стенен лампа на вещица преминаване Реколта индустриален стил американски кънтри стенни тела нощна лампа LED творческа личност бял / blackCL

стенен лампа на вещица преминаване Реколта индустриален стил американски кънтри стенни тела нощна лампа LED творческа личност бял / blackCL

BGN 140.80

Брой продукти


Irradiated област : 5 квадратни метри-10 квадратни метри
Дали светилки со светлина : Со извор на светлина
Моќност : 41 W (вклучувајќи) -50 W (inclusive)
Примена на просторот : Дневна соба јадење во кујна проучување спална соба
Стил : Америка земја


Подробности

Тип Елемент:
Стенни Лампи
търговска марка:
WINZSC
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Напрежение:
220V,90-260V,110V
Приложение:
Фоайето
Цвета На Купето:
Много
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Техника:
Перфорирана
Материал На Корпуса:
Желязо
Базов Тип:
E27
Тип На Сянка:
Без сенки
Характеристики:
добре
Материал:
Сплав
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Номер На Модела:
pppf
Стил:
Арт-Деко
Гаранция:
a1
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Брой източници на светлина:
1
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип На Ключа:
00
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Техника:
1

Избор на купувачи

Тифани Wall Lamp Mediterranean Designer Светлини Vintage Bedroom Нощно Home Lighting Fixture Antique Study Wall Sconces WL259
 • Новинка

Тифани Wall Lamp Mediterranean Designer Светлини Vintage Bedroom Нощно Home Lighting Fixture Antique Study Wall Sconces WL259

207.98 BGN 198.00

СпецификацииМедитеранот Тифани Школка Ѕид Светилка СветлаДимензии 11"D X 11"HМатеријал(s) Школка + СтаклоТип На СветилкаE26 / E27Светилки 1 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)Оглас CEРеден Број WL259

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434
 • Новинка

Американски кънтри кухи творчески тиранин златни настолни лампи европейски стил ретро спалня нощни кабинет и хол с маса LU628 ZL434

BGN 271.84

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ЖелезоСенка материјал : крпаИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина ВИСОКА 55 / 70 CM избор

полилеи de cristal стенни осветителни тела, луксозна всекидневна лилаво червен кристал, с монтиран на стената лампа, сватбени легла, стенни осветителни тела, аплици на
 • Новинка

полилеи de cristal стенни осветителни тела, луксозна всекидневна лилаво червен кристал, с монтиран на стената лампа, сватбени легла, стенни осветителни тела, аплици на

92.80 BGN 88.00

lustres de cristal ѕид светилки Луксузен Дневна Соба Виолетова црвена кристал ѕид светлина Свадба постелнина соба ѕид светла sconce ѕидМатеријал : 100% врвот Одделение K9 кристали+кристално стаклоГолемина на : една рака ѕид светилка : ширина : 19cm*Висина 35cmдве раце ѕид светилка : ширина : 22cm*висина 35cmеден ѕид ѕид светилка2 арм ѕид светилкиКомпанијата воведе : Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериоренгаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.Превозот : Нормално сите стоки ќе брод во рок од 17 дена, ако имаат акции.некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на715days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три боиможе да изберете .ПлаќањеНие прифаќаме Т / T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натамуAftersell услугаНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред даостави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи стезадоволство.

Американски минималистичен под светлината на огледалото в банята, лампа LED прости модерен, тоалетка, спалня, кабинет лампа LU626 ZL151
 • Новинка

Американски минималистичен под светлината на огледалото в банята, лампа LED прости модерен, тоалетка, спалня, кабинет лампа LU626 ZL151

BGN 100.80

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : железо уметностГлавен материјал : стаклоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Големина 2 / 3 главата избор

Европейската американска художествена лампа доставка на лампи елегантна спалня нощна лампа елегантен кабинет пастирски стил ресторант настолни лампи
 • Новинка

Европейската американска художествена лампа доставка на лампи елегантна спалня нощна лампа елегантен кабинет пастирски стил ресторант настолни лампи

BGN 126.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : Хардвер + стакло[Главната технологија] : Electroplating мелење[Извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED[Со или без светлина] : Без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, трпезарија, студии и други затворен простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.с

Китайски стил стенни лампи бронзов модна къща облак трапезария дизайн на хотела, с монтиран на стената лампа ZA81440
 • Новинка

Китайски стил стенни лампи бронзов модна къща облак трапезария дизайн на хотела, с монтиран на стената лампа ZA81440

BGN 588.80

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : ткаенина + железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да се разликуваат

Персонални творчески сватбен подарък Роза Crystal настолна лампа хол настолна лампа имитация стая спалня нощни лампи настолни лампи ZA
 • Новинка

Персонални творчески сватбен подарък Роза Crystal настолна лампа хол настолна лампа имитация стая спалня нощни лампи настолни лампи ZA

126.40 BGN 126.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : розова, црвена, виолетова (како што е прикажано)[Главен материјал] : хардвер + ЈП симулација цвеќиња[Светлина] : големи e27, труба e14 (без извор на светлина)[Главната технологија] : упатство[Користи во] : дневна соба, ресторан, студија, бар и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)S големина : сенка дијаметар 15 CM, целата светилка висина 28 CM, база дијаметар од 14 CML Големина : Сенка дијаметар од 20 CM, целата светилка висина 42 CM, база дијаметар 15 CMСледново е детали, квалитетот на видливи...Целата светилка е составена од 96 / 54 рози, кои се живи и тридимензионални.Храбар подебели метал позлата на шасијата и пол, целата светлина е постабилна.Радијалните K9 кристал, ние носат низа на доброто, родителите добиле по виси на светилка рамка.Автентични лубеницата црвени цвеќиња отворен толку нежен и шармантен, почитувани воздух на елеганција и coquetry.Розата е симбол на љубов и искрена и чиста љубов, многу луѓе сметаат како знак на љубов!Облаците на црвени рози, црвено како оган.Што е енергија и виталност, тоа е црвено, заразени со секој од полагање.Дизајнерите ќе биде мешавина од рози и кристално во една, целата светилка highend атмосфера,Доброто, е најдобар избор за вашиот истакнат воздух на елеганција и coquetry, лична употреба, подарок!!!

Преносим Stick Up LED шкаф шкаф лампа нощна светлина самоклеящийся нощна светлина батерия Монтиране на стена за спестяване на енергия
 • Новинка

Преносим Stick Up LED шкаф шкаф лампа нощна светлина самоклеящийся нощна светлина батерия Монтиране на стена за спестяване на енергия

3.42 BGN 3.00

1.Сосема нов и висок квалитет2.Енергија LED светло3.Димензија : L*W*H / 7*5*6 CM(Приближно)4.За вклучување / Исклучување се повлече на кабелот5.Напојување : 3 x AAA Батерија (Не се вклучени)Може да биде само лепило и инсталацијаПогоден за гардероби,плакари,гаражи,спална соба,ходници,камп,итн.LED Светилки може слободно да се сменат, пренесува на соодветниот аголПакетот вклучува : 1x LED светло(Батерија не е вклучена)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Китайската държава етнически Лотос стенни лампи класически изкуството на съвременни коридори креативната мода елегантен вятър стенни лампи za
 • Новинка

Китайската държава етнически Лотос стенни лампи класически изкуството на съвременни коридори креативната мода елегантен вятър стенни лампи za

BGN 176.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : смола[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : резба[Применуваат] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[size] : L15 CM H45 CM Шасија D15cmкупувачот се покаже

Nordic Loft Style Industrial Edison Wall Sconces Vintage Wall Light Fixtures Antique Желязо Water Pipe Lamp Indoor Lighting
 • Новинка

Nordic Loft Style Industrial Edison Wall Sconces Vintage Wall Light Fixtures Antique Желязо Water Pipe Lamp Indoor Lighting

BGN 303.81

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина од 30 cm вкупна Ширина 44 cm Целокупната Длабочина 26 cm Сијалица Информации Број на Светилки 2 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 3.5 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

A1 Nordic modern minimalist art wind wood floor лампа нощна лампа на статив с долно оттичане кабинет подови тела MZ135
 • Новинка

A1 Nordic modern minimalist art wind wood floor лампа нощна лампа на статив с долно оттичане кабинет подови тела MZ135

BGN 414.40

Применливи простор : Дневна соба јадење студија спалната соба друг / другиСветилка тело главен материјал : дрвоГлавен материјал на светилка сенка : текстилТип на светлосен извор : Блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија светилкаТехнологија : резбаизвор на светлина : E27*1(не вклучувајќи)Напон : 90 V~260 VСветлината големина : Види опис деталистил : Едноставен модерен

Дълги въртящи се лостове регулируеми класически настолни лампи E27 LED с превключвател настолна лампа за офиса лампа за четене нощна дневна
 • Новинка

Дълги въртящи се лостове регулируеми класически настолни лампи E27 LED с превключвател настолна лампа за офиса лампа за четене нощна дневна

56.00 BGN 40.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина 2 KG Производ Димензии како слика Реден број на модел YYMT340 Боја црна / бела / црвена боја, Стил прилагодливи Заврши железо Материјал железо Шема Форма Извор на Енергија E27*MAX40 W Напон90260v

ООП 4 ниво по-слаби регулируема лампа за четене мултифункционални подвижни микрокомпютър управление USB акумулаторна Led настолна лампа
 • Новинка

ООП 4 ниво по-слаби регулируема лампа за четене мултифункционални подвижни микрокомпютър управление USB акумулаторна Led настолна лампа

63.68 BGN 57.00

2016 година топла продаде LED маса светилка 4 нивоа dimmable табела светлина прилагодливи свитлива Метална база на Моќ Ноќно Читање Светилка Мултифункционален Removeable Microcomputer контрола USB Полнење Led Биро ЛамВовед : За оваа светилка , тоа е навистина многу многу корисни ...

Под лампа хол прости модерни лампи за спалня защита на очите LED оттичане под лампа творчески кабинет светлини пиано светлина
 • Новинка

Под лампа хол прости модерни лампи за спалня защита на очите LED оттичане под лампа творчески кабинет светлини пиано светлина

1016.00 BGN 914.00

Материјал : Железо + дрва*Големината на целиот : Види слика детали*Светлосен извор : Нема во clude*Светилка носителот & Кол : E27 или E26 1*40w ( може да се користи за заштеда на енергија светилка или LED сијалица)Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Открит е водоустойчив, с монтиран на стената лампа стъкло водоустойчив Nordic retro channel yang base ръждясали, с монтиран на стената лампа, черен / бронз
 • Новинка

Открит е водоустойчив, с монтиран на стената лампа стъкло водоустойчив Nordic retro channel yang base ръждясали, с монтиран на стената лампа, черен / бронз

BGN 142.40

Светлината главен материјал : алуминиумСветлината тело помошен материјал : алуминиумБоја класификација : 【црна】 【бронзаАбажур Главен Материјал : СтаклоИзвор на светлина тип : блескаво ЛЕР заштеда на енергија светилкаЗанает : Спреј боиБрој на извори на светлина : 1Зрачењето област : 10㎡15㎡Дали светилка има светлосен извор : без извор на светлинаНапон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)Применливи простор : дневна соба и трпезарија, кујна соба спални бања друг / другиСтил : ретро носталгија..

Европейската месинг луксозни стенни аплици осветление европейски стил стенни осветителни тела от месинг цвят, с монтиран на стената лампа, Кристал лампа за стенен
 • Новинка

Европейската месинг луксозни стенни аплици осветление европейски стил стенни осветителни тела от месинг цвят, с монтиран на стената лампа, Кристал лампа за стенен

BGN 275.68

Европската Месинг Луксузни Ѕид Sconce Осветлување Европски стил ѕид светла Месинг Боја на Ѕидот Светилка кристал светилка Ѕид светилка Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...