3 Mode Mini Tactical USB Flash Light Факел, Zoom мощен led фенерче Outdoor Travel Lamp Camping Факел Lamp --M25

3 Mode Mini Tactical USB Flash Light Факел, Zoom мощен led фенерче Outdoor Travel Lamp Camping Факел Lamp --M25

BGN 4.00
-21 %
BGN 5.04

Брой продукти

LED Батерија USB ламба 3 Режими на Светлото Кампување Факел Светилка M25 Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Ултра-светли пренослива светилка - оваа мини-светлото на животниот век на батеријата на 100,000 часа.
Мала, но супер светло.
Зумирање опција го прави овој мини светилка погоден за сите ваши потреби.
Можете да го користите вашиот powerbank како својата моќ
Оваа мала светилка може да носат какви било околности кои совршено се земе од вас да пешачење, кампување, или во итни случаи, кога светлата се кога сте во вашата куќа.
Материјал : Алуминиум легура
Должина : 5 cm
Боја : Како на сликите покажуваат
3 Модели : Висок, Низок, Во Флеш
Полнење на факелот преку USB интерфејс
Пакетот Вклучува : 1 x USB светилка Факелот


Подробности

Цвета На Купето:
Зелени
Тип Елемент:
Фенери
Увеличи:
No
търговска марка:
Тоневан
Източник На Светлина:
Led лампи
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Тип На Батерията:
USB зареждане
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Цвят:
Армейски Зелен
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
Водоустойчив:
No

Избор на купувачи

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер
 • Новинка

2017 KLARUS XT2CR CREE XHP35 HD E4 LED фенерче 1600 лумена е компактен супер-ярък двоен ключ Акумулаторна тактически фенер

BGN 126.32

Карактеристики • Мултиdual modeвклучете батерија тактички светло; ВисокоТехнолошки Дизајн; Екстремни излез; Долго Трчање; Силни перформанси; револуционерна Патентирана технологија • КРИ XHP35 HD E4 LED; повисоки фотоелектрически ефикасност, max излез до 1600 lumens • 18 GT36 3600m Ah батерија 18650 вклучени (вклучени во ТЕСЛА електрични автомобили) • Интелигентна Батерија Оптоварување Систем компатибилен со широк спектар на батерии • Микрополнење преку USB порт, лесен за употреба; штити од влага, прашина, и песок • Робусни Нерѓосувачки Челик рамки прстен штити компоненти • Со : · OneTouch Strobe · OneTouch Турбо · OneTouch Ниски · СОС · Интелигентни Капацитетот на Батеријата индикатор; · МикроUSB полнење; · Интелигентни Температура Систем за заштита(СВОЈАТА) · Брзо режим на промените • Патентиран dualпрефрлете се опашка капа за лесна и тактилни една рака операција • Два Интерфејси : · Тактички Поставување · паркинг (Надворешен Амбиент Тактички Поставување Класичен KLARXT серија тактички интерфејс · Onetouch Турбо · Onetouch Strobe · на Секоја ситуација, Секое време Отворено Поставување · Специјално дизајниран за пустината · OneTouch Ниско; Еден Допир Висока; СОС · Погодна за Пешачење и Кампување, Пребарување & Спасување на операции и повеќе • Дигитален Интелигентни Полнење алгоритам со струја до 1 A; преполнувањето заштита за безбедност • Сите нови СВОЈОТ систем на набљудувачите на внатрешна температура и да се приспособат излез за регулирање на топлина, ги штити LED и внатрешните компоненти за совршена рамнотежа на производство и безбедност...

10 x 1M комплекти / Лот от анодизиран алуминий led осветителни профил и экструдированный стъпка алуминиев профил дизайн за домашно осветление на стълбища
 • Новинка

10 x 1M комплекти / Лот от анодизиран алуминий led осветителни профил и экструдированный стъпка алуминиев профил дизайн за домашно осветление на стълбища

392.94 BGN 373.00

10 X 1 M Групи / Многу Елоксирани алуминиумски led вдлабнати профил и Екструдиран чекор Алуминиумски профил дизајн за дома по скалите осветлувањеLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / forsted / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 80 X50 MM Внатрешна ширина 17.2 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма НерегуларниАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

Мащабируем Q5 led фенерче lampe torche Flash Light факел Lanterna лампи 1600 лумена фокус led taschenlampe за езда
 • Новинка

Мащабируем Q5 led фенерче lampe torche Flash Light факел Lanterna лампи 1600 лумена фокус led taschenlampe за езда

13.60 BGN 10.00

нови zoomable П5 Led Светилка lampe torche Блиц Светлина факел Lanterna Светилки 1600 Лумен Фокус led taschenlampe за јаваКарактеристики : Оваа светилка е направен од висок квалитет на алуминиум, и тоа има цврста градбаВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степенОдлична водоотпорен, погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и ловСпецификации : 100% Сосема НовLED : XPE П5Lumens : 1600 lmСветла Боја : БелаМатеријал : Алуминиум Легура5 Начини : Висок Brightnes Среден Низок Strobe СОСМодел на Батеријата е потребно : 1*18650 (батерија не е вклучена во овој линк)Алуминиум легура школкаЛеќи На Камерата : Конвексен ЛеќаПрилагодлив фокус, зумирање, одзумирате LEDПакетот вклучува : 1 x П5 LED Блиц светлина Факелот (батерија не е вклучена во овој линк)Забелешка : овој линк цена е за тактички светлото само, не вклучува батерија и полнач...

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB
 • Новинка

50 бр. / лот WS2811 адресируема led пиксельный модул DC5V пълноцветен 12 мм водоустойчив IP68 led ред точка осветление за реклама RGB

20.78 BGN 18.00

LED Тип : LED Пиксели Модул WS2811ИП одделение : IP68LED Количина : 50 LED / многуДимензија : 12mm во дијаметарНапон : DC5 VРаботна Температура : 20 степен ~ 60 степенLED Живот : > 50000 часаСертификат : CE.ROHS.FCC1...

Безплатна доставка IP65 един силициев лепило 4.8 W / m, DC 12V 24V водоустойчива IP65 LED Strip 3528 300LEDS / 5M/ReeL 3528 SMD гъвкава лента светлина
 • Новинка

Безплатна доставка IP65 един силициев лепило 4.8 W / m, DC 12V 24V водоустойчива IP65 LED Strip 3528 300LEDS / 5M/ReeL 3528 SMD гъвкава лента светлина

BGN 116.00

Бесплатен Превозот 4.8 W / M DC 12 V 24 V Водоотпорен IP65 ЛЕД Лента 3528 300 LEDS / 5 M / Ролна 3528 SMD Флексибилни газа СветлинатаСпецификации : Neight Тежина : 250gГолемина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.2cmБоја : Бела / топло бела / Црвена / Зелена / Блу / ЖолтаПогледнете агол : 120~140 СтепенРаботен Напон : 12 VDCLED Количина : 600 led диоди / 5 Meter Работна Температура : 20 до 50 целзиусови степени Степен целзиусови степениЗаштита го Оценувате IP20Прозрачна Флукс : 600650 Lumens / МетарТемпература на бојата : Топло Бела : 28003200 K Кул Бело : 60006500Карактеристики : 100% Сосема Нов.Врвен право 3528 СМД врвот ЛЕР,висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метри.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Со Мини единствена боја на dimmer.белата боја температура прилагодливиДолг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваНиска потрошувачка на енергијаЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриАпликации : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорциСветне шарени живот хотели декорација употреба, Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапиАрхитектонски декоративни осветлување, Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and EmergencyШироко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлувањеПрименливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или границаПрименаНе водоотпорен 25 M / многу 14.4 W / M 12 V DC 5 M / ролна 2700 K 5050 LED лента топло бела Флексибилни газа Светлината многуметри / многу50reels / многу Супер Светло 2000 LM / M Оригинални Кореја Samsung 5630 LED лента DC12 / 24 V 21 W / M 300leds / 5 M / ролна 27006500 K многуметри / многуБесплатен Превозот НеВодоотпорен DC24 V Два Боја 5050 LED лента 120leds / M 6000 K белата / топло бела 3000 K многуметри / многуБесплатен Превозот DC24 V НеВодоотпорен Двојна Боја 5050 LED лента 120leds / M 6000 K белата / топло бела 3000 K многуметри / многуБесплатен Превозот 14.4 W DC12 V / 24 V не водоотпорен 5050 5 M 300led лента на светлина ,5050 60leds / M многуметри / многуБесплатен Превозот 96 Leds / M PVC водоотпорен Dip5 MM Рамен предводена од Големиот Ѕид во дресот на бела / топло бела / црвена / зелена / блу / жолта / RGB метар5 M 3328 Флексибилни led лента,DC12 V ,1200 Lm / M 8мм PCB 2 Години Гаранција CE, ROHS 300leds / 5 M / Ролна САД$ 34.58 / многуметри / многуБесплатен Превозот 12 A RGB Led Засилувач Контролер input12 V / 24 V Сигнал Repeater 144 W / 288 W за 3528 / 5050 RGB Led лента многупарчиња / многу

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H
 • Новинка

20W G24 LED Corn Bulb лампа Bombillas Light SMD 5050 Фокус 180 градуса AC85-265V за домашен интериор 1H

BGN 16.78

Product Overview : На трајни LED сијалица е безбеден, ефикасен и едноставен LED светилки има долг работен век, и ќе резултира со пари зачуванисо спуштена комунални трошоци...

BEIAIDI Коледно LED String Фея Light Garland 10M 20M 30M 50М 100M Outdoor Wedding Party Holiday Фея String Light 110V 220V
 • Новинка

BEIAIDI Коледно LED String Фея Light Garland 10M 20M 30M 50М 100M Outdoor Wedding Party Holiday Фея String Light 110V 220V

9.09 BGN 7.00

BEIAIDI Божиќ LED String Самовила Светлина Гарланд 10 M 20 МИЛИОНИ 30 M 50 M 100 M Отворено Свадба Празник Самовила String Светлина 220 V 110 VЈасно Бакар и ПВЦ материјал ЛЕР : Висока Светла LED Светло IP65 Водоотпорен Одделение 8 Начини : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На...

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя
 • Новинка

Lmid 15W LED Grow Plant Light With 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип LED Plant Growth Light за вътрешни маси, растения, цветя

40.93 BGN 32.00

Lmid 15 W LED Растат Растенијата Светлина Со 360 Степени Флексибилни СветилкаНосителот Клип LED Растителни Раст Светлина за Внатрешна Клупи Растенија, Цвеќиња1...

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Frost white led тавана лампа притежателя GU10 / MR16 GU5. 3 led прожектор фитинг / осветителни тела
 • Новинка

Безплатна доставка на 2 бр. / лот Frost white led тавана лампа притежателя GU10 / MR16 GU5. 3 led прожектор фитинг / осветителни тела

27.04 BGN 26.00

Промет на големо со 2pcs LED Таванот светилка носителот GU10 / MR16 Осветлување таванот место светло тела / Халоген mr16 место светилка круг тела алуминиум бела бојаСтилот на Рамна површина еден прстен структураСветилка Извор GU10 100v240vЖивотот 4000 часаНапон 220240 V / 50 HzИнсталација на режимот на ТаванотмонтираниОтсечени(mm)Дијаметар Кол.7075mmМатеријал Цинк легураДостапен во бела бојаКОЛИЧИНА...

10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са
 • Новинка

10 x 1M комплекти / Лот T Тип анодизиран алуминий led экструзионный профил и Al6063 профилирана алуминиева led вградени подови тела са

140.24 BGN 133.00

10 x 1 M Групи / Многу T тип Елоксирани Алуминиумски LED истиснување профил и AL6063 Профилирани алуминиум предводена за вдлабнати кат светлаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / полубриши / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 23.1 X8.9 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма ТАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм
 • Новинка

Nitecore алуминиев водоустойчив MT22A XP-G2 (S3) 4 режима на 260 LM многофункционален компактен led фенерче за къмпинг туризъм

57.52 BGN 55.00

Име на производ : Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED СветилкаБренд : NitecoreМодел : MT22 AEmitter Тип : XPG2(S3)Материјал : изградени од трајни поликарбонат материјалиРежим : Висок,Среден,Низок,StrobeLumens : 260 LM,45 LM,1 LMТраење : 2h15min,18,180hБатеријата Конфигурации : 2x AA Батерии (не се вклучени)Тип На Прекинувач : ClickyВклучете Локација : тело страна на светлотоЗрак Интензитет : 2400cdОтпорност : 1.5 метриОпсег : 98 метри / 107 метриВодоотпорен : IPX8 водоотпорен 2metersБоја : Црна,Тен,ЖолтаТежина : 49g (без батерија)Големина : 80.9 mm x 21mm (должина x глава дијаметар)Карактеристики : Максимална излезна до 260 lumensНапојува by2*АА батерииМаксимално траење до 180 часаВисока effcient тековното колоТри нивоа на осветленост се достапни за различни сценаријаОбратна поларитетот заштитаОпремени со нерѓосувачки челик, титаниумобложено клипЗајакнато ултрајасно минерално стакло со антирефлективен слојАлуминиумски рефлектор овозможува непречено и моќен зракЛесен и пренослив тело изградена од трајни Поликарбонат материјалиАнтилизга knurling за подобрена контрола способностIPX8 Стандард водоотпорен (подводни два метри)1.5 метар отпорностПакет се вклучени : 1 x Nitecore MT22 A XPG2(S3) 260 LM МултиЗадача Компактен LED Светилка1 x Светло holster1 x Oпрстени1 x Lanyard

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка
 • Новинка

10M 3528 SMD 2x5M 300 светодиода RGB водоустойчива гъвкава led светлина ленти + 44 ключ IR дистанционно управление за декорация на дома Безплатна доставка

BGN 23.20

10 M 3528 SMD 2x5 M 300 Led диоди RGB Водоотпорен ЛЕР Флексибилни Газа Светлината + 44 Копче за IRДалечински управувач За Домашна Декорација FreeshippingКарактеристики : Superbright 3528 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Континуирана должина, се одликува со 5 метар во ролна, секој ролна е продажба на единицата.Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење на знаци, според pratical барање.Долг животен век 50,000+ часаФлексибилна лента за curving околу наведнуваЦелосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблемУлтрасветли но работи на ниски температуриСамолепливи назад со 3 M двојно страна селотејпСертификација : CE & Ro HSНиска потрошувачка на Примена : Широко се користи за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центриАрхитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлувањеШироко се применува во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеИтни & security осветлување, реклама знак осветлувањеДекоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложбаПрименливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлување Спецификации : LED Type : 3528 PLCC2 SMT SMD LEDLED Количина : 300 led диоди / 5 Метри или 60 led диоди / Метар Боја : RGB Работи Влезен Напон : DC12 VРаботна Струја : 2 A / 5 Метри Потрошувачка на Енергија : 24 W / 5 Метри Заштита Ранг : IP65 Водоотпорен (Епоксидна Смола Покривање) PCB Боја : Бела Е Dimmable : Yes(dimmer е потребно) Е Trimmable : Yes(cuttable на секои три Led диоди) Возење Режим : Contant Напон Зрак Агол : 120° Агол на Гледање : прилагодлив со монтажа позиција Работа Tempreture : 20° до 50°Големина : L500cm (5 M) x W0.8cm x T0.25cm Операција настава на контролорот : работна температура : 20°до +60°напон : DC12 Vизлез : три излезмакс оптоварување тековната : 3А секоја бојапакет димензија на контролор : 90*63*40mmпакет тежина на контролор : 63gнето тежина на контролор : 45gПакет / МНОГУ Вклучуваат : 2 х 5 M 3528 SMD 300 LEDs RGB Боја IP65 Водоотпорен LED Лента Светлина 1 x IRДалечински Контролер1 x LED КонтролерAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка ќе биде предаден во рок од 2 дена од датумот на плаќање проверка од страна на регистрирани Кина Пост воздухопловната со бесплатно следење на број, па можете да се внимава на вашиот цел по delievery.Ако ви требаат повеќе за овој вид предмети ,ве молиме контактирајте со нас,ви Благодарам многу!

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip
 • Новинка

4M 40 Led Battery Led String Light 3pcs AA Battery Operated Фея Party Wedding Коледа Мигащи LED Strip

BGN 7.98

Бесплатен превозот 4 M LED string светлина 3pcs АА Батерија Управувана Самовила Партија Свадба на Божиќ Трепка LED лентаГлавен Параметар : Оваа string светлина е едноставен и практичен...

Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер
 • Новинка

Коледен празник Фестивал LED String 10M 100LED Strip Ourdoor водоустойчив Party Decoration атмосфера Фея Light AC / DC адаптер

BGN 24.00

Спецификација10 M / Торба 3 W за Една Боја10 M / Торба 5 W за RGBСекој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 40 Метри од Една БојаСекој Адаптер со ЕУ Приклучок може да се поврзат 10 до 30 Метри од RGB

UniqueFire 1405 IR850nm Титан Мащабируем Led Фенерче Инфрачервен Акумулаторна Светлина Койот За Нощно Виждане Лов + Планина Поглед
 • Новинка

UniqueFire 1405 IR850nm Титан Мащабируем Led Фенерче Инфрачервен Акумулаторна Светлина Койот За Нощно Виждане Лов + Планина Поглед

79.98 BGN 76.00

Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето...

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship
 • Новинка

5pcs LED чипове Grow Light bead 440-445nm Blue AC85-265V No need driver for Succulent plant hydroponics ,indoor plants Freeship

68.00 BGN 64.00

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : SMD5050 Црвена Сина Расте светлинаLed чипови : SMD 5050 Чип (Дрво чипови во еден)Inpute напон : AC 85265vМоќност : 20 W (30 CM / set) 30 W(50 CM / set)Превозот : во рок од 13 дневна100% со следење на Број5pcs LED чипови Расте Светлина мушка 440445nm Сина AC85265 V Нема потреба возачот за Вкусен растенијата хидропоника ,затворен растенија FreeshipНие и ветуваме на сите нашите LED чипови се 100% доволно Моќ (не само 5070% моќ).Нашите LED Чипови ќе работат повеќе од 50000 часа со работна температура е помалку од 60°, тие треба да работат со топлина мијалник.Голема цел услугата : 1.ако ви треба голем нарачате ве молиме контактирајте со нас за попуст 2.ние може да се испрати од воздух и од море ФОБ ИТН...

SMD 2835 RGB LED Strip light tira lamp neon 300LED Decor гъвкава водоустойчива лента, внасяни диод лента 24-каратово контролер DC 12V адаптер за комплект
 • Новинка

SMD 2835 RGB LED Strip light tira lamp neon 300LED Decor гъвкава водоустойчива лента, внасяни диод лента 24-каратово контролер DC 12V адаптер за комплект

17.71 BGN 12.00

2835 нема бела боја само 5050 RGB лента има бела боја ако сакате АУ велика БРИТАНИЈА plug ве молам оставете ме поракаLed лента кога се поврзете повеќе од 5m / roll само може да се користат паралелно поврзување,доколку се користат серија конекција ,таа ќе има пад на напон,led лента ќе биде потемна .Спецификација Точка Име : SMD2835 rgb LED Лента 300led за 5 MГолемина : 8*5000mmБоја : RGB=Црвена+Зелена+Сина (7 бои на владата)Напон:DC12 VМоќност : 3.6 W / MВодоотпорен Оценка : Водоотпорен(IP65) / Неводоотпорен(IP20)1、заштеда на Енергија...

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка
 • Новинка

2017 NITECORE TINI метален ключодържател светлина вградена батерия USB акумулаторна бутон мини фенерче открит търсене Безплатна доставка

BGN 47.98

Nitecore TINI Мини Метален Клуч Синџир СветлинаКомпактен и подготвени за акција, Nitecore TINI е со високи перформанси LED светло кое се вклопува правото на вашиот keychain! Искористување на моќта на вградена Liion батерија пакет и КРИ XPG2 S3 LED, оваа мала човек може да емитираат неверојатен 380 Lumens во турбо режим...

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65
 • Новинка

5M топло бяла 24V 5050 SMD 300LED Strip light гъвкав 60led / м водоустойчива IP65

13.94 BGN 13.00

5 M Топло Бела 24 V SMD 5050 300 LED Лента светлина флексибилни 60led / m водоотпорен IP65ОписLED Боја : Топло БелаВлезен Напон : 24 V DCНапред Тековната : 6 AMax Моќност : 72 WLED количина : 60 led диоди / метарГајтанот должина : 5 M / РолнаКлипинг : секој 3 LEDsЗрак агол : 120 степениВодоотпорен степен : IP66(водоотпорен)Работни Tem : 20~50(℃)Големина : 500cm(L)*1.0 cm(W)*0.25 cm(H)Сертификат : CE&ROSHПакет : 5m 5050 60 LED / m Топло Бела лента светлина водоотпоренIP65>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel
 • Новинка

Нов дизайн с квадратна / кръгъл led панел Downlight 5W 9W 16W 24W 3 Model LED Panel Светлини AC85-265V издълбана плафониери Painel

19.20 BGN 15.00

Карактеристики : 1.Со 180 степен зрак агол и испрати светлина рамномерно.2.Downy светлина,може да се заштити очите на луѓето.3.Алуминиум материјал,добро е да прахосвам топлина и да го продолжи својот животен век.4.Широка примена опсег,може да се инсталира на ѕидови и тавани во сали за состаноци, хотели, канцеларии, домови и така натаму.5.Safe моќ интерфејс, лесно да го инсталирате и да се уништат.6.Заштита на животната средина и заштеда на енергија.Спецификации : Тип : панел светлинаТелото Боја : БелаШколка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маскаРаботна Температура : 20 65°CЖивот Време : >50,000 HГаранција : 2 годиниРежим : 3 Модели Led СветилкаЗрак Агол : 180 СтепенLED Чип : Супер Светло SMD2835Количината на led Чип : 6w30pcs, 9w45pcs, 18w90pcs, 24w120pcsТемпература на бојата : Топло Бела(27003200 K) / Студено Бело(60006500 K)Пакет се вклучени1pcs x LED Панел Светлина1pcs x LED Драјвер

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер
 • Новинка

5M 1812 IC 5050 RGB 600LED двухрядные цветни светлини ленти+RF контролер

125.28 BGN 119.00

1812 IC 5050 12 V 5 M 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента IP67 водоотпорен100% Сосема Нов12months гаранцијаОпис● LED Чип : RGB LED 5050● IC чип : 1812● IC Количина : Еден IC за 9pcs LED диоди● Боја : RGBW● View агол : 120°● Работен Напон : 12 V DC● LED Кол : 600 led диоди / 5 M● Работа Тековни / Метар : 4А ● Работна Температура : 20 до 50°● Заштита го Оценувате IP67(Цевка водоотпорен)● Големина : L500cm (5 M) x W1.5cm x T0.30cmАпликации : ● светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,● Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи● Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency,● Широко се применува во Назад осветлување за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување● Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.1812 RF Далечински LED контролерПакетот Вклучува5 M Х 1812 IC 5050 12 V 600 LED Магија Сон RGB Полна боја Двоен ред LED лента1x 1812 RF Далечински LED контролер>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа
 • Новинка

2M 20 led Lotus цветя Фея Led string garland Christmas lights New year Holiday Wedding Party home decoration лампа

9.26 BGN 8.00

2 M 20 led Lotцвеќе Самовила Led string гарланд светла Божиќ, Нова година Празник Свадба Партија дома декорација светилкаДолжина : 2 MLED количина : 20ledsОсветлување Боја : RGB / Бела / Топло белатип на прекинувач : Три видови (На / Трепка / Исклучување)животниот век : 10000hoursПакет : хартија кутијавлезен Напон : 3 V (2 XAA батеријата) (Батерија не вклучувајќи,бидејќи батеријата е забрането да се брод)

100 м / лот Dimmable led лента SMD 2835 120leds / m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер
 • Новинка

100 м / лот Dimmable led лента SMD 2835 120leds / m 220 В гъвкав светлина tiras led лента водоустойчива ip67 с контролер

680.00 BGN 639.00

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации : LED Чип : 2835 SMD LEDПотрошувачка На Енергија : 14.4 / MРабота Напон : 220 V 240 VВодоотпорен стапка : IP67Боја : Боја : Dimmable топло бела / бела / природна бела CRI : 80 фактор на Моќ : 0.9 Работа температура : 20 до 50Живот : 3000050000 HЗрак агол : 120Материјал : ПВЦПринцип : светилка со електрична енергија, користете ја функција на далечинскиот управувач клуч контрола...

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping
 • Новинка

DC24V Double Color 5050 LED strip 300leds/5M white warm white Two Color strip Light for showcase Decoration DHL Free Shipping

BGN 749.68

DC24 V Двојна Боја 5050 LED лента 300leds / 5 M бело топло бела Два Боја лента на Светлина за приказ на курирската служба DHL Бесплатен ПревозотНапомена : Различна Боја на располагање : на пример : Зелена +Сина , Зелена+Црвена ,Сина +Црвена ,Бела +Црвена ,Топло Бела +црвена ,Бела +Зелена ,Топло Бела+Зелена , Бела +Сина ,Топло Бела +Сина и така натаму !GCRD505060 1) Двојно боја led лента 2) SMD5050 3in1 чип ,EPISTAR 3) 60led / m, 300led / 5m / ролна 4) Боја : бела &топло бела 5) DC24 V,14.4 W / m 6) Големина : 5000x12x2.2mm 7) Секој 10led cuttable 8) Пакување : секој ролна да статичнаотпорни торба 50reel / ЦТН,GW : 9 KG,Meas : 52x33x21cmКарактеристики : Висока светла двојна боја led лента SMD50501...

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650
 • Новинка

Преносим 5000LM USB Акумулаторна XM-L2 водоустойчив led фенерче Led Факел, Светлина за 18650

20.78 BGN 17.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : 6061 T Алуминиум Сијалица : XML L2 5000 LM КРИ LED Батерија Тип : За Батерија 18650(Не е Вклучен батеријата) Switch модел : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ ( Stepless Затемнување ) LED Чип : XML L2 Боја : Црна фенерче има порт за полнење...