Мащабируем 2 led purple бяла светлина UV фенерче ултравиолетова светкавица ултравиолетово Фенерче лампа за откриване на парични маркери

Мащабируем 2 led purple бяла светлина UV фенерче ултравиолетова светкавица ултравиолетово Фенерче лампа за откриване на парични маркери

BGN 13.00
-29 %
BGN 18.24

Брой продукти


Карактеристики :
Супер мини protable големина,
две боја на светлина : УВ светлина и Бела светлина. 2way употреба
3-Режим на Светлина : УВ светлина, Висока Бела Светлина, Малата Бела Светлина.
Пропадна-доказ дизајн и водоотпорен дизајн.
Прилагодлив фокус опсег за различна употреба, се протега за да го наместите фокусот.
Работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.
Погоден за лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност итн.
Употреба : пари детектор, ноќта риболов, според лебдат, според молитва монистра, според траги на судска класа на посебна намена индустрии употреба
Спецификации :
Боја : црна
Материјал : Алуминиум легура
Zoomable фокус дизајн
Извор на светлина : две led
Прекинувач : 4-Режим( УВ светлина, Висока Бела Светлина, Малата Бела Светлина,СОС)
Батерија : 1 * Батерија 18650 (батерија, не се вклучени)
Големина : 11.7*2.5 cm
Тежина : 56g
Пакет се вклучени :
1pcs Led Светилка (батерија, не се вклучени)
Забелешка : овој линк цена е за тактички светлото само, не вклучува батерија и полнач. И батеријата модел е "18650" 3.7 V/парче, ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите овој модел батерија во вашиот град.
Или Ако сакате да се купи овој светилка со батерија и полнач, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Слика Sho ws :
* Ние брод на светот ( освен Нигерија ).
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација).


Подробности

Тип Елемент:
Фенери
Цвят:
Лавандула, Бял Цвят
търговска марка:
E-УМНИ
Функция:
UV, удароустойчив
зарядно устройство:
неподходящ
Тип На Батерията:
18650
Разстояние Осветление:
< 50 м
Тип Фенерче:
за откриване на пари в брой, четок, следи криминалистической експертиза
Източник На Светлина:
Led лампи
Просвет:
250
Режим На Превключване:
Намаляване На Мащаба
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Номер На Модела:
18223
Водоустойчив:
ДА
Мощност:
3W
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
Увеличи:
ДА
документ:
ССС
Модел led топки:
Q5
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
Светодиод 2 цвята, бял и лилав светодиод
Люмены:
250 люменная на прожекторите
Пакетът Включва:
UV фенерче*1
използвайте за:
за откриване на пари в брой, четок, следи криминалистической експертиза
Друго име:
Ultraviolet led фенерче, ултравиолетови фенери
Подходяща батерия:
Батерия 18650(не са включени в комплекта)

Избор на купувачи

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB
 • Новинка

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB

20.78 BGN 18.00

LED Тип : LED Пиксели Модул WS2811ИП одделение : IP68LED Количина : 50 LED / многуДимензија : 12mm во дијаметарНапон : DC5 VРаботна Температура : 20 степен ~ 60 степенLED Живот : > 50000 часаСертификат : CE.ROHS.FCC1...

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H
 • Новинка

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H

BGN 16.78

Product Overview : На трајни LED сијалица е безбеден, ефикасен и едноставен LED светилки има долг работен век, и ќе резултира со пари зачуванисо спуштена комунални трошоци...

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65
 • Новинка

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65

13.94 BGN 13.00

5 M Топло Бела 24 V SMD 5050 300 LED Лента светлина флексибилни 60led / m водоотпорен IP65ОписLED Боја : Топло БелаВлезен Напон : 24 V DCНапред Тековната : 6 AMax Моќност : 72 WLED количина : 60 led диоди / метарГајтанот должина : 5 M / РолнаКлипинг : секој 3 LEDsЗрак агол : 120 степениВодоотпорен степен : IP66(водоотпорен)Работни Tem : 20~50(℃)Големина : 500cm(L)*1.0 cm(W)*0.25 cm(H)Сертификат : CE&ROSHПакет : 5m 5050 60 LED / m Топло Бела лента светлина водоотпоренIP65>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

4000 лумена 3 x XML-T6 LED гмуркане 18650 фенерче Фенерчето 100 м подводен водоустойчив led фенерче + 2 * 18650 батерия + зарядно устройство
 • Новинка

4000 лумена 3 x XML-T6 LED гмуркане 18650 фенерче Фенерчето 100 м подводен водоустойчив led фенерче + 2 * 18650 батерия + зарядно устройство

46.38 BGN 37.00

Кој својата 3 x XML T6 Led чип дизајн, овој вид на светилка е навистина неверојатно супер светло светло, чие производство на светлината може да се постигне да се 4000 Lm...

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина
 • Новинка

5M/Roll 600LEDs 3528SMD DC12V 120led / m Гъвкава светодиодна лента, не е водоустойчив лилаво / ултравиолетова / UV ивица светлина

32.80 BGN 28.00

Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LED LED Кол : 600 led диоди / 5 Метри или 120 led диоди / Метар Боја : Ултравиолетови УВ 395405nm Пурпурна Работи Влезен Напон : DC12 V Работат на струјата : 4А / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 48 W / 5 Метри Заштита Ранг : НеВодоотпорен PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50° Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Пакет : 5 Метри / Ролна Пакетот Вклучува : 1x 5 M 3528 Неводоотпорен УВ лента Важни Информации : 1...

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер
 • Новинка

5M 300led RGBW RGBCW RGBWW 5050 SMD Mied rgb led strip DC12V гъвкава лента светлина RGB + топло / студено бял, с IR контролер

18.59 BGN 11.00

опции : 5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаКонтролор : 40keys IR Контролер (не вклучувајќи батерии)Опис : Спецификации : Боја : RGBW МешаниПогледнете агол : 120°Работен Напон : 12 VDCLED Количина : 300 led диоди / 5 M(150pcs RGB LED и 150pcs Бела LED)Работа Тековни / Метар : 5 AИзлезна моќност : 60 W / 5 МетриРаботна Температура : 20 до 50°Големина : L500cm (5 M) x W1.0cm x T0.20cmФункција : Ниска потрошувачка на енергија,Суперсветли но работи со ниска температураСите светлината се шири и целосно мазни,светлечки многу дури иLED Type : High Quality 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност, Долг животен век >50.000 часаПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.5m RGBCW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Кул Бело 12 V Не водоотпорен5m RGBCW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBCW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Кул Бело 12 V Водоотпорен во цевка5m RGBWW IP30 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+Топло Бела 12 V Не водоотпорен5m RGBWW IP65 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен слој силициум5m RGBWW IP67 : 5 M 60leds / m 5050 RGB+ Топло Бела 12 V Водоотпорен во цевкаАко ви е потребна за напојување ,ве молиме кликнете тука

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество
 • Новинка

IP68, най-високата мощност,външен прожектор Led 18W, светлината на басейн Led, 24VDC,DS-10-63-18W, неръждаема стомана, добро качество

BGN 60.80

Драги Пријатели,Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.За превозот цена, ве молиме контактирајте со нас преку email или да ни оставите порака онлајн, ние ќе ги прилагоди превозот цена по receing вашата нарачка онлајн, и најчесто превозот цена е многу пониска отколку што е прикажано онлајн систем.Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.DARSHAN LIGHTNG ГРУПАВисока моќност отворено 18 W LED светлото на рефлекторите Функција1...

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка
 • Новинка

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка

BGN 47.98

Nitecore TINI Мини Метален Клуч Синџир СветлинаКомпактен и подготвени за акција, Nitecore TINI е со високи перформанси LED светло кое се вклопува правото на вашиот keychain! Искористување на моќта на вградена Liion батерија пакет и КРИ XPG2 S3 LED, оваа мала човек може да емитираат неверојатен 380 Lumens во турбо режим...

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя
 • Новинка

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя

40.93 BGN 32.00

Lmid 15 W LED Растат Растенијата Светлина Со 360 Степени Флексибилни СветилкаНосителот Клип LED Растителни Раст Светлина за Внатрешна Клупи Растенија, Цвеќиња1...

UniqueFire 5 режима на черно фенерче UF-1507 20 мм изпъкнала леща XM-L2 бяла светлина led фенерче+велосипед притежателя клип Безплатна доставка
 • Новинка

UniqueFire 5 режима на черно фенерче UF-1507 20 мм изпъкнала леща XM-L2 бяла светлина led фенерче+велосипед притежателя клип Безплатна доставка

39.98 BGN 38.00

Забелешка : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.ОЕМуслуга (Оригинален Бренд Производителот)CE, ROHS сертификација орган1...

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping
 • Новинка

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping

BGN 749.68

DC24 V Двојна Боја 5050 LED лента 300leds / 5 M бело топло бела Два Боја лента на Светлина за приказ на курирската служба DHL Бесплатен ПревозотНапомена : Различна Боја на располагање : на пример : Зелена +Сина , Зелена+Црвена ,Сина +Црвена ,Бела +Црвена ,Топло Бела +црвена ,Бела +Зелена ,Топло Бела+Зелена , Бела +Сина ,Топло Бела +Сина и така натаму !GCRD505060 1) Двојно боја led лента 2) SMD5050 3in1 чип ,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : бела &топло бела 5) DC24 V,14.4 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Секој 10led cuttable 8) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 52x33x21cmКарактеристики : Висока светла двојна боја led лента SMD50501...

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship
 • Новинка

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship

68.00 BGN 64.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : SMD5050 Црвена Сина Расте светлинаLed чипови : SMD 5050 Чип (Дрво чипови во еден)Inpute напон : AC 85265vМоќност : 20 W (30 CM / set) 30 W(50 CM / set)Превозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број5pcs LED чипови Расте Светлина мушка 440445nm Сина AC85265 V Нема потреба возачот за Вкусен растенијата хидропоника ,затворен растенија FreeshipНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер
 • Новинка

Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер

BGN 24.00

Спецификација10 M / Торба 3 W за Една Боја10 M / Торба 5 W за RGBСекој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 40 Метри од Една БојаСекој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 30 Метри од RGB

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа
 • Новинка

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа

9.26 BGN 8.00

2 M 20 led Lotцвеќе Самовила Led string гарланд светла Божиќ, Нова година Празник Свадба Партија дома декорација светилкаДолжина : 2 MLED количина : 20ledsОсветлување Боја : RGB / Бела / Топло белатип на прекинувач : Три видови (На / Трепка / Исклучување)животниот век : 10000hoursПакет : хартија кутијавлезен Напон : 3 V (2 XAA батеријата) (Батерија не вклучувајќи,бидејќи батеријата е забрането да се брод)

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650
 • Новинка

Оригинален SupFire X6 Cree T6 1200 лумена-водоустойчив 5 режим 10 Watt led фенерче, Акумулаторна батерия факел от батерии 18650

84.88 BGN 81.00

Оригинални Нови Sup Fire X6 Кри T6 1200 Лумен Водоотпорен Анти Немири 5 Датотеки 10 W LED Една Светилка Rechargable Факел од 18650Објектот Спецификации : Бренд : Sup Fire Модел : X6 Осветленост : 1200lm Моќ : 10 W Водоотпорен : Да Материјал : Алуминиум легура школка Режим на"Силна / Среден / Низок / Strobe / СОС Прекинувач : Притиснете Опашкакапа за вклучување / исклучување на Струја : 2*батерија 18650 Боја : Црна Димензии(mm) : 24cmx6cmx2.8cm Тежина : 380g Осветлување пат : 5 часа Опсег : 200300 метри Оксидација : Aerospace одделение алуминиум производство Водоотпорен Стандард : IP67 Полнење начин : 2*батерија 18650 полначПакување Листа : 1x Светло ( не вклучува батерија и полнач )Производот Се Покажетц 8650,ЕЕ led светилка 18650нуркање светло подводни светло linterna buceo lanterna де mergulho нуркање светлината led нурне светлина се нурне светлина waterplinternas led recargable lanterna recarregavel led батерија светло linterna led rechargable батерија светло led светилка батерија led работа светлина батерија lanterna led recarregav

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот
 • Новинка

Безплатна доставка экструзионный анодизиран алуминий LED шкаф рельсовый профил канал с дифузер / опал / прозрачен капак на КОМПЮТЪРА 2 м / бр на 80 м / лот

BGN 624.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

Cinema Lightbox A4 Cinematic Light Box с 90 букви безплатна комбинация за сватба, дом, фотосесии, рожден ден
 • Новинка

Cinema Lightbox A4 Cinematic Light Box с 90 букви безплатна комбинация за сватба, дом, фотосесии, рожден ден

BGN 42.24

Функција √ Светлина Кутија : Совршен за домашна декорација, роденден, свадба декорација, прослава, љубов подароци, филм ноќ, итн √ Креирате Ваши Сопствени Пораки : дојде со 90 букви и симболи за прилагодување за да креирате ваши сопствени пораки...