Мащабируем Q5 led фенерче lampe torche Flash Light факел Lanterna лампи 1600 лумена фокус led taschenlampe за езда

Мащабируем Q5 led фенерче lampe torche Flash Light факел Lanterna лампи 1600 лумена фокус led taschenlampe за езда

BGN 10.00
-26 %
BGN 13.60

Брой продукти


нови zoomable П5 Led Светилка lampe torche Блиц Светлина факел Lanterna Светилки 1600 Лумен Фокус led taschenlampe за јава
Карактеристики :
Оваа светилка е направен од висок квалитет на алуминиум, и тоа има цврста градба
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен
Одлична водоотпорен, погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов
Спецификации :
100% Сосема Нов
LED : XPE П5
Lumens : 1600 lm
Светла Боја : Бела
Материјал : Алуминиум Легура
5 Начини : Висок Brightnes - Среден - Низок Strobe - СОС
Модел на Батеријата е потребно : 1*18650 (батерија не е вклучена во овој линк)
Алуминиум легура школка
Леќи На Камерата : Конвексен Леќа
Прилагодлив фокус, зумирање, одзумирате LED
Пакетот вклучува :
1 x П5 LED Блиц светлина Факелот (батерија не е вклучена во овој линк)
Забелешка : овој линк цена е за тактички светлото само, не вклучува батерија и полнач. И батеријата модел е "18650" 3.7 V/парче, ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите овој модел батерија во вашиот град.
Или Ако сакате да се купи овој светилка со батерија и полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Слика Sho ws :
* Ние брод на светот ( освен Нигерија ).
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација).


Подробности

Разстояние Осветление:
200-500 м
Силна Страна На Регулатори:
5-8 файлове
Просвет:
1600
Водоустойчив:
ДА
Тип Фенерче:
за риболов, къмпинг, лов
Модел led топки:
Q5
Увеличи:
ДА
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
Цвят:
Черен
Тип На Батерията:
18650
документ:
CCC, CE, UL
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Мощност:
8W
Източник На Светлина:
Led лампи
Фокусно Разстояние:
регулируема
зарядно устройство:
неподходящ
Функция:
Удароустойчив
Номер На Модела:
18148
търговска марка:
QvvCev
Тип Елемент:
Фенери
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
XPE Q5
Люмены:
Фаровете на 1600 лумена
is_customized:
Пакетът Включва:
фенерче*1
използвайте за:
риболов, лов, колоездене, катерене и къмпинг
Друго име:
led фенерче ,фенерчета
Подходяща батерия:
Батерия 1 * 18650(не включва)
светъл цвят:
Бял

Избор на купувачи

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм
 • Новинка

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм

57.52 BGN 55.00

Име на производ : Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED СветилкаБренд : NitecoreМодел : MT22 AEmitter Тип : XPG2(S3)Материјал : изградени од трајни поликарбонат материјалиРежим : Висок,Среден,Низок,StrobeLumens : 260 LM,45 LM,1 LMТраење : 2h15min,18,180hБатеријата Конфигурации : 2x AA Батерии (не се вклучени)Тип На Прекинувач : ClickyВклучете Локација : тело страна на светлотоЗрак Интензитет : 2400cdОтпорност : 1.5 метриОпсег : 98 метри / 107 метриВодоотпорен : IPX8 водоотпорен 2metersБоја : Црна,Тен,ЖолтаТежина : 49g (без батерија)Големина : 80.9 mm x 21mm (должина x глава дијаметар)Карактеристики : Максимална излезна до 260 lumensНапојува by2*АА батерииМаксимално траење до 180 часаВисока effcient тековното колоТри нивоа на осветленост се достапни за различни сценаријаОбратна поларитетот заштитаОпремени со нерѓосувачки челик, титаниумобложено клипЗајакнато ултрајасно минерално стакло со антирефлективен слојАлуминиумски рефлектор овозможува непречено и моќен зракЛесен и пренослив тело изградена од трајни Поликарбонат материјалиАнтилизга knurling за подобрена контрола способностIPX8 Стандард водоотпорен (подводни два метри)1.5 метар отпорностПакет се вклучени : 1 x Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED Светилка1 x Светло holster1 x Oпрстени1 x Lanyard

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер
 • Новинка

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер

18.59 BGN 11.00

опции : 5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаКонтролор : 40keys IR Контролер (не вклучувајќи батерии)Опис : Спецификации : Боја : RGBW МешаниПогледнете агол : 120°Работен Напон : 12 VDCLED Количина : 300 led диоди / 5 M(150pcs RGB LED и 150pcs Бела LED)Работа Тековни / Метар : 5 AИзлезна моќност : 60 W / 5 МетриРаботна Температура : 20 до 50°Големина : L500cm (5 M) x W1.0cm x T0.20cmФункција : Ниска потрошувачка на енергија,Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни,светлечки многу дури иLED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност, Долг животен век >50.000 часаПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаАко ви е потребна за напојување ,ве молиме кликнете тука

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H
 • Новинка

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H

BGN 16.78

Product Overview : На трајни LED сијалица е безбеден, ефикасен и едноставен LED светилки има долг работен век, и ќе резултира со пари зачуванисо спуштена комунални трошоци...

30 м / лот Dimmable LED strip SMD 2835 120leds/m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер
 • Новинка

30 м / лот Dimmable LED strip SMD 2835 120leds/m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер

263.20 BGN 247.00

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации : LED Чип : 2835 SMD LEDПотрошувачка На Енергија : 14.4 / MРабота Напон : 220 V 240 VВодоотпорен стапка : IP67Боја : Боја : Dimmable топло бела / бела / природна бела CRI : 80 фактор на Моќ : 0.9 Работа температура : 20 до 50Живот : 3000050000 HЗрак агол : 120Материјал : ПВЦПринцип : светилка со електрична енергија, користете ја функција на далечинскиот управувач клуч контрола...

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот
 • Новинка

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот

BGN 624.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа
 • Новинка

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа

9.26 BGN 8.00

2 M 20 led Lotцвеќе Самовила Led string гарланд светла Божиќ, Нова година Празник Свадба Партија дома декорација светилкаДолжина : 2 MLED количина : 20ledsОсветлување Боја : RGB / Бела / Топло белатип на прекинувач : Три видови (На / Трепка / Исклучување)животниот век : 10000hoursПакет : хартија кутијавлезен Напон : 3 V (2 XAA батеријата) (Батерија не вклучувајќи,бидејќи батеријата е забрането да се брод)

Светодиодна лента 5050 SMD DC 12V гъвкав светлина 60LED/m, 5m 300LED, бяло, бяло топло, синьо, зелено, червено, жълто +Безплатна доставка
 • Новинка

Светодиодна лента 5050 SMD DC 12V гъвкав светлина 60LED/m, 5m 300LED, бяло, бяло топло, синьо, зелено, червено, жълто +Безплатна доставка

20.78 BGN 8.00

Предност : 1.Па и Висок Квалитет на Контрола 2.Навремена Испорака 3.Конкурентни Цени 4 Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail, и имаат длабоки намалувања од страна на други Шпедиција Карактеристики на Производот : 1...

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip
 • Новинка

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip

BGN 7.98

Бесплатен превозот 4 M LED string светлина 3pcs АА Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Трепка LED лентаГлавен Параметар : Оваа string светлина е едноставен и практичен...

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650
 • Новинка

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650

84.88 BGN 81.00

Оригинални Нови Sup Fire X6 Кри T6 1200 Лумен Водоотпорен Анти Немири 5 Датотеки 10 W LED Една Светилка Rechargable Факел од 18650Објектот Спецификации : Бренд : Sup Fire Модел : X6 Осветленост : 1200lm Моќ : 10 W Водоотпорен : Да Материјал : Алуминиум легура школка Режим на"Силна / Среден / Низок / Strobe / СОС Прекинувач : Притиснете Опашкакапа за вклучување / исклучување на Струја : 2*батерија 18650 Боја : Црна Димензии(mm) : 24cmx6cmx2.8cm Тежина : 380g Осветлување пат : 5 часа Опсег : 200300 метри Оксидација : Aerospace одделение алуминиум производство Водоотпорен Стандард : IP67 Полнење начин : 2*батерија 18650 полначПакување Листа : 1x Светло ( не вклучува батерија и полнач )Производот Се Покажетц 8650,ЕЕ led светилка 18650нуркање светло подводни светло linterna buceo lanterna де mergulho нуркање светлината led нурне светлина се нурне светлина waterplinternas led recargable lanterna recarregavel led батерија светло linterna led rechargable батерија светло led светилка батерија led работа светлина батерија lanterna led recarregav

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер
 • Новинка

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер

125.28 BGN 119.00

1812 IC 5050 12 V 5 M 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента IP67 водоотпорен100% Сосема Нов12months гаранцијаОпис● LED Чип : RGB LED 5050● IC чип : 1812● IC Количина : Еден IC за 9pcs LED диоди● Боја : RGBW● View агол : 120°● Работен Напон : 12 V DC● LED Кол : 600 led диоди / 5 M● Работа Тековни / Метар : 4А ● Работна Температура : 20 до 50°● Заштита го Оценувате IP67(Цевка водоотпорен)● Големина : L500cm (5 M) x W1.5cm x T0.30cmАпликации : ● светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,● Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи● Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,● Широко се применува во Назад осветлување за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување● Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.1812 RF Далечински LED контролерПакетот Вклучува5 M Х 1812 IC 5050 12 V 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента1x 1812 RF Далечински LED контролер>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping
 • Новинка

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping

BGN 749.68

DC24 V Двојна Боја 5050 LED лента 300leds / 5 M бело топло бела Два Боја лента на Светлина за приказ на курирската служба DHL Бесплатен ПревозотНапомена : Различна Боја на располагање : на пример : Зелена +Сина , Зелена+Црвена ,Сина +Црвена ,Бела +Црвена ,Топло Бела +црвена ,Бела +Зелена ,Топло Бела+Зелена , Бела +Сина ,Топло Бела +Сина и така натаму !GCRD505060 1) Двојно боја led лента 2) SMD5050 3in1 чип ,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : бела &топло бела 5) DC24 V,14.4 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Секој 10led cuttable 8) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 52x33x21cmКарактеристики : Висока светла двојна боја led лента SMD50501...

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни
 • Новинка

Висока Мощност 20W LED Grow Deep Red 660nm 630nm Grow Light For Hydroponics оранжерия развъдник растение плодове растителни

11.33 BGN 11.00

Висока Моќност 20 W Расте LED Длабоко Црвена 660nm 630nm Расте Светлина За Хидропоника Стакленички Расадник Затворен Растенија Овошје и Зеленчук Одгледување наДетали Каталог : 1...

5050 SMD AC220V LED Strip Light Flexible 60leds / m Waterproof Led Лента LED Light With Power Plug 1M/2M/3M/5M/6M/8M/9 М/10M/15M/20M
 • Новинка

5050 SMD AC220V LED Strip Light Flexible 60leds / m Waterproof Led Лента LED Light With Power Plug 1M/2M/3M/5M/6M/8M/9 М/10M/15M/20M

BGN 13.60

SMD 5050 AC220 V LED Лента Флексибилни Светлина 60leds / m Водоотпорен Led Лента LED Светлината Со Сила Plug 1 M / 2М / 3М / 5 M / 6 M / 8 M / 9 M / 10 M / 15 МИЛИОНИ / 20 МИЛИОНИ Спецификација : Боја : Кул бело( 6000 K ),Топло бела( 3000 K ),Црвена,Зелена,Сина,Жолта,RGB LED Кол : 60 LED диоди / 1 M Водоотпорен Стапка : IP67 Водоотпорен Работен Напон : AC220 V Видите агол : 120 Големина : L100cm (1 M) x W0.8cm x T0.25cm Работа Tempreture : 20 до 60 животниот Век : 50.000 часови Гаранција : 2 години Апликации : 1)светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци 2)светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи 3)Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency 4)Нашироко се применуваат во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување 5)се Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество
 • Новинка

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество

BGN 60.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност отворено 18 W LED светлото на рефлекторите Функција1...

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство
 • Новинка

CREE xml-t6 LED Акумулаторна джоб фенерче Фенерчето мини фенер linternas лов проблясък на светлина, на 200 м +18650 Батерия + Зарядно устройство

27.74 BGN 14.00

Информации За Производот_______________________________________________________________________Три Комбинација Одговара За Вашиот ИзборБесплатни колокација одговараат наЕкономски одговараат наЛуксузна одговараат наPS : На погоре можете да изберете е припаѓаат на нашите Луксузни одговараат наПроизвод ПараметриБренд : HEDELIСветла боја : Топло белаТочка име : ФенерчеПовршински третман : Зацементира anodizingМодел : HW518 CРаботен напон : 3.2 V4.2 VГолемина на : L : 11.9cm d : 2.12.3cmВодоотпорен : IPX4 ( Живот водоотпорен)Боја на каросеријата : ЦрнаОсветлување време : 3h30hИзвор на светлина : Кри XML T6Лумен : 800lmНето тежина : 0.052 KGСветлината растојание : 200500mМатеријал : Алуминиум легура 6061 Префрлете го режимот : 5 НачиниИзвор на енергија : 1x18650 Батеријата Dimmer начин : НикојФункција : Додатоци : Светло+Автомобил полнач+1x18650 Батеријата+Директни полначот+Еден полнење+Велосипед клипПогоден : Погодни за Работа / Риболов / Кампување / Итно Осветлување / Внатрешно Осветлување.Продавачот Известување.За Боја На Несовпаѓање1...

100 м / лот Dimmable led лента SMD 2835 120leds / m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер
 • Новинка

100 м / лот Dimmable led лента SMD 2835 120leds / m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер

680.00 BGN 639.00

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации : LED Чип : 2835 SMD LEDПотрошувачка На Енергија : 14.4 / MРабота Напон : 220 V 240 VВодоотпорен стапка : IP67Боја : Боја : Dimmable топло бела / бела / природна бела CRI : 80 фактор на Моќ : 0.9 Работа температура : 20 до 50Живот : 3000050000 HЗрак агол : 120Материјал : ПВЦПринцип : светилка со електрична енергија, користете ја функција на далечинскиот управувач клуч контрола...

Пътен фенерче мощна светодиодна лампа факел фенер пътна полиция обзавеждане лампа за 3 АА червено пръчка на светлина
 • Новинка

Пътен фенерче мощна светодиодна лампа факел фенер пътна полиция обзавеждане лампа за 3 АА червено пръчка на светлина

23.97 BGN 14.00

Сообраќајот светло моќни led светилка факел фенер сообраќајната полиција опрема од 3 АА црвено батон светлинаКарактеристики : Безбедноста на сообраќајот на Светлината Батон Предупредување LED Светло Безбедноста на Патот Контрола на ОтвореноДоаѓаат Со wristbandНа дното има силен магнет , може да се adsorbed на метал, слободни вашата страна.Трепка режим за итни случаи.Силен звук за предупредувањеОбичните водоотпорен стандард, поздравниот доказ, се е во РЕД да се користи во дождливите денови.Одговара за сообраќај за контрола, градилиштето, качување & кампување контакт.Спецификации : 3 Mode : 1...

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения
 • Новинка

2 елемента led чипове растат светлина крушка пълен набор от 380-840nm и 440nm син AC85-265V няма нужда от шофьор за хидропоника, стайни растения

28.00 BGN 26.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : LED Спектар и Сина Расте светлинаInpute напон : AC 85300vМоќност : 30 W 50 WПревозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број2 парчиња ЛЕД чипови Расте Светлина мушка широк Спектар 380840nm и 440nm Сина AC85300 V Нема потреба возачот за хидропоника ,затворен растенијаНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel
 • Новинка

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel

19.20 BGN 15.00

Карактеристики : 1.Со 180 степен зрак агол и испрати светлина рамномерно.2.Downy светлина,може да се заштити очите на луѓето.3.Алуминиум материјал,добро е да прахосвам топлина и да го продолжи својот животен век.4.Широка примена опсег,може да се инсталира на ѕидови и тавани во сали за состаноци, хотели, канцеларии, домови и така натаму.5.Safe моќ интерфејс, лесно да го инсталирате и да се уништат.6.Заштита на животната средина и заштеда на енергија.Спецификации : Тип : панел светлинаТелото Боја : БелаШколка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маскаРаботна Температура : 20 65°CЖивот Време : >50,000 HГаранција : 2 годиниРежим : 3 Модели Led СветилкаЗрак Агол : 180 СтепенLED Чип : Супер Светло SMD2835Количината на led Чип : 6w30pcs, 9w45pcs, 18w90pcs, 24w120pcsТемпература на бојата : Топло Бела(27003200 K) / Студено Бело(60006500 K)Пакет се вклучени1pcs x LED Панел Светлина1pcs x LED Драјвер

5m 60led/M 300 светодиоди SMD 5050 смесен цвят RGBW RGB + (топло / студено бяло) RGBWW RGBCW led лента 5pin DC12V IP30 / IP65/IP67
 • Новинка

5m 60led/M 300 светодиоди SMD 5050 смесен цвят RGBW RGB + (топло / студено бяло) RGBWW RGBCW led лента 5pin DC12V IP30 / IP65/IP67

18.59 BGN 11.00

опции : 5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаОпис : Спецификации : Боја : RGBW МешаниПогледнете агол : 120°Работен Напон : 12 VDCLED Количина : 300 led диоди / 5 M(150pcs RGB LED и 150pcs Бела LED)Работа Тековни / Метар : 5 AИзлезна моќност : 60 W / 5 МетриРаботна Температура : 20 до 50°Големина : L500cm (5 M) x W1.0cm x T0.20cmФункција : Ниска потрошувачка на енергија,Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни,светлечки многу дури иLED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност, Долг животен век >50.000 часаПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаПакет Се Вклучени : 1 X 5 M RGBW LED Лента светлина1 X 5pin дополнителен конекторАко ви е потребна за напојување ,ве молиме кликнете тука

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка
 • Новинка

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка

BGN 23.20

10 M 3528 SMD 2x5 M 300 Led диоди RGB Водоотпорен ЛЕР Флексибилни Газа Светлината + 44 Копче за IRДалечински управувач За Домашна Декорација FreeshippingКарактеристики : Superbright 3528 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метар во ролна, секој ролна е продажба на единицата.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Долг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриСамолепливи назад со 3 M двојно страна селотејпСертификација : CE & Ro HSНиска потрошувачка на Примена : Широко се користи за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центриАрхитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлувањеШироко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеИтни & security осветлување, реклама знак осветлувањеДекоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложбаПрименливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LEDLED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Боја : RGB Работи Влезен Напон : DC12 VРаботна Струја : 2 A / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 24 W / 5 Метри Заштита Ранг : IP65 Водоотпорен (Епоксидна Смола Покривање) PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50°Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Операција настава на контролорот : работна температура : 20°до +60°напон : DC12 Vизлез : три излезмакс оптоварување тековната : 3А секоја бојапакет димензија на контролор : 90*63*40mmпакет тежина на контролор : 63gнето тежина на контролор : 45gПакет / МНОГУ Вклучуваат : 2 х 5 M 3528 SMD 300 LEDs RGB Боја IP65 Водоотпорен LED Лента Светлина 1 x IRДалечински Контролер1 x LED КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка ќе биде предаден во рок од 2 дена од датумот на плаќање проверка од страна на регистрирани Кина Пост воздухопловната со бесплатно следење на број, па можете да се внимава на вашиот цел по delievery.Ако ви требаат повеќе за овој вид предмети ,ве молиме контактирајте со нас,ви Благодарам многу!

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650
 • Новинка

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650

20.78 BGN 17.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : 6061 T Алуминиум Сијалица : XML L2 5000 LM КРИ LED Батерија Тип : За Батерија 18650(Не е Вклучен батеријата) Switch модел : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ ( Stepless Затемнување ) LED Чип : XML L2 Боја : Црна фенерче има порт за полнење...

10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са
 • Новинка

10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са

140.24 BGN 133.00

10 x 1 M Групи / Многу T тип Елоксирани Алуминиумски LED истиснување профил и AL6063 Профилирани алуминиум предводена за вдлабнати кат светлаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / полубриши / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 23.1 X8.9 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS
 • Новинка

DHL COB LED Spot lighting 50pcs GU10 MR16 GU5. 3 E27 LED spotlight 5w лампа с нажежаема жичка 85~265V закрит светлина CE, ROHS

BGN 340.80

Опис на производот 100% сосема нов и ЛЕР Заштеда на Енергија Сијалица • КОЧАН smd ултра светла • заштеда на Енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Повеќе Енергетски ефикасни од Блескаво и повеќето Халоген Светилки • производот лесно да го инсталирате, интензитет на светлина, растојание, светлина униформност...

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка
 • Новинка

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка

BGN 47.98

Nitecore TINI Мини Метален Клуч Синџир СветлинаКомпактен и подготвени за акција, Nitecore TINI е со високи перформанси LED светло кое се вклопува правото на вашиот keychain! Искористување на моќта на вградена Liion батерија пакет и КРИ XPG2 S3 LED, оваа мала човек може да емитираат неверојатен 380 Lumens во турбо режим...