10 x 1M комплекти / Лот от анодизиран алуминий led осветителни профил и экструдированный стъпка алуминиев профил дизайн за домашно осветление на стълбища

10 x 1M комплекти / Лот от анодизиран алуминий led осветителни профил и экструдированный стъпка алуминиев профил дизайн за домашно осветление на стълбища

BGN 373.00
-5 %
BGN 392.94

Брой продукти

10 X 1 M Групи/Многу Елоксирани алуминиумски led вдлабнати профил и Екструдиран чекор Алуминиумски профил дизајн за дома по скалите осветлување
LED алуминиумски профил Стилови :
Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., Ltd
Детали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 -T6 Diffuser Стил : бриши/forsted/млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5/1/2м/други Големина 80 X50 MM Внатрешна ширина 17.2 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528/5050/3014 флексибилна лента Водоотпорен N/A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма Нерегуларни
Апликации :
Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување.
Подот, Таванот и Ѕидот LED осветлување.
Мебел производство осветлување.
Внатрешни работи акцент осветлување
Отворено осветлување(IP67 или повисока)
Предност на EWI anodizing алуминиум led профил истиснување за led лента се прикаже :
1), Дизајниран за лер флексибилни ленти
2), ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил може да прахосвам топлина многу путер.
3), Високо квалитетни LED алуминиумски профил прави flex лента повеќе домот.
4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица
5), Може да се вдлабнати монтирани.
Производот се покаже
Производи апликации :
10 X 1 M Групи/Многу Елоксирани алуминиумски led вдлабнати профил и Екструдиран чекор Алуминиумски профил дизајн за дома по скалите осветлување
Инсталација Метод :
Фабриката покажува :
10 X 1 M Групи/Многу Елоксирани алуминиумски led вдлабнати профил и Екструдиран чекор Алуминиумски профил дизајн за дома по скалите осветлување
Пакување и Испорака :
Гаранција :
3 години од денот на купувањето, ве молиме посетете ја нашата веб-страница за повеќе гаранција услови!
Повеќе загрижени за anodizing алуминиум led профил истиснување за led дисплеј, ве молиме не двоумете се да не контактирате!
Целосна Поставува Пакување Листа : (Ако одберете профил само, ние ќе ви испратиме без маска или додатоци, ве молиме имајте во предвид ова)
- 10 x 1 M Предводена од алуминиумски профил;
- 10 x 1 M Капак(незадолжително);
- 10 x 2 парчиња Крајот капи(незадолжително);
Нашите Повратни Информации :
10 X 1 M Групи/Многу Елоксирани алуминиумски led вдлабнати профил и Екструдиран чекор Алуминиумски профил дизајн за дома по скалите осветлување Внимание :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена;
2, Ако имате било какви посебни барања за вредност на ИД за вашиот ги локалните обичаи, како што се помали тоа, ве Молиме ги споделите со нас, тоа
однапред, во спротивно, ние ќе ги направиме вредност на ИД како истото со вашиот вистински платена.
Услуга :
1, имаме проверуваат квалитетот внимателно пред превозот, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена, ако нешто не е во ред со нашите производи, ве Молиме да не ги достават спорот директно или ни остави Негативни повратни информации без да комуницира со нас, ви благодариме;
2, Бидејќи на Временската разлика, ве Молиме оставете ни го вашето порака на вашиот налог или via e-mail, ако ние се офлајн.


Подробности

Отделят Цвят:
Млечни Капака, Прозрачен Капак, Полукръгли На Кутията
Цвят:
комплекти
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип Елемент:
Светлини На Бара
Източник На Захранване:
DC
документ:
CE, RoHS
Ширина:
8.0cm
Номер На Модела:
EWI-AL024
Материал На Корпуса:
Алуминий
Използването на:
Празник
търговска марка:
БЕНЕ ВИНА ИННО
Характеристики:
Висока интензивност, ниско тегло, добра стабилност
Дължина:
100cm
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
12V
Гаранция:
3+ години
Воспользуйся:
светодиодна лента
Мощност:
2.4-38.4W/M
Базов Тип:
Плосък Тип
Размери на продукта:
80 * 50мм
вътрешна ширина:
17
Приети широчина led ленти:
12-15мм
Surface Завърши:
Анодированное Сребро
Капак от ПЛЕКСИГЛАС:
Млечен/прозрачен / прозрачен
Аксесоари:
2 елемента капачки челни
Приложение:
Вътрешно или външно украса осветление пол/кухня/изложби/хотели
Рафтинг Или Не:
Това Е Сплав
Характер:
Т3-Т8
Клас:
Серия 6063

Избор на купувачи

5050 SMD AC220V LED Strip Light Flexible 60leds / m Waterproof Led Лента LED Light With Power Plug 1M/2M/3M/5M/6M/8M/9 М/10M/15M/20M
 • Новинка

5050 SMD AC220V LED Strip Light Flexible 60leds / m Waterproof Led Лента LED Light With Power Plug 1M/2M/3M/5M/6M/8M/9 М/10M/15M/20M

BGN 13.60

SMD 5050 AC220 V LED Лента Флексибилни Светлина 60leds / m Водоотпорен Led Лента LED Светлината Со Сила Plug 1 M / 2М / 3М / 5 M / 6 M / 8 M / 9 M / 10 M / 15 МИЛИОНИ / 20 МИЛИОНИ Спецификација : Боја : Кул бело( 6000 K ),Топло бела( 3000 K ),Црвена,Зелена,Сина,Жолта,RGB LED Кол : 60 LED диоди / 1 M Водоотпорен Стапка : IP67 Водоотпорен Работен Напон : AC220 V Видите агол : 120 Големина : L100cm (1 M) x W0.8cm x T0.25cm Работа Tempreture : 20 до 60 животниот Век : 50.000 часови Гаранција : 2 години Апликации : 1)светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци 2)светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи 3)Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency 4)Нашироко се применуваат во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување 5)се Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм
 • Новинка

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм

57.52 BGN 55.00

Име на производ : Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED СветилкаБренд : NitecoreМодел : MT22 AEmitter Тип : XPG2(S3)Материјал : изградени од трајни поликарбонат материјалиРежим : Висок,Среден,Низок,StrobeLumens : 260 LM,45 LM,1 LMТраење : 2h15min,18,180hБатеријата Конфигурации : 2x AA Батерии (не се вклучени)Тип На Прекинувач : ClickyВклучете Локација : тело страна на светлотоЗрак Интензитет : 2400cdОтпорност : 1.5 метриОпсег : 98 метри / 107 метриВодоотпорен : IPX8 водоотпорен 2metersБоја : Црна,Тен,ЖолтаТежина : 49g (без батерија)Големина : 80.9 mm x 21mm (должина x глава дијаметар)Карактеристики : Максимална излезна до 260 lumensНапојува by2*АА батерииМаксимално траење до 180 часаВисока effcient тековното колоТри нивоа на осветленост се достапни за различни сценаријаОбратна поларитетот заштитаОпремени со нерѓосувачки челик, титаниумобложено клипЗајакнато ултрајасно минерално стакло со антирефлективен слојАлуминиумски рефлектор овозможува непречено и моќен зракЛесен и пренослив тело изградена од трајни Поликарбонат материјалиАнтилизга knurling за подобрена контрола способностIPX8 Стандард водоотпорен (подводни два метри)1.5 метар отпорностПакет се вклучени : 1 x Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED Светилка1 x Светло holster1 x Oпрстени1 x Lanyard

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество
 • Новинка

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество

BGN 60.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност отворено 18 W LED светлото на рефлекторите Функција1...

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H
 • Новинка

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H

BGN 16.78

Product Overview : На трајни LED сијалица е безбеден, ефикасен и едноставен LED светилки има долг работен век, и ќе резултира со пари зачуванисо спуштена комунални трошоци...

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка
 • Новинка

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка

BGN 23.20

10 M 3528 SMD 2x5 M 300 Led диоди RGB Водоотпорен ЛЕР Флексибилни Газа Светлината + 44 Копче за IRДалечински управувач За Домашна Декорација FreeshippingКарактеристики : Superbright 3528 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метар во ролна, секој ролна е продажба на единицата.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Долг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриСамолепливи назад со 3 M двојно страна селотејпСертификација : CE & Ro HSНиска потрошувачка на Примена : Широко се користи за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центриАрхитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлувањеШироко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеИтни & security осветлување, реклама знак осветлувањеДекоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложбаПрименливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LEDLED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Боја : RGB Работи Влезен Напон : DC12 VРаботна Струја : 2 A / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 24 W / 5 Метри Заштита Ранг : IP65 Водоотпорен (Епоксидна Смола Покривање) PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50°Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Операција настава на контролорот : работна температура : 20°до +60°напон : DC12 Vизлез : три излезмакс оптоварување тековната : 3А секоја бојапакет димензија на контролор : 90*63*40mmпакет тежина на контролор : 63gнето тежина на контролор : 45gПакет / МНОГУ Вклучуваат : 2 х 5 M 3528 SMD 300 LEDs RGB Боја IP65 Водоотпорен LED Лента Светлина 1 x IRДалечински Контролер1 x LED КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка ќе биде предаден во рок од 2 дена од датумот на плаќање проверка од страна на регистрирани Кина Пост воздухопловната со бесплатно следење на број, па можете да се внимава на вашиот цел по delievery.Ако ви требаат повеќе за овој вид предмети ,ве молиме контактирајте со нас,ви Благодарам многу!

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65
 • Новинка

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65

13.94 BGN 13.00

5 M Топло Бела 24 V SMD 5050 300 LED Лента светлина флексибилни 60led / m водоотпорен IP65ОписLED Боја : Топло БелаВлезен Напон : 24 V DCНапред Тековната : 6 AMax Моќност : 72 WLED количина : 60 led диоди / метарГајтанот должина : 5 M / РолнаКлипинг : секој 3 LEDsЗрак агол : 120 степениВодоотпорен степен : IP66(водоотпорен)Работни Tem : 20~50(℃)Големина : 500cm(L)*1.0 cm(W)*0.25 cm(H)Сертификат : CE&ROSHПакет : 5m 5050 60 LED / m Топло Бела лента светлина водоотпоренIP65>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

30 м / лот Dimmable LED strip SMD 2835 120leds/m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер
 • Новинка

30 м / лот Dimmable LED strip SMD 2835 120leds/m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер

263.20 BGN 247.00

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации : LED Чип : 2835 SMD LEDПотрошувачка На Енергија : 14.4 / MРабота Напон : 220 V 240 VВодоотпорен стапка : IP67Боја : Боја : Dimmable топло бела / бела / природна бела CRI : 80 фактор на Моќ : 0.9 Работа температура : 20 до 50Живот : 3000050000 HЗрак агол : 120Материјал : ПВЦПринцип : светилка со електрична енергија, користете ја функција на далечинскиот управувач клуч контрола...

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB
 • Новинка

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB

20.78 BGN 18.00

LED Тип : LED Пиксели Модул WS2811ИП одделение : IP68LED Количина : 50 LED / многуДимензија : 12mm во дијаметарНапон : DC5 VРаботна Температура : 20 степен ~ 60 степенLED Живот : > 50000 часаСертификат : CE.ROHS.FCC1...

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Frost white led тавана лампа притежателя GU10 / MR16 GU5. 3 led прожектор фитинг / осветителни тела
 • Новинка

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Frost white led тавана лампа притежателя GU10 / MR16 GU5. 3 led прожектор фитинг / осветителни тела

27.04 BGN 26.00

Промет на големо со 2pcs LED Таванот светилка носителот GU10 / MR16 Осветлување таванот место светло тела / Халоген mr16 место светилка круг тела алуминиум бела бојаСтилот на Рамна површина еден прстен структураСветилка Извор GU10 100v240vЖивотот 4000 часаНапон 220240 V / 50 HzИнсталација на режимот на ТаванотмонтираниОтсечени(mm)Дијаметар Кол.7075mmМатеријал Цинк легураДостапен во бела бојаКОЛИЧИНА...

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения
 • Новинка

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения

28.00 BGN 26.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : LED Спектар и Сина Расте светлинаInpute напон : AC 85300vМоќност : 30 W 50 WПревозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број2 парчиња ЛЕД чипови Расте Светлина мушка широк Спектар 380840nm и 440nm Сина AC85300 V Нема потреба возачот за хидропоника ,затворен растенијаНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel
 • Новинка

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel

19.20 BGN 15.00

Карактеристики : 1.Со 180 степен зрак агол и испрати светлина рамномерно.2.Downy светлина,може да се заштити очите на луѓето.3.Алуминиум материјал,добро е да прахосвам топлина и да го продолжи својот животен век.4.Широка примена опсег,може да се инсталира на ѕидови и тавани во сали за состаноци, хотели, канцеларии, домови и така натаму.5.Safe моќ интерфејс, лесно да го инсталирате и да се уништат.6.Заштита на животната средина и заштеда на енергија.Спецификации : Тип : панел светлинаТелото Боја : БелаШколка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маскаРаботна Температура : 20 65°CЖивот Време : >50,000 HГаранција : 2 годиниРежим : 3 Модели Led СветилкаЗрак Агол : 180 СтепенLED Чип : Супер Светло SMD2835Количината на led Чип : 6w30pcs, 9w45pcs, 18w90pcs, 24w120pcsТемпература на бојата : Топло Бела(27003200 K) / Студено Бело(60006500 K)Пакет се вклучени1pcs x LED Панел Светлина1pcs x LED Драјвер

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS
 • Новинка

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS

BGN 340.80

Опис на производот 100% сосема нов и ЛЕР Заштеда на Енергија Сијалица • КОЧАН smd ултра светла • заштеда на Енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки • производот лесно да го инсталирате, интензитет на светлина, растојание, светлина униформност...

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка
 • Новинка

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка

BGN 47.98

Nitecore TINI Мини Метален Клуч Синџир СветлинаКомпактен и подготвени за акција, Nitecore TINI е со високи перформанси LED светло кое се вклопува правото на вашиот keychain! Искористување на моќта на вградена Liion батерија пакет и КРИ XPG2 S3 LED, оваа мала човек може да емитираат неверојатен 380 Lumens во турбо режим...

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот
 • Новинка

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот

BGN 624.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

DC24V водоустойчив двоен цвят 5050 светодиодна лента 300 светодиода / 5 метра бял топъл бял ивица светлина Безплатна доставка
 • Новинка

DC24V водоустойчив двоен цвят 5050 светодиодна лента 300 светодиода / 5 метра бял топъл бял ивица светлина Безплатна доставка

BGN 303.20

DC24 V НеВодоотпорен Двојна Боја 5050 LED лента 300leds / 5 M бело топло бела лента Светлина Бесплатен ПревозотНапомена : Различна Боја на располагање : на пример : Зелена +Сина , Зелена+Црвена ,Сина +Црвена ,Бела +Црвена ,Топло Бела +црвена ,Бела +Зелена ,Топло Бела+Зелена , Бела +Сина ,Топло Бела +Сина и така натаму !GCRD505060 1) Двојно боја led лента 2) SMD5050 3in1 чип ,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : бела &топло бела 5) DC24 V,14.4 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Секој 10led cuttable 8) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 52x33x21cmКарактеристики : Висока светла двојна боја led лента SMD50501...

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя
 • Новинка

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя

40.93 BGN 32.00

Lmid 15 W LED Растат Растенијата Светлина Со 360 Степени Флексибилни СветилкаНосителот Клип LED Растителни Раст Светлина за Внатрешна Клупи Растенија, Цвеќиња1...

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip
 • Новинка

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip

BGN 7.98

Бесплатен превозот 4 M LED string светлина 3pcs АА Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Трепка LED лентаГлавен Параметар : Оваа string светлина е едноставен и практичен...

10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са
 • Новинка

10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са

140.24 BGN 133.00

10 x 1 M Групи / Многу T тип Елоксирани Алуминиумски LED истиснување профил и AL6063 Профилирани алуминиум предводена за вдлабнати кат светлаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / полубриши / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 23.1 X8.9 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство
 • Новинка

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство

27.74 BGN 14.00

Информации За Производот_______________________________________________________________________Три Комбинација Одговара За Вашиот ИзборБесплатни колокација одговараат наЕкономски одговараат наЛуксузна одговараат наPS : На погоре можете да изберете е припаѓаат на нашите Луксузни одговараат наПроизвод ПараметриБренд : HEDELIСветла боја : Топло белаТочка име : ФенерчеПовршински третман : Зацементира anodizingМодел : HW518 CРаботен напон : 3.2 V4.2 VГолемина на : L : 11.9cm d : 2.12.3cmВодоотпорен : IPX4 ( Живот водоотпорен)Боја на каросеријата : ЦрнаОсветлување време : 3h30hИзвор на светлина : Кри XML T6Лумен : 800lmНето тежина : 0.052 KGСветлината растојание : 200500mМатеријал : Алуминиум легура 6061 Префрлете го режимот : 5 НачиниИзвор на енергија : 1x18650 Батеријата Dimmer начин : НикојФункција : Додатоци : Светло+Автомобил полнач+1x18650 Батеријата+Директни полначот+Еден полнење+Велосипед клипПогоден : Погодни за Работа / Риболов / Кампување / Итно Осветлување / Внатрешно Осветлување.Продавачот Известување.За Боја На Несовпаѓање1...

5m 60led/M 300 светодиоди SMD 5050 смесен цвят RGBW RGB + (топло / студено бяло) RGBWW RGBCW led лента 5pin DC12V IP30 / IP65/IP67
 • Новинка

5m 60led/M 300 светодиоди SMD 5050 смесен цвят RGBW RGB + (топло / студено бяло) RGBWW RGBCW led лента 5pin DC12V IP30 / IP65/IP67

18.59 BGN 11.00

опции : 5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаОпис : Спецификации : Боја : RGBW МешаниПогледнете агол : 120°Работен Напон : 12 VDCLED Количина : 300 led диоди / 5 M(150pcs RGB LED и 150pcs Бела LED)Работа Тековни / Метар : 5 AИзлезна моќност : 60 W / 5 МетриРаботна Температура : 20 до 50°Големина : L500cm (5 M) x W1.0cm x T0.20cmФункција : Ниска потрошувачка на енергија,Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни,светлечки многу дури иLED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност, Долг животен век >50.000 часаПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаПакет Се Вклучени : 1 X 5 M RGBW LED Лента светлина1 X 5pin дополнителен конекторАко ви е потребна за напојување ,ве молиме кликнете тука

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни
 • Новинка

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни

11.33 BGN 11.00

Висока Моќност 20 W Расте LED Длабоко Црвена 660nm 630nm Расте Светлина За Хидропоника Стакленички Расадник Затворен Растенија Овошје и Зеленчук Одгледување наДетали Каталог : 1...