Европейската месинг луксозни стенни аплици осветление европейски стил стенни осветителни тела от месинг цвят, с монтиран на стената лампа, Кристал лампа за стенен

Европейската месинг луксозни стенни аплици осветление европейски стил стенни осветителни тела от месинг цвят, с монтиран на стената лампа, Кристал лампа за стенен

BGN 275.68

Брой продукти

Европската Месинг Луксузни Ѕид Sconce Осветлување Европски стил ѕид светла Месинг Боја на Ѕидот Светилка кристал светилка Ѕид светилка Бесплатен Превозот
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди DHL и FEDEX со најниска горниот превозот задолжен за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 4-7 дена по превозот .Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , Сите предмети, со Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух. тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!


Подробности

Цвят На Абажура:
Монтиран на стената лампа, дизайн 1Л, монтиран на стената лампа, дизайн 2Л
Мощност:
6-10W
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Материал На Корпуса:
Crystal
Цвета На Купето:
Прозрачен, Жълт
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Материал:
Мед
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Номер На Модела:
SY1104/2Л
Гаранция:
3 години
Тип На Сянка:
Матирано Стъкло
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Напрежение:
90-260V
Техника:
позлатени
Характеристики:
Декоративни
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Брой източници на светлина:
2
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
търговска марка:
Златният Път
Базов Тип:
Е14
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка

Избор на купувачи

Тифани Wall Lamp Mediterranean Designer Светлини Vintage Bedroom Нощно Home Lighting Fixture Antique Study Wall Sconces WL259
 • Новинка

Тифани Wall Lamp Mediterranean Designer Светлини Vintage Bedroom Нощно Home Lighting Fixture Antique Study Wall Sconces WL259

207.98 BGN 198.00

СпецификацииМедитеранот Тифани Школка Ѕид Светилка СветлаДимензии 11"D X 11"HМатеријал(s) Школка + СтаклоТип На СветилкаE26 / E27Светилки 1 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)Оглас CEРеден Број WL259

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434
 • Новинка

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434

BGN 271.84

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоСенка материјал : крпаИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина ВИСОКА 55 / 70 CM избор

Огледало предни светлини led светлини лампа тоалетна водоустойчив шкаф за баня сгъсти здраве настолна лампа телескопична лампа мъгла прилив на
 • Новинка

Огледало предни светлини led светлини лампа тоалетна водоустойчив шкаф за баня сгъсти здраве настолна лампа телескопична лампа мъгла прилив на

142.40 BGN 142.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да им даде на најдобрите производи за моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја ] : црна, бела[Главен материјал] : Алуминиумски + нерѓосувачки челик + акрилик[Главната технологија] : заварување, electroplating[Извор на светлина] : LED чип 2835[Погоден за] : бања, тоалет, спална соба, cloakroom и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Главата може да се ротира 360 и 180 нагоре и надолу замав, најкраткото растојание од ѕид 15 CM, најдолго растојание од ѕид 25 CM...

Китайската държава етнически Лотос стенни лампи класически изкуството на съвременни коридори креативната мода елегантен вятър стенни лампи za
 • Новинка

Китайската държава етнически Лотос стенни лампи класически изкуството на съвременни коридори креативната мода елегантен вятър стенни лампи za

BGN 176.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : смола[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : резба[Применуваат] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[size] : L15 CM H45 CM Шасија D15cmкупувачот се покаже

Настолна лампа арт криейтив обучение study NEW Simple bedroom decoration лампа нощна лампа A1 топло тъканно лампа ZA
 • Новинка

Настолна лампа арт криейтив обучение study NEW Simple bedroom decoration лампа нощна лампа A1 топло тъканно лампа ZA

BGN 84.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : црна, бела, кафена, магента, црвена (како што е прикажано)[Главен материјал] : алуминиумски + ткаенина[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : упатство[За] : дневна соба, ресторан, спална соба, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

Таванско осветление на лампата A1 Nordic Industrial лампа три статив снимка лампа на американската хол
 • Новинка

Таванско осветление на лампата A1 Nordic Industrial лампа три статив снимка лампа на американската хол

BGN 636.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : старо дрво боја / бела, сребрена сенка / бронзена нијанса[Главен материјал] : Дрво + Железо[Главниот процес] : Полирање[Извор на светлина тип] : блескаво светилка / заштеда на енергија светилка / LED[За] : дневна соба, трпезарија, спална соба, бар и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Ние брод низ светот, ако не се превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас, товарни и време можат да бидат различни.

IWHD Loft Style Antique Water Pipe Lamps Industrial Edison Wall Sconce Желязо Vintage Wall Light Fixtures Indoor Lighting Лампара
 • Новинка

IWHD Loft Style Antique Water Pipe Lamps Industrial Edison Wall Sconce Желязо Vintage Wall Light Fixtures Indoor Lighting Лампара

BGN 158.40

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина 20 см вкупна Ширина 19 cm Целокупната Длабочина од 12 см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.5 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Подвижна магнитна база PDOK led machine lamp многофункционално USB-зарядно устройство ще захранване на лампа LED Reading регулируема по-слаби настолна лампа
 • Новинка

Подвижна магнитна база PDOK led machine lamp многофункционално USB-зарядно устройство ще захранване на лампа LED Reading регулируема по-слаби настолна лампа

68.48 BGN 62.00

Отстранлив PDOK магнетна база led машина светилка Мултифункционални USB Полнење LED светилка за Читање Прилагодливи Dimmer Маса СветилкаВовед : За оваа светилка , тоа е навистина многу многу корисни ...

Европейската американска художествена лампа доставка на лампи елегантна спалня нощна лампа елегантен кабинет пастирски стил ресторант настолни лампи
 • Новинка

Европейската американска художествена лампа доставка на лампи елегантна спалня нощна лампа елегантен кабинет пастирски стил ресторант настолни лампи

BGN 126.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : Хардвер + стакло[Главната технологија] : Electroplating мелење[Извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED[Со или без светлина] : Без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, трпезарија, студии и други затворен простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.с

Американски Бял пантовый монтиран на стената лампа, хол ресторант, бар, Средиземноморски промишлен вятър ретро творчески монтиран на стената лампа безплатна дост?
 • Новинка

Американски Бял пантовый монтиран на стената лампа, хол ресторант, бар, Средиземноморски промишлен вятър ретро творчески монтиран на стената лампа безплатна дост?

BGN 204.80

Ако ви треба исто лустерот, ве молиме кликнете тукаУвозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

Старинни стенни осветителни тела, полилеи и стенни тела Спалня Хол стенни преминаването на коридор високо качество на стена осветление
 • Новинка

Старинни стенни осветителни тела, полилеи и стенни тела Спалня Хол стенни преминаването на коридор високо качество на стена осветление

537.60 BGN 269.00

Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

Бронз Ретро Стил Водоустойчив, С Монтиран На Стената Лампа, За Открит Стенен Монтаж Лампа Балкон Градина Вила С Открит Двор Осветление Стена Led
 • Новинка

Бронз Ретро Стил Водоустойчив, С Монтиран На Стената Лампа, За Открит Стенен Монтаж Лампа Балкон Градина Вила С Открит Двор Осветление Стена Led

200.00 BGN 190.00

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа ОписМатеријал : алуминиумски + стаклениот*Големина : Широк 26cm *Висина 38cm ,Max растојание од ѕид 23cm види слика за детали*Lightsource & bulbholder : E27, 1bulbs / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени (Ако треба pls контактирајте со нас)Боја : види на сликата за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или Ru ssian Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052][xlmodel][производи][5052] најпопуларниот Испорака и услугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .

Китайски стил стенни лампи бронзов модна къща облак трапезария дизайн на хотела, с монтиран на стената лампа ZA81440
 • Новинка

Китайски стил стенни лампи бронзов модна къща облак трапезария дизайн на хотела, с монтиран на стената лампа ZA81440

BGN 588.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : ткаенина + железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваат

квадратна лампа оригинални творчески настолни лампи личност сензорен японски бял стъклена маса лампа нощна спалня маса LU62355 ZL402
 • Новинка

квадратна лампа оригинални творчески настолни лампи личност сензорен японски бял стъклена маса лампа нощна спалня маса LU62355 ZL402

78.40 BGN 78.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноТело материјал : нерѓосувачки челикАбажур материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина

Под лампа хол прости модерни лампи за спалня защита на очите LED оттичане под лампа творчески кабинет светлини пиано светлина
 • Новинка

Под лампа хол прости модерни лампи за спалня защита на очите LED оттичане под лампа творчески кабинет светлини пиано светлина

1016.00 BGN 914.00

Материјал : Железо + дрва*Големината на целиот : Види слика детали*Светлосен извор : Нема во clude*Светилка носителот & Кол : E27 или E26 1*40w ( може да се користи за заштеда на енергија светилка или LED сијалица)Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

съвременните алуминиеви настолни лампи спалня, кабинет модел стая мода преди злато бял черен нощни декоративен настолен светлина ZA906
 • Новинка

съвременните алуминиеви настолни лампи спалня, кабинет модел стая мода преди злато бял черен нощни декоративен настолен светлина ZA906

BGN 424.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : бело / црна / сребрена / злато (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + стакло[Извор на светлина] : E27(не Содржи извор на светлина[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : L23 CM,H50 CMТекстурата на материјалот Технологија Полирање, полирање, electroplating применуваат Дневна соба, спална соба, дневна соба, студија соба, бизнис бар, бар светлината се Применуваат за околу 4~10 квадратни метри тежина *КГ Забелешки 1., со светлост на светилка е многу субјективна, генерално, во зависност од бројот на watts светлина.2...

IWHD Double Heads Loft Style Vintage Water Pipe Wall Lamp Industrial Retro Wall Sconce Edison Bulb Light Fixtures Lamparas
 • Новинка

IWHD Double Heads Loft Style Vintage Water Pipe Wall Lamp Industrial Retro Wall Sconce Edison Bulb Light Fixtures Lamparas

BGN 172.80

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 14cm вкупна Ширина (СМ) 18cm Целокупната Длабочина (CM) 27cm Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.7 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Персонални творчески сватбен подарък Роза Crystal настолна лампа хол настолна лампа имитация стая спалня нощни лампи настолни лампи ZA
 • Новинка

Персонални творчески сватбен подарък Роза Crystal настолна лампа хол настолна лампа имитация стая спалня нощни лампи настолни лампи ZA

126.40 BGN 126.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : розова, црвена, виолетова (како што е прикажано)[Главен материјал] : хардвер + ЈП симулација цвеќиња[Светлина] : големи e27, труба e14 (без извор на светлина)[Главната технологија] : упатство[Користи во] : дневна соба, ресторан, студија, бар и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)S големина : сенка дијаметар 15 CM, целата светилка висина 28 CM, база дијаметар од 14 CML Големина : Сенка дијаметар од 20 CM, целата светилка висина 42 CM, база дијаметар 15 CMСледново е детали, квалитетот на видливи...Целата светилка е составена од 96 / 54 рози, кои се живи и тридимензионални.Храбар подебели метал позлата на шасијата и пол, целата светлина е постабилна.Радијалните K9 кристал, ние носат низа на доброто, родителите добиле по виси на светилка рамка.Автентични лубеницата црвени цвеќиња отворен толку нежен и шармантен, почитувани воздух на елеганција и coquetry.Розата е симбол на љубов и искрена и чиста љубов, многу луѓе сметаат како знак на љубов!Облаците на црвени рози, црвено како оган.Што е енергија и виталност, тоа е црвено, заразени со секој од полагање.Дизајнерите ќе биде мешавина од рози и кристално во една, целата светилка highend атмосфера,Доброто, е најдобар избор за вашиот истакнат воздух на елеганција и coquetry, лична употреба, подарок!!!

Китайски стил lotus lamp настолни лампи на творческата личност ретро спалня работния плот на работна маса Lotus lotus leaf смола настолни лампи
 • Новинка

Китайски стил lotus lamp настолни лампи на творческата личност ретро спалня работния плот на работна маса Lotus lotus leaf смола настолни лампи

BGN 254.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : смола[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : резба[Примена] : дневна соба, ресторан, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : L32 CM H50 CMКупувачи се покаже

20 античен стил Тифани оцветени черупки стенни аплици модерен прост куб стенни осветителни тела, Осветление и огледало за баня предните лампи WL318
 • Новинка

20 античен стил Тифани оцветени черупки стенни аплици модерен прост куб стенни осветителни тела, Осветление и огледало за баня предните лампи WL318

BGN 239.98

СпецификацииГроздобер Тифани Стил Обоени Школка Ѕид SconcesДимензии19.7"D X 3.9"HМатеријал(s)Метал, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки2 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројWL318

Модерни кратко регулируеми офис настолна лампа E27 LED настолна лампа с ключ за деца четене нощни светлини начало нощно шкафче
 • Новинка

Модерни кратко регулируеми офис настолна лампа E27 LED настолна лампа с ключ за деца четене нощни светлини начало нощно шкафче

BGN 33.60

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина од 1,5 КГ Производ Димензии како слика Реден број на модел YYMT203 Боја црна / зелена / бела / розова / red / жолта / виолетова боја Стил прилагодливи Заврши Материјалжелезо+пластика Шема Форма Извор на Енергија E27*MAX40 W Напон90260vВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...