани Кина Пост воздухопловната со бесплатно следење на број, па можете да се внимава на вашиот цел по delievery.Ако ви требаат повеќе за овој вид предмети ,ве молиме контактирајте со нас,ви Благодарам многу!

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество
 • Новинка

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество

BGN 60.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност отворено 18 W LED светлото на рефлекторите Функција1...

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Frost white led тавана лампа притежателя GU10 / MR16 GU5. 3 led прожектор фитинг / осветителни тела
 • Новинка

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Frost white led тавана лампа притежателя GU10 / MR16 GU5. 3 led прожектор фитинг / осветителни тела

27.04 BGN 26.00

Промет на големо со 2pcs LED Таванот светилка носителот GU10 / MR16 Осветлување таванот место светло тела / Халоген mr16 место светилка круг тела алуминиум бела бојаСтилот на Рамна површина еден прстен структураСветилка Извор GU10 100v240vЖивотот 4000 часаНапон 220240 V / 50 HzИнсталација на режимот на ТаванотмонтираниОтсечени(mm)Дијаметар Кол.7075mmМатеријал Цинк легураДостапен во бела бојаКОЛИЧИНА...

Cinema Lightbox A4 Cinematic Light Box с 90 букви безплатна комбинация за сватба, дом, фотосесии, рожден ден
 • Новинка

Cinema Lightbox A4 Cinematic Light Box с 90 букви безплатна комбинация за сватба, дом, фотосесии, рожден ден

BGN 42.24

Функција √ Светлина Кутија : Совршен за домашна декорација, роденден, свадба декорација, прослава, љубов подароци, филм ноќ, итн √ Креирате Ваши Сопствени Пораки : дојде со 90 букви и симболи за прилагодување за да креирате ваши сопствени пораки...

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка
 • Новинка

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка

BGN 47.98

Nitecore TINI Мини Метален Клуч Синџир СветлинаКомпактен и подготвени за акција, Nitecore TINI е со високи перформанси LED светло кое се вклопува правото на вашиот keychain! Искористување на моќта на вградена Liion батерија пакет и КРИ XPG2 S3 LED, оваа мала човек може да емитираат неверојатен 380 Lumens во турбо режим...

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина
 • Новинка

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина

32.80 BGN 28.00

Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LED LED Кол : 600 led диоди / 5 Метри или 120 led диоди / Метар Боја : Ултравиолетови УВ 395405nm Пурпурна Работи Влезен Напон : DC12 V Работат на струјата : 4А / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 48 W / 5 Метри Заштита Ранг : НеВодоотпорен PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50° Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Пакет : 5 Метри / Ролна Пакетот Вклучува : 1x 5 M 3528 Неводоотпорен УВ лента Важни Информации : 1...

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот
 • Новинка

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот

BGN 624.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

Безплатна доставка IP65 един силициев лепило 4.8 W / m, DC 12V 24V водоустойчива IP65 LED Strip 3528 300LEDS / 5M/ReeL 3528 SMD гъвкава лента светлина
 • Новинка

Безплатна доставка IP65 един силициев лепило 4.8 W / m, DC 12V 24V водоустойчива IP65 LED Strip 3528 300LEDS / 5M/ReeL 3528 SMD гъвкава лента светлина

BGN 116.00

Бесплатен Превозот 4.8 W / M DC 12 V 24 V Водоотпорен IP65 ЛЕД Лента 3528 300 LEDS / 5 M / Ролна 3528 SMD Флексибилни газа СветлинатаСпецификации : Neight Тежина : 250gГолемина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.2cmБоја : Бела / топло бела / Црвена / Зелена / Блу / ЖолтаПогледнете агол : 120~140 СтепенРаботен Напон : 12 VDCLED Количина : 600 led диоди / 5 Meter Работна Температура : 20 до 50 целзиусови степени Степен целзиусови степениЗаштита го Оценувате IP20Прозрачна Флукс : 600650 Lumens / МетарТемпература на бојата : Топло Бела : 28003200 K Кул Бело : 60006500Карактеристики : 100% Сосема Нов.Врвен право 3528 СМД врвот ЛЕР,висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метри.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Со Мини единствена боја на dimmer.белата боја температура прилагодливиДолг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваНиска потрошувачка на енергијаЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриАпликации : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорциСветне шарени живот хотели декорација употреба, Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување, Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and EmergencyШироко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или границаПрименаНе водоотпорен 25 M / многу 14.4 W / M 12 V DC 5 M / ролна 2700 K 5050 LED лента топло бела Флексибилни газа Светлината многуметри / многу50reels / многу Супер Светло 2000 LM / M Оригинални Кореја Samsung 5630 LED лента DC12 / 24 V 21 W / M 300leds / 5 M / ролна 27006500 K многуметри / многуБесплатен Превозот НеВодоотпорен DC24 V Два Боја 5050 LED лента 120leds / M 6000 K белата / топло бела 3000 K многуметри / многуБесплатен Превозот DC24 V НеВодоотпорен Двојна Боја 5050 LED лента 120leds / M 6000 K белата / топло бела 3000 K многуметри / многуБесплатен Превозот 14.4 W DC12 V / 24 V не водоотпорен 5050 5 M 300led лента на светлина ,5050 60leds / M многуметри / многуБесплатен Превозот 96 Leds / M PVC водоотпорен Dip5 MM Рамен предводена од Големиот Ѕид во дресот на бела / топло бела / црвена / зелена / блу / жолта / RGB метар5 M 3328 Флексибилни led лента,DC12 V ,1200 Lm / M 8мм PCB 2 Години Гаранција CE, ROHS 300leds / 5 M / Ролна САД$ 34.58 / многуметри / многуБесплатен Превозот 12 A RGB Led Засилувач Контролер input12 V / 24 V Сигнал Repeater 144 W / 288 W за 3528 / 5050 RGB Led лента многупарчиња / многу

BEIAIDI Коледно LED String Фея Light Garland 10M 20M 30M 50М 100M Outdoor Wedding Party Holiday Фея String Light 110V 220V
 • Новинка

BEIAIDI Коледно LED String Фея Light Garland 10M 20M 30M 50М 100M Outdoor Wedding Party Holiday Фея String Light 110V 220V

9.09 BGN 7.00

BEIAIDI Божиќ LED String Самовила Светлина Гарланд 10 M 20 МИЛИОНИ 30 M 50 M 100 M Отворено Свадба Празник Самовила String Светлина 220 V 110 VЈасно Бакар и ПВЦ материјал ЛЕР : Висока Светла LED Светло IP65 Водоотпорен Одделение 8 Начини : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На...

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер
 • Новинка

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер

BGN 126.32

Карактеристики • Мултиdual modeвклучете батерија тактички светло; ВисокоТехнолошки Дизајн; Екстремни излез; Долго Трчање; Силни перформанси; револуционерна Патентирана технологија • КРИ XHP35 HD E4 LED; повисоки фотоелектрически ефикасност, max излез до 1600 lumens • 18 GT36 3600m Ah батерија 18650 вклучени (вклучени во ТЕСЛА електрични автомобили) • Интелигентна Батерија Оптоварување Систем компатибилен со широк спектар на батерии • Микрополнење преку USB порт, лесен за употреба; штити од влага, прашина, и песок • Робусни Нерѓосувачки Челик рамки прстен штити компоненти • Со : · OneTouch Strobe · OneTouch Турбо · OneTouch Ниски · СОС · Интелигентни Капацитетот на Батеријата индикатор; · МикроUSB полнење; · Интелигентни Температура Систем за заштита(СВОЈАТА) · Брзо режим на промените • Патентиран dualпрефрлете се опашка капа за лесна и тактилни една рака операција • Два Интерфејси : · Тактички Поставување · паркинг (Надворешен Амбиент Тактички Поставување Класичен KLARXT серија тактички интерфејс · Onetouch Турбо · Onetouch Strobe · на Секоја ситуација, Секое време Отворено Поставување · Специјално дизајниран за пустината · OneTouch Ниско; Еден Допир Висока; СОС · Погодна за Пешачење и Кампување, Пребарување & Спасување на операции и повеќе • Дигитален Интелигентни Полнење алгоритам со струја до 1 A; преполнувањето заштита за безбедност • Сите нови СВОЈОТ систем на набљудувачите на внатрешна температура и да се приспособат излез за регулирање на топлина, ги штити LED и внатрешните компоненти за совршена рамнотежа на производство и безбедност...

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство
 • Новинка

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство

27.74 BGN 14.00

Информации За Производот_______________________________________________________________________Три Комбинација Одговара За Вашиот ИзборБесплатни колокација одговараат наЕкономски одговараат наЛуксузна одговараат наPS : На погоре можете да изберете е припаѓаат на нашите Луксузни одговараат наПроизвод ПараметриБренд : HEDELIСветла боја : Топло белаТочка име : ФенерчеПовршински третман : Зацементира anodizingМодел : HW518 CРаботен напон : 3.2 V4.2 VГолемина на : L : 11.9cm d : 2.12.3cmВодоотпорен : IPX4 ( Живот водоотпорен)Боја на каросеријата : ЦрнаОсветлување време : 3h30hИзвор на светлина : Кри XML T6Лумен : 800lmНето тежина : 0.052 KGСветлината растојание : 200500mМатеријал : Алуминиум легура 6061 Префрлете го режимот : 5 НачиниИзвор на енергија : 1x18650 Батеријата Dimmer начин : НикојФункција : Додатоци : Светло+Автомобил полнач+1x18650 Батеријата+Директни полначот+Еден полнење+Велосипед клипПогоден : Погодни за Работа / Риболов / Кампување / Итно Осветлување / Внатрешно Осветлување.Продавачот Известување.За Боја На Несовпаѓање1...

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя
 • Новинка

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя

40.93 BGN 32.00

Lmid 15 W LED Растат Растенијата Светлина Со 360 Степени Флексибилни СветилкаНосителот Клип LED Растителни Раст Светлина за Внатрешна Клупи Растенија, Цвеќиња1...

Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер
 • Новинка

Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер

BGN 24.00

Спецификација10 M / Торба 3 W за Една Боја10 M / Торба 5 W за RGBСекој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 40 Метри од Една БојаСекој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 30 Метри од RGB

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H
 • Новинка

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H

BGN 16.78

Product Overview : На трајни LED сијалица е безбеден, ефикасен и едноставен LED светилки има долг работен век, и ќе резултира со пари зачуванисо спуштена комунални трошоци...

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship
 • Новинка

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship

68.00 BGN 64.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : SMD5050 Црвена Сина Расте светлинаLed чипови : SMD 5050 Чип (Дрво чипови во еден)Inpute напон : AC 85265vМоќност : 20 W (30 CM / set) 30 W(50 CM / set)Превозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број5pcs LED чипови Расте Светлина мушка 440445nm Сина AC85265 V Нема потреба возачот за Вкусен растенијата хидропоника ,затворен растенија FreeshipНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

10x1m 144 пиксела WS2813 led лента (обновен WS2812B) сигнал за прекъсване непрекъснато прехвърляне на индивидуално адресуемый RGB
 • Новинка

10x1m 144 пиксела WS2813 led лента (обновен WS2812B) сигнал за прекъсване непрекъснато прехвърляне на индивидуално адресуемый RGB

BGN 303.98

ПараметарМодел : АЛWS2813144Извор на светлина : 5050 RGB LEDLed Количина : 144pcs по метарБранова должина (NM) : R,650nm ; G,520nm ; Б,460nmСивата ниво : 256Боја : целосна боја (24битна )Погледнете агол : 120°Напон : DC 5 VМоќност : 43.2 W / MВодоотпорен : Неводоотпорен / водоотпоренFPCB одбор боја : бело / црнаДимензија : 1000*12*3ммПакет : 1m / ролнаЖивотниот век : ≥50000hrsPinОт На Функцијата5 V : Моќ Напон, се поврзете со "+5 V"НЕ : Контрола податоци сигнал излезДИ : Контрола податоци сигнал на текстБО : Копија контрола податоци сигнал излезБИ : Копија контрола податоци сигнал на текстGND : Податоци и Енергија ЗаземјувањеТехнички Карактеристики1) контрола коло и RGB чип се интегрирани во 5050 компоненти, да се формира надворешната контрола пиксели.2) контролата коло и LED споделување на единствениот извор на енергија.3) Користење на вградената сигнал преобликување коло за да се постигне сигнал бранови shaping, и нема нарушување на бранови на сигнал се одвива.4) Вграден во сила на ресетирате и кафена и надвор ресетирате кола.5) Порт скенирање фреквенција достигне до 2 KHz / s.6) Сериски каскада интерфејс...

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения
 • Новинка

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения

28.00 BGN 26.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : LED Спектар и Сина Расте светлинаInpute напон : AC 85300vМоќност : 30 W 50 WПревозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број2 парчиња ЛЕД чипови Расте Светлина мушка широк Спектар 380840nm и 440nm Сина AC85300 V Нема потреба возачот за хидропоника ,затворен растенијаНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни
 • Новинка

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни

11.33 BGN 11.00

Висока Моќност 20 W Расте LED Длабоко Црвена 660nm 630nm Расте Светлина За Хидропоника Стакленички Расадник Затворен Растенија Овошје и Зеленчук Одгледување наДетали Каталог : 1...

UniqueFire 1405 IR850nm Титан Мащабируем Led Фенерче Инфрачервен Акумулаторна Светлина Койот За Нощно Виждане Лов + Планина Поглед
 • Новинка

UniqueFire 1405 IR850nm Титан Мащабируем Led Фенерче Инфрачервен Акумулаторна Светлина Койот За Нощно Виждане Лов + Планина Поглед

79.98 BGN 76.00

Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето...