5шт Преносим мини USB LED Night Light лампа Настолна лампа за PC Power Bank лаптоп топло студено бяло

5шт Преносим мини USB LED Night Light лампа Настолна лампа за PC Power Bank лаптоп топло студено бяло

BGN 7.28

Брой продукти


5 Pcs Преносни Мини USB LED Ноќ Светлина Светилка Биро Светлина За PC Моќ Банка Лаптоп Топол Кул Бело
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Преносни и лесно да се носат.
Усвојување на висока технологија, покажуваат одлични перформанси.
Компатибилен со сите стандардни USB уред, моќ банка, мобилен апарат, компјутер или лаптоп
Напон : 5 V
Пакет Содржи :
2 x Мини USB LED Ноќ Светлина
****Плаќање****
Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
***Пратката***
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по исплата е расчисти.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 25-55 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена )
5.International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
***Наплата***
1.Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ.
2.Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
3.Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка.
4.Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да . Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
***Повратни информации***
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Повратни информации е многу важна за нас.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Подробности

Тип Елемент:
Нощни Лампи
Източник На Захранване:
DC
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Тип На Батерията:
Няма
търговска марка:
Гринвишин
Използването на:
Извънредна ситуация
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Мощност:
0-5W
Източник На Светлина:
Led лампи
Номер На Модела:
HS-USB001
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Производство На Електроенергия:
Винаги Е Включен
документ:
ССС
Тип:
лека нощ
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Форма:
USB

Избор на купувачи

Цветен будилник лампа 3D визуален led нощна светлина USB настолна лампа с чувствителен на допир бутон детски спални лампи деца Коледен подарък
 • Новинка

Цветен будилник лампа 3D визуален led нощна светлина USB настолна лампа с чувствителен на допир бутон детски спални лампи деца Коледен подарък

31.98 BGN 22.00

Шарени Аларм Светилка 3 D Визуелни ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина USB Маса Светилка Со Допир на Копче Бебе Спие Светилка Деца Божиќ ПодарокНие сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

Американската село таванско помещение ретро стенен лампа оригиналност фон Ресторант, Кафе Бар бамбук декор led светлини лампа Безплатна доставка
 • Новинка

Американската село таванско помещение ретро стенен лампа оригиналност фон Ресторант, Кафе Бар бамбук декор led светлини лампа Безплатна доставка

260.00 BGN 205.00

Американската Село Лофт Ретро Ѕид Светилка Оригиналност Позадина Ресторан, Кафе Бар Бамбус Оркестарот LED Светла Тела (1) Материјал : Бамбус (2) Боја : Бамбус Боја (3) Светлосен Извор : AC220 V E27 LED*3 (4) Големина : Ширина 60cm / Висина 18cm (5) Тежина : 4kg (6) за Апликација : Спална соба, Aisle, Ресторан, Бар, Продавница Крпа, Кафе Продавница, Студија

2 * 7W COB двойна led монтиран на стената лампа на закрито led, с монтиран на стената лампа, открит водоустойчива IP65 3 години гаранция
 • Новинка

2 * 7W COB двойна led монтиран на стената лампа на закрито led, с монтиран на стената лампа, открит водоустойчива IP65 3 години гаранция

460.80 BGN 318.00

Бесплатен превозот 2 годишна гаранција Epistar 2*7 W Двоен LED Надворешен Ѕид од Светлина / 2*7 W Внатрешна LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP65Опис : 1.Номинална напон : AC85 V265 V2.Извор на светлина : 2*7 W3.Излезна моќ : 14w4.Животен Век : >30.000 Часа5.Флукс : 100lm / W6.Температура на бојата : Ладно бела : 5000 K6000 K;Топло бела : 2700 K3200 K,Бела : 4000 K4200 K; ( ве Молиме оставете порака! )7.Материјал : Алуминиумски+СТАКЛЕНИОТТопло прашува : ако ви треба помалку или повеќе, можете да ме контактирате, ние може да ви даде промена на цена и количина, ви благодарам.ВНАТРЕШНА или НАДВОРЕШНАКарактеристики : светилка тело е направен од чист Алуминиум, полиран, што го прави поубаво.Познатиот бренд led чип со супер долг живот.Led драјвер : со краток спој заштита дизајн, со текот на оптоварување protectin дизајн за да бидете сигурни дека тоа е сосема безбедно да се користи.Начин На Плаќање1) методите на Плаќање што го прифатат, како што се ЗАЧУВАМ, T / T(трансфер на Пари), WESTERN UNION .2) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот МетодиОпшто земено, ние ќе брод парцели преку испорака методи(UPS / DHL / Федекс и така натаму) дека купувачот е избран, или им помогне на купувачот да изберете повеќе побрзо, ако е потребно...

JUSHENG Модерна баня за led осветление стена с регулируем ъгъл на лъча над огледалото на стената стенни лампи декор стенно осветление
 • Новинка

JUSHENG Модерна баня за led осветление стена с регулируем ъгъл на лъча над огледалото на стената стенни лампи декор стенно осветление

71.09 BGN 50.00

започнетеНИ 58.9 / парче НАС 49.99 / парче НАС 89.99 / парче НАС 123.42 / парче НАС 51 / парче крајотJUSHENG Модерна Бања LED Ѕид Светилка Светла со Прилагодливи Зрак Агол Над Огледало на Ѕидот Sconces Светилки Оркестарот Ѕид ОсветлувањеСпецификации : Модерната Fashional ВОДЕНА Бања Светлина Модерна 6480LED type : High quality SMD 2835 чипМатеријал : не ' Рѓосувачки челик+Железо + AcrylБоја На Темп...

Абстракция 3D Night Light RGB хаотично лампа настроението LED Light DC 5V USB декоративна настолна лампа специална изкуството на Home Office Party Deco
 • Новинка

Абстракция 3D Night Light RGB хаотично лампа настроението LED Light DC 5V USB декоративна настолна лампа специална изкуството на Home Office Party Deco

31.66 BGN 22.00

Апстракција 3 D Ноќта Светлина RGB Променливо Расположение Светилка LED Светло DC 5 V USB Декоративни Табела Светилка Посебна Уметност Home Office Партија ДекоНие сме (Asmarluxx) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

Парна пънк, с монтиран на стената лампа творчески железен робот, с монтиран на стената лампа, хол, кабинет ресторант, фоайе, коридор, стълбище бар кафене светлина су?
 • Новинка

Парна пънк, с монтиран на стената лампа творчески железен робот, с монтиран на стената лампа, хол, кабинет ресторант, фоайе, коридор, стълбище бар кафене светлина су?

52.30 BGN 30.00

Ве молиме плаќаат подолу детали : 1.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави...

Дървени модерни led 3D настолни лампи творческа мода спалня нощна лампа нощна светлина деко подарък за рождения Ден на Магически замък
 • Новинка

Дървени модерни led 3D настолни лампи творческа мода спалня нощна лампа нощна светлина деко подарък за рождения Ден на Магически замък

BGN 104.00

Добредојдовте на нашата продавницаСекој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЕГА!За Нас : Ние, главно, се обезбеди видови на светлина тела како што се pendant светла, тавански светилки, ѕидни светилки, табела светилки, огледало светилки и LED светла...

Американски стил настолни лампи модерен плат лампа керамична настолна лампа кабинет топло малка странична масичка светлина ZA825557
 • Новинка

Американски стил настолни лампи модерен плат лампа керамична настолна лампа кабинет топло малка странична масичка светлина ZA825557

BGN 332.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : ткаенина + керамички[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат.големина : види подолу

BOCHSBC американската черната свещ, с монтиран на стената лампа, френски ретро стил led светлини се прилагат към трапезария спалня входно антре лампада led лампа
 • Новинка

BOCHSBC американската черната свещ, с монтиран на стената лампа, френски ретро стил led светлини се прилагат към трапезария спалня входно антре лампада led лампа

351.98 BGN 334.00

BOCHSBC Американски Железо Свеќа Ѕид Светилка француски Ретро Стил Led Светла се Применуваат За трпезарија Кревет Соба Ходникот lampada led Светилка Спецификација за Производ Материјал : Железо Боја на каросеријата : Како фотографии покажуваат Напон : AC 90260 V Извор на Светлина : LED Сијалицата Монтирани Метод : Железо светла Боја : Топло Бела или Ладно Бела Апликација : Дневна Соба,Спална соба,Студија,Aisle,Балкон Димензија : Инчен : Ширина 5.905 Висина 17.716 Длабочина 5.905 СМ : Ширина 15cm Висина 45cm Длабочина 15cm Safety Пакет

2 W 6 W стенни стенни лампи лампи AC85-265V алуминий 8 цвята 120 * 60*30 мм бар, кабелна телевизия, спалня, коридор, модерен интериор, бързо пристигане на УР
 • Новинка

2 W 6 W стенни стенни лампи лампи AC85-265V алуминий 8 цвята 120 * 60*30 мм бар, кабелна телевизия, спалня, коридор, модерен интериор, бързо пристигане на УР

16.38 BGN 16.00

Answer : ___________________________ Note : Абажур Боја е емитуваат боја Ве молиме оставете порака за да ни каже која боја ти треба кога ќе изберете "мешана боја", или ние ќе ги испрати бои по случаен избор...

Модерна сънливи мода творчески ръчно резбовани смола Led E27 настолна лампа за дневна Спалня сватба деко Ac 80-265 в 1077
 • Новинка

Модерна сънливи мода творчески ръчно резбовани смола Led E27 настолна лампа за дневна Спалня сватба деко Ac 80-265 в 1077

123.04 BGN 123.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

IWHD Gold Мед Реколта Wall Lamp Home Lighting Arm Edison Retro Wall Light Fixtures Loft Industrial Wall Sconce Apliques Paed
 • Новинка

IWHD Gold Мед Реколта Wall Lamp Home Lighting Arm Edison Retro Wall Light Fixtures Loft Industrial Wall Sconce Apliques Paed

40.90 BGN 39.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина Слика покажува Тела Должина Слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) за 0,6 kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Цветни животни Cat 3D LED Night Light сензорен екран сензор за светлина в 7 цвята ефект деца сладък лека нощ спалня светлина AW-011
 • Новинка

Цветни животни Cat 3D LED Night Light сензорен екран сензор за светлина в 7 цвята ефект деца сладък лека нощ спалня светлина AW-011

31.98 BGN 22.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.

IWHD модерно легло, с монтиран на стената лампа LED Brief Fabricl стенни лампи проста баня читалня Lamparas Home Lighting лампа
 • Новинка

IWHD модерно легло, с монтиран на стената лампа LED Brief Fabricl стенни лампи проста баня читалня Lamparas Home Lighting лампа

BGN 121.60

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 17cm вкупна Ширина (СМ) 17cm Целокупната Длабочина (CM) 17cm Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База E27 Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал / Ткаенина Декорација Материјал метал / Ткаенина Тежина Нето Тежина(kg) 1kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Готина Морска Костенурка 3D LED Night Light лампата 7 цвята промяна сензорен лека нощ за деца LED Luminaria наклон новост осветление
 • Новинка

Готина Морска Костенурка 3D LED Night Light лампата 7 цвята промяна сензорен лека нощ за деца LED Luminaria наклон новост осветление

BGN 31.66

Кул Морска Желка 3 D LED Ноќ Светлина Светилка 7 Бои Менување на Допир Ноќ Светлина за Деца LED Luminaria Тебе Новина ОсветлувањеНие сме (Asmarluxx) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги...

Led монтиран на стената лампа модерно осветление Бяло Огледало на стената, с монтиран на стената лампа декор спалня стълбище дневна ресторант бар закрит лампа
 • Новинка

Led монтиран на стената лампа модерно осветление Бяло Огледало на стената, с монтиран на стената лампа декор спалня стълбище дневна ресторант бар закрит лампа

87.01 BGN 45.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра услуга се загарантирани...

Високо качество на двуглавият led монтиран на стената лампа дневна светлина проход декоративен стенен лампата може да се върти спалня нощна лампа
 • Новинка

Високо качество на двуглавият led монтиран на стената лампа дневна светлина проход декоративен стенен лампата може да се върти спалня нощна лампа

28.30 BGN 28.00

Карактеристики : Производ гарантира 100% нов и висок квалитет 1 Сите алуминиум + нерѓосувачки челик, тежина до 400g 2...