Гъбата LED настолна лампа за пречистване на въздуха лека нощ слаби настолна лампа спалня официален студент USB регулируема лампа за четене

Гъбата LED настолна лампа за пречистване на въздуха лека нощ слаби настолна лампа спалня официален студент USB регулируема лампа за четене

BGN 52.00
-48 %
BGN 99.20

Брой продукти

Следните предмети повеќе од 50% попуст, кликнете на повеќе изненадувања :
LED Допир За вклучување/исклучување Маса Светилка Батерија Студентот Студиска Читање Прилагодливи Батерија Led Табела Светилки Светла Производ на работата На прочистување на воздухот од овој производ е преку издавање на голем број на негативни јони да се постигне супер прашина, стерилизација, свеж воздух ефект. Во исто време anion со освежувачки ефект, со печурки форма на светилка за да се создаде подсетуваат на сцени чувството на џунглата, допрете индукција stepless dimmer се префрлат, да ја менувате светлината слободно, енергија-заштеда на ефикасна, LED светилка долг живот, нема потреба да го замени додатоци, нула зрачење. 1. Преку негативни јони функција прашина, стерилизација, чист воздух ефект е извонреден. 2. Генерирање на 8 x 100 милиони евра / кубни сантиметри висока концетрација на негативни јони во секунда. 3. 48pcs LED светилка монистра, ги исполнуваат читање и учење како табела светилка. 4. Stepless dimmer префрлување може да ги прилагодите јачината на светлината слободно, не само што може да се направи на ламбата, но, исто така, во текот на ноќта светлината, за да се задоволат потребите на спиење страв црна ноќ. 5. Со beautification на домашниот простор, ефект на чистење на животната средина. Опис 1. Оперативен напон : широк напон текст / 5 V DC (користење на USB интерфејс) 2. Потрошувачка на енергија : 3 W (заштеда од 90%) 3. Прозрачна флукс : 240 LM 4. Приказ индекс> 80 5. Емитирачки агол> 180 степени 6. Производ светла боја : бела 7. Материјал : нови ABS школка + гума. 8. Моќ влез : DC 5 V 500m A 9. Производ Димензии : дијаметар 17.7* висина 21.2 cm 10.Пакетот вклучува : 1 x батерија светилка, 1 x usb кабел за податоци (без адаптер)
Бесплатни подароци за да испратите нон-стоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39.00 ДОЛАРИ гостите можат да уживаат во следните Мобилни Поддршка Заградата за слободни. Ве молиме да ни остават што сакав боја инаку ние испрати случајно, благодарение.
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. 2. Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе изјави "ПОДАРОК" со помала вредност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. 3. Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност. 4. Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни. 1. Сите предмети се гаранција 1 година или повеќе, може да се купи во доверба. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.


Подробности

Тип Елемент:
Настолни Лампи
документ:
EMC, ССА, GS, RoHS, PSE, CQC, UL, VDE, LVD, CCC, FCC, CE
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Завърши:
Матиран Никел
Базов Тип:
Клин
Стил:
Модерен
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Материал:
PP / пластмаса
Характеристики:
Модерен
Номер На Модела:
настолна лампа за четене
търговска марка:
RFHLX
Дали диммируемым:
ДА
Източник На Захранване:
Акумулаторна Батерия
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип На Сянка:
КОРЕМНА ПРЕСА
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
3 години
Напрежение:
5V
Тип Елемент:
Настолни Лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА

Избор на купувачи

Пасторални лампи E27 хол, кабинет, спалня с чайным масичка творческа нощно шкафче топло европейски стил етаж лампа ZA911431
 • Новинка

Пасторални лампи E27 хол, кабинет, спалня с чайным масичка творческа нощно шкафче топло европейски стил етаж лампа ZA911431

BGN 681.60

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : крпа+железо+керамика[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : H135 CM

Подвижна магнитна база PDOK led machine lamp многофункционално USB-зарядно устройство ще захранване на лампа LED Reading регулируема по-слаби настолна лампа
 • Новинка

Подвижна магнитна база PDOK led machine lamp многофункционално USB-зарядно устройство ще захранване на лампа LED Reading регулируема по-слаби настолна лампа

68.48 BGN 62.00

Отстранлив PDOK магнетна база led машина светилка Мултифункционални USB Полнење LED светилка за Читање Прилагодливи Dimmer Маса СветилкаВовед : За оваа светилка , тоа е навистина многу многу корисни ...

Nordic Loft Style Industrial Edison Wall Sconces Vintage Wall Light Fixtures Antique Желязо Water Pipe Lamp Indoor Lighting
 • Новинка

Nordic Loft Style Industrial Edison Wall Sconces Vintage Wall Light Fixtures Antique Желязо Water Pipe Lamp Indoor Lighting

BGN 303.81

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина од 30 cm вкупна Ширина 44 cm Целокупната Длабочина 26 cm Сијалица Информации Број на Светилки 2 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 3.5 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Loft Style Industrial Edison Wall Sconce Старинни Стенни Лампи За Бар Антични Стоманена Водопроводна Тръба Лампа За Вътрешно Осветление
 • Новинка

Loft Style Industrial Edison Wall Sconce Старинни Стенни Лампи За Бар Антични Стоманена Водопроводна Тръба Лампа За Вътрешно Осветление

BGN 191.81

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина од 30 cm вкупна Ширина 18 cm Целокупната Длабочина 26 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 2kgПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Преносим Stick Up LED шкаф шкаф лампа нощна светлина самоклеящийся нощна светлина батерия Монтиране на стена за спестяване на енергия
 • Новинка

Преносим Stick Up LED шкаф шкаф лампа нощна светлина самоклеящийся нощна светлина батерия Монтиране на стена за спестяване на енергия

3.42 BGN 3.00

1.Сосема нов и висок квалитет2.Енергија LED светло3.Димензија : L*W*H / 7*5*6 CM(Приближно)4.За вклучување / Исклучување се повлече на кабелот5.Напојување : 3 x AAA Батерија (Не се вклучени)Може да биде само лепило и инсталацијаПогоден за гардероби,плакари,гаражи,спална соба,ходници,камп,итн.LED Светилки може слободно да се сменат, пренесува на соодветниот аголПакетот вклучува : 1x LED светло(Батерија не е вклучена)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Американски минималистичен под светлината на огледалото в банята, лампа LED прости модерен, тоалетка, спалня, кабинет лампа LU626 ZL151
 • Новинка

Американски минималистичен под светлината на огледалото в банята, лампа LED прости модерен, тоалетка, спалня, кабинет лампа LU626 ZL151

BGN 100.80

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : железо уметностГлавен материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина 2 / 3 главата избор

Старинни стенни осветителни тела, полилеи и стенни тела Спалня Хол стенни преминаването на коридор високо качество на стена осветление
 • Новинка

Старинни стенни осветителни тела, полилеи и стенни тела Спалня Хол стенни преминаването на коридор високо качество на стена осветление

537.60 BGN 269.00

Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

Европейската американска художествена лампа доставка на лампи елегантна спалня нощна лампа елегантен кабинет пастирски стил ресторант настолни лампи
 • Новинка

Европейската американска художествена лампа доставка на лампи елегантна спалня нощна лампа елегантен кабинет пастирски стил ресторант настолни лампи

BGN 126.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : Хардвер + стакло[Главната технологија] : Electroplating мелење[Извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED[Со или без светлина] : Без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, трпезарија, студии и други затворен простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.с

квадратна лампа оригинални творчески настолни лампи личност сензорен японски бял стъклена маса лампа нощна спалня маса LU62355 ZL402
 • Новинка

квадратна лампа оригинални творчески настолни лампи личност сензорен японски бял стъклена маса лампа нощна спалня маса LU62355 ZL402

78.40 BGN 78.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноТело материјал : нерѓосувачки челикАбажур материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина

Китайски стил lotus lamp настолни лампи на творческата личност ретро спалня работния плот на работна маса Lotus lotus leaf смола настолни лампи
 • Новинка

Китайски стил lotus lamp настолни лампи на творческата личност ретро спалня работния плот на работна маса Lotus lotus leaf смола настолни лампи

BGN 254.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : смола[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : резба[Примена] : дневна соба, ресторан, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : L32 CM H50 CMКупувачи се покаже

Ретро европейските стенни лампи закрит и открит пълен с Мед лампада де E14 стенни лампи спалня стенни аплици Lamparas de Pared Home Decor
 • Новинка

Ретро европейските стенни лампи закрит и открит пълен с Мед лампада де E14 стенни лампи спалня стенни аплици Lamparas de Pared Home Decor

204.80 BGN 102.00

Следните предмети повеќе од 50% попуст : Боја : Како на сликата Материјал : Бакар+Glas Сијалица Вклучуваат : E14, Вклучени сијалица, 3 W LED Напон : AC90260 V (За сите земји) Големина : што е Прикажано на сликата...

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434
 • Новинка

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434

BGN 271.84

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоСенка материјал : крпаИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина ВИСОКА 55 / 70 CM избор

ООП 4 ниво по-слаби регулируема лампа за четене мултифункционални подвижни микрокомпютър управление USB акумулаторна Led настолна лампа
 • Новинка

ООП 4 ниво по-слаби регулируема лампа за четене мултифункционални подвижни микрокомпютър управление USB акумулаторна Led настолна лампа

63.68 BGN 57.00

2016 година топла продаде LED маса светилка 4 нивоа dimmable табела светлина прилагодливи свитлива Метална база на Моќ Ноќно Читање Светилка Мултифункционален Removeable Microcomputer контрола USB Полнење Led Биро ЛамВовед : За оваа светилка , тоа е навистина многу многу корисни ...

съвременните алуминиеви настолни лампи спалня, кабинет модел стая мода преди злато бял черен нощни декоративен настолен светлина ZA906
 • Новинка

съвременните алуминиеви настолни лампи спалня, кабинет модел стая мода преди злато бял черен нощни декоративен настолен светлина ZA906

BGN 424.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : бело / црна / сребрена / злато (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + стакло[Извор на светлина] : E27(не Содржи извор на светлина[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : L23 CM,H50 CMТекстурата на материјалот Технологија Полирање, полирање, electroplating применуваат Дневна соба, спална соба, дневна соба, студија соба, бизнис бар, бар светлината се Применуваат за околу 4~10 квадратни метри тежина *КГ Забелешки 1., со светлост на светилка е многу субјективна, генерално, во зависност од бројот на watts светлина.2...

Реколта смола Seletti мишката, настолни осветителни тела промишлени ретро животни изкуство мишката настолна лампа спалня кабелна телевизия бар украсите масата освет
 • Новинка

Реколта смола Seletti мишката, настолни осветителни тела промишлени ретро животни изкуство мишката настолна лампа спалня кабелна телевизия бар украсите масата освет

188.80 BGN 170.00

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Смола Стил : Гроздобер База Тип : E27 LED Светло Моќ : 3040 W(Светилки не се Вклучени) Код Тип : Блескаво ЛЕР заштеда на Енергија Светилки Е Bub Вклучени : НЕМА Апликација : Студија Соба, Спална соба, Дневна соба, мензата,бојадисана,Бар, Ходникот,Кафе, Продавница,Балкон, итн...