110V / 220V 3W Colro Led Modern Wall Light навити светлина LED Wall effect лампи за KTV / Bar / Decoration / Living Room DA

110V / 220V 3W Colro Led Modern Wall Light навити светлина LED Wall effect лампи за KTV / Bar / Decoration / Living Room DA

BGN 16.00
-9 %
BGN 17.60

Брой продукти

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Внатрешна LED ѕид светилка со променливи бои
Со CHINCOLOR
Карактеристики и спецификации :
• Моќност : 3 Watt
• Светлосен извор : 1pcs Epistar LED Чипови, Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА
• Боја на каросеријата : Sliver
• Зрак агол : 120 степени
• животен век : > 50.000 часа
• Гаранција : 2 години
• Сертификација : CE & Ro HS
• Димензии : 70 mm x 54 mm
• Пакување : 1pcs led ѕид светилка + 1pcs контролер (батерии не се вклучени)
• Емитуваат боја : RGB Мулти Променливи Бои
• Температура на бојата : 2700-3500 K (Топло Бела) ;5000-6500 K (Бела)
• Излез Прозрачна : 90-100lm/W
• Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz
• Школка материјал : Алуминиум
RGB Мулти-Обоени Светлини
Сила на 1
RGB Мулти Changable Боја
Ефектот 2
RGB Мулти Променливи Боја
Ефект 3
Повеќе Режими На Боја
Сино / Црвена
Зелена
Доаѓа со magic remote controller
Донесе Повеќе начини и бои Без батерија
Алуминиумско Тело Материјал
Висок Квалитет И Долго Lifespans
3 W LED Драјвер Поврзани Со AC85~265 V Електрична енергија
Поврзан Со AC85~265 V Електрична енергија Директно
Страна Видите
Процесот На Инсталација
① Вежба Ø6 mm дупки во ѕидот.


Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
Приложение:
Баня, Коридор,Кухня,Спалня,Трапезария,Кабинет
Брой източници на светлина:
1
търговска марка:
ЧИНКОЛОР
Стил:
Модерен
Техника:
позлатени
документ:
RoHS, CE
Характеристики:
Енергоспестяващ, светлина украса висока яркост
Номер На Модела:
L344-RGB-3W
Зона Осветление:
1-3 квадратни метра
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Алуминий
Използването на:
Празник
Материал:
Алуминий
Посоката На Сянката:
Надолу
Тип На Сянка:
Без сенки
Гаранция:
2 години
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Източник На Светлина:
Led лампи
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Тип На Ключа:
Няма
Цвета На Купето:
Сребро
Напрежение:
AC85-265V
Приложение:
CATV/бар/хотел
Базов Тип:
Няма
Мощност:
3W
Приложение:
Хол, Трапезария, Кухня, Кабинет
Отделят Цвят:
RGB променлив цвят
Светлинен Ефект:
Спирала

Избор на купувачи

BOCHSBC американската черната свещ, с монтиран на стената лампа, френски ретро стил led светлини се прилагат към трапезария спалня входно антре лампада led лампа
 • Новинка

BOCHSBC американската черната свещ, с монтиран на стената лампа, френски ретро стил led светлини се прилагат към трапезария спалня входно антре лампада led лампа

351.98 BGN 334.00

BOCHSBC Американски Железо Свеќа Ѕид Светилка француски Ретро Стил Led Светла се Применуваат За трпезарија Кревет Соба Ходникот lampada led Светилка Спецификација за Производ Материјал : Железо Боја на каросеријата : Како фотографии покажуваат Напон : AC 90260 V Извор на Светлина : LED Сијалицата Монтирани Метод : Железо светла Боја : Топло Бела или Ладно Бела Апликација : Дневна Соба,Спална соба,Студија,Aisle,Балкон Димензија : Инчен : Ширина 5.905 Висина 17.716 Длабочина 5.905 СМ : Ширина 15cm Висина 45cm Длабочина 15cm Safety Пакет

JUSHENG Модерна баня за led осветление стена с регулируем ъгъл на лъча над огледалото на стената стенни лампи декор стенно осветление
 • Новинка

JUSHENG Модерна баня за led осветление стена с регулируем ъгъл на лъча над огледалото на стената стенни лампи декор стенно осветление

71.09 BGN 50.00

започнетеНИ 58.9 / парче НАС 49.99 / парче НАС 89.99 / парче НАС 123.42 / парче НАС 51 / парче крајотJUSHENG Модерна Бања LED Ѕид Светилка Светла со Прилагодливи Зрак Агол Над Огледало на Ѕидот Sconces Светилки Оркестарот Ѕид ОсветлувањеСпецификации : Модерната Fashional ВОДЕНА Бања Светлина Модерна 6480LED type : High quality SMD 2835 чипМатеријал : не ' Рѓосувачки челик+Железо + AcrylБоја На Темп...

2 бр./лот 6 Watt led светлина модерен стил, с монтиран на стената лампа, акрилни Кристал и алуминиев корпус халба бира за хола спални многоцветен JQ
 • Новинка

2 бр./лот 6 Watt led светлина модерен стил, с монтиран на стената лампа, акрилни Кристал и алуминиев корпус халба бира за хола спални многоцветен JQ

45.10 BGN 45.00

Answer : ___________________________ Note : Ако се избере "Како што треба" опција, ве молам да ми кажете што е 2 differnet боја треба на вашата нарачка, ние ќе ги направи како што треба...

2 * 7W COB двойна led монтиран на стената лампа на закрито led, с монтиран на стената лампа, открит водоустойчива IP65 3 години гаранция
 • Новинка

2 * 7W COB двойна led монтиран на стената лампа на закрито led, с монтиран на стената лампа, открит водоустойчива IP65 3 години гаранция

460.80 BGN 318.00

Бесплатен превозот 2 годишна гаранција Epistar 2*7 W Двоен LED Надворешен Ѕид од Светлина / 2*7 W Внатрешна LED Ѕид Светилка за отворен водоотпорен IP65Опис : 1.Номинална напон : AC85 V265 V2.Извор на светлина : 2*7 W3.Излезна моќ : 14w4.Животен Век : >30.000 Часа5.Флукс : 100lm / W6.Температура на бојата : Ладно бела : 5000 K6000 K;Топло бела : 2700 K3200 K,Бела : 4000 K4200 K; ( ве Молиме оставете порака! )7.Материјал : Алуминиумски+СТАКЛЕНИОТТопло прашува : ако ви треба помалку или повеќе, можете да ме контактирате, ние може да ви даде промена на цена и количина, ви благодарам.ВНАТРЕШНА или НАДВОРЕШНАКарактеристики : светилка тело е направен од чист Алуминиум, полиран, што го прави поубаво.Познатиот бренд led чип со супер долг живот.Led драјвер : со краток спој заштита дизајн, со текот на оптоварување protectin дизајн за да бидете сигурни дека тоа е сосема безбедно да се користи.Начин На Плаќање1) методите на Плаќање што го прифатат, како што се ЗАЧУВАМ, T / T(трансфер на Пари), WESTERN UNION .2) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот МетодиОпшто земено, ние ќе брод парцели преку испорака методи(UPS / DHL / Федекс и така натаму) дека купувачот е избран, или им помогне на купувачот да изберете повеќе побрзо, ако е потребно...

Американската село таванско помещение ретро стенен лампа оригиналност фон Ресторант, Кафе Бар бамбук декор led светлини лампа Безплатна доставка
 • Новинка

Американската село таванско помещение ретро стенен лампа оригиналност фон Ресторант, Кафе Бар бамбук декор led светлини лампа Безплатна доставка

260.00 BGN 205.00

Американската Село Лофт Ретро Ѕид Светилка Оригиналност Позадина Ресторан, Кафе Бар Бамбус Оркестарот LED Светла Тела (1) Материјал : Бамбус (2) Боја : Бамбус Боја (3) Светлосен Извор : AC220 V E27 LED*3 (4) Големина : Ширина 60cm / Висина 18cm (5) Тежина : 4kg (6) за Апликација : Спална соба, Aisle, Ресторан, Бар, Продавница Крпа, Кафе Продавница, Студија

50 бр. / лот Led Reccessed Deck Lights in Garden /, Balcony/Villa Yard Novelty Lamps Led Прожектор Led Street Lights
 • Новинка

50 бр. / лот Led Reccessed Deck Lights in Garden /, Balcony/Villa Yard Novelty Lamps Led Прожектор Led Street Lights

BGN 511.79

7 Colors DC12 V Водоотпорен Led Подот Светилка Светла за Надворешна Градина Нерѓосувачки Челик Отворено Тела Вдлабнати Ламинатни Подни Светлина1.Усвои SMD LED технологија;2.CE & Ro Hs сертификација;3.Светлината Кабел : со Машки и со женски главата,0,5 метар секој кабел,така што растојанието помеѓу светлата е 1m4...

10pcs 10W High Power led flood light водоустойчив за външно градинско осветление подводно led осветление 12V Input white/warm white
 • Новинка

10pcs 10W High Power led flood light водоустойчив за външно градинско осветление подводно led осветление 12V Input white/warm white

BGN 158.40

Карактеристики : напон : DC12 VМоќност : 10 WЗрак агол : 3060(Нормално 60 степени)Заштита Ниво : IP65Температура : 20~60 C0Големина : D70mm * 75mmЖивот : 50000 HАпликации : базен, езерца, rockery, фонтани, риба, езера и други расположение осветлувањеФабрикаЗа Најдобри ЛимонНајдобрите Цени : Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.Сигурен Испорака : Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба...

5W Cob 24V / 12V DC led светлини
 • Новинка

5W Cob 24V / 12V DC led светлини

BGN 12.00

1 W Алуминиум Led Gooseneck Читање Светлина Ѕид Монтирани Факултативна Switch Led Затворен Ѕид Lamps3hotel соба led читање светлина,gooseneck ноќни led ѕид светлина,покрај led читање светлина,ноќни ѕид светилка со led,3w ѕид led читање светлина Morden Morden Descrip This​Подрумот : default поставите , доколку е потребно Б ,pls остави порака!Emitte бојаdddd222ОписТелото боја : сребренаДолжина на gooseneck цевка : 30cm100cmДијаметар на цевка : 8mm / 10ммВлезен напон : 12v / 24vСветлината главата големина : 61*51mmМоќност : 5wЗрак агол : 30 степенМатеријал : алуминиумЕмитуваат боја : топло бела(30003200k),бело(60006500k),netural бела(4000k)CRI : >80Повеќе во однос светлаФункција1...

2 W 6 W стенни стенни лампи лампи AC85-265V алуминий 8 цвята 120 * 60*30 мм бар, кабелна телевизия, спалня, коридор, модерен интериор, бързо пристигане на УР
 • Новинка

2 W 6 W стенни стенни лампи лампи AC85-265V алуминий 8 цвята 120 * 60*30 мм бар, кабелна телевизия, спалня, коридор, модерен интериор, бързо пристигане на УР

16.38 BGN 16.00

Answer : ___________________________ Note : Абажур Боја е емитуваат боја Ве молиме оставете порака за да ни каже која боја ти треба кога ќе изберете "мешана боја", или ние ќе ги испрати бои по случаен избор...

Дървени модерни led 3D настолни лампи творческа мода спалня нощна лампа нощна светлина деко подарък за рождения Ден на Магически замък
 • Новинка

Дървени модерни led 3D настолни лампи творческа мода спалня нощна лампа нощна светлина деко подарък за рождения Ден на Магически замък

BGN 104.00

Добредојдовте на нашата продавницаСекој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЕГА!За Нас : Ние, главно, се обезбеди видови на светлина тела како што се pendant светла, тавански светилки, ѕидни светилки, табела светилки, огледало светилки и LED светла...

Модерен Въртящи Led Монтиран На Стената Лампа Блясък На Златото Е Метал Спалня Led Монтиран На Стената Лампа, Хол Led Осветление Стена На Фоайето На Стенни Осветителни ?
 • Новинка

Модерен Въртящи Led Монтиран На Стената Лампа Блясък На Златото Е Метал Спалня Led Монтиран На Стената Лампа, Хол Led Осветление Стена На Фоайето На Стенни Осветителни ?

143.84 BGN 117.00

Опис на производот : Име : Нордиските Едноставна Rotatable Led Ѕид Светилка Сјај Злато Метал И Стакло Спалната Соба Led Ѕид Светлина Трпезарија Led Ѕид Светла Ѕид ОсветлувањеМодел no : GLW021;Материјал : Метал + стакло;Сијалица база : E14 led сијалица;Уметност : позлатен,заварување;Примена : студија соба, трпезарија,foyer,спална соба, ресторан, бар, лофт;Големина : како што е подолу;Тежина : 1.5 килограми;

Led монтиран на стената лампа, алуминий стенни лампи закрит от 2 Вата 6 W AC85-265V за дома/кабелна телевизия/бар на 2 порта с най-различни мъниста бърз кораб VR
 • Новинка

Led монтиран на стената лампа, алуминий стенни лампи закрит от 2 Вата 6 W AC85-265V за дома/кабелна телевизия/бар на 2 порта с най-различни мъниста бърз кораб VR

25.07 BGN 16.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да ни кажете што 2 бои треба кога ќе изберете "Прилагодите Бојата" , или ние ќе ги испрати по случаен избор...

3 Watt LED подводно осветление за басейн, или за един-цветен фонтан от неръждаема стомана, IP68 защита 10 бр. / лот безплатна доставка
 • Новинка

3 Watt LED подводно осветление за басейн, или за един-цветен фонтан от неръждаема стомана, IP68 защита 10 бр. / лот безплатна доставка

281.36 BGN 267.00

3 W ПРЕДВОДЕНА подводни светлината за базен или фонтана единствена боја на нерѓосувачки челик IP68 заштита 10pcs / многу бесплатен превозотAnswer : ___________________________ Note : 1.Цена вклучувајќи ракав дел или без ракави дел по желба.2.Default за да ја испратите 30 степен,AC / DC1224 V,Ако сакате другите зрак агол,ве молиме контактирајте со нас.3.Топло бела во 3000 K,Природата белата во 4000 K,Кул бело во 6000 K,Други бои,Црвена,Сина,Зелена Задолжително.4.Слободен испорака страна на курирската служба DHL,Fedex,UPSот,ТНТ,Aramex,EMS..,Ние ќе брод од страна на најдобар начин според твојата адреса.Опис на производот LED Базен Светлината LED Светло Тип ПРЕДВОДЕНА подводни Светлината Влезен Напон AC / DC12 V24 V Моќ 3 W Боја Топло Бела(3000 K),Природата бела(4000 K),Кул Бело(6000 K),Црвена,Сина,Зелена факултативна Извор на Светлина КРИXBD LED CRI >80 Ra Лумен 280 Lm Зрак Степен 30° Куќа боја Сребрена Работна Температура 25°C~+45°C Главен Материјалнерѓосувачки челик покрие 6063 алуминиум светилка тело за Заштита на Класа IP68 Светилка Големина D48×H44mm Сертификат CE / ROHS Гаранција 3 Години Извор на Светлина на животниот Век 50000 часа Апликации базен ѕид светлина,inground базен светлина,подводни,езерце,фонтани,подови,подниКупите кабел кликнете на сликата подолу за Напојување : 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Американски стил настолни лампи модерен плат лампа керамична настолна лампа кабинет топло малка странична масичка светлина ZA825557
 • Новинка

Американски стил настолни лампи модерен плат лампа керамична настолна лампа кабинет топло малка странична масичка светлина ZA825557

BGN 332.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : ткаенина + керамички[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат.големина : види подолу