Ретро европейските стенни лампи закрит и открит пълен с Мед лампада де E14 стенни лампи спалня стенни аплици Lamparas de Pared Home Decor

Ретро европейските стенни лампи закрит и открит пълен с Мед лампада де E14 стенни лампи спалня стенни аплици Lamparas de Pared Home Decor

BGN 102.00
-50 %
BGN 204.80

Брой продукти

Следните предмети повеќе од 50% попуст :
Боја : Како на сликата. Материјал : Бакар+Glas Сијалица Вклучуваат : E14, Вклучени сијалица, 3 W LED Напон : AC90-260 V (За сите земји) Големина : што е Прикажано на сликата. Апликации : Кафе,Бар,Спална соба,Дневна Соба,Хотел,Ресторан,Продавница,Ходници,Комерцијални и изложба локации,конференциска сала,канцеларија,дом,Училиште, Места кои бараат енергетски ефикасни и високо боја рендерирање индекс. Функција : Едноставна структура, ретро класичен стил, најдобро за вашата куќа декорација. Пакет : 1 X Ѕид Светилка, вклучуваат сијалица.
Бесплатни подароци за да испратите нон-стоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39.00 ДОЛАРИ гостите можат да уживаат во следните Мобилни Поддршка Заградата за слободни. Ве молиме да ни остават што сакав боја инаку ние испрати случајно, благодарение.
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. 2. Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе изјави "ПОДАРОК" со помала вредност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. 3. Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност. 4. Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни. 1. Сите предмети се гаранција 1 година или повеќе, може да се купи во доверба. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. 3. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, што се нула. 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
2. Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 рејтинг или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите. Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување среќен.
3. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager или ни остави порака или e-mail. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.


Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
документ:
EMC, ССА, GS, RoHS, PSE, CQC, UL, VDE, LVD, CCC, FCC, CE
Стил:
Класически
Базов Тип:
Клин
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Брой източници на светлина:
1
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Цвета На Купето:
Жълт
Характеристики:
Ретро
Техника:
Гравиран
Тип На Сянка:
Желязо
Номер На Модела:
ретро стенен лампа
Напрежение:
90-260V
търговска марка:
RFHLX
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Посоката На Сянката:
Up
Използването на:
Празник
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Материал На Корпуса:
Мед
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No
Гаранция:
5 години
Материал:
Мед
Се прилагат:
Нощно преминаване на стената на телевизора
Вид На Инсталацията:
Стенен Монтаж
Напрежение:
Стил:
Базов Тип:
Брой източници на светлина:
1
Характеристики:
Промишлени стенни осветителни тела

Избор на купувачи

Loft Style Industrial Edison Wall Sconce Старинни Стенни Лампи За Бар Антични Стоманена Водопроводна Тръба Лампа За Вътрешно Осветление
 • Новинка

Loft Style Industrial Edison Wall Sconce Старинни Стенни Лампи За Бар Антични Стоманена Водопроводна Тръба Лампа За Вътрешно Осветление

BGN 191.81

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина од 30 cm вкупна Ширина 18 cm Целокупната Длабочина 26 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 2kgПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Хол прост модерен кафе лампи американски кънтри кабинет спалня под лампа европейската студио лампи осветление
 • Новинка

Хол прост модерен кафе лампи американски кънтри кабинет спалня под лампа европейската студио лампи осветление

1016.00 BGN 894.00

Материјал : Железо + дрва*Големината на целиот : Види слика детали*Светлосен извор : Нема во clude*Светилка носителот & Кол : E27 или E26 1*40w ( може да се користи за заштеда на енергија светилка или LED сијалица)Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Настолна лампа арт криейтив обучение study NEW Simple bedroom decoration лампа нощна лампа A1 топло тъканно лампа ZA
 • Новинка

Настолна лампа арт криейтив обучение study NEW Simple bedroom decoration лампа нощна лампа A1 топло тъканно лампа ZA

BGN 84.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : црна, бела, кафена, магента, црвена (како што е прикажано)[Главен материјал] : алуминиумски + ткаенина[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Главната технологија] : упатство[За] : дневна соба, ресторан, спална соба, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

Таванско Помещение С Монтиран На Стената Лампа Творчески Едисон, С Монтиран На Стената Лампа Индустриален Стил От Дърво Скоростна Стенни Лампи Кафене Арт Деко Сте?
 • Новинка

Таванско Помещение С Монтиран На Стената Лампа Творчески Едисон, С Монтиран На Стената Лампа Индустриален Стил От Дърво Скоростна Стенни Лампи Кафене Арт Деко Сте?

348.80 BGN 296.00

Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Испорака1...

Таван на светлината на ретро промишленото осветление лампа американски творчески железни водопроводните тръби стенни осветителни тела
 • Новинка

Таван на светлината на ретро промишленото осветление лампа американски творчески железни водопроводните тръби стенни осветителни тела

BGN 52.48

Лофт светлина Ретро индустриски осветлување светилка Американски креативни железо вода ѕид цевки светилкиТехнички ДеталиОбјектот Тежина 1.35 KGПроизвод Димензии КАКО СЛИКАБоја црна античкиотСтилот на европаЗаврши антички црнаМатеријал металШемаОбликотИзвор на енергија E27 MAX 1*60 WНапон 110 V / 220 V / 90260 VPls забелешка : Lumiled сијалица (не се вклучени)

полилеи de cristal стенни осветителни тела, луксозна всекидневна лилаво червен кристал, с монтиран на стената лампа, сватбени легла, стенни осветителни тела, аплици на
 • Новинка

полилеи de cristal стенни осветителни тела, луксозна всекидневна лилаво червен кристал, с монтиран на стената лампа, сватбени легла, стенни осветителни тела, аплици на

92.80 BGN 88.00

lustres de cristal ѕид светилки Луксузен Дневна Соба Виолетова црвена кристал ѕид светлина Свадба постелнина соба ѕид светла sconce ѕидМатеријал : 100% врвот Одделение K9 кристали+кристално стаклоГолемина на : една рака ѕид светилка : ширина : 19cm*Висина 35cmдве раце ѕид светилка : ширина : 22cm*висина 35cmеден ѕид ѕид светилка2 арм ѕид светилкиКомпанијата воведе : Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериоренгаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.Превозот : Нормално сите стоки ќе брод во рок од 17 дена, ако имаат акции.некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на715days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три боиможе да изберете .ПлаќањеНие прифаќаме Т / T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натамуAftersell услугаНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред даостави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи стезадоволство.

Огледало предни светлини led светлини лампа тоалетна водоустойчив шкаф за баня сгъсти здраве настолна лампа телескопична лампа мъгла прилив на
 • Новинка

Огледало предни светлини led светлини лампа тоалетна водоустойчив шкаф за баня сгъсти здраве настолна лампа телескопична лампа мъгла прилив на

142.40 BGN 142.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да им даде на најдобрите производи за моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја ] : црна, бела[Главен материјал] : Алуминиумски + нерѓосувачки челик + акрилик[Главната технологија] : заварување, electroplating[Извор на светлина] : LED чип 2835[Погоден за] : бања, тоалет, спална соба, cloakroom и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Главата може да се ротира 360 и 180 нагоре и надолу замав, најкраткото растојание од ѕид 15 CM, најдолго растојание од ѕид 25 CM...

Дълги въртящи се лостове регулируеми класически настолни лампи E27 LED с превключвател настолна лампа за офиса лампа за четене нощна дневна
 • Новинка

Дълги въртящи се лостове регулируеми класически настолни лампи E27 LED с превключвател настолна лампа за офиса лампа за четене нощна дневна

56.00 BGN 40.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина 2 KG Производ Димензии како слика Реден број на модел YYMT340 Боја црна / бела / црвена боја, Стил прилагодливи Заврши железо Материјал железо Шема Форма Извор на Енергија E27*MAX40 W Напон90260v

Реколта смола Seletti мишката, настолни осветителни тела промишлени ретро животни изкуство мишката настолна лампа спалня кабелна телевизия бар украсите масата освет
 • Новинка

Реколта смола Seletti мишката, настолни осветителни тела промишлени ретро животни изкуство мишката настолна лампа спалня кабелна телевизия бар украсите масата освет

188.80 BGN 170.00

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Смола Стил : Гроздобер База Тип : E27 LED Светло Моќ : 3040 W(Светилки не се Вклучени) Код Тип : Блескаво ЛЕР заштеда на Енергија Светилки Е Bub Вклучени : НЕМА Апликација : Студија Соба, Спална соба, Дневна соба, мензата,бојадисана,Бар, Ходникот,Кафе, Продавница,Балкон, итн...

Таванско осветление на лампата A1 Nordic Industrial лампа три статив снимка лампа на американската хол
 • Новинка

Таванско осветление на лампата A1 Nordic Industrial лампа три статив снимка лампа на американската хол

BGN 636.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : старо дрво боја / бела, сребрена сенка / бронзена нијанса[Главен материјал] : Дрво + Железо[Главниот процес] : Полирање[Извор на светлина тип] : блескаво светилка / заштеда на енергија светилка / LED[За] : дневна соба, трпезарија, спална соба, бар и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Ние брод низ светот, ако не се превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас, товарни и време можат да бидат различни.

Промишлен парна пънк-тромпет сърцето настолни лампи лампа модерен e27/e26 110V-220V халба бира за спалня нощни работилница офис бар кафене
 • Новинка

Промишлен парна пънк-тромпет сърцето настолни лампи лампа модерен e27/e26 110V-220V халба бира за спалня нощни работилница офис бар кафене

BGN 252.80

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 3.4 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YYTG0413 Боја ЦРНА ' РЃА Стил Американската држава Заврши ЦРН Материјал МЕТАЛ Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Ковано Желязо Водопроводна Тръба, С Монтиран На Стената Лампа Реколта Преходни Тела Таванско Помещение Метални Стенни Лампи Edison Лампа С Нажежаема Жичка Lamparas
 • Новинка

Ковано Желязо Водопроводна Тръба, С Монтиран На Стената Лампа Реколта Преходни Тела Таванско Помещение Метални Стенни Лампи Edison Лампа С Нажежаема Жичка Lamparas

BGN 78.72

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 14cm вкупна Ширина (СМ) 8.5 cm Целокупната Длабочина (CM) 21cm Сијалица Информации Број на Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал за Декорација Материјал метал Тежина Нето Тежина(kg) 0.8 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Nordic Loft Style Industrial Edison Wall Sconces Vintage Wall Light Fixtures Antique Желязо Water Pipe Lamp Indoor Lighting
 • Новинка

Nordic Loft Style Industrial Edison Wall Sconces Vintage Wall Light Fixtures Antique Желязо Water Pipe Lamp Indoor Lighting

BGN 303.81

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина од 30 cm вкупна Ширина 44 cm Целокупната Длабочина 26 cm Сијалица Информации Број на Светилки 2 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 3.5 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434
 • Новинка

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434

BGN 271.84

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоСенка материјал : крпаИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина ВИСОКА 55 / 70 CM избор

квадратна лампа оригинални творчески настолни лампи личност сензорен японски бял стъклена маса лампа нощна спалня маса LU62355 ZL402
 • Новинка

квадратна лампа оригинални творчески настолни лампи личност сензорен японски бял стъклена маса лампа нощна спалня маса LU62355 ZL402

78.40 BGN 78.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноТело материјал : нерѓосувачки челикАбажур материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина

Стенен лампа Европейската бронзова лампа американска цветен стъклен паркет, монтиране на нощни телевизор коридор коридорное осветление LU626 ZL147
 • Новинка

Стенен лампа Европейската бронзова лампа американска цветен стъклен паркет, монтиране на нощни телевизор коридор коридорное осветление LU626 ZL147

BGN 265.60

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : БакарГлавен материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големинаДобредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : БакарГлавен материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големина D15 CMXH45 CM

Китайската държава етнически Лотос стенни лампи класически изкуството на съвременни коридори креативната мода елегантен вятър стенни лампи za
 • Новинка

Китайската държава етнически Лотос стенни лампи класически изкуството на съвременни коридори креативната мода елегантен вятър стенни лампи za

BGN 176.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : смола[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : резба[Применуваат] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[size] : L15 CM H45 CM Шасија D15cmкупувачот се покаже